PDA

View Full Version : Приятелство ха....



misSsX
08-31-2007, 01:23
abe kato bqh malka mi kazvaha 4e priqtelite sa deca s koito prosto igrae6 reh 4e porasnah i razbrah 4e ne e bilo prosto igra
4e trqq da si imame doverie i da si spodelqme i daje i v nai lo6ite momenti da ste zaedno da ne ti se naduvat i tnt
oba4e gleite kvo stava v mahlata uj imah dve priqtelki ama uj de
ednata q znam ot kakto se e poqvila na toq svqt a drugata ot po golqma
oba4e i dvete gi znam kvo sa predstavlqvali prdi godini i kvo predstavlqvat sq a pyk da ne kazvam kolko pyti sam im pomagala revali sa mi i sym im davala saveti i kolko pyti sa me lygali krieli sa ot men a az sym gi za6titavala pyk sq mi se naduvat .... az li sym budala 4e sym im bila priqtelka 6toto te edva li sa bili 6tom sa me lygali i az go znaeh daje kakto ima prikazva ne me e qd 4e me lyje6 qd me e 4e si vqrva6 4e ti vqrvam 6toto rano ili kysno lajata se razbira ama na ilyganiq 4ovek ne mu puka dali e sled godina i tnt kakto i da e ako ne bqh az sigorno ednata 6te6e da se dviji s kurva a drugata 6te6e da pla4i v tqh si 6toto mom4etata v mahlata q obijdali i sq iskam da znam samo edno budala li sym bila 4e sym im vqrvala pomagala i tnt
6toto ve4e ne vqrvam 4e priqtelstvo sy6testvuva

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Korni_ReSeRvE
08-31-2007, 06:04
sorry 4e ti go kazvam ama mai naistina si budala.6tom se durjat taka s teb i edin vid samo te izpolzvat da si re6at problemite i da se prekrivat .....na4i hi4 ne sa ti fr.tuka tva e gadnoto 4e ednata e poznava6 ot mn malka i nz popricip se vodi 4e kato poznava6 nqkoi ot mn maluk i ste izrasnali zaedno na4i edvali ne trqba da ste nai bodri priqteli.pri teb ne se e polu4ilo taka.jalko 4e taka te izpolzvat ama.......kvo da se prai.po hubavo gi ostavi i dvete da se spasqvat. ;-)

misSsX
08-31-2007, 07:04
еми да едната ми беше като сестра щото я познавам от малка пък и винаги съм искала по малка сестра ама еднавали някога сестрами щеше да направи така. Другата ай нали не искам да я обидя с тва ама за 15 минути мом4е я е зариббявало и е оставяло гадже дето ходят месец сички говореха че ще стане курва и че я спира само тва че аз и говоря да се стегни и тнт може да не съм я спирала аз обаче когато сички ми говориха да я оставя бях с нея нали? а ся точно тя се праи на луда
тъйче да мисля че съм биля голяма будала ](*,)

08-31-2007, 08:50
мила ти наистина си будала :lol: Хахахаха
обаче виж сичко минава :) да не ти е кофти хич те губят не ти
такова нещо не съм вийдал до сега заклеам се

Korni_ReSeRvE
08-31-2007, 09:08
e da ama ne ti e sestra nali.ako ti be6e sestra nqma6e izbor i trqq da q turpi6,ama tq ne ti e i moje i da q razkara6 6tom se durji taka s teb.ama ako iska6 produljavai si s neq i onaq drugata,neka si te lujat i da te izpolzvat.tvoq volq

1c0
08-31-2007, 09:37
ей от такива най-много се нервя ти да си им казваш истината и сичко да им помагаш и те накрая да ти се праят на луди ужз просто няям думи момиче тва е шибано хич да не ти пука знам че е истина тва дето го пишеш щото с теб едвали някога ще се видим няма за кво да масалиш пък тая дето я знаеш от малка е супер овца щом го е напаила тва и другата така избщо мислят ли тия момиче ще доиде време и ще се подминавате и тнт пфф....

lampi4ko
08-31-2007, 09:39
xqXQQXQXQXXAAXxaxa :D da im e gadno sq na uniqdve4kite : DXAa XAAXxqqA

misSsX
08-31-2007, 09:41
ем сичко се случва явно са ме лъгали през сичкото тва треме и тва е касмет му се вика на тва :Д ХАхАххАхаха еиии лампичко мн си злобен бе спох малко :)

k0tencet0
08-31-2007, 11:38
Будала си, защото:
1. Пишеш на латиница.
2. Без никакви пунктуационни знаци.
3. От 1. и 2. едва прочетъх това, което си написала. О.О
4. Давала си да те използват.
5. Абе, будала си и толко. :-D
6. Нищо лично. :-D

devils_
09-01-2007, 12:28
Будала си да.Обаче мисля,че рябва да им покажеш,че не ти пука.Бъди и ти лицемерна и гадна с тях или се прави,че не съществуват.Когато няма кой да им дава съвети и кой и да ги излушва.Когато няма рамо на кето да си поплачат ще разберат каква приятелка.И да ди кажа сравнение с тах ти си умна,защото знаеш какво е приятелството и доверието. :)

miki4kata_
09-01-2007, 15:15
samo ne shvanah 6to si izgubila vqrata si v priqtelstvoto!?smisul te izob6to ne sa ti bili friends,taka4e ne se sa te predali nai-dobrite ti fr za da misli6 po toq na4in :|

misSsX
09-02-2007, 19:23
miki4kata_
emi da ti kaja 4esno te sa edni ot malkoto momi4eta :D XAAX
6toto po princip imam pove4e mom4eta priqteli daje po4ti si4ko 90% ot poznatite sa mi takiva tai4e .. :) moje da se kaje 4e sa mi bili nai bliskite priqtelki
:)
ama nqma zna4enie jivota si pridaljava