PDA

View Full Version : Каква е разликата между обрязан и необрязан?



08-31-2007, 13:05
Отдавна се чудя.. Каква е разликата да си обрязан и да не си .. И ако не си какви са последствията :?

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

rihannka
08-31-2007, 13:53
има6е такава тема ест.порови се малко ..баси

TORBALAN
08-31-2007, 15:11
обрязан е доста по хигиени4но .. но не ти го препоръ4вам -)

WaKo
08-31-2007, 18:40
обрязан е доста по хигиени4но .. но не ти го препоръ4вам -)

Хигиената зависи от това колко често го миеш, а не от това колко кожа и косми има по него

08-31-2007, 18:52
обрязан е доста по хигиени4но .. но не ти го препоръ4вам -)

Хигиената зависи от това колко често го миеш, а не от това колко кожа и косми има по него
Колкото и често да го миеш,трудно измиваш местата под кожичката,докато при обрязаните няма такъв проблем

bEbsI
08-31-2007, 20:30
при обрязаните липсва кожичката която покрива флавичката на пениса
Това е единствената разлика.

KrisLovePuti
08-31-2007, 20:38
Не само турците са рязани но момичетата предпочитат нерязани :) неваднаж сам чувал "тоя е хубав ама е разянн и нестава"

^Sam90^
08-31-2007, 20:40
разликата е че си4ки резани са мръсни турци !!! си4ки турци на DURU
тъпанарче :-D

->Както каза Сексита (мойта любима сексита... :) ), ралзиката е, че я няма кожичката, в която се "сркива" главичката. Според някои е по-хигиенично... може и така да е :) На някои жени им харесва повече така, само че като си обрязан губиш голяма част от чувствителността на пениса си. След известно време става горе доло като устинте по чувственост. От начало е неприятно, заради постоянния допир с бельото...

08-31-2007, 20:49
значи не пречи в никакъв аспект,освен хигиена?

KrisLovePuti
08-31-2007, 21:00
Ако тоя от подписа ти е приятеля ти не тои ще ме пляска а само аз ще му пляскам шамари !!! :mrgreen:

08-31-2007, 21:02
хахахахах...
ако ти дам моя да те порне ще тичаш само след него :smt005
Луда ли си ма?Секса с обрязан е много по-як от колкото с необрязан.Логичеси е така просто. :smt102
Приятелките ти май са девствени още :::
ти луда ли си ма?:) като е обрязан кожата е загрубяла и усещането е по гадно за тебе!

08-31-2007, 21:02
Ако тоя от подписа ти е приятеля ти не тои ще ме пляска а само аз ще му пляскам шамари !!! :mrgreen:
Aideeeeeeeee.... :?

08-31-2007, 21:14
Ако тоя от подписа ти е приятеля ти не тои ще ме пляска а само аз ще му пляскам шамари !!! :mrgreen:
Aideeeeeeeee.... :?
той си пада малко мазохит,ама споко.Аз ако ви хвана,не шамари а тупаници ще ядете :smt045 :smt021
Направило ми е впечтление, че много защитаваш резаците...

08-31-2007, 21:21
Ако тоя от подписа ти е приятеля ти не тои ще ме пляска а само аз ще му пляскам шамари !!! :mrgreen:
Aideeeeeeeee.... :?
той си пада малко мазохит,ама споко.Аз ако ви хвана,не шамари а тупаници ще ядете :smt045 :smt021
Направило ми е впечтление, че много защитаваш резаците...
защитавам моя резак =;
Аха ясно =D>

08-31-2007, 21:27
хахахахах...
ако ти дам моя да те порне ще тичаш само след него :smt005
Луда ли си ма?Секса с обрязан е много по-як от колкото с необрязан.Логичеси е така просто. :smt102
Приятелките ти май са девствени още :::
ти луда ли си ма?:) като е обрязан кожата е загрубяла и усещането е по гадно за тебе!
хахахаха....в грешка си.За мене усещането е по чувствително,има повече триене и повече кеф,а за него..главичката му е загрубяла от търкането в дрехите и за това чувствителноста и намалява и така издържа по-дълго.Не знаех че ако издържаш повече време е проблем :smt011
Не ми се прави на професор,точно по тия теми знам повече от уролог :smt005
само не забравяй че не на всички момичета се харесва много дългия секс ;) На много от момичетата с които съм бил се кефат докато те свършат и после не им харесва особенно и гледат и аз да се изцвъкам на бързо... отначало ми се виждаше странно че не обичат дългия секс ама е факт, така че не ми се прави и ти на много отворена ;)

^Sam90^
08-31-2007, 21:45
Омг, пич, ти гордееш ли се, че момичетата искат по-бързо да приключват секса с теб бе? :smt005 :smt005 Е, да ти имам гордостта...

Права е, че обрязаните издържат по-дълго, а и гледката е по-приятна :-D

bloodranger
08-31-2007, 21:54
разликата е че си4ки резани са мръсни турци !!! си4ки турци на DURU
ama DURU e turski sapun be idiot koi tur4in 6e zeme da si vari bratqta :smt005

--->po temata kakto nau4ih naskoro obrqzanite imali jelezno pokritie na uq i izdarjali po dalgo
P.S.neka se gordeem 4e sme kombi :smt004

09-01-2007, 08:00
Аз не съм рязан и какво? Оплаквания досега не съм имал, дори с туркиня съм бил и ме е молила да се виждаме само с цел секс дори след като се разделихме.

Някой жени ги кефи да гледат човек как си заголва главичката на пениса ;) а по време на секс - не пречи. Тя природата не дава неща, които няма да са ни от полза.

angelovarna
09-01-2007, 08:28
П.С. "Госта" горе, бях аз.
Мирише ако не го мие, той и рязания да не си го мие ще мирише.... какво ли не мирише като не го миеш :wink:

затова вива ла хигиена, вива дон сапун

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 09:58
вива ла хигиена, вива дон сапун :smt081 :smt082 :smt080 :smt044

krem4et0
09-01-2007, 10:43
Не само турците са рязани но момичетата предпочитат нерязани :) неваднаж сам чувал "тоя е хубав ама е разянн и нестава"


хахахахах...
ако ти дам моя да те порне ще тичаш само след него :smt005
Луда ли си ма?Секса с обрязан е много по-як от колкото с необрязан.Логичеси е така просто. :smt102
Приятелките ти май са девствени още :::
Ти не беше ли правила секс само с един? От къде знаеш разликата, ако е така?

Обрязания
09-01-2007, 10:44
До преди 1 година и аз бях расист наци-скинар и виках "рязаните турци под ножа", "на сапун" и т.н.
Но се наложи да се обрежа (ехх не можеш да победиш съдбата).
И след това приех исляма и започнах да се движа главно с турци, и най-добрите ми приятели са турци.
И вече викам: ДА ЖИВЕЯТ ОБРЯЗАНИТЕ!
ВИЕ СТЕ ГЯУРИ!

krem4et0
09-01-2007, 10:46
Омг, пич, ти гордееш ли се, че момичетата искат по-бързо да приключват секса с теб бе? :smt005 :smt005 Е, да ти имам гордостта...

Права е, че обрязаните издържат по-дълго, а и гледката е по-приятна :-D
Аз ненавиждам дългия секс и то не защото не обичам да съм с приятеля си, а защото след 15-тата минута е твърде болезнен и всяко движение е заколение за мен. Предпочитам да правим 15 минути секс, аз да съм доволна и той също. не разбирам защо са ми нужни часове гимнастика. В крайна сметка още преди да см почнали съм свършила поне 3-4 пъти и някак си нямам сили за повече оргазми, защото съм адски изтощена. Всичките си вагинални оргазми съм получила при кратък секс. като е дълъг........................изобщо не мога да свърша!

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 10:48
аз съм девствена :D но нямам 1 приятелка дето да е казала че секса с необрязан е по добър от този с обрязан,въпреки че са пробвали

^Sam90^
09-01-2007, 10:49
Омг, пич, ти гордееш ли се, че момичетата искат по-бързо да приключват секса с теб бе? :smt005 :smt005 Е, да ти имам гордостта...

Права е, че обрязаните издържат по-дълго, а и гледката е по-приятна :-D
Аз ненавиждам дългия секс и то не защото не обичам да съм с приятеля си, а защото след 15-тата минута е твърде болезнен и всяко движение е заколение за мен. Предпочитам да правим 15 минути секс, аз да съм доволна и той също. не разбирам защо са ми нужни часове гимнастика. В крайна сметка още преди да см почнали съм свършила поне 3-4 пъти и някак си нямам сили за повече оргазми, защото съм адски изтощена. Всичките си вагинални оргазми съм получила при кратък секс. като е дълъг........................изобщо не мога да свърша!
пф... еми явно при хората е различно :roll: 15 минути секс... пфу..

krem4et0
09-01-2007, 10:50
Така го каза все едно знаеш. не може да твърдиш кое е по-хубаво, ако не си пробвала и двете. Нищо против нямам обрязаните, ама изобщо не ми пречи кожата по главичката на пениса на моя приятел. Ако гледах такива неща, едва ли щяхме да сме заедно 3 години. А и аз почти никога не го виждам в спокойно състояние, така че..............не ми пука има ли кожа или не. не мирише гадно, напротив. не е мръсен. Може и да държи дълго, но не го прави заради мен, защото не обичам.

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 10:57
Така го каза все едно знаеш. не може да твърдиш кое е по-хубаво, ако не си пробвала и двете. Нищо против нямам обрязаните, ама изобщо не ми пречи кожата по главичката на пениса на моя приятел. Ако гледах такива неща, едва ли щяхме да сме заедно 3 години. А и аз почти никога не го виждам в спокойно състояние, така че..............не ми пука има ли кожа или не. не мирише гадно, напротив. не е мръсен. Може и да държи дълго, но не го прави заради мен, защото не обичам.
Казвам го...защото както казах логически е така и + това не ме карай да ида да се пробвам с нерязан и да напиша същото дето казах по горе,но вече от опит :wink:
Проблема е че мен ме отвращава пенис,набръчкан като шарпей,имала съм възможност да права секс с такъв,но ми е прекалено странно и единственото нещо което направих,когато видях нормален к*р беше неистов смях. :lol:

krem4et0
09-01-2007, 10:59
Омг, пич, ти гордееш ли се, че момичетата искат по-бързо да приключват секса с теб бе? :smt005 :smt005 Е, да ти имам гордостта...

Права е, че обрязаните издържат по-дълго, а и гледката е по-приятна :-D
Аз ненавиждам дългия секс и то не защото не обичам да съм с приятеля си, а защото след 15-тата минута е твърде болезнен и всяко движение е заколение за мен. Предпочитам да правим 15 минути секс, аз да съм доволна и той също. не разбирам защо са ми нужни часове гимнастика. В крайна сметка още преди да см почнали съм свършила поне 3-4 пъти и някак си нямам сили за повече оргазми, защото съм адски изтощена. Всичките си вагинални оргазми съм получила при кратък секс. като е дълъг........................изобщо не мога да свърша!
пф... еми явно при хората е различно :roll: 15 минути секс... пфу..
И какво от това. нали в крайна сметка и аз и той сме доволни. а и истинското удоволствие и за двамата е по време на любовната игра. Аз хич не съм вагиналн тип. А и така има време за повече гушкане. не мисля, че времето е фактор. дори и след дълъг акт и него не му е особено приятно. Защо трябва да се мъчим?
П.С. нямам проблем с овлажняването. Имам проблем с тясното си влагалище!

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 11:01
хора всеки изпита по различен начин удоволствие от секса :!:

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 11:02
кремче ти пробвала ли си с обрязан

^Sam90^
09-01-2007, 11:03
единственото нещо което направих,когато видях нормален к*р беше неистов смях.
Това е било добро :lol:
Ами, кво да ви кажа... в САЩ по-голямата част от мъжете са обрязани. Там има жени, които през целия си живот не са били с необрязан. САЩ е доста по-напреднала държава от нас. Правете си сметката :::

^Sam90^
09-01-2007, 11:07
единственото нещо което направих,когато видях нормален к*р беше неистов смях.
Това е било добро :lol:
Ами, кво да ви кажа... в САЩ по-голямата част от мъжете са обрязани. Там има жени, които през целия си живот не са били с необрязан. САЩ е доста по-напреднала държава от нас. Правете си сметката :::
айде всички под ножа :smt042
:lol: аха

Аз си мисля да го направя, ама малко ме шубе :roll: И знам, че после известно време ще боли и ще свикна, но все пак... си ме е страх да си сложа гордостта на кланница :-D

krem4et0
09-01-2007, 11:07
кремче ти пробвала ли си с обрязан
Не съм! не бих отказала секс с обрязан(стига да не е турчин), както и не съм отказала секс с необрязан. Аз правя секс с дадения човек. Аз го обичам, ценя и уважавам и 3 см кожа повече или по.малко няма по никакъв начин да променят чувствата ми. тъпо и повърхностно е да не правя секс с някой, защото е обрязан или защото не е. Аз не правя секс с пениса на мъжа до себе си. Аз правя секс с мъжа, който обичам. Ако го обичам няма да ми пука дали е с кожа, 1 ръка или 3 тестиса. както не ми пука за коремните белези на приятеля ми. Обичам го и бих правила секс с него, ако ще и да е с 6 см пенис, 3 кила кожа и без тестиси. Не го ли разбирате това?

^Sam90^
09-01-2007, 11:09
кремче ти пробвала ли си с обрязан
Не съм! не бих отказала секс с обрязан(стига да не е турчин), както и не съм отказала секс с необрязан. Аз правя секс с дадения човек. Аз го обичам, ценя и уважавам и 3 см кожа повече или по.малко няма по никакъв начин да променят чувствата ми. тъпо и повърхностно е да не правя секс с някой, защото е обрязан или защото не е. Аз не правя секс с пениса на мъжа до себе си. Аз правя секс с мъжа, който обичам. Ако го обичам няма да ми пука дали е с кожа, 1 ръка или 3 тестиса. както не ми пука за коремните белези на приятеля ми. Обичам го и бих правила секс с него, ако ще и да е с 6 см пенис, 3 кила кожа и без тестиси. Не го ли разбирате това?
Не ти пречи кожата, а ти пречи, че е турчин, така ли? :shock: Леле мале... дай Боже някой ден да се влюбиш в турчин, да те видим тогава...

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 11:09
добре кремче ти откъде знаеш разликата щом не си пробвала.и защо спориш явно и ти не си пробвала

No More Sorrow
09-01-2007, 11:11
БолКЪтААаАа :lol:

krem4et0
09-01-2007, 11:12
Аз не твърдя, че зная разликата. Посочи къде съм го написала това. казвам, че sexita не я знае на 100%, защото не е опитала сама. но за нея е по-важно да няма там кожа момчето, отколкото той да я обича, уважава, закриля, да я прави щастлива..........

^Sam90^
09-01-2007, 11:13
за нея е по-важно да няма там кожа момчето, отколкото той да я обича, уважава, закриля, да я прави щастлива..........
Тя не е казала това, а че предпочита да е без кожа - къде е проблема? :-k

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 11:13
Аз не твърдя, че зная разликата. Посочи къде съм го написала това. казвам, че sexita не я знае на 100%, защото не е опитала сама. но за нея е по-важно да няма там кожа момчето, отколкото той да я обича, уважава, закриля, да я прави щастлива.......... ако за нея не беше важно нямаше да тръгне с него.забележи че дори няма предрасъдаци че е турчин.докато ти имаш

krem4et0
09-01-2007, 11:14
кремче ти пробвала ли си с обрязан
Не съм! не бих отказала секс с обрязан(стига да не е турчин), както и не съм отказала секс с необрязан. Аз правя секс с дадения човек. Аз го обичам, ценя и уважавам и 3 см кожа повече или по.малко няма по никакъв начин да променят чувствата ми. тъпо и повърхностно е да не правя секс с някой, защото е обрязан или защото не е. Аз не правя секс с пениса на мъжа до себе си. Аз правя секс с мъжа, който обичам. Ако го обичам няма да ми пука дали е с кожа, 1 ръка или 3 тестиса. както не ми пука за коремните белези на приятеля ми. Обичам го и бих правила секс с него, ако ще и да е с 6 см пенис, 3 кила кожа и без тестиси. Не го ли разбирате това?
Не ти пречи кожата, а ти пречи, че е турчин, така ли? :shock: Леле мале... дай Боже някой ден да се влюбиш в турчин, да те видим тогава...
Турци-турско робство. Друга асоциация не правя. не ги дискриминерам. Става да са ми приятели, но не и да спя с тях, да се влюбя................А и като цяло не ставам за мюсюлманска съпруга. С турчин на масата е ок, но турчин в леглото ми никога. те са убивали прародителите ми, аз да си давам тялото и душата. как ли пък не!
П.С. не е предразсъдък. Всеки уважаващ себе си българин няма да си легне с човек от народ, тъпкал го и унищожавал го като нация 500 години. 1 книга за това да съм прочела е апълно достаъчно, за да каж турци в сърцето и леглото ми НИКОГА! Знам, че никог не се казва никога, ама за някои неща мога да го твърдя с огромна сигурност!

^Sam90^
09-01-2007, 11:15
кремче ти пробвала ли си с обрязан
Не съм! не бих отказала секс с обрязан(стига да не е турчин), както и не съм отказала секс с необрязан. Аз правя секс с дадения човек. Аз го обичам, ценя и уважавам и 3 см кожа повече или по.малко няма по никакъв начин да променят чувствата ми. тъпо и повърхностно е да не правя секс с някой, защото е обрязан или защото не е. Аз не правя секс с пениса на мъжа до себе си. Аз правя секс с мъжа, който обичам. Ако го обичам няма да ми пука дали е с кожа, 1 ръка или 3 тестиса. както не ми пука за коремните белези на приятеля ми. Обичам го и бих правила секс с него, ако ще и да е с 6 см пенис, 3 кила кожа и без тестиси. Не го ли разбирате това?
Не ти пречи кожата, а ти пречи, че е турчин, така ли? :shock: Леле мале... дай Боже някой ден да се влюбиш в турчин, да те видим тогава...
Турци-турско робство. Друга асоциация не правя. не ги дискриминерам. Става да са ми приятели, но не и да спя с тях, да се влюбя................А и като цяло не ставам за мюсюлманска съпруга. С турчин на масата е ок, но турчин в леглото ми никога. те са убивали прародителите ми, аз да си давам тялото и душата. как ли пък не!
Ооо не, хич не ги дискриминираш, само малко :lol:

09-01-2007, 11:15
i izvoda ot vsi4ko e qjte xalva i piite boza viva la disco

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 11:16
#-o кремче учудваш ме наистина а и ти го каза те са убивали прадедите ти а бог знае и още какво са правили така че не може никой да е сигурен дали е чист българин или турчин

krem4et0
09-01-2007, 11:20
Така е, но аз имам българско гражданство, родът ми е български с малко руски примеси от много векове назад. Аз съм българка по гражданство, родственост, рождение и самосъзнание. за мен турчин е поробител, убиец, изнасилвач. Познавам много турци и знам, че те не са такива. Познавам, общувам дори 1 от най-добрите ми приятелки е туркиня и е най-красивото момиче на света. Но това си е мой принцип. А аз поне това имам право да отстоявам. Както да не вкусвам грис-халва или кадаиф никога веч в живота си!

bqsna_teenagerka
09-01-2007, 11:20
:roll: ох добре че ние момичета не трябва да мислим дали да ни режат нещо!!!!

~BoRn^InLoVe~
09-01-2007, 11:22
:roll: ох добре че ние момичета не трябва да мислим дали да ни режат нещо!!!! да бе секи месец гадната менструация малко ли е :smt010 :evil: :smt013

09-01-2007, 11:23
vijte sega mantaliteta na bulgarite kato vas mi e qsen turpite skapanite turci i te 6te vi kolqt sled broeni godini no nie ot evropa nqma da vi pomagame ve4e [-X

bqsna_teenagerka
09-01-2007, 11:26
:roll: ох добре че ние момичета не трябва да мислим дали да ни режат нещо!!!! да бе секи месец гадната менструация малко ли е :smt010 :evil: :smt013
е да де...няма да останем по назад...ама погледни от добрата страна на нещата ...така поне ако имаме някви вредни неща в кръвта те ще се изхвърлят!...така уж си по 4иста :roll: ох само се залъгвам...

rashito0o
09-01-2007, 11:47
Почти никаква на пръв поглед,но да си обрязан е по хигиенично :roll:

Морско Свинче
09-01-2007, 20:35
единственото нещо което направих,когато видях нормален к*р беше неистов смях.
Това е било добро :lol:
Ами, кво да ви кажа... в САЩ по-голямата част от мъжете са обрязани. Там има жени, които през целия си живот не са били с необрязан. САЩ е доста по-напреднала държава от нас. Правете си сметката :::
айде всички под ножа :smt042
:lol: аха

Аз си мисля да го направя, ама малко ме шубе :roll: И знам, че после известно време ще боли и ще свикна, но все пак... си ме е страх да си сложа гордостта на кланница :-D
Дуд, не е голямата работа - на мен ми се наложи да легна под ножа и част от операцията изискваше обрязване, ама чудно - след това нито ме дразни, нито боля. Нито гащите дерат, нито космите, макар вторите да гъделичкат от време на време, за което, от друга страна, си има оправия - един бръснач и готово.

Нито едно момиче не обясни защо точно предпочита едното пред другото. На бас, че половината "разбирачки" дори не са пробвали с обрязан и с необрязан, поне пред себе си признайте - така ли е? И защо трябва едното да е пречка, да е по-неудобно или по-неприятно? Да не съм чул довод, че главичката е по-твърда и боли повече, щот туй си зависи от големия 'уй, гаранция, че главичката може да е по-безчувствена, но не става по-грапава ;)

И защо изобщо трябва да има хора против обрязването? Може да има такива, които просто не искат, но главата не ми го побира по какъв начин може да има хора, които едва ли не мразят нещо, което не им пречи по никакъв начин. Това да не ви е Джордж Буш, че да се оплаквате от него ;)

П.С. Нали знаете защо Осама убил жена си ;)

krem4et0
09-01-2007, 20:39
Защо я е убил?
Аз против обрязването грам нямам нищо. Дори не съм виждала обрязан пенис. за мен е важно с кой си лягам, а не какъв му е пениса!

Морско Свинче
09-01-2007, 20:43
Ами убил я е, защото всеки път, когато й разтварял краката, виждал Буш ;)

machoka
09-01-2007, 20:47
Въобще не е по-хигиенично..

напротив, от това възникват само проблеми...

я влез в море /някой мръсен плаж/, дори с бански обрязан?! По-хигиенично ли е?

Има хиляди примери.. кожичката, както и окосмението на половите органи предпазват от всякакви гадости. А е и доста по-удобно.. с течение на времето като си обрязан се губи чувствителността на главичката.. а всички знаем, че тя е най-чувствителното място. Обрязването е тъп и ограничен мюсюлмански ритуал, мисля даже че беше свързан с тяхната абсурдна религия..

Морско Свинче
09-01-2007, 20:47
игра на думи ;)
"буш" от английски се превежда "храст" :roll:

Морско Свинче
09-01-2007, 20:50
Въобще не е по-хигиенично..

напротив, от това възникват само проблеми...

я влез в море /някой мръсен плаж/, дори с бански обрязан?! По-хигиенично ли е?

Има хиляди примери.. кожичката, както и окосмението на половите органи предпазват от всякакви гадости. А е и доста по-удобно.. с течение на времето като си обрязан се губи чувствителността на главичката.. а всички знаем, че тя е най-чувствителното място. Обрязването е тъп и ограничен мюсюлмански ритуал, мисля даже че беше свързан с тяхната абсурдна религия..
Плаж? Да, права си, необрязаните след мръсен плаж могат да си позволят лукса да не се къпят... bastards... А горките обрязани сме задължени поне по веднъж на ден, представяш ли си, все едно живеем в 21 век О.о

Прочее, "мръсен плаж" много ми развинтва фантазията 8-[

krem4et0
09-01-2007, 20:50
Въобще не е по-хигиенично..

напротив, от това възникват само проблеми...

я влез в море /някой мръсен плаж/, дори с бански обрязан?! По-хигиенично ли е?

Има хиляди примери.. кожичката, както и окосмението на половите органи предпазват от всякакви гадости. А е и доста по-удобно.. с течение на времето като си обрязан се губи чувствителността на главичката.. а всички знаем, че тя е най-чувствителното място. Обрязването е тъп и ограничен мюсюлмански ритуал, мисля даже че беше свързан с тяхната абсурдна религия..
Запознат ли си по-конкретно защо се прави. Интересно ми е. Ислямът като религия ми е много интересен. А и други запознати ако има да споделят. Ще задоволят любопитството на една близначка!

`Death`Whore``
09-01-2007, 20:51
ЕЕЕЕ, и други са наясно с нещата...не съм само аз! А за коментарите за грозотата на необрязания пенис - като се забели, е същото...а и кой го гледа незабелен...

BlueAvalanche
09-01-2007, 20:51
Щом господ я е създал тая "кожичка" значи има защо
Главичката е изключително чувствителна част и кожичката е за да я пази така да се каже :)
Аз не бих се обрязал, само гадните турци го правят

machoka
09-01-2007, 20:52
Нямам представа, не се интересувам от тази религия.

Морско Свинче, много добре знаеш, че не става въпрос за къпане. Тук никой не говори за елементарната хигиена, а за фактори, които могат да ти докарат само главоболия.

`Death`Whore``
09-01-2007, 20:53
Представям си клиторът ми да се търка в бельото... :shock:

Морско Свинче
09-01-2007, 20:55
Нямам представа, не се интересувам от тази религия.

Морско Свинче, много добре знаеш, че не става въпрос за къпане. Тук никой не говори за елементарната хигиена, а за фактори, които могат да ти докарат само главоболия.
Нищо не може да ти се случи дори да си топнеш обрязания чеп в септична яма докато пееш Марсилезата. Като се замисля френския химн може да навреди...

Бях на доста мръсен плаж тази година. Не виждам да ми се е случило нещо. И тази главичка хич не е толкова защитена от една кожичка, повярвай... по-скоро веднъж щом се настани някой опасен за човечеството вирус там, много по-трудно ще го измиеш.

krem4et0
09-01-2007, 20:55
Намерих уж нещо, но не ме задоволява като отговор. Но интересното е, че обрязването не е задължително, а препоръчително. както и да е. Няма да ставам мъж, още по-малко мюсюлманин!

`Death`Whore``
09-01-2007, 20:57
Не е 3 метра кожа, та да не можеш да се измиеш.

machoka
09-01-2007, 21:00
Аайде бе, не могло да го измиеш.. :lol:

Сексита - още по-зле.. всичко да е на религиозна тематика?!

И стига с тоя тъп довод - хигиена.. било по-хигиенично и без косми на краката, а?! Булшитс, повтаря се като латерна една и съща простотия, а малките деца я приемат за даденост вече и не се замислят ни най-малко.

Всяка религия е абсурдна, но това е друга тема на разговор. Докато хората продължават да правят нещо, щото Мохамед им казал да си изрежат част от пишката - за това ще сме на това дередже още доста дълго време.

krem4et0
09-01-2007, 21:01
игра на думи ;)
"буш" от английски се превежда "храст" :roll:
хахахахах :smt005
а за кремчето ето малко инфо,оето и на мене ми е интересно

machoka...не е хубаво да обиждаш религията им,и на мен ми се струва абсурдна,но и християнството ми се струва същото.
Ислямът набляга на нуждата от хигиена и разглежда обрязването като форма на телесна хигиена.[източник?] Въпреки че не упоменато в Корана, то е посочено в Хадит. Съществува разногласие дали обрязването е задължително или препоръчително за мюсюлманите.[източник?] В Турция и Централна Азия обрязването е специален ритуал и се извършва когато момчето порасне достатъчно и се нарича Сюнет.


В юдаизма обрязването е символ на съюза между Йехова и Авраам (един вид жертва, като неизвършеното жертвоприношение на Иаков). То се извършва на осмия ден след раждането на момчето. Това е сключването на завета с Бога от мъжкото население. След идването на Христос Спасителя, заветът с Бога се олицетворява от кръщението. Затова самият Христос се е кръстил в река Йордан от Йоан Кръстител по божията воля. Поради това християните се кръщават и ритуалът на Стария завет - обрязването отпада


В някои форми на християнството (Коптско християнство и Етиопско православие) обрязването също се е прилагало на осмия ден след раждането. Тази практика е била заклеймена от католическата църква през 1442 г.

Все още се дебатира дали има здравна полза от обрязването. Много изследвания съпоставят ползите от обрязването с вредите и рисковете, които то крие, стигайки до различни заключения. През 2007 г. обаче СЗО съобщи, че обрязването може да предпази от СПИН.
Това и аз намерих. Ама не ме задоволи като информация. Хигиена.....ти бъди обрязан, пък не се къпи с месеци и очаквай хигиена. Но намерих нещо друго цитерам по памет-обрязването не влияе върху удоволствието на партньора!

Морско Свинче
09-01-2007, 21:05
Аайде бе, не могло да го измиеш.. :lol:

Сексита - още по-зле.. всичко да е на религиозна тематика?!

И стига с тоя тъп довод - хигиена.. било по-хигиенично и без косми на краката, а?! Булшитс, повтаря се като латерна една и съща простотия, а малките деца я приемат за даденост вече и не се замислят ни най-малко.

Всяка религия е абсурдна, но това е друга тема на разговор. Докато хората продължават да правят нещо, щото Мохамед им казал да си изрежат част от пишката - за това ще сме на това дередже още доста дълго време.
Не че е по темата и все пак - говориш много необмислено спрямо религиите. Според мен ще започнем да западаме, когато започнем да оспорваме религията и да ставаме атеисти. Хората се нуждаят от нещо в което да вярват. Затова и все още се държим като съвсем нормални хора. Може да ти звучи глупаво, но в първия момент, в който заебем религията и започнем да хвалим "логиката", ще загубим основна част от нас. Да, да, това е тийн проблъм, не очаквам някой да се замисли сериозно над думите ми...

И за да ти го обясня по друг начин - едно време са се фанатизирали и са следвали религията до буквата. Сегашните обрязвания и пости и корани и т.н. са просто традиция. От векове хората са свикнали да правят нещата така. Ко да прайш? :smt102

CELEB
09-01-2007, 21:05
Обрязването се прави за да не се сабира мъртва тъкан в каналчето на главичката .. , че може да залепне и става лошо ... , а колкото до секса , според мен няма значение ..стига да е корав и дебел :D

`Death`Whore``
09-01-2007, 21:05
А след като си толкова религиозна, защо правиш секс преди брака? Ако не си девствена, ще те върнат. Но много знаеш ти.

machoka
09-01-2007, 21:08
И за да ти го обясня по друг начин - едно време са се фанатизирали и са следвали религията до буквата. Сегашните обрязвания и пости и корани и т.н. са просто традиция. От векове хората са свикнали да правят нещата така. Ко да прайш?

ми ко, аз специално не се водя по масата и по някакви глупави традиции. Така де, може и да не са глупави, но поне не правя нещо, без да знам защо го правя.
ПРеди е било различно.. нямало е технологичен прогрес и всичко 'ненормално' се е обяснявало единствено с 'Божие дело'.. за това и Вярата е била толкова широко застъпена.. днес не е така, за много неща има обяснение и за това все повече хора се доверяват на практичното и истинското, а не на рибата, която храни цял народ.

`Death`Whore``
09-01-2007, 21:11
А всъщност ти ислямка ли си?

`Death`Whore``
09-01-2007, 21:17
И как от мъжете, с които си била, е имало само 1 необрязан? Аз обрязан съм виждала само в порно.

`Death`Whore``
09-01-2007, 21:20
Интересно ми е дали преди да видиш пениса му, си се гнусяла и смеела на необрязаните пениси...може и да не съм права, разбира се...но кажи си честно.

`Death`Whore``
09-01-2007, 21:22
Това имах предвид. Доказа теорията ми. Интересно ми е как ще се почувстваш, ако някой се присмее на половите ти органи...така че понякога се дръж човешки.

`Death`Whore``
09-01-2007, 21:28
За мен те са малоумни и просташки. Но това не променя факта, че не си постъпила добре...и че необрязаният пенис не е нещо гнусно, както и чистото човешко тяло като цяло.

krem4et0
09-02-2007, 07:14
Sexita нали уж много обичаш гаджето си и си била само с него. Защо тогава гледаш чуждите пениси? Доколкото разбирам след като вече си била с него. А и да не е така-аз други пениси освен на гаджето си не съм виждала!

MostHated
09-02-2007, 09:08
аве тъпо е да си резачка

`Death`Whore``
09-02-2007, 09:09
А ако беше обрязан, щеше ли да спиш с него? :mrgreen:

`Death`Whore``
09-02-2007, 09:13
Ахаааа :)

LinKoS
09-02-2007, 09:48
dokato 4etox tazi tema se u4udix mnogo. nai-ve4e ot sexita. samo 6te vi kaja 4e vsi4ko zavisi samo ot 4oveka. 6tom sa vi po simpati4ni turcite begaite pri tqx! 6tom gospod q e dal taq koja na4i ima za6to. 6teli da me rejat 6toto bilo po xigieni4no, DRYN DRYN [-X . nemoga da se sdyrja i 6e se izkaja kakto nai obi4am pa posle koito i kvoto 6te da kazva. specialno za vsi4ki koito predpo4ita obrqzani pred neobrqzani: NA MAIKA VI PUTKATA! :-({|=

MajeStic
09-02-2007, 10:17
обрязан е доста по хигиени4но .. но не ти го препоръ4вам -)

Аз дочувам, че обрязаните са по-издръжливи точно поради тази причина ^_^ Защо не съм еврейн :-D

krem4et0
09-02-2007, 10:19
Sexita нали уж много обичаш гаджето си и си била само с него. Защо тогава гледаш чуждите пениси? Доколкото разбирам след като вече си била с него. А и да не е така-аз други пениси освен на гаджето си не съм виждала!
aз с гаджето ми съм от доста време и сме имали момент на раздяла,в която бях с руг,но както казах...не ставаше за мене.И после пак се сдобрихме с моя...нещо лошо?
А, не. Май аз съм единствената, която като каже край няма втори дубъл! Ама нормално е да си на 16 и да не знаеш какво искаш.

MajeStic
09-02-2007, 10:22
Sexita нали уж много обичаш гаджето си и си била само с него. Защо тогава гледаш чуждите пениси? Доколкото разбирам след като вече си била с него. А и да не е така-аз други пениси освен на гаджето си не съм виждала!
aз с гаджето ми съм от доста време и сме имали момент на раздяла,в която бях с руг,но както казах...не ставаше за мене.И после пак се сдобрихме с моя...нещо лошо?
А, не. Май аз съм единствената, която като каже край няма втори дубъл! Ама нормално е да си на 16 и да не знаеш какво искаш.

Sexita - значи не си от много време с гаджето щом сте прекъснали, за да си с друг 8)

krem4et0 - зависи каква е била причината. Ако сте се разделили за някаква глупост защо пък следващия път връзката ви да не е по-добра:)

krem4et0
09-02-2007, 10:43
Защото от глупост или скарване аз няма да кажа късаме, край, точка. Това са прекалено силни думи. бихме си дали време да си помислим, бихме поговорили след това, бихме се изяснили. Връзката ще приключи, когато е безсмислено да продължаваме заедно, а не защото просто сме се скарали. Иди си, ела си не са ми по вкуса. За 3 години с моя приятел сме се карали сума ти пъти, имали сме много изпитания за връзката и чувствата ни, но никога не сме си казвали край. Това за мен е най-малкото тъпо.

09-02-2007, 10:46
sex se pravi s 4oveka a ne s pi6kata mu. koga nai nakarq 6te go razberete? vidqla pi6kata na nqkoi drug i se izsmqla. za men tva e nai-meko kazano TYPO!

dream catcher
09-02-2007, 12:28
ne vijdam kfa e razlikata pri sexa za6toto kato se sloji kondoma , kojata i da e po zagrubena kojata nqq zna4enie taka 4e stia sme sporili ... orqzvaneto si ima i + i - tfa e .. :-k :::

dream catcher
09-02-2007, 12:29
ne vijdam kfa e razlikata pri sexa za6toto kato se sloji kondoma , kojata i da e po zagrubena nqq zna4enie taka 4e stia sme sporili ... obrqzvaneto si ima i + i - tfa e .. :-D ************************

`Death`Whore``
09-02-2007, 12:33
Защото от глупост или скарване аз няма да кажа късаме, край, точка. Това са прекалено силни думи. бихме си дали време да си помислим, бихме поговорили след това, бихме се изяснили. Връзката ще приключи, когато е безсмислено да продължаваме заедно, а не защото просто сме се скарали. Иди си, ела си не са ми по вкуса. За 3 години с моя приятел сме се карали сума ти пъти, имали сме много изпитания за връзката и чувствата ни, но никога не сме си казвали край. Това за мен е най-малкото тъпо.
Евала за това изказване. Бившяит така ме баламосваше - късахме 2 пъти и когато тръгнах със сегашния, пак реши, че ме иска...и сегашният е баламосвал така бившата си и тя след 7-мия шанс го е заебала...и съм му казала, че няма да търпя такова нещо. Или ме иска, или не. Ако ме обича, няма да му трябва време далеч от мен, за да го осъзнае.

rashito0o
09-02-2007, 12:35
Защото от глупост или скарване аз няма да кажа късаме, край, точка. Това са прекалено силни думи. бихме си дали време да си помислим, бихме поговорили след това, бихме се изяснили. Връзката ще приключи, когато е безсмислено да продължаваме заедно, а не защото просто сме се скарали. Иди си, ела си не са ми по вкуса. За 3 години с моя приятел сме се карали сума ти пъти, имали сме много изпитания за връзката и чувствата ни, но никога не сме си казвали край. Това за мен е най-малкото тъпо.
Евала за това изказване. Бившяит така ме баламосваше - късахме 2 пъти и когато тръгнах със сегашния, пак реши, че ме иска...и сегашният е баламосвал така бившата си и тя след 7-мия шанс го е заебала...и съм му казала, че няма да търпя такова нещо. Или ме иска, или не. Ако ме обича, няма да му трябва време далеч от мен, за да го осъзнае.

И двете сте мн прави и аз бих постъпила като `Death`Whore`` ако напрай така моя \:D/

BlueAvalanche
09-02-2007, 18:56
Абе стига бе, турчин, еврейн - все тая, щом си го обича момичето ... :-$ И аз не харесвам малцинствата, особено турците ама какво да правим..

Communist
09-02-2007, 21:10
Ако турчина е атеист не виждам никакъв проблем :wink:
Подкрепям sexita :D

Schnitzer
09-02-2007, 21:22
Понеже в темата се пита за разликата-еми разликата е че единия има таван на кабриото а другия няма(отрязали са му го)-последствия-може да ви навали дъжда. :lol:

krem4et0
09-03-2007, 06:16
Sexita нали уж много обичаш гаджето си и си била само с него. Защо тогава гледаш чуждите пениси? Доколкото разбирам след като вече си била с него. А и да не е така-аз други пениси освен на гаджето си не съм виждала!
aз с гаджето ми съм от доста време и сме имали момент на раздяла,в която бях с руг,но както казах...не ставаше за мене.И после пак се сдобрихме с моя...нещо лошо?
А, не. Май аз съм единствената, която като каже край няма втори дубъл! Ама нормално е да си на 16 и да не знаеш какво искаш.
На 18 съм...
От 6 месеца сме с моя...за мен е много,защото не съм била с друг толкова време.В началото нещата не бяха толкова сериозно,за това се скарахме и аз реших,че трябва да се напия и да бъда с един,който харесвах,но... :smt102 )
След няколко дена с моя поговорихме и се изяснихме.Не съм одрязала онзи,само заради пишката му.Може би алкохола не ми е изместил цялото съзнание и разбрах какво ще стана ако го направя с един,а да си представям друг...
Може би тогава осъзнахм,че си обичам севгин.От тогава връзката ни е сериозна и не сме се карали.
Момиче, като каза сериозно и дълга връзка, си помислих, че сте заедно поне 2 години. 6 месеца са нищо. От февруари до сега времето с моя мина на 1 дъх-изобщо не го усетих.
Това е друга тема. Не съм целяла да те обидя.

krem4et0
09-03-2007, 11:18
Ние сме реалисти хора, а аз искам високо образование. Годежи, сватби и деца, когато имаме възможност да го направим. Годеж и сватба не се правят, защото искате, а когато може да си го позвалите. На този етап не може да си позволим да живеем заедно и да се издържами самички. Евала, че сте толкова самостоятелни, че на по 18 ще имате собствено жилище, собствени доходи, собствен бюджет без да разчитате на мама и на тати!

`Death`Whore``
09-03-2007, 12:31
Това, че на 18 правите годеж и то след 6 месечна връзка, говори само обратното - че сте просто деца. Брат ми и жена му са заедно от 2 години, тя е на 19 и след 1 година ще живеят заедно, а за сватба и деца - да не говорим. За мен сегашния ми мъж през първите 3-4 месеца от връзката ни беше "новият мъж", а ти за 6 месеца си едва ли не постигнала върхновната близост. С моя също сме близки...искам да бъда с него занапред, аз почти живея у тях, връзката ни е сериозна, но вие това представям си от кога го планирате...детски работи. Като го гледам младежът, не вярвам да има образование и работа, а и дори да има, няма ли да ти е гузно той да работи на 3 места, за да те издържа, а ти да си вееш задните части в училище и да излизаш с приятелки? Много ми е интересно.

~BoRn^InLoVe~
09-03-2007, 12:50
браво сексита че се сгодявате.а вас много ви моля не говорете след като не сте ходили с турци :-$

Moderated by krem4et0
т.9 от Правилата на форума!

09-03-2007, 13:49
ЦЕНЗУРА!

Moderated by krem4et0
т.2 от Правилата на форума!

~BoRn^InLoVe~
09-03-2007, 14:03
да ви еба в модераторите наистина ми скасахте нервите.хубао изтрихте ни чата с дет хор ама тея дет псуват турците що не ги изтрете бе.ако го е направила алеандра се извинявам ако е мачока за него едно :smt018
Аз съм го направила и то си пише по-горе!
Изтрила съм и расистките мнения. Какво да направя, като такова се е появило след моето модериране от преди 5 минути?
krem4et0

09-03-2007, 14:19
kremcheto a da ti scepq anusa moga li ? shte ti e** maikata turska mrusna !!!!! TURCITE SI REJAT churite za ikonomiq na voda si4ki mirishat na loi a na taq sexito i pojelavam nekoi poten obshtar estestveno turchin rezna da q opune i da i scepe p****ta i guza i da ne prikazva poveche gluposti mama i deba smurt za turcite otivaite si v anadola tam ot deto ste doshli maika vi gadove mrusni BULGARIA NAD VSHICKO !!!!!!!!! TURCITE V TURCIA !

kremcheto ako si kaduna maikati da eba ne mi triii posta shtoto ako te nabaram shte ti cepq anusa i putkata shte ti naeba ei shundo !
Не съм туркиня и ако беше прочел темата щеше да разбереш, че съм твърдо против турците. Но аз съм модератор и съм длъжна да модерирам нецензурните мнения. т.2
krem4et0

krem4et0
09-03-2007, 14:24
Стига толкова простотия. Темата беше интересна, но вие я направихте на нищо. Заключвам по т.2 и т.9!