PDA

View Full Version : Имам мн голям проблем!!!



MeGiTyY
08-30-2007, 23:20
Значи аз не съм от момичетата които се влюбват за мен сичко е некфа шега и сичко е без чувства преди ги имах ама преди 2 години към едно момче и от тогава НЕ и никога не сам искала беше ми екстра само флиртове гаджета за по макс 3 месеца и толкова на 16 съм и неисках да ме боли повече но от няколко седмици си пиша с едно момче от варна аз попринцип никога е така тфа е само чат ама от тогава по цял ден си пишехме само че на мен ми беше се тая и миналия петък правих секс с едно момче дето нищо няма между нас е така тъпото беше че го напраихме без кондом ама не е там въпроса ..и аз казах на тфа момче дето си пишем като на фр и тои от там почна да ме обижда и ми говори мислех те за различна и некфи такифа и на мен ми стана гадно и там писахме писахме и тои ми каза че ме обича и аз нищо не му казах и след няколко дни нон стоп писане и аз му го казах и са от вчера само се караме и днес ми пише [01:23:31] .... каза: ne ama se pravi6 tuka na nedostupna a su6tiq moment doakto mi pi6e6 ima nqkoi pri tebe i se ebe6 pak posle az nesam takava be nee oburkal si momi4eto dai purvo s {P} i hug drugoto go ostavi
[01:23:44] .... каза: pravi6 se tuk samo na vuzpitana

като го видях тфа и му се развиках и са само се караме... незнам какво да права ...вече ;( ;( хубаво момиче съм колкото и самонадеяно да звучи но тфа е така и винаги мога да съм с гадже но сега искам тфа момче а тои е от Варна а аз от София...
кАКВО ДА ПРАВЯ??!!

gangstata
08-30-2007, 23:26
awe megi moje li 1 vupros izvun temata-koga si rodena-say tva iskam ad mi kaje6

MeGiTyY
08-30-2007, 23:29
em na 30 iuli predi 1 mesec imah rd i stanah na 16 6to?

thefreak
08-30-2007, 23:42
Ем защото си доста глупава за възсраста си главно.
Иначе много голям проблем имаш нямам думи...

MeGiTyY
08-30-2007, 23:57
haxhax e ne e li golqm be .... i koe mi e glupavoto??

MeGiTyY
08-31-2007, 00:11
ARE KAJETE KVO DA PRAVA BE !!! PLS POBURKVAM SE NIE SME SE VIJDALI 2 puti s tfa mom4e are pls HELP ... kvo da naprava ili pone kajete ko mislite neznam prosto tre6e kaja na nqkoi ako kaja na nekoi fr 6e mi se smee 4e sam vliubena v nqkoi ot 500 km

Vikitooo
08-31-2007, 03:34
Абе много станахте тия с 500-те километра, намалите малко ;-)

bqsna_teenagerka
08-31-2007, 05:13
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
загубих си времто!

Cherkeza
08-31-2007, 05:35
Стетовен проблем :?

FuckLove
08-31-2007, 05:36
Хвани си някои от София, 500 километра са много =;

find_m3
08-31-2007, 05:54
haxhax e ne e li golqm be .... i koe mi e glupavoto??

ето за такива говореха вчера по новините деградета смотани дет нямат грам акъл в главата и само глупости плещят пък и не знаят къде да сложат една запетайка,да не говорим за пунктоация или правопис #-o

е тва ти е тъпото разбра ли сега издънке на природата!Момчето добре ти го е казало :!:

kosebosece
08-31-2007, 05:56
Аз бих казала, че по принцип растоянието 500 км не е ваобще проблем защото както обичам да казвам любовта няма граници, от личен опит знам че дори и 1000 да са тва не е проблем! Другото нещо е.....защо по дяволите си му казала за оня пич с който сте спали.....като много го искаш и както се вижда и той те иска защо си му казала аз не го разбирам това....ясно че си откровена с него....но пък чак толкова.....незнам какво да ти кажа просто......не биваше да му казваш, така му падаш в очите, пък и като му се караш още повече, незнам кажи му че е било базик да забрави или нещо от сорта ако искаш да се бориш за него! Незнам ти решаваш! Успех! :smt017

StayClose
08-31-2007, 07:39
стани на 18,изкарай книжка и марш при него. :smt016 Мисли в преспектива ...

MoHuTo
08-31-2007, 07:51
Грандиозен проблем...не виждам ние как можем да ти помогнем, след като ти сама не можеш да си помогнеш... ::: :smt017

Treselle_s
08-31-2007, 08:00
Безсмислено е да се занимаваш с човек,който е на такова разстояние от тебе.... :arrow:

gangstata
08-31-2007, 08:16
:D:D:D:D:D ....megi znam te slunce ...problemite sama si gi pravi6 4esno da ti kaja

sladkish_14
08-31-2007, 08:25
НЕ ми стана ясно как можеш да се "чукаш" на 15 и то само е така за една вечер....Та все тая,ами определено момчето се е разочаровало мноооого от теб,незнам как можеш да си го "върнеш"след като толко много си е променил мнението за теб(а той определено го е променил)... :roll: :roll: :roll: постъпила си глупаво,по-добре забрави за него и без това е твърде далеч.....

FiFcheto
08-31-2007, 09:35
Безсмислено е да се занимаваш с човек,който е на такова разстояние от тебе.... :arrow:
Ahamz i az mislq taka nito e purviq nito e posledniq [-X

Erica
08-31-2007, 09:42
:D:D:D:D:D ....megi znam te slunce ...problemite sama si gi pravi6 4esno da ti kaja

Аз не я знам,ама и аз съм на твоето мнение :::

MeGiTyY
08-31-2007, 12:46
:D:D:D:D:D ....megi znam te slunce ...problemite sama si gi pravi6 4esno da ti kaja

hm koi si ti be?? :D :D sa nekoe suset4e 6e se okaje6 sigurno :D :D??

MiMcHeToOo
08-31-2007, 14:35
Значи аз не съм от момичетата които се влюбват за мен сичко е некфа шега и сичко е без чувства преди ги имах ама преди 2 години към едно момче и от тогава НЕ и никога не сам искала беше ми екстра само флиртове гаджета за по макс 3 месеца и толкова на 16 съм и неисках да ме боли повече но от няколко седмици си пиша с едно момче от варна аз попринцип никога е така тфа е само чат ама от тогава по цял ден си пишехме само че на мен ми беше се тая и миналия петък правих секс с едно момче дето нищо няма между нас е така тъпото беше че го напраихме без кондом ама не е там въпроса ..и аз казах на тфа момче дето си пишем като на фр и тои от там почна да ме обижда и ми говори мислех те за различна и некфи такифа и на мен ми стана гадно и там писахме писахме и тои ми каза че ме обича и аз нищо не му казах и след няколко дни нон стоп писане и аз му го казах и са от вчера само се караме и днес ми пише [01:23:31] .... каза: ne ama se pravi6 tuka na nedostupna a su6tiq moment doakto mi pi6e6 ima nqkoi pri tebe i se ebe6 pak posle az nesam takava be nee oburkal si momi4eto dai purvo s {P} i hug drugoto go ostavi
[01:23:44] .... каза: pravi6 se tuk samo na vuzpitana

като го видях тфа и му се развиках и са само се караме... незнам какво да права ...вече ;( ;( хубаво момиче съм колкото и самонадеяно да звучи но тфа е така и винаги мога да съм с гадже но сега искам тфа момче а тои е от Варна а аз от София...
кАКВО ДА ПРАВЯ??!!

най вероятно си и фешънка.. така като гледам как пишеш... еми стегни се малко ве.. апф..

MeGiTyY
08-31-2007, 14:47
Mimchetoooo
ne mislq kvo zna4enie ima dali sam fashionka ili ne ?!? vuprosa e 4e sam lud po tfa mom4e a znam 4e nemoga da go iam Toi mi kaza 4e neiska az da sam bez gadje i bez sex zaradi nego...a puk se surdi kato prava ne6to :smt017

MiMcHeToOo
08-31-2007, 14:59
еми май и той не знае кво иска :)

MeGiTyY
08-31-2007, 15:04
emi sigurno i toi e kak ti gi nari4a6 edin ot fashionite i idvamata nikoga ne sme bili vliubeni v nqkoi koito dori ne si go vijdal.... i neznaem kvo da pravim ama ve4e nqma zna4enie ... 6ot si4ko svur6i kazahme si koi kvoto ima da kazva...az samo sam go iznervqla... i az mu kazah togava tfa e kraqt... i taka... game over...

08-31-2007, 15:14
game over...

Имаш 10 секунди да пуснеш нов жетон и да си продължиш играта :lol:

А между другото, може и да почнеш да пишеш малко по-грамотно.

MeGiTyY
08-31-2007, 15:15
e az si pi6a po gramotno axax ama ne sam na daskalo se pak za da pi6a gramotno xaxa

A i nqmam pove4e jetoni.... :smt010

MayKyTy
08-31-2007, 15:19
e az si pi6a po gramotno axax ama ne sam na daskalo se pak za da pi6a gramotno xaxa

A i nqmam pove4e jetoni.... :smt010
Само като ходиш на училище ли пишеш грамоно .... по темата: С извинение ама ти си ба*ти ку*вето ...... на 16 се чукаш за 1 вечер и то без кондом .... браво браво похвално .... околовръстното те зове ...
Ай успех, довечера добри пари да изкараш ... :-({|=

MeGiTyY
08-31-2007, 15:22
emi sigurno axxa kude drugade da pi6a f tupoto daskalo... xaxa i sexa go napraih s biv6iq mi s kogoto hodehme 3 meseca... i prosto pihme po pove4e i starite 4uvstva ... se vuzvurnaha ama samo za ve4erta.. i kvo kato nqmame kondomm.... tfa ne e opravdanie ama...

`Death`Whore``
08-31-2007, 15:22
Имаш прищявка - гони си я. Какво ни интересуваш? Надута пикла.

MiMcHeToOo
08-31-2007, 16:15
emi sigurno i toi e kak ti gi nari4a6 edin ot fashionite i idvamata nikoga ne sme bili vliubeni v nqkoi koito dori ne si go vijdal.... i neznaem kvo da pravim ama ve4e nqma zna4enie ... 6ot si4ko svur6i kazahme si koi kvoto ima da kazva...az samo sam go iznervqla... i az mu kazah togava tfa e kraqt... i taka... game over...

тц тц .. фешънка го казах в друг смисъл... но както и да е.. кат го изнервяш махни се от него и точка..

08-31-2007, 16:20
e az si pi6a po gramotno


da pi6a f tupoto daskalo

Доста грамотно .. сигурно пишеш и "ас" вместо аз ..

MeGiTyY
08-31-2007, 16:36
aa MiMcHeToOoO...

tova napravih razkarah go toi mi kaza 4e neiska taka da e obi4al me ama e trudno kato sme dale4 i taka se qdosvame edin drug ...

a i kvo iska6e da kaje6.. s tfa fashion?

monityY
08-31-2007, 16:52
Значи аз не съм от момичетата които се влюбват за мен сичко е некфа шега и сичко е без чувства преди ги имах ама преди 2 години към едно момче и от тогава НЕ и никога не сам искала беше ми екстра само флиртове гаджета за по макс 3 месеца и толкова на 16 съм и неисках да ме боли повече но от няколко седмици си пиша с едно момче от варна аз попринцип никога е така тфа е само чат ама от тогава по цял ден си пишехме само че на мен ми беше се тая и миналия петък правих секс с едно момче дето нищо няма между нас е така тъпото беше че го напраихме без кондом ама не е там въпроса ..и аз казах на тфа момче дето си пишем като на фр и тои от там почна да ме обижда и ми говори мислех те за различна и некфи такифа и на мен ми стана гадно и там писахме писахме и тои ми каза че ме обича и аз нищо не му казах и след няколко дни нон стоп писане и аз му го казах и са от вчера само се караме и днес ми пише [01:23:31] .... каза: ne ama se pravi6 tuka na nedostupna a su6tiq moment doakto mi pi6e6 ima nqkoi pri tebe i se ebe6 pak posle az nesam takava be nee oburkal si momi4eto dai purvo s {P} i hug drugoto go ostavi
[01:23:44] .... каза: pravi6 se tuk samo na vuzpitana

като го видях тфа и му се развиках и са само се караме... незнам какво да права ...вече ;( ;( хубаво момиче съм колкото и самонадеяно да звучи но тфа е така и винаги мога да съм с гадже но сега искам тфа момче а тои е от Варна а аз от София...
кАКВО ДА ПРАВЯ??!!

da si go na4uka6... ](*,) sama si si vinovna,mnoy qko si naranila mom4eto,ne se zanimavai s nego,6toto ako se polu4at ne6tata mejdu vas sig 6e po4ne6 da mu kru6ka6 i 6e go zareje6 sled 1 mesec,a toi moje da iska ne6to po seriozno,ostavi go,pomisli za nego,posle 6e mu e gadno, bravo na mom4eto za obidite,zaslujila si si gi!!!

MeGiTyY
08-31-2007, 17:09
ах и с какво съм го наранила при положение че тои се водеше че ми е приятел мен тогава не ми пукаше за него... след това да а тои какво толко иска знае че нищо няма да стане ок изпитваме чувства един към друг ем да ам аз съм на 16 а тои на 17 .. кога ше се виждаме аз примерно немога така...колкото и да го обичам.. това е невъзможно ... а ти на колко си на 14 хаахха има ощв през доста неща да минеш и след това да ми говориш така ;)

deni4kata333
08-31-2007, 17:17
заеби сичко и почни наново. заеби оня дет си спала с него, заеби тоя от чата. започни сичко отначало без да си напомняш за тва до тука.

monityY
08-31-2007, 17:18
ах и с какво съм го наранила при положение че тои се водеше че ми е приятел мен тогава не ми пукаше за него... след това да а тои какво толко иска знае че нищо няма да стане ок изпитваме чувства един към друг ем да ам аз съм на 16 а тои на 17 .. кога ше се виждаме аз примерно немога така...колкото и да го обичам.. това е невъзможно ... а ти на колко си на 14 хаахха има ощв през доста неща да минеш и след това да ми говориш така ;)

prez kfo da mina? prez o6te kup mom4eta s koito da se 4ukam i da naranqvam... xax tfa 4e si na 16 ne te pravi po ymna... az nikoga ne bih postupila kato tebe,vie ste bili priqteli,ti togava znaela li si za 4uvstvata mu? ako da,tfa te pravi o6te po golqma kurva... a i da ne si i da ti e samo priqtel,t.e toi ne ti e bil i priqtel 6tom kazva6 4e ne ti e pukalo za nego... prosto... nqmam dumi

i btw skype lqbov nesu6testvuva...

MeGiTyY
08-31-2007, 17:24
ah to nanovo se po4vam i pak ni6to ne stava

a i da znaeh 4e e mn privurzan kum men za6toto mi zvune6e i se si govorehme po mikrofona i s kamerite po cql den do kum 6 sutrinta...Em ok ako az ne naranqvam koeto ne vinagi go iskam te men 6te naranqt... za6to da me boli men .. sega i dvamata ni boli ama...si4ko svur6i phaxphaxh ... a i utre trqbva daje i test da si praavq zaradi onaq glupost ot minalata sedmica...a i ne sum vinovna samo az toi si go prave6e az kato mu kazah 4e go obi4am i toi mi vika ... to4no taka obi4a6 men i o6te na kolko go kazva6 i ot togava si4ko se promeni prosto ... 500 km sa mn dale4e... :smt012

MiMcHeToOo
08-31-2007, 17:36
aa MiMcHeToOoO...

tova napravih razkarah go toi mi kaza 4e neiska taka da e obi4al me ama e trudno kato sme dale4 i taka se qdosvame edin drug ...

a i kvo iska6e da kaje6.. s tfa fashion?

бухахаха фешън го казах по повод на писането ти, щото фешъните пишат "ф" вместо "в" и т.н.. а кво да ти кажа за оня.. не мисля, че разстоянието ви пречи.. просто си намерила неподходящия човек..

MeGiTyY
08-31-2007, 17:46
ah emi sigurno 6te pi6a taka :D :D :D i nqma ni6to lo6o da si v krak s modata nali ;) em nepodhodq6tiq sigurno... e kak da ne pre4i raztoqnieto az iam 4uvstva kum nego a dori neznam kak se celuva....i su6to nemojah da razbera vijdala sam go po kamerata i na snimki ama mu kazah primerno ako se vidim i ne se haresame i toi pak mi se razvika ti nali me obi4a6 kvo zna4enie ima vun6nostta i pak takifa ne6ta... toi se si tursi se edno nekfa pri4ina da se skarame...

08-31-2007, 18:01
i nqma ni6to lo6o da si v krak s modata nali

Оправдания, оправдания... #-o

MeGiTyY
08-31-2007, 18:06
kakvo opravdanie ??? :smt012

MiMcHeToOo
08-31-2007, 18:30
ah emi sigurno 6te pi6a taka :D :D :D i nqma ni6to lo6o da si v krak s modata nali ;) em nepodhodq6tiq sigurno... e kak da ne pre4i raztoqnieto az iam 4uvstva kum nego a dori neznam kak se celuva....i su6to nemojah da razbera vijdala sam go po kamerata i na snimki ama mu kazah primerno ako se vidim i ne se haresame i toi pak mi se razvika ti nali me obi4a6 kvo zna4enie ima vun6nostta i pak takifa ne6ta... toi se si tursi se edno nekfa pri4ina da se skarame...

еми правилно си го разкарала :wink:

Deni4ka93
08-31-2007, 18:38
kakvo opravdanie ??? :smt012
Ти си МЕГА тъпа :!: :!: :!:
Не само писането ти е зле, ти не можеш да се изказваш правилно, вместо да ходиш насам-натам по "чекньеш", както казва един приятел вземи прочети някоя книга :!: :smt011

MeGiTyY
08-31-2007, 19:11
mislq 4e 4eta dostatu4no :twisted: :P axxa i ne hoda da se 4ekna kude li ne :D :D a i tfa e samo SEX ne sam ubila nikoi

PINK_FLoyD
08-31-2007, 20:07
нищо не разбрах толко разхвърляно пишеш........тряя налееш малко в главицата мойто момиче това ти е най-сериозния проблем.

Krem4eto
08-31-2007, 20:29
Няма да обсъждам това,което си помислих като каза за момчето , с което си го направила и без презерватив... :smt012
Само ще кажа,че това момче от Варна...Няма смисъл да се занимаваш с него ,много е далеч!

MeGiTyY
08-31-2007, 20:34
znam .. ve4e si4ko svur6i daje v momenta se urejdam s edno mom4e na 20 ot sf si e znaem se ah .. exstra ve4e go zabravih daje toq ot varna :P sega sam happy :smt016 :-D :-D

Deni4ka93
09-01-2007, 08:02
Незнам 'що толкова много се дразна, на тъпите до олигофренизъм създания като теб... :smt017
Дано скоро заключат темата!

krem4et0
09-01-2007, 09:23
znam .. ve4e si4ko svur6i daje v momenta se urejdam s edno mom4e na 20 ot sf si e znaem se ah .. exstra ve4e go zabravih daje toq ot varna :P sega sam happy :smt016 :-D :-D

Тогава заключвам!