PDA

View Full Version : В началото на връзката всичко е ОК, но след известно време..



скрит
08-31-2007, 11:12
здравейте момчета и момичета форумджии
ето как стоят нещата при мен - харесвам си някое момиче, поставям си го за цел, каквато и да е, с който и да ходи... и докато съм се усетил тя ме иска ужасно
нали до тук ви изглежда като в приказките?
така добре но след 2 седмици (с която и да съм) нещата тръгват зле
2те седмици всичко е супер докато се опознаем, на 7мото небе сме, но след това си омръзваме
поне аз губя интерес и не влагам толкова усилия
и нещата 'хващат корени'
и ако ме питате - поне ебеш ли ги? отвогорът ми е: не .. не стигам до там.. не си го поставям за цел.. знам ли защо сигурно това ми е грешката
и ето сега отново така - старата песен на нов глас, ама даже и гласът си е същия
помогнете какво да направя?

monityY
08-31-2007, 11:20
pi4,se 1 sum go pisala az tfa, i az sum taka edno mom4e mi omruzva za 1 sedmica, otgovora e 4e ili si gay ili o6te ne si nameril podhodq6toto momi4e koeto da obikne6 i da ne ti omruzne,produljavai da tursi6,ae uspeh

08-31-2007, 11:29
monityY ти си ебаси тъпата патка... Що пък да е гей човека?!
Пич,просто още не си срещнал подходящата за теб...Ще има такава спокс 8)

08-31-2007, 11:32
monityY по твоята логика значи ти си лесбийка. :-D

скрит
08-31-2007, 11:33
напротив, но ме заряза
немога да съм нон-стоп с едно момиче както искат повечето
искам по няколко дни да не ги виждам и чувам та после да съм изпълнен с много положителна енергия за тях, но ..
абе какво се оплаквам да си кажем истината - нямам никакъв подход за дълга и сериозна връзка

evilkaAaAa
08-31-2007, 11:36
всичко с времето си :wink: всеки е различен и на различна възраст е готов за сериозни връзки :wink: така че изчакай и след време и на теб ще ти се усмихне късмета :wink:

stillteenager
08-31-2007, 13:19
след време и на теб ще ти се усмихне късмета :wink:

какво ще рече 'да ти се усмихне късмета' ? според теб има ли изобщо такова понятие? трябва да чака човека цяла вечност някое момиче от тип 'що-годе' да го хареса и той срамежливо (защото от това което е написал, не изглежда много решителен както самият той казва 'по-нататъшни действия' или секс) да и откликне и тя да хване да го наебе и да се заобичат. НЕ! не е това решението не чакай този 'късмет' ти сам си го правиш, сам го извайваш, разбра ли? хвани се по-сериозно, кое ти пречи? самочувствие, хах има много начини да го повдигнеш - трениране, наркотици, в днешно време светът ти предлага изобилия от начини и методи, книги, сайтове, уроци - ВСИЧКО абе хора бе не го ли осъзнавате

скрит , захвани се за нещо и не стой по цял ден пред това пс, ще ти навреди, първо оправи сам твоето съзнание и тогава ако има пропуски искай консултации

rihannka
08-31-2007, 13:37
просто не си намерил идеалното моми4е ,сигурна сам 4е когато я сре6тнеш 6те се задарйиш с нея мн време.просто не си изпитвал 4увства кьм моми4е..

angelovarna
08-31-2007, 21:52
той сигурно какво е секса знае от телевизията ;) а не бил си го поставял за цел ае моля :)

Идеално момиче няма, идеални момчета също, хора един за друг да се срещнат е идиотско малък шанса.
Давай с която и да е, все някоя малко или много ще ти допадне и ще се позадържите.
И аз съм карък в дългите връзки - отивал съм до два месеца. Но поне момичета не липсват и ако пък случайно ме удари хормона отивам на диско и си хващам нещо за 1 вечер.
П.П. на 20 съм... малко аут от тийновете ама какво да се прави... от носталгия се регнах тука :D

tuka6na
09-01-2007, 08:44
:-D Явно се опознавате до тогава; )Аз така го разбирам... :roll:

Erica
09-01-2007, 08:51
след време и на теб ще ти се усмихне късмета :wink:

какво ще рече 'да ти се усмихне късмета' ? според теб има ли изобщо такова понятие? трябва да чака човека цяла вечност някое момиче от тип 'що-годе' да го хареса и той срамежливо (защото от това което е написал, не изглежда много решителен както самият той казва 'по-нататъшни действия' или секс) да и откликне и тя да хване да го наебе и да се заобичат. НЕ! не е това решението не чакай този 'късмет' ти сам си го правиш, сам го извайваш, разбра ли? хвани се по-сериозно, кое ти пречи? самочувствие, хах има много начини да го повдигнеш - трениране, наркотици, в днешно време светът ти предлага изобилия от начини и методи, книги, сайтове, уроци - ВСИЧКО абе хора бе не го ли осъзнавате

скрит , захвани се за нещо и не стой по цял ден пред това пс, ще ти навреди, първо оправи сам твоето съзнание и тогава ако има пропуски искай консултации


](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

neverand
09-01-2007, 08:58
и при мен често се случва така :) Както при много други...Явно момичетата които срещаш очакват съвсем различни неща,оттова което даваш :)

StayClose
09-01-2007, 08:59
pi4,se 1 sum go pisala az tfa, i az sum taka edno mom4e mi omruzva za 1 sedmica, otgovora e 4e ili si gay ili o6te ne si nameril podhodq6toto momi4e koeto da obikne6 i da ne ti omruzne,produljavai da tursi6,ae uspeh

начи ти си лезби :roll: