PDA

View Full Version : Венци



08-31-2007, 11:03
аве, хора, тук малката ми братоввчедка ми обяснява как я болят венците..и аз си мислех, че уж нищо и няма, но тя ми показа и са някак зачервени и съвсем леко подути. знаете ли примерно някакви билки, с които да жабурка, за да мине възпалението? понежеемалка и яде пастата за зъби, не смея да й взема специална за венци.

kamen
08-31-2007, 12:15
Bate kupi i Sandrin da go jaburka i 6te i mine.......:))) \:D/

_butterfly_
08-31-2007, 12:58
Когато имах същият проблем се жабурках с Dentaprotect, струва около 5 лв и ти гарантирам, че е много ефикасно!!

Presley
08-31-2007, 15:03
Еми ,ако и растат сега эъби е нормално.Вэеми и на Колгейт препаратите эа жабурене.Или пък на някоя друга фирма,има много.Просто отидете в аптеката и попитай,даже може да ти препоръчат нещо по като эа нейната въэраст.
Бтв ,ако кървят от време на време,може да има Парадонтит.А може и да е от прехода между сеэоните,при мен като бях малка беше така.

08-31-2007, 15:12
кръв не е видяла да има :-k взех й такова за жабуркане, Дентапротект, казаха, честава като за нея и сме се разбрали да не го пие :-D ама утре ще ходят на зъболекар. мерси за помощтана всички

IKisseDAGirL
08-31-2007, 15:20
Много помага чай от смрадлика/тетра (eдно и също е). Аз моите с това си ги оправих :wink:

monityY
08-31-2007, 19:15
аве, хора, тук малката ми братоввчедка ми обяснява как я болят венците..и аз си мислех, че уж нищо и няма, но тя ми показа и са някак зачервени и съвсем леко подути. знаете ли примерно някакви билки, с които да жабурка, за да мине възпалението? понежеемалка и яде пастата за зъби, не смея да й взема специална за венци.

bqh taka minalata godina,otidoh na zabolekar,poneje za pruv put mi be6e taka i qko se bqh napla6ila,kaza mi da gi maja kadet sa za4erveni s kislorodna voda i posle s edna bilka,no ne q znam ( da jamburkam s neq) za 2 sedmici se opravih... i ot togava ni6to mi nqma,neka ide na zabolekar po dobre 6e q posuvetva ot nas