PDA

View Full Version : малко проблемче



фигурка
08-31-2007, 12:51
така :) нова съм в този форум, ама просто имам едно малко проблемче и искам да го споделя с вас. то не е точно проблемче, еми ме чопли ииии така..
та значи имам си приятел от 2 месеца, виждаме се абсолютно всеки ден и си изкарваме адски яко. споделяме си всичко и всичко е супер. само че преди няколко дена аз му казах, че го обичам, и може би избързах, не знам, но просто съм изкрена с него. а той не ми отвърна със същото. той ми каза, че много държи на мен, че има чувства, че не иска да ме загуби, ама от предната му връзка си бил обещал да не се впуска в такива "любови", защото после много го боляло и такива. разбирам го. ама това какво ще рече? че никога няма да ме обикне и че болката от предната му няма да се заличи? че аз съм по незначима от колкото тя е била за него? и дали найстина толкова държи на мен колкото аз на него? би трябвало него да питам, знам, ама ще ми бъде доста трудно да му кажа "абе ти защо не ме обичаш?".. и за тва реших да споделя тук. та дано все някой драсне нещо. искам гледната точка на момчетата :) хаха :) чакам отговор! :shock:

sexy_for_you
08-31-2007, 12:57
Първо "иЗкрена" се пише със "с",но както и да е.По темата може би си избързала и още е рано.Може би той те обича,но го е страх да не го нараниш,защото явно много е бил нараняван.Вярвам,че държи на теб,но не избързвай.Всичко ще си дойде на мястото.Ти означаваш много за него може би,просто не е готов толкова бързо да загърби болката от предишната любов.Изчакай.

08-31-2007, 13:04
така :) нова съм в този форум, ама просто имам едно малко проблемче и искам да го споделя с вас. то не е точно проблемче, еми ме чопли ииии така..
та значи имам си приятел от 2 месеца, виждаме се абсолютно всеки ден и си изкарваме адски яко. споделяме си всичко и всичко е супер. само че преди няколко дена аз му казах, че го обичам, и може би избързах, не знам, но просто съм изкрена с него. а той не ми отвърна със същото. той ми каза, че много държи на мен, че има чувства, че не иска да ме загуби, ама от предната му връзка си бил обещал да не се впуска в такива "любови", защото после много го боляло и такива. разбирам го. ама това какво ще рече? че никога няма да ме обикне и че болката от предната му няма да се заличи? че аз съм по незначима от колкото тя е била за него? и дали найстина толкова държи на мен колкото аз на него? би трябвало него да питам, знам, ама ще ми бъде доста трудно да му кажа "абе ти защо не ме обичаш?".. и за тва реших да споделя тук. та дано все някой драсне нещо. искам гледната точка на момчетата :) хаха :) чакам отговор! :shock:



Добре бе как може да си с него от 2 месеца и да го обичаш :-k просто симн влюбена в него а не го обичаш то тая дума им стана като навик на влюбените... говориш по телефона и накрая какво" айде чао обичам те " :smt017

monityY
08-31-2007, 13:33
така :) нова съм в този форум, ама просто имам едно малко проблемче и искам да го споделя с вас. то не е точно проблемче, еми ме чопли ииии така..
та значи имам си приятел от 2 месеца, виждаме се абсолютно всеки ден и си изкарваме адски яко. споделяме си всичко и всичко е супер. само че преди няколко дена аз му казах, че го обичам, и може би избързах, не знам, но просто съм изкрена с него. а той не ми отвърна със същото. той ми каза, че много държи на мен, че има чувства, че не иска да ме загуби, ама от предната му връзка си бил обещал да не се впуска в такива "любови", защото после много го боляло и такива. разбирам го. ама това какво ще рече? че никога няма да ме обикне и че болката от предната му няма да се заличи? че аз съм по незначима от колкото тя е била за него? и дали найстина толкова държи на мен колкото аз на него? би трябвало него да питам, знам, ама ще ми бъде доста трудно да му кажа "абе ти защо не ме обичаш?".. и за тва реших да споделя тук. та дано все някой драсне нещо. искам гледната точка на момчетата :) хаха :) чакам отговор! :shock:

бтв моми4е съм,но мисля 4е тфа 4е не те оби4а не зна4и 4е не държи на теб,ти си се влюбила ве4е в него,из4акай,той може да се влюбва по бавно и да мине време докъто се влюби... ако не се влюби ни6то,важното е да държи на теб,трудно може6 да сре6тне6 някой които и той и ти да си паснете така4е да си се влюбите и то по едно и съ6то време... за любовта трябва време,не го слу6ай 4е не иска да се влюбва,тфа не зависи от него а от сърцето му... и аз искам мерцедес ма няма (е тфа не зависи от сърцето ми де) но... ако наистина е мн хлътнал по теб сиг 6е се влюби в теб,недей да бърза6 ;)

monityY
08-31-2007, 13:34
така :) нова съм в този форум, ама просто имам едно малко проблемче и искам да го споделя с вас. то не е точно проблемче, еми ме чопли ииии така..
та значи имам си приятел от 2 месеца, виждаме се абсолютно всеки ден и си изкарваме адски яко. споделяме си всичко и всичко е супер. само че преди няколко дена аз му казах, че го обичам, и може би избързах, не знам, но просто съм изкрена с него. а той не ми отвърна със същото. той ми каза, че много държи на мен, че има чувства, че не иска да ме загуби, ама от предната му връзка си бил обещал да не се впуска в такива "любови", защото после много го боляло и такива. разбирам го. ама това какво ще рече? че никога няма да ме обикне и че болката от предната му няма да се заличи? че аз съм по незначима от колкото тя е била за него? и дали найстина толкова държи на мен колкото аз на него? би трябвало него да питам, знам, ама ще ми бъде доста трудно да му кажа "абе ти защо не ме обичаш?".. и за тва реших да споделя тук. та дано все някой драсне нещо. искам гледната точка на момчетата :) хаха :) чакам отговор! :shock:



Добре бе как може да си с него от 2 месеца и да го обичаш :-k просто симн влюбена в него а не го обичаш то тая дума им стана като навик на влюбените... говориш по телефона и накрая какво" айде чао обичам те " :smt017
дали е влюбена или го оби4а,няма разлика...2 месеца не са малко за да се влюби 4овек.. говорим за истинска любов

rihannka
08-31-2007, 13:42
помня моя като ми каза 4е ме оби4а..аз казах само ДА БЕ...но след време и аз го обикнах ацки много..та по темата мила нз..се пак сте 2 месеца заедно..явно о6те не е готов да оби4а някой..из4акаи малко време да се отарси от преди6ната вразка и се надяжам и той да те обикне.просто из4акай или говори с него..ако ти иска6 не6то по сериозно тря говори6 с него дали и той иска..ако не иска по добре да не си с него

sh3_1s_7h3_0n3
08-31-2007, 14:04
ще ти го каже, когато се престраши...
до тогава ти можеш само да чакаш и да се надяваш т'ва да стане възможно най-скоро... понякога дори и да обичат... не си признават, за да не ги наранят после или от гордост... разни такива дрън-дрън...
важно е по-скоро отношението му към теб отколкото самите думи...
иначе е хубаво, че поне ти си намерила смелост и си била искрена с него... :wink:

Presley
08-31-2007, 14:18
Това не эначи ,че не те обича или че не държи на теб.Може би е искрен и найстина държи на теб,както ти е каэал.Но също ти е каэал и ,че не иска да иэлеэа наранен....раэбери го ,може би още му тежи от миналата връэка,ако е била по сериоэна ,а е эавършила лошо...
Дай му време,не го притискай.Радвай се на любовта ви и времето ,което прекарвате эаедно.Не се иэмъчвай с подобни неща.Пък с времето може нещата да се променят.