PDA

View Full Version : Обичам я, но тя мен - не



LinKoS
08-31-2007, 14:10
ot 3 godini obi4am mnogo edno momi4e no to men ne. bix napravil vsi4ko za neq i mnogo pyti sym i pomagal. vinagi sym se stremql da byda nai-dobyr s neq. tri pyti i predlojix i tri pyti kaza ne. iskam da spra da mislq za neq i vyob6te da ne mi puka no neznam kak. v4era edno xubavo momi4e poiska da pravim seks no az otkazax zaradi drugata. kak da q zabravq???????

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

08-31-2007, 14:12
kato pravi6 sex s hubavoto momi4e

Presley
08-31-2007, 14:15
Няма рецепта,нито план,който да следваш.И да искаш ,и да не искаш-все тая.Явно чувствата ти са доста сериоэни...три години са доста време.Раэбирам те отлично и энам какво чувстваш.Много е неприятно,но няма начин да я эабравиш.Единственото ,което можеш да направиш е да продължиш или поне да се опиташ.Эабавлявай си и опитай с някое друго момиче,колкото и да е трудно,а энам че е.Просто опитай,дай си време и може пък и да се получи нещо.Работата не е эа единия секс,твя няма да ти помогне...

MiMcHeToOo
08-31-2007, 14:19
ot 3 godini obi4am mnogo edno momi4e no to men ne. bix napravil vsi4ko za neq i mnogo pyti sym i pomagal. vinagi sym se stremql da byda nai-dobyr s neq. tri pyti i predlojix i tri pyti kaza ne. iskam da spra da mislq za neq i vyob6te da ne mi puka no neznam kak. v4era edno xubavo momi4e poiska da pravim seks no az otkazax zaradi drugata. kak da q zabravq???????

няма да умреш споко.. продължаваш си живота напред, не и търчиш по гъза и като тя види, че вече уж не си толкоз влюбен в нея може и сама да те поиска..

StayClose
08-31-2007, 16:24
Аман вече,просто я остави на мира,ако и досаждаш как искаш да ти каже "Да"?Щом няма чувства към теб,крив и път,права пътека.

monityY
08-31-2007, 16:39
ot 3 godini obi4am mnogo edno momi4e no to men ne. bix napravil vsi4ko za neq i mnogo pyti sym i pomagal. vinagi sym se stremql da byda nai-dobyr s neq. tri pyti i predlojix i tri pyti kaza ne. iskam da spra da mislq za neq i vyob6te da ne mi puka no neznam kak. v4era edno xubavo momi4e poiska da pravim seks no az otkazax zaradi drugata. kak da q zabravq???????

няма да умреш споко.. продължаваш си живота напред, не и търчиш по гъза и като тя види, че вече уж не си толкоз влюбен в нея може и сама да те поиска..

=D> nameri si druga,pravi sex s onaq,nameri si seriozna priqtelka,zabravi q!

08-31-2007, 16:43
ООО много кофти ситуация как да я забравиш ми намери си друга :D

08-31-2007, 17:12
остави онази на мира и тя все някога ще и стана мъчно за теб и си намери друга

08-31-2007, 19:24
Знаеш ли, хубавото ( или може би лошото) на хората е, че забравят. Живееш мислейки си, че за теб няма друго момиче. Ставаш и заспиваш с мисълта за нея като я видиш полудяваш и просто искаш да я прегърнеш, да я усетиш до тялото си. Но това е само момент, който ще изчезне когато се запознаеш с друго момиче, което наистина харесваш, някоя истинска и специална. И тогава ще ти е странно как преди си имал такива чувства към това момиче. И макар че сега сигурно те боли много, радвай се че поне можеш да изпиташ това,защото то си е твое, независимо от нищо. Дори тя да не ти отвръща това специално и мило чувство е в теб.

TIMEX
08-31-2007, 19:36
ot 3 godini obi4am mnogo edno momi4e no to men ne. bix napravil vsi4ko za neq i mnogo pyti sym i pomagal. vinagi sym se stremql da byda nai-dobyr s neq. tri pyti i predlojix i tri pyti kaza ne. iskam da spra da mislq za neq i vyob6te da ne mi puka no neznam kak. v4era edno xubavo momi4e poiska da pravim seks no az otkazax zaradi drugata. kak da q zabravq???????

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3Просто то не те харесва такъв е животът

DrovY
08-31-2007, 20:47
slu6ai si Slavi Trifonov - I bez teb.mp3 i da te boli **** :-({|=

koalka
09-01-2007, 10:17
Може би с времето.Но е било малко нахално да й предлагаш три пъти, имай си малко достойнство.Като веднъж ти е отказала-спираш и толкова, отдръпваш се и т`ва е.

bqsna_teenagerka
09-01-2007, 10:32
ами няма какво да правиш! просто постепенно ще я забравиш!
а ина4е забавлявай се...ако ти се прави секс прави...щом не те харесва не се мъ4и има много други на тоя свят :)

lud umora nqma
09-08-2007, 14:05
priqtel i pri men e po4ti sashtoto samo4e az q obi4am ot 2 god. tq ne me obi4a no ne iska i da me zagubi...i az se mu4a da q zabravq no tukmo postigna nqkakuv napreduk i tq po4ne da mi obrushta vnimanie i az pak hlutvam...spored mene ti predlagam da se pravish 4e ne ti puka vse pak ne te zaslujava shtom e taka...budi shtastliv vij jivota ot hubavata strana ,a tva shte si zamine s vremeto ...nali znaesh 4e ponqkoga vremeto lekuva :wink:

Iv4eTy
09-08-2007, 14:15
Щом 3 пъти ти е отказала начи нямаш шанс тъй че освен да се примириш и да се опиташ да я забравиш друго май неможеш да направиш. А как ми излизай с приятели, ходи по места където можеш да се запознаеш с нови хора и т.н. Недей да режеш момичетата заради нея, ами им давай шанс... знае ли човек може би някоя от тях ще ти помогне да я забравиш.

09-08-2007, 14:19
u4astvai v koi e po po nai za da se razsee6

minava6t 4i4ko :)
09-08-2007, 14:36
u4astvai v koi e po po nai za da se razsee6

само ако ти е омръзнал живота, абе Къци туй предаване кога и по коя тв го дават?

иначе по темата, не е добра идея да отказваш секс от девойки и то такива които ти го предлагат., като ти се отдаде случай боцкай обезателно /с презерватив/ и не се замисляй, това несъмнено ще ти приповдигне настроението и самочувствието и ще те направи желан от нежния пол, а вероятно и от въпросната мома , но не я търси и не мисли за нея. :::

100%angel
09-08-2007, 14:42
kato pravi6 sex s hubavoto momi4e
+1

sladka_______
09-08-2007, 14:52
да ти кажа аз поне неможах да забрава момчето което обичах, но тръгнах с друг и след време отминаха чувтвата не на пълно но... Намериси някое момиче не само за sex и момичето да е свесно и след време няма да мислиш толкова за нея.