PDA

View Full Version : Как да му дам урок?



08-31-2007, 15:53
Значи той е голям сваляч и не спира да ме сваля,но аз искам да му дам урок и да му покажа,че не съм момиче за 1 нощ.Искам да го накарам да престане със своите завоевания.Но как да стане това ](*,)
Моля вие да ми помогнете [-o<

radito
08-31-2007, 15:57
Аз не бих му обръщала внимание, това адски би го подразнило, но ако искаш по друг начин, тогава се забивай с други момчета пред него. Понякога и най-големие свалячи са адски ревниви, особено като видят, че не си им пуснала на тях, а на някой друг! Успех ;)

w0sh
08-31-2007, 15:59
Аз не бих му обръщала внимание, това адски би го подразнило, но ако искаш по друг начин, тогава се забивай с други момчета пред него. Понякога и най-големие свалячи са адски ревниви, особено като видят, че не си им пуснала на тях, а на някой друг! Успех ;)
Брей,че ги чаткат нещата. Земи му пусни ама така му пуснни ,че да иска още. мене лично тфа ми дава урок :-D

flowerlina
08-31-2007, 16:02
Аз не бих му обръщала внимание, това адски би го подразнило, но ако искаш по друг начин, тогава се забивай с други момчета пред него. Понякога и най-големие свалячи са адски ревниви, особено като видят, че не си им пуснала на тях, а на някой друг! Успех ;)
Брей,че ги чаткат нещата. Земи му пусни ама така му пуснни ,че да иска още. мене лично тфа ми дава урок :-D
Момичето каза,че не иска само секс за 1 нощ.Четеш ли?

w0sh
08-31-2007, 16:03
Аз не бих му обръщала внимание, това адски би го подразнило, но ако искаш по друг начин, тогава се забивай с други момчета пред него. Понякога и най-големие свалячи са адски ревниви, особено като видят, че не си им пуснала на тях, а на някой друг! Успех ;)
Брей,че ги чаткат нещата. Земи му пусни ама така му пуснни ,че да иска още. мене лично тфа ми дава урок :-D
Момичето каза,че не иска само секс за 1 нощ.Четеш ли?
Д и затфа казвам,че като оня си избухне, ще иска още 1 нощ капиш?

radito
08-31-2007, 16:06
Аз не бих му обръщала внимание, това адски би го подразнило, но ако искаш по друг начин, тогава се забивай с други момчета пред него. Понякога и най-големие свалячи са адски ревниви, особено като видят, че не си им пуснала на тях, а на някой друг! Успех ;)
Брей,че ги чаткат нещата. Земи му пусни ама така му пуснни ,че да иска още. мене лично тфа ми дава урок :-D
Момичето каза,че не иска само секс за 1 нощ.Четеш ли?
Имах впредвид да се натиска с някой! Тя няма как да му пусне в буквалния смисъл на думата пред очите му! Разбра ли сега? А и тя всъщност не е казала, че неиска с друг. Може да не иска просто с него, защото е женкар.

MiMcHeToOo
08-31-2007, 16:10
въобще не бих се занимавала с тоя..

NerazreshenSimvol
08-31-2007, 16:36
Значи той е голям сваляч и не спира да ме сваля,но аз искам да му дам урок и да му покажа,че не съм момиче за 1 нощ.Искам да го накарам да престане със своите завоевания.Но как да стане това ](*,)
Моля вие да ми помогнете [-o<

Объркана работа. Аз не разбрах какво те дразни... Че не спира да те сваля или неговите "завоевания"? И под "завоевания" имаш предвид, че сваля и други, така ли? Ревнуваш ли? Харесваш ли го? Ако не - просто не му обръщай внимание, няма смисъл да си губиш времето, за да му даваш уроци... пък и каква си ти, че да го правиш... Ако пък го харесваш, признай му, питай го дали иска да има нещо по-сериозно с теб и ако иска, му кажи, че трябва да те уважава и няма да позволиш да си играе с теб.

monityY
08-31-2007, 16:40
Значи той е голям сваляч и не спира да ме сваля,но аз искам да му дам урок и да му покажа,че не съм момиче за 1 нощ.Искам да го накарам да престане със своите завоевания.Но как да стане това ](*,)
Моля вие да ми помогнете [-o<

katy mu tegli6 edna maina,zaebi go,unizi go...

08-31-2007, 16:44
gledai John Tucker Must Die i shte razberesh kakvo trqbva da pravish

sladko_dete
08-31-2007, 21:15
С гаднярите- гадно... аз бих си играла с него ( бих му определила среща, и после да му вържа тенекия, бих му се обадила посреднощ и бих му казала,че никое друго момче не ме интересува, дран дран, а на другия ден да се появя с друг, с когото да се изядем пред очите му, бих му пратила смс с някво любовно съдържание обаче да е с името на друг, уж, че по грешка... после ще се правя на недостъпна и ще твърдя, че момчетата не ме интересуват и искам да съм си сама (предполага се, че той вече е хлътнал.. ) и така и така..

neverand
08-31-2007, 21:17
изчукайте се и на следващия ден се прави,че не го познаваш :-D ще минеш в неговата роля :-D

09-01-2007, 08:47
изчукайте се и на следващия ден се прави,че не го познаваш :-D ще минеш в неговата роля :-D
Това най-малко го искам

Ch0c0la73
09-01-2007, 12:06
Аз не бих му обръщала внимание, това адски би го подразнило, но ако искаш по друг начин, тогава се забивай с други момчета пред него. Понякога и най-големие свалячи са адски ревниви, особено като видят, че не си им пуснала на тях, а на някой друг! Успех ;) =D>

flowerlina
09-01-2007, 12:08
Аз съм авторката на темата,но просто не искаше да ме логне.Моля давайте идеи,защото този човек си заслужава някой да му натрие едно хубаво на носа,че не е толкова велик.Мисли си,че може да има всяка.Не престава да ме сваля и многократно/да не кажа хиледократно/ му казах НЕ,но той продължава.Решил си е,че трябва да ме има и не се отказва.Само ми повтаря колко много му се искало,и че въпреки че съм се дърпала и на мен ми се искало,което е просто абсурдно.Давайте идеи,моля ви [-o< [-o< [-o<

kotetyyy
09-01-2007, 13:11
Аз не бих му обръщала внимание, това адски би го подразнило, но ако искаш по друг начин, тогава се забивай с други момчета пред него. Понякога и най-големие свалячи са адски ревниви, особено като видят, че не си им пуснала на тях, а на някой друг! Успех ;)
i az taka mislq probvai!

MayKyTy
09-01-2007, 13:14
Миии изобщо не са занимавай с него, щот ако наистина е такъв сваляч какъвто го описваш, няма да си първата дето се е опитала да му натрие носа, така да се каже вече е имунизиран срещу такива девойки ... тъй че си харесай някой друг и толкоз :!:

rashito0o
09-01-2007, 13:19
Щом ше е само за една нощ няма да се занимавам ваопще с него

radito
09-01-2007, 13:31
Аз съм авторката на темата,но просто не искаше да ме логне.Моля давайте идеи,защото този човек си заслужава някой да му натрие едно хубаво на носа,че не е толкова велик.Мисли си,че може да има всяка.Не престава да ме сваля и многократно/да не кажа хиледократно/ му казах НЕ,но той продължава.Решил си е,че трябва да ме има и не се отказва.Само ми повтаря колко много му се искало,и че въпреки че съм се дърпала и на мен ми се искало,което е просто абсурдно.Давайте идеи,моля ви [-o< [-o< [-o<
Е какво ше му натриваш носа. Просто не му обръщай внимание. Детска му работа :smt011