PDA

View Full Version : "Онази вечер"



mechtaq_za_teb
08-31-2007, 07:07
Онази вечер бе студена.Звездите грееха така както никога!Луната беше най-красива.Вятърът задухвайки ни прониза със своята хлад.Тогава се прегърнахме и не искахме да се пуснем!Усетих топлина от силни чувства.И така докато бяхме прегърнати ти ми шепнеше най-красивите думи.Радвах се,защото се отдавах на чувствата и усещах,че са споделени!Тогава ме прониза мисълта,че всяко хубаво нещо си има край.Не исках да те пускам,защото знаех,че ще ме боли.Вкопчена във теб усещах най-красивото,което всеки човек трябва да изпита-любовта!При мисълта,че мога да те загубя аз отроних една единствена сълза.

Имахме още такива вечери,но никоя не бе така нежна и красива!Разделяйки се аз си спомних за нея и за мисълта,че всяко хубаво нещо си има край.Усетих,че ти не си разбрал моите чувства,не си усетил онази нежна сълза.Далеч от теб аз винаги ще помня тази вечер като най-красивата,защото тя бе неповторима!Най-красивия спомен оставен от теб...! :smt010

08-31-2007, 07:29
много емоционално....но май еза раздел "Любов" :wink:

Maimunche_f
09-08-2007, 19:56
Всичките ти творби са много красиво и емоционално написани. Красиви, но в същото време пълни с тъга. Явно някой наистина много те е наранил....дано поне изливайки болката върху белия лист ти олеква. И отново поздравления за таланта ти =D>