PDA

View Full Version : Моля ви да ми дадете съвет..



МишелЛлЛ
08-31-2007, 17:35
Эдравейте.И аэ ще ви се пооплача.Моля ви,даите ми съвет,поставете се на мое място.
ХАресвам едно момче ужасно много от много време.Ще се видим и не энам какво да правя.Проблема е ,че май той си има приятелка.Това много ме притеснява.Та се чудя да му приэная ли?Или някак си да му намекна...?Как да го направя...
Иэобщо редно ли е?
Ох много въпроси эадавам,съжалявам ,но съм объркана и притеснена.
Благодаря ви !!! :smt008

w0sh
08-31-2007, 17:57
да! да! да! да! да! да! ДА!
Та по сичките въпрости това винаги е отговора. Само дет винаги има увъртане и той кат си има гадже ще те отреже . освен ако ен си турбо гига яка.

MiMcHeToOo
08-31-2007, 18:51
Эдравейте.И аэ ще ви се пооплача.Моля ви,даите ми съвет,поставете се на мое място.
ХАресвам едно момче ужасно много от много време.Ще се видим и не энам какво да правя.Проблема е ,че май той си има приятелка.Това много ме притеснява.Та се чудя да му приэная ли?Или някак си да му намекна...?Как да го направя...
Иэобщо редно ли е?
Ох много въпроси эадавам,съжалявам ,но съм объркана и притеснена.
Благодаря ви !!! :smt008

ми кажи му пък квото ще да става.. може после малко приятелката му да те гони с тигана или точилката :-s ама ше го преживееш :-s

La Fille En Rouge
08-31-2007, 18:55
Моят проблем е обратният , аз си имам приятел , но от няколко седмици страно много харесвам едно момче... Врътката е там , че той знае , че ходим отдавна и се дърпа ... и като му казвам че го обичам мисли че се шегувам :(

monityY
08-31-2007, 19:01
ostavi go purvo toi da pokaje dali te haresva i togava deistvai

08-31-2007, 19:02
Моят проблем е обратният , аз си имам приятел , но от няколко седмици страно много харесвам едно момче... Врътката е там , че той знае , че ходим отдавна и се дърпа ... и като му казвам че го обичам мисли че се шегувам :(
Mi ako skusa6 s gajeto si moje i da spre da si misli 4e se 6eguva6

evilkaAaAa
08-31-2007, 20:18
ostavi go purvo toi da pokaje dali te haresva i togava deistvai

ZaHaRcHe
08-31-2007, 21:18
razberi toi kakvo misli za teb i ako razbre6 4e ima simpatii kym teb deistvai i ti kaji mu 4e go haresva6