PDA

View Full Version : Какво да правя?



susamka
08-31-2007, 09:05
zdr eto i moqta istoriq....hodq s edno mom4e ot 1 mesec.toi tvurdi 4e me obi4a,no ima edin problem.toi se surdi za nai malkoto ne6ty!v4era mi se razsurdi za6toto ne sum go viknala.Toi tvurdi 4e az ne go obi4am...to si e taka vse pak hodime ot 1 mesec,za 4ovek ot koito hodq ot 1 mesec nemoga da tvurdq 4e go obi4am...RASURDIL MI SE E JESTOKO ZA TOVA 4E NE SUM GO VIKNALA....KARALI SME SE 2 PUTI...MINALIQ PUT BE6E za6totot toi si be6e piinal i se durje6e stranno a az mu se durpah.toi iska az da mu se izvinq a az nevijdam za kakfo da mu se izvinqvam kato ne sum vinovna...kajete mi kakvo da pravq...!mn sum oburkana..spored vas dali toi 6te mi se izvini ili az tr da mu se izvinq!I DALI TOI NAISTINA ME OBI4A!!!i daLi da kusam s nego!
pp:az sum na 15 i toi su6to...toi sled 2 sedmici zaminava za 4ujbina

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Lost_Kiss
08-31-2007, 09:11
Oh,mila, twa kat ti se syrdi i kato ste se karali 2 pyti ve4e si e napylno normalno... Az s moq priqtel sme hodili 6 meseca, a se karahme na den po nqkolko pyti i to za gluposti, twa e ejednevie... I tolkowa seriozno li ste se skarali 4e trqbva nqkoi na nqkoi da se izvinqva?? :?: A za vyprosa ti: Pogovorete,kaji mu kakwo misli6, i nqma da ima nujda nikoi da se izvinqva na nikoi, i nqma da ste skarani... I Da, moje da obikne6 4owek za edin mesec, no za negovite dumi to4no, neznam za6toto ne poznavam 4oweka ti trqbva da si preceni6 za twa :wink:

Korni_ReSeRvE
08-31-2007, 09:13
vij kakvo 6te ti kaja za sujalenie dumata OBICHAM TE zapo4na da se izpolzva mn 4esto prosto ei taka.imala sum mom4eta deto sme se zapoznavali i na sledva6ti den ve4e me obi4at,koeto li4no az nemoga da priema.verno 4e moje i da ima takiva slu4ei ama......A za tvoito mom4e mislq 4e trqq da govori6 s nego se pak ako tolkova naistina te obi4a6e nemislq 4e 6te6e da se surdi za si4ko.o6te pove4e kato e bil piinal misql 4e si si bila v pulnoto pravo da se durpa6 i vuob6te ne si mili da mu se izvinqva6.imai si doistoinstvoto i se druj na nivo

FiFcheto
08-31-2007, 09:13
zdr eto i moqta istoriq....hodq s edno mom4e ot 1 mesec.toi tvurdi 4e me obi4a,no ima edin problem.toi se surdi za nai malkoto ne6ty!v4era mi se razsurdi za6toto ne sum go viknala.Toi tvurdi 4e az ne go obi4am...to si e taka vse pak hodime ot 1 mesec,za 4ovek ot koito hodq ot 1 mesec nemoga da tvurdq 4e go obi4am...RASURDIL MI SE E JESTOKO ZA TOVA 4E NE SUM GO VIKNALA....KARALI SME SE 2 PUTI...MINALIQ PUT BE6E za6totot toi si be6e piinal i se durje6e stranno a az mu se durpah.toi iska az da mu se izvinq a az nevijdam za kakfo da mu se izvinqvam kato ne sum vinovna...kajete mi kakvo da pravq...!mn sum oburkana..spored vas dali toi 6te mi se izvini ili az tr da mu se izvinq!I DALI TOI NAISTINA ME OBI4A!!!i daLi da kusam s nego!
pp:az sum na 15 i toi su6to...toi sled 2 sedmici zaminava za 4ujbina

Mmmmm tfa e adski glupavo da ti se surdi za takiaa ne6ta!nqma nujda da go kusa6 prosto mu obqsni 4e za minimalna 4ast ot vreme ne moje ei taka da te zaobi4a i 4e ti ne moje6 da mu otvurne6 sus su6ata lubov za6toto qvny vse o6te ne izpitva6 tazi lubov ako toi naistina te obi4a trqbva da te razbere!Pogovorete si nqma ni6to lo6o ot tfa da si oto4nite 4uvstvata ;-) Yspeh :)

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3[/b]

evilkaAaAa
08-31-2007, 11:31
vij kakvo 6te ti kaja za sujalenie dumata OBICHAM TE zapo4na da se izpolzva mn 4esto prosto ei taka.imala sum mom4eta deto sme se zapoznavali i na sledva6ti den ve4e me obi4at,koeto li4no az nemoga da priema.verno 4e moje i da ima takiva slu4ei ama......A za tvoito mom4e mislq 4e trqq da govori6 s nego se pak ako tolkova naistina te obi4a6e nemislq 4e 6te6e da se surdi za si4ko.o6te pove4e kato e bil piinal misql 4e si si bila v pulnoto pravo da se durpa6 i vuob6te ne si mili da mu se izvinqva6.imai si doistoinstvoto i se druj na nivo

=D> сичко си е казало момичето, нямам какво да допълня =D> браво!