PDA

View Full Version : Първи кръг на УЕФА



OtherDimension
08-31-2007, 11:38
ЦСКА - Тулуза
Литекс - Хамбургер
Локо СФ - Рен

д*ба.. за кой ли път ЦСКА вади най-тежкият възможен жребий

OtherDimension
08-31-2007, 12:00
тия, дето биха лион преди 1-2 седмици ?
поне с 3-4 класи над един отбор от скиори

SwEeT_BaD_BoY^`
08-31-2007, 12:20
и 3-те отбора дръпнаха малките клечки и са изтеглиха най-тежките саперници :| според мен на Литекс ще е най-тежко :) успех на всички

пп. Поне в българия ще дойдат големи клубове и ще може да ги видим на живо :P :P :P

NerazreshenSimvol
08-31-2007, 12:28
Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург... :roll:
Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? :---) Та ЦСКА са европейска сила! :smt005 :---) :smt005

OtherDimension
08-31-2007, 12:32
Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург... :roll:
Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? :---) Та ЦСКА са европейска сила! :smt005 :---) :smt005


ХАХА
много смешно ?
все пак са ги били
иронията в думите ти е нагла и безсмислена
ЦСКА не е европейска сила, но това най-малко може да го твърди една фенка на Левски
гледай си в собствената паница(.. от финландска сьомга)
да ти е сладко 8)

NerazreshenSimvol
08-31-2007, 12:48
Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург... :roll:
Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? :---) Та ЦСКА са европейска сила! :smt005 :---) :smt005


ХАХА
много смешно ?
все пак са ги били
иронията в думите ти е нагла и безсмислена
ЦСКА не е европейска сила, но това най-малко може да го твърди една фенка на Левски
гледай си в собствената паница(.. от финландска сьомга)
да ти е сладко 8)

Извинявай, ако иронията ми те е наранила... 8-[ [-o<
Не разбирам само защо се оплакваш... Тулуза е един отбор на средно европейско ниво, каквито и ЦСКА претендират че са. Жребият на Литекс и Локо също не е никак лек.

А това, че съм фенка на Левски, значи ли, че не мога да се интересувам от другите BG отбори? И защо намесваш Левски при положение, че тази тема няма общо с тях?

Alcohooligan
08-31-2007, 12:50
Нашия жребий е най-тежък.Точка.

KuPO
08-31-2007, 12:52
Да бе, тия дето биха Лион, който игра 55 минути с 10 човека, с гол в послената минута! Същите, които паднаха с по 1:3 от Валенсиен и Страсбург... :roll:
Споко ве, кво се плашите? Нима може един такъв отбор да е пречка за ЦСКА? :---) Та ЦСКА са европейска сила! :smt005 :---) :smt005


ХАХА
много смешно ?
все пак са ги били
иронията в думите ти е нагла и безсмислена
ЦСКА не е европейска сила, но това най-малко може да го твърди една фенка на Левски
гледай си в собствената паница(.. от финландска сьомга)
да ти е сладко 8)

Извинявай, ако иронията ми те е наранила... 8-[ [-o<
Не разбирам само защо се оплакваш... Тулуза е един отбор на средно европейско ниво, каквито и ЦСКА претендират че са. Жребият на Литекс и Локо също не е никак лек.

А това, че съм фенка на Левски, значи ли, че не мога да се интересувам от другите BG отбори? И защо намесваш Левски при положение, че тази тема няма общо с тях?

...Защото са достатъчно комплексирани :smt006

Метоман
08-31-2007, 13:30
Много тежък жребий за чорбата :| Сега е времето да докажат че са отбор и да бия френските педали!

OtherDimension
08-31-2007, 13:30
Нашия жребий е най-тежък.Точка.

е, така е
KuP0 - без коментар..

NerazreshenSimvol
08-31-2007, 14:11
Нашия жребий е най-тежък.Точка.

е, така е
KuP0 - без коментар..

Твърдите, че Тулуза е по-силен отбор от Хамбургер и Рен? :-k Защо? Аз не мисля така. Най-малкото, от тези трите само той не беше поставен... [-( Вярно че от възможните съперници за ЦСКА имаше доста по леки варианти, но все пак Тулуза отпаднаха с голяма разлика от Ливърпул, отбор, който ЦСКА преди 2 години уж неслучайно победи... ::: Няма какво да се оплаквате!!!

PR0
08-31-2007, 14:15
Тулуза са силен отбор, но не могат да се сравняват С НАЙ- ДОБРИЯ ОЛИМПИК ЛИОН. 6 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ШАМПИОНСКИ ТИТЛИ!!!!!!! Този сезон дано е 7 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Убеден съм, че сега ще изкарат Тулуза евро гранд. Ама такова е винаги оправданието на свинете! Успех все пак! :smt023

OtherDimension
08-31-2007, 14:39
Нашия жребий е най-тежък.Точка.

е, така е
KuP0 - без коментар..

Твърдите, че Тулуза е по-силен отбор от Хамбургер и Рен? :-k Защо? Аз не мисля така. Най-малкото, от тези трите само той не беше поставен... [-( Вярно че от възможните съперници за ЦСКА имаше доста по леки варианти, но все пак Тулуза отпаднаха с голяма разлика от Ливърпул, отбор, който ЦСКА преди 2 години уж неслучайно победи... ::: Няма какво да се оплаквате!!!

къде твърдя, че тулуза е по-добър от хамургер и рен?
алкохоолиган е фен на литекс - техният жребий е наи-тежък поне на пръв поглед
ПРО, бай Борат се опита да изкара след мачовете, че Тампере излезнал много тежък противник, с история и минало
кой тука ми цитираше колко титли имали във .. Финландия :lol:

PR0
08-31-2007, 14:45
В момента говорим за ЦСКА, а не за Левски. Какво общо има този жребий с Левски. :smt009 :smt009 :smt009 Толкова ниско сте паднали горките, че дори насила помните отборите от които е падал Левски. Загубите на Левски от Слован, Аалст и т.н., които толкова старателно помните НЕ СА ОПРАВДАНИЕ ЗА НЕКАДЪРНОСТТА НА ОТБОРА ВИ!

OtherDimension
08-31-2007, 14:48
В момента говорим за ЦСКА, а не за Левски. Какво общо има този жребий с Левски. :smt009 :smt009 :smt009 Толкова ниско сте паднали горките, че дори насила помните отборите от които е падал Левски. Загубите на Левски от Слован, Аалст и т.н., които толкова старателно помните НЕ СА ОПРАВДАНИЕ ЗА НЕКАДЪРНОСТТА НА ОТБОРА ВИ!
извинявай, ама за тия загуби за 1-ви път чувам :lol:
май теб още те боли, че ги споменаваш

и стига сте мислили, че са оправдания
Тулуза завърши трети във Франция
не са сериозен отбор така ли ?!?

PR0
08-31-2007, 15:08
имат класа, но нямат класата на Барселона, Челси и Вердер. Френското първенство като цяло не е много силно. Класен, но преодолим съперник

SwEeT_BaD_BoY^`
08-31-2007, 17:21
В момента говорим за ЦСКА, а не за Левски. Какво общо има този жребий с Левски. :smt009 :smt009 :smt009 Толкова ниско сте паднали горките, че дори насила помните отборите от които е падал Левски. Загубите на Левски от Слован, Аалст и т.н., които толкова старателно помните НЕ СА ОПРАВДАНИЕ ЗА НЕКАДЪРНОСТТА НА ОТБОРА ВИ! я виш кфа е темата е !!!!!!!!!! не е за ЦСКА мой чуек ... Много мразя такива дет не са стъпвали на стадиона да ми говорят за футбол ! чули-недочули от някой дартак няква глупост ! По предните коментари кой каза че толуза са по дубри от хамбургер и рен бе ??? леле злета по дубре непишете , само са излагате.... ](*,) [-o<

OtherDimension
08-31-2007, 18:01
Тулуза са силен отбор, но не могат да се сравняват С НАЙ- ДОБРИЯ ОЛИМПИК ЛИОН. 6 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ШАМПИОНСКИ ТИТЛИ!!!!!!! Този сезон дано е 7 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Убеден съм, че сега ще изкарат Тулуза евро гранд. Ама такова е винаги оправданието на свинете! Успех все пак! :smt023

Свинете преди 2 години като треснахме славния Олимпик Марсилия (бивш евро шампион) ги изкараха едва ли не нищо особено. Тогава прасетата тръбяха наляво и надясно,че единствения стойностен отбор във Франция е Лион,а всичко друго било "плява". Сега изведнъж се падат с тоталните евро анонимници Тулуза от Франция и веднага ги оприличават на световен гранд,а жребия им бил по-труден от на всички други Бг отбори... Нищо че Тулуза за разлика от Хамбургер и Рен беше НЕпоставен на жребия...

Такава е чорбарската идеология... Това са техните виждания,там е тяхната сбърканост - в преиначаването на историята,както на цялото им съществуване,така и на измислените им и прашали евро успехи от черно-белите архиви,на зловонното блато на комунистическия футбол у нас и фалшивите им титли... КУР ЗА Ц(*КА! И СЕГА,И ЗАВИНАГИ!

чакай бе, шефе
ти си тоя дето говори хем за история, хем за Марсилия като евршампион :lol:
марсилия тогава не бяха нищо особено, а ги бихте, когато се бяха класирали
ако с такава победа се гордееш... ама то няма и с какво друго
все пак си из футболните идиоти на европа :lol:

живи и здрави да са, още 100 години поне да ме разсмиват :lol:

lamzzzercho
08-31-2007, 18:26
ЦСКА - Тулуза
Литекс - Хамбургер
Локо СФ - Рен

д*ба.. за кой ли път ЦСКА вади най-тежкият възможен жребий смотаняк погледни срещу какви отбори играят литекс и локото и ще ми говориш за тулуза които от както са създадени европа не са помирисвали

OtherDimension
08-31-2007, 18:34
ЦСКА - Тулуза
Литекс - Хамбургер
Локо СФ - Рен

д*ба.. за кой ли път ЦСКА вади най-тежкият възможен жребий смотаняк погледни срещу какви отбори играят литекс и локото и ще ми говориш за тулуза които от както са създадени европа не са помирисвали

аз съм фен на ЦСКА и коментирам основно жребия на любимият ми отбор, а ти се научи през това време да пишеш правилно, ламерззз

П.С. десет пъти, специално за такива като теб, казах, че жребият на литекс е най-тежък

lamzzzercho
08-31-2007, 18:38
:smt098 добре красавице

Ziezi
08-31-2007, 19:51
Тулуза са силен отбор, но не могат да се сравняват С НАЙ- ДОБРИЯ ОЛИМПИК ЛИОН. 6 ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ ШАМПИОНСКИ ТИТЛИ!!!!!!! Този сезон дано е 7 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Убеден съм, че сега ще изкарат Тулуза евро гранд. Ама такова е винаги оправданието на свинете! Успех все пак! :smt023

Свинете преди 2 години като треснахме славния Олимпик Марсилия (бивш евро шампион) ги изкараха едва ли не нищо особено. Тогава прасетата тръбяха наляво и надясно,че единствения стойностен отбор във Франция е Лион,а всичко друго било "плява". Сега изведнъж се падат с тоталните евро анонимници Тулуза от Франция и веднага ги оприличават на световен гранд,а жребия им бил по-труден от на всички други Бг отбори... Нищо че Тулуза за разлика от Хамбургер и Рен беше НЕпоставен на жребия...

Такава е чорбарската идеология... Това са техните виждания,там е тяхната сбърканост - в преиначаването на историята,както на цялото им съществуване,така и на измислените им и прашали евро успехи от черно-белите архиви,на зловонното блато на комунистическия футбол у нас и фалшивите им титли... КУР ЗА Ц(*КА! И СЕГА,И ЗАВИНАГИ!

Каза един горд Български националист!Треснахте Олимпик Марсилия,щото на тях им беше тамън през уйо за тоя мач,но както и да е..Интересно ми е като ги опердашим тия педали какво ще ви е оправданието...Но Дучето си го каза най-добре:"“Когато имаш малшанс при жребия, имаш пък редкия шанс да побеждаваш велики отбори и да ги детронираш. Късметът го оставяме на нашите приятели от “Подуяне” - да му се радват. По някой път обаче се получава така, че той става резил. Аз им дарявам от сърце и късмета и от сърце резила. На нас нека да ни е трудно. Но колкото по-трудно, толкова после по-сладко. Запазвам си и трудното, запазвам си скалпа на Ливърпул, на Нотингам Форест, на Аякс. Така че аз предпочитам този малшанс, който ни се падна сега, и да воюваме сладко, трудно за всяка една победа. Когато победим, наистина просто да чувстваш това удовлетворение и онази радост на цялата държава и на целия народ. Така че - какво пък толкова – ние сме ЦСКА. Ако бяхме “онези другите” - не дай боже Тампере."

PR0
08-31-2007, 21:06
Вие и Ливърпул бихте, когато вече се бяха класирали....ама а де биете се в гърдите

OtherDimension
08-31-2007, 21:07
Вие и Ливърпул бихте, когато вече се бяха класирали....ама а де биете се в гърдите

Зиези не говори за тази победа .. имаме и други, спокойно
за разлика от един друг отбор историята ни е пълна с прекрасни моменти

Метоман
08-31-2007, 21:14
Вие и Ливърпул бихте, когато вече се бяха класирали....ама а де биете се в гърдите

Зиези не говори за тази победа .. имаме и други, спокойно
за разлика от един друг отбор историята ни е пълна с прекрасни моменти
Отбора на ЦК БКП?

OtherDimension
09-01-2007, 09:05
^ ти си този, който обвинява, че ЦСКА имала само история и в същото време изтъкваш марсилия като бивш еврошампион и се гордееш с победата над тях.. да, ама тая еврокупа е от преди 17-18 години, също далеч в историята
тогава защо величаеш победата като такава над бивш еврошампион
знаеш ли защо се гордеем с тая победа? ето ти няколко причини:
-Ливърпул е отбор с невероятна история и традиции, които играе за победа, дори и да се е класирал! (виж какво направиха с Тулуза?!)
-Тогава Ливърпул беше НАСТОЯЩ победител в Шампионска Лига
-отборите, били Ливърпул на Анфийлд се броят на пръстите на едната ми ръка.
Не броим полуфиналите като титли, а точно като полуфинали - това може да е станало преди 40 години, но за Левски няма да стане никога

Със здраве

Valar
09-01-2007, 09:10
Тулуза е много преодолим съперник за нас!
Вярно е че беше възможно най-трудния но така е по-сладко! :wink:

StayClose
09-01-2007, 09:16
Латех поне ще се разходят,пък защо да не стане чудо? (да бе)
Локото според мен имат шанс,но зависи от много неща.
Цецка в момента са доста объркани и според мен ще им е трудно.Но винаги може да се обвини съдията.

Alcohooligan
09-01-2007, 11:28
Латех поне ще се разходят,пък защо да не стане чудо? (да бе)
Локото според мен имат шанс,но зависи от много неща.
Цецка в момента са доста объркани и според мен ще им е трудно.Но винаги може да се обвини съдията.
ЛИтекс,ако обичаш!

Говедо просто...

Valar
09-01-2007, 11:53
Латех поне ще се разходят,пък защо да не стане чудо? (да бе)
Локото според мен имат шанс,но зависи от много неща.
Цецка в момента са доста объркани и според мен ще им е трудно.Но винаги може да се обвини съдията.
Приателю ти от страната Левски ли си!?

teenkopele
09-01-2007, 18:00
:arrow: ЦСКА - Тулуза

ЦСКА се представят сравнително добре до този момент. Имат горе-долу добър старт в първенството. Следи от кризата, в която бяха миналия сезон почти няма- да не кажа въобще. Да се надяваме, че червените ще успеят да преодолеят този съперник. Състоянието на червените ни е познато. Предлагам да се съсредоточим върху френския отбор.
До този момент отборът на Тулуза не се представя добре във френското пъвенство. Няколко кръга след неговото начало те са едва на 15 място със 7 точки, като последният им мач, не го броя този с Оксер, който ще се играе днес, паднаха от Стразбург с 1:3.

:arrow: Литекс - Хамбургер

Футболистите на Ферарио Спасов не се представят много убедително в Българското първенство до този момент. Въпреки това, мисля че имат доста големи шансове за преодоляване на този доста труден немски съперник с оглед на това, че винаги са се представяли изключително добре в евротурнирите.
Отборът на Хамбургер е на 6-то място в Бундеслигата. Мачът с първия в класирането Байерн Мюнхен, ще е много показателен за състоянието на отбора в момента.

:arrow: Локо СФ - Рен

Локомотив София- отбор, който миналата година се оттегли от турнирът за купата на УЕФА без да допусне загуба.
Представят се сравнително добре в първенството.
Рен са на 5-то във френското първенство до този момент. В последния кръг успяха да победят Оксер с 0:2, като гости.
Мачът между двата отбора ще бъде изключително оспорван и интересен.


Автор- аз. :)

1921
09-01-2007, 23:25
Латех поне ще се разходят,пък защо да не стане чудо? (да бе)
Локото според мен имат шанс,но зависи от много неща.
Цецка в момента са доста объркани и според мен ще им е трудно.Но винаги може да се обвини съдията.
тези както ти им викаш се казват Литекс и май ви биха скоро...хората са казали, бий, за да те уважават...при вас говедата май е по-различно.
Кой отбор ви се падна в петък не разбрах?

the_o.c_girl
09-02-2007, 00:25
Стига рев бе! Нали сте "европейска марка",кви са тия Тулуза? :lol:Какво казваш... , г-дин Тампере Юнайтед!айде стига вече.Не може да отречеш,че жребият е труден!

teenkopele
09-02-2007, 00:29
Стига рев бе! Нали сте "европейска марка",кви са тия Тулуза? :lol:Какво казваш... , г-дин Тампере Юнайтед!айде стига вече.Не може да отречеш,че жребият е труден!

Дори не си помисляйте да обръщате темата на спора Левски - ЦСКА! [-X

the_o.c_girl
09-02-2007, 00:30
имат класа, но нямат класата на Барселона, Челси и Вердер. Френското първенство като цяло не е много силно. Класен, но преодолим съперникКОГА ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ, ЧЕ ВИЕ НЯМАТЕ КЛАСАТА И ДО ТАМ СТИГНАХТРЕ ОТ КЪСМЕТ И ТЕЗИ ОТБОРИ-СЪЩО!ВСИЧКО БЕШЕ КЪСМЕТ...ГОЛЯМА РАБОТА...МИ НАЛИ НЕ СА ИЗБИРАЛИ НАЙ-ДОБРИТЕ ОТБОРИ, ЧЕ СЕ КЕФИШ.ТАКЪВ БЕШЕ ЖРЕБИЯТ-БАРСА, ЧЕЛСИ И ВЕРДЕР...РАЗБИРАМ ДА БЯХТЕ СЕ ПРЕДСТАВИЛИ НА НИВО-ШАПКА ВИ СВАЛЯМ И КАКВО КАТО СТЕ БИЛИ ТАМ-НАСТРАХА ВИ(с изв.)

the_o.c_girl
09-02-2007, 00:31
Стига рев бе! Нали сте "европейска марка",кви са тия Тулуза? :lol:Какво казваш... , г-дин Тампере Юнайтед!айде стига вече.Не може да отречеш,че жребият е труден!

Дори не си помисляйте да обръщате темата на спора Левски - ЦСКА! [-XТЯ КАКТО ВИНАГИ ОТ ТЪПИ ЛЕВСКАРИ СЕ ОБЪРНА!

teenkopele
09-02-2007, 00:44
Стига рев бе! Нали сте "европейска марка",кви са тия Тулуза? :lol:Какво казваш... , г-дин Тампере Юнайтед!айде стига вече.Не може да отречеш,че жребият е труден!

Дори не си помисляйте да обръщате темата на спора Левски - ЦСКА! [-XТЯ КАКТО ВИНАГИ ОТ ТЪПИ ЛЕВСКАРИ СЕ ОБЪРНА!

...отговорена от ЦСКА-ри. Просто спрете да пишете и готово...не е толкова трудно.

teenkopele
09-02-2007, 02:49
Човек ще каже, че не разбирате български. :smt082

PR0
09-02-2007, 10:23
Сега ще изкарат Тулузе "евробоец". Ливърпул буха Тулуза и в двата мача. А вие биете Ливърпул на "Анфийлд". Нали много се гордеете с тази победа, което значи че трябва да биете Тулуза

Valar
09-02-2007, 10:40
Сега ще изкарат Тулузе "евробоец". Ливърпул буха Тулуза и в двата мача. А вие биете Ливърпул на "Анфийлд". Нали много се гордеете с тази победа, което значи че трябва да биете Тулуза
Безмислено е да се правиш на интересен,докато ние играем в Европа а вие с Родопа!(просто така е лафа дето вие го измислихте)

PR0
09-02-2007, 12:15
защо изобщо сините "фенове" се месят в тая тема ?
не ги видях в жребия ?
Литекс,Локо,ЦСКА...тва е...
Успех на всички отбори !
защото всички свине се месят в темите за Левски, когато престанат чорбарите да пиашт в нашите теми и аз ще спра да пишва във вашите

OtherDimension
09-02-2007, 15:03
Човек ще каже, че не разбирате български. :smt082

Ма не ме интересува кво си написал.

По темата - К*Р ЗА СВИНЕТЕ! :wink:

тоя само едно нещо си знае .. ебати тапака :lol:

Alcohooligan
09-02-2007, 16:03
защо изобщо сините "фенове" се месят в тая тема ?
не ги видях в жребия ?
Литекс,Локо,ЦСКА...тва е...
Успех на всички отбори !
защото всички свине се месят в темите за Левски, когато престанат чорбарите да пиашт в нашите теми и аз ще спра да пишва във вашите
"Госпожо,апък Николайчо ми каза глупак!" :-D :lol:

PR0
09-02-2007, 16:05
защо изобщо сините "фенове" се месят в тая тема ?
не ги видях в жребия ?
Литекс,Локо,ЦСКА...тва е...
Успех на всички отбори !
защото всички свине се месят в темите за Левски, когато престанат чорбарите да пиашт в нашите теми и аз ще спра да пишва във вашите
"Госпожо,апък Николайчо ми каза глупак!" :-D :lol:
явно е бил прав...

teenkopele
09-02-2007, 16:35
Човек ще каже, че не разбирате български. :smt082

Ма не ме интересува кво си написал.

По темата - К*Р ЗА СВИНЕТЕ! :wink:

Спрете да осирате всяка една тема! Направете една, в която да се храните и готово...абре, да ме пита човек за какво въобще се занимавам... #-o

OtherDimension
09-13-2007, 22:15
Хамбургер са по-добри от Тулуза
Но е малко вероятно някой от отборите НИ да премине ,но надеждата умира последна.

мареска кога не е бил резерва, та сега.. :lol:

OtherDimension
09-13-2007, 22:29
Хамбургер са по-добри от Тулуза
Но е малко вероятно някой от отборите НИ да премине ,но надеждата умира последна.

мареска кога не е бил резерва, та сега.. :lol:Ъ? :shock:
къв мареска :lol: (за него писах в друга тема май) :lol:

леле, яко съм зле :shock:
някъде беше писал ... че се ядосваш, че фабиано и мареска били резерви....