PDA

View Full Version : антибиотици-бяло течение???



08-31-2007, 12:01
Бях болна.Пих антибиотици и по-точно Оспамокс.След като ги спрях се появи много бяло течение.Аз и друг път съм го имала,но сега е в огромни количества.Бяло е,гъсто е,не мирише.Къпя се и като изляза от банята се поглеждам отдолу и цялата пак съм в бяло.От време на време ми щипе.Чувала съм,че се появява след като си пил антибиотици.Дали е от тях или от нещо друго?Водя редовен полов живот.Имам сериозен приятел.За гинеколог съм нали?Как минава лечението?

SLaDKu_mOmIChEncI
08-31-2007, 12:06
Аз също го имам това бяло течение направо ужас :( :smt010 Ходих на всякакви доктори и гинеколози ама непомогна, така че и аз се радвам ако разбера как да си помогна :cry:

08-31-2007, 12:09
SLaDKu_mOmIChEncI какво ти изписаха?ама и на теб ли ти се появи след антибиотици?

SLaDKu_mOmIChEncI
08-31-2007, 14:28
Ами да ти кажа честно не знам защо се появи :( Лекарите ми казаха ,че било бизобидно и щяло само да спре ма неспира :( Предписаха ми доколкото си спомням да се мия по 2 пъти на ден с йодасепт ли не знам ама май така йодасепт.То лекарството има опътване ама трябва редовно да се мииш :? Пробвай може да ти помогне на теб ..... :wink:

08-31-2007, 17:30
ау туй нещо не спира обаче...

ProstoAz
08-31-2007, 18:37
Възможно е да се появят гъбички след употреба на антибиотици! Затова е хубаво с тях да се приема и Витамин B, но...за вас май вече е късно... :roll:
Отидете на гинеколог, за да сте сигурни какъв е проблемът.

monityY
08-31-2007, 19:07
Бях болна.Пих антибиотици и по-точно Оспамокс.След като ги спрях се появи много бяло течение.Аз и друг път съм го имала,но сега е в огромни количества.Бяло е,гъсто е,не мирише.Къпя се и като изляза от банята се поглеждам отдолу и цялата пак съм в бяло.От време на време ми щипе.Чувала съм,че се появява след като си пил антибиотици.Дали е от тях или от нещо друго?Водя редовен полов живот.Имам сериозен приятел.За гинеколог съм нали?Как минава лечението?

i az sum go pila tfa,ama ni6to mi e nqmalo,moje da si lepnala nekfa infekciq ot priqtelq si,s prezervativ li go pravite?

08-31-2007, 20:28
без презерватив го правим,но аз съм сигурна в него.аз също не съм била с други.

09-01-2007, 16:06
6tom se e poqvilo sled antibiotici zna4i ima GOLQMA veroqtnost da e GABI4KI!!!za ginekolog si!!!A momi4etata koito pitaha za bqloto te4enie moje da opitat sas SMRADLIKA .prodava se v aptekite -0,50 lv za vaginalna promivka vseki den po 1pat

09-01-2007, 16:45
Както знаеш във влагалището на жената живее така наречената 'естествена флора' , тоест няколко вида бактерии и т. н. Те освен че са безвредна са дори и полезни - помагат за запазване на нормалните нива на pH . От другата антибиотиците действат изключително на бактериалната клетка , например разрушавайки клетъчната стена . Възможно е обаче антибиотикът да подейства и на "добрите" бактрерии и така да се наруши 'баланса' във влагалището и бактериите да бъдат 'заместени' от гъбички например . Най добре е да не четеш глупости по форумите , и нищо да не купуваш сама а да отидеш на лекар . Докторката ще вземе проба и лесно ще установи какво ти е . Не забравяй , че течението не винаги е признак за болест или проблем . Фактори като стрес , преумора и дейстието на хормони също могат да го предизвикат . Но след като има и сърбеж, а и за твое успокоение просто се обърни към гинеколог .

09-02-2007, 07:30
веднага ли ще ми каже гинеколога какво ми има или трябва да чакам?

monityY
09-02-2007, 08:06
веднага ли ще ми каже гинеколога какво ми има или трябва да чакам?

moje da se naloji da ti pravqt izsledvaniq,nz toi 6te preceni :::

SLaDKu_mOmIChEncI
09-02-2007, 10:55
Както знаеш във влагалището на жената живее така наречената 'естествена флора' , тоест няколко вида бактерии и т. н. Те освен че са безвредна са дори и полезни - помагат за запазване на нормалните нива на pH . От другата антибиотиците действат изключително на бактериалната клетка , например разрушавайки клетъчната стена . Възможно е обаче антибиотикът да подейства и на "добрите" бактрерии и така да се наруши 'баланса' във влагалището и бактериите да бъдат 'заместени' от гъбички например . Най добре е да не четеш глупости по форумите , и нищо да не купуваш сама а да отидеш на лекар . Докторката ще вземе проба и лесно ще установи какво ти е . Не забравяй , че течението не винаги е признак за болест или проблем . Фактори като стрес , преумора и дейстието на хормони също могат да го предизвикат . Но след като има и сърбеж, а и за твое успокоение просто се обърни към гинеколог .

Много вярно и точно :wink:

naia
09-03-2007, 18:59
i az pih silen antibiotik za6toto imam vaspalenie na piku4nia mehur pridrujeno sus gnoi i kruv ve4e e po dobre no utre 6te hodia na kontrolen pregled 4e o6te ne sum se opravila
no imam bialo te4enie i malko me surbe6e #-o moje li da e ot antibiotika edin mesec pih samo antibiotici za tova no priemah i vitamin b

batkodoki
09-03-2007, 19:45
Бях болна.Пих антибиотици и по-точно Оспамокс.След като ги спрях се появи много бяло течение.Аз и друг път съм го имала,но сега е в огромни количества.Бяло е,гъсто е,не мирише.Къпя се и като изляза от банята се поглеждам отдолу и цялата пак съм в бяло.От време на време ми щипе.Чувала съм,че се появява след като си пил антибиотици.Дали е от тях или от нещо друго?Водя редовен полов живот.Имам сериозен приятел.За гинеколог съм нали?Как минава лечението?


е поредния невеж ОПЛ /джипи/ е за бой!
аз на моите хора сум им забранил да предписват Оспамокс на невъзпроизвели се хора до 30год възраст!

Амоксицилина /оспамокс/ се наложи като "дежурен" антибиотик от типа "става за всичко" сред ОПЛ само поради крайно агресивната и не безвъзмездна политика на фирмата вносител за БГ.
Той си има своето място, но далеч НЕ "става за всичко" а при млади жени и мъже води до дисбактерози точно с поражение върху нормално населената полова флора.

"Как минава лечението?" - дълго, трудно, с променлив успех. най-вече защото на колегите не им се занимава с толкова "банален" проблем.

бтв, ако държите да запазите момчето до себе си - ползвайте презервативи при секс!