PDA

View Full Version : какво да правя ?



brsd
08-31-2007, 15:04
значи да си излея мъката хора .. ;/ харесвам едно момиче направо мога да кажа че я обичам но какво да правя тя е мноо хубава просто някак си как да ви обясня абе искам да кажа тфа е първата ми любов
но някак си имам чувството че ако й кажа колко я обичам и какво чувствам истински към нея тя няма да ми обърне внимание и зарди единственото не6то е това че съм дебел .. какво да направя .. правя всичко възможно да отслабна и т.н но всичко с времето си а аз не мога да "живея" вече без нея много я обичам как да постъпя ..

cracken
08-31-2007, 15:06
Аз бих и казал :!:

MiMcHeToOo
08-31-2007, 15:07
казвай и.. кво ти пука, че си дебел ? не винаги хората се интересуват от външния вид ... аз примерно кат не си падам по клиощави, ами по по яки момчета кво от тва ? не се излагай, кажи и :wink:

brsd
08-31-2007, 15:18
как да не ми пука като сичките момичета с които до сега съм се опитвал се не са тръгвли с мене заради това че см дебел така де разбирал см го по късно но те не струват пред нея но от къде да зная че няма да е съ6тото

evilkaAaAa
08-31-2007, 15:45
просто поговори с нея и разбери дали няма да е същото. щом казваш че тя е по рзлична от другите момичета, би трябвало да не я интересува, това че си по пълничък :wink: а може би и тя изпитва нещо, знаеш ли :?: просто поговри с нея и ще разбереш много неща по този начин :wink:

MiMcHeToOo
08-31-2007, 16:04
как да не ми пука като сичките момичета с които до сега съм се опитвал се не са тръгвли с мене заради това че см дебел така де разбирал см го по късно но те не струват пред нея но от къде да зная че няма да е съ6тото

еми като си си избирал разни фръцли за които не е важен умствения ти багаж няма да тръгнат с тебе.. стига глупости казвам ти пак ако момичето те харесва ше тръгне с тебе ако ще и кит да си.. :wink:

StayClose
08-31-2007, 16:08
Какво значи дебел?Отслабни не толкова заради нея,колкото заради самия себе си.Не позволявай на теглото ти да те комплексира напротив,бъди забавен,нежен,приятен,НЕна рапчив и добър,а за масата ще си дойде времето. ;-) Успех.

Slave4You
08-31-2007, 16:15
Според мен това е отлична възможност да разбреш дали те заслужава. Ако е свястно момиче няма да я интересува че си бил дебел, а ако я интересува- по-зле за нея

StayClose
08-31-2007, 16:17
Според мен това е отлична възможност да разбреш дали те заслужава. Ако е свястно момиче няма да я интересува че си бил дебел, а ако я интересува- по-зле за нея

е да лесно е зад монитора ... :smt012

monityY
08-31-2007, 16:45
значи да си излея мъката хора .. ;/ харесвам едно момиче направо мога да кажа че я обичам но какво да правя тя е мноо хубава просто някак си как да ви обясня абе искам да кажа тфа е първата ми любов
но някак си имам чувството че ако й кажа колко я обичам и какво чувствам истински към нея тя няма да ми обърне внимание и зарди единственото не6то е това че съм дебел .. какво да направя .. правя всичко възможно да отслабна и т.н но всичко с времето си а аз не мога да "живея" вече без нея много я обичам как да постъпя ..

mi,kaji i,moje puk da te haresva,makar 4e si pulni4ak,ako li ne,kato otslabne6 pak 6e i predloji6 :) no struva li si da otslabva6 zaradi edno momi4e?ima o6te mnogo koito biha te haresali i taka... kogato 4ovek iska da otslabne trqbva 1vo da go pravi za sebe si,posle za drugite :wink:

bEbsI
08-31-2007, 16:50
Според мен това е отлична възможност да разбреш дали те заслужава. Ако е свястно момиче няма да я интересува че си бил дебел, а ако я интересува- по-зле за нея
+1
Точно така е ..деиствай! :-$

deni4kata333
08-31-2007, 17:19
отслабни

Leksi23
08-31-2007, 17:26
Не мисля, че тва, че си пълничък е проблем :wink: . Според мен трябва да и кажеш колко много я обичаш, а и можеш да спортуваш, все пак е хубаво за теб, наднорменото тегло предшества някои заболявания. Може даже да и предложиш да спортувате заедно (примерно да бягате в парка, да плувате, да ходите на фитнес...) и така да се зближите :smt006

sladko_dete
08-31-2007, 20:32
мммммммм ситуацията е следната:
1) ако не и кажеш, цял живот ще съжаляваш и ще се питаш дали е нямало да се получи
2) ако и кажеш и тя:
- не те приеме(заради теглото ти)->сам разбираш, че тя далеч не е идеална...
- те приеме-> ще сте много много щастливи заедно...
Нещо неясно?
Пп: Аз пък обичам пухкавки момчета, като мечо пух са, особено когато ме гушкат... :smt007

deathproof
08-31-2007, 20:42
Ами кажи и ако те отхвърли- опитал си. И продължавай с опитите да отслабнеш, защото това и на теб ти пречи и нямаш достатъчно самочувствие.