PDA

View Full Version : нуждая се от хелп



08-31-2007, 13:28
Здравейте. Искам да ви задам 1 въпрос и нека всички които знаят нещо относно това да пишат.Отнася се за тея десертчета Корни. В тях много калории ли има или са диетични??? :roll:

Kisses_P
08-31-2007, 13:35
Според мене не са никак диетични.Все пак виж на пакетчето какво пише

namina
08-31-2007, 14:00
има ли захар не е диетично........ 8)

barbie__girl
08-31-2007, 14:21
ahh estestveno 4e ne sa dieti4ni mila :( de da bqha :D xixixi

Presley
08-31-2007, 14:22
Не са от най-диетичните откъм калочична стойсност.Не энам колко калории имат,но прочети отэад на опаковката в таблицата.Въпреки това са эдравословни.Преди около година ,сестра ми отслабна доста.Беше на диета с Корни и кисело мляко. :-D

iveto89
08-31-2007, 14:25
zna4i...vijte kakvo...purvo corny e ne6toto bez koeto ne moga...na dieti sum ot kakto se pomnq i ne sum se li6avala ot vsqkakuv vid corny...vsi4ko drugo sladko sum sprqla no ne i tova.ot corny ne se pulnee,tova moga da garantiram..vtoroto ,koeto e ,4e vie ne pravite razlika mejdu dieti4na i zdravoslovna hrana.da v edno corny ima priblizitelno okolo 220 ccal,NO e napreveno ot izklu4itelno polezni za organizma sustavki,koito uveli4avat peristalktikata na 4ervata,ulesnqvat usvoqvaneto na dr hranitelni dobavki,davat ti energiq i se 4uvstva6 zdrav i silen...preporu4vam corny,na vsi4ki,koito sa po4nali da ograni4avat hranata i da mislqt za figurata si,za6toto e ne6to,koeto osven ,4e e vkusno,osven 4e ne ka4va6 kilogrami,no i pomaga v borbata s tegloto.za info qm corny vseki boji den ot godina i ne sum ka4ila i edno kilce ot nego....

08-31-2007, 16:48
Аз днеска изядох 2 Корни и искам да попитам по колко някъде е препоръчително да ям (на опаковката няма таблица и затова питам) 8)

zloto
08-31-2007, 17:23
Не са от най-диетичните откъм калочична стойсност.Не энам колко калории имат,но прочети отэад на опаковката в таблицата.Въпреки това са эдравословни.Преди около година ,сестра ми отслабна доста.Беше на диета с Корни и кисело мляко. :-D
може ли малко да разясниш за тази диета? По колко Корни-та се изяждат и т.н.?

american_dream
10-02-2008, 23:42
значи аз обожавам това червеното корни
велико е
случва ми се няки ден само на корнита да съм знам че не е здравословно но са ми адски вкусни
според вас по колко тр да изяжда човек на ден за да отслабне

Harum_Scarum
10-03-2008, 05:56
значи аз обожавам това червеното корни
велико е
случва ми се няки ден само на корнита да съм знам че не е здравословно но са ми адски вкусни
според вас по колко тр да изяжда човек на ден за да отслабне
По 50 8-)
И сега сериозно-колкото можеш по-малко много ясно : )