PDA

View Full Version : Необходими ли са хапчета и от къде?



sladi4ka_kilfli4ka_13
08-31-2007, 17:37
v4era ima6e povod da pravim sex s priqtelq mi i taka stignahme do momenta da go napravim i toj kaza 4e ako ne se pritesnqvam moje bez prezervativ. az oba4e neiskah da se darja sduhano i mu pozvolih bez prezervativ i mislq 4e svar6i f men ne sam mn sigurn oba4e no toj iska6te da me uspokoi i mi kaza 4e nqmalo problem i da e svar6il v men nqmalo veroqtnost da sam bremenna za6toto sam na 13. znam oba4e 4e ako ima6 cikul 6ansovete sa golemi a az imam cikul ve4e ot 11 meseca no ne e redoven po princip
ina4e sega za uspokoenie s moq frendka si govorihme i tq kaza 4e si kupila naskoro eskapel nqkakvo lekarstvo s koeto kaza 4e se predpazil ot sa6tata situaciq i q pitah otkude da si vzema i moje li ne6to po evtino eventualno.
tq neznae6e zatova pitam vas ...

molq barzo 4e do utre iskam ve4e da sam si kupila tezi hap4eta 4e mn se pritesnqvam


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

bEbsI
08-31-2007, 17:43
Тоя свят взе да ме отчайва вече ](*,) . Абе тъпо глупаво дете..защо правиш секс като си нямаш и понятие от това?! :smt011 Ама ти не само си нямаш понятие нямаш елементарни познания.Естествено,че ако имаш цикъл може да забременееш.Естествено,че щом е свършил в теб вероятноста да си бременна е огромна! Но нека позная ти не си виновна..виновни са родителите ти,че не ти обръщат внимание нали?!
Боже,горките хора.. :-s
А по темата от аптеката (много логично нали... )
нямам думи просто..

monityY
08-31-2007, 17:45
v4era ima6e povod da pravim sex s priqtelq mi i taka stignahme do momenta da go napravim i toj kaza 4e ako ne se pritesnqvam moje bez prezervativ. az oba4e neiskah da se darja sduhano i mu pozvolih bez prezervativ i mislq 4e svar6i f men ne sam mn sigurn oba4e no toj iska6te da me uspokoi i mi kaza 4e nqmalo problem i da e svar6il v men nqmalo veroqtnost da sam bremenna za6toto sam na 13. znam oba4e 4e ako ima6 cikul 6ansovete sa golemi a az imam cikul ve4e ot 11 meseca no ne e redoven po princip
ina4e sega za uspokoenie s moq frendka si govorihme i tq kaza 4e si kupila naskoro eskapel nqkakvo lekarstvo s koeto kaza 4e se predpazil ot sa6tata situaciq i q pitah otkude da si vzema i moje li ne6to po evtino eventualno.
tq neznae6e zatova pitam vas ...

molq barzo 4e do utre iskam ve4e da sam si kupila tezi hap4eta 4e mn se pritesnqvam


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

aptekata weeeeeeeee ](*,) sa si tro6i glavata.. neiskala da se durji sduhano i kazala "bez prezervativ" est 4e dori da ti e neredoven veroqtnosta da si bremenna makar4e si na 13 e mn golqma we... i na 13 se ebe6 ? omFg ](*,)

Leksi23
08-31-2007, 17:45
Ем има опастност ест щом имаш цикъл. Ескапела струа 30 лв ако не се лъжа, имаше и простинор който беше по-евтин, но го спряха. За тва, че си на 13 и правиш секс няма да говоря, просто няма смисъл да ти се налива акъл в главата, защото няма да ме послушаш [-X .
Айде и уманата, другия път с презерватив, щото и някоя болест можеш да си лепнеш ](*,)

NeKvA nIkVa
08-31-2007, 18:29
v4era ima6e povod da pravim sex s priqtelq mi i taka stignahme do momenta da go napravim i toj kaza 4e ako ne se pritesnqvam moje bez prezervativ. az oba4e neiskah da se darja sduhano i mu pozvolih bez prezervativ i mislq 4e svar6i f men ne sam mn sigurn oba4e no toj iska6te da me uspokoi i mi kaza 4e nqmalo problem i da e svar6il v men nqmalo veroqtnost da sam bremenna za6toto sam na 13. znam oba4e 4e ako ima6 cikul 6ansovete sa golemi a az imam cikul ve4e ot 11 meseca no ne e redoven po princip
ina4e sega za uspokoenie s moq frendka si govorihme i tq kaza 4e si kupila naskoro eskapel nqkakvo lekarstvo s koeto kaza 4e se predpazil ot sa6tata situaciq i q pitah otkude da si vzema i moje li ne6to po evtino eventualno.
tq neznae6e zatova pitam vas ...

molq barzo 4e do utre iskam ve4e da sam si kupila tezi hap4eta 4e mn se pritesnqvam


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

1. tva koeto si napravila e glupavo
2. eskapel moje6 da si kupi6 ot aptekata
3. Te ne sa hap4eta ami e edno hap4e
4. trqbva da go pie6 do 3 dni sled akta
5. nqma po-evtini

vij tam pii eskapel i drug pat ne se pravi na otvorena 6otto tva e seriozno ne6to(po-dobre da te pomislqt za leko zadrastena otkolkoto da zabremenee6 i + tva ne mislq 4e nqkoi ima pravo da ti kaje ne6to otnosno tva 4e neiska6 bez prezervativ,za6otto 4rez prezervativa predpazva6 sebe si i partniora si ot problemi)

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

nadqvam se da ne sam te zasegnala oba4e prosto trqbva6e da ti go kaja, ako se pak se 4uvstva6 zasegnata sry

NeKvA nIkVa
08-31-2007, 18:32
Ето за това казвам чети чети чети...ама вие сте толко сексуално необразовани,че направо се отчайвам... :smt011
На 13 години,секс ми прави,ми тя още не е минала 8ми клас,за да учи анатомия и да и се обясни какво означава оплждане.
Май анатомия вече трябва да се премести в 6ти клас,че като гледам на къде върви поколението

+1 =D> =D> =D>

alkobalko
08-31-2007, 18:37
:smt013 Не знам вече да се смея ли, или да плача.
Щяла си да изглеждаш глупаво, ако му кажеш, че не искаш без. Грешка, глупаво е да си безотговорна към здравето си. Глупаво е да правиш секс на 13 години без да имаш и най-малко познания за рисковете и отговорностите, които идват със започването на полов живот. Жалко е и да забременееш на 13 години.

Но както и да е. Хапчето се казва Ескапел, струва 25-35 лв. за сега друго, което да го замества няма. Приятелят ти явно не е много на ясно кога може да забременееш. Рискът е голям, защото той е свършил в теб без да се пазите, а твоя цикъл не е редовен и нищо чудно да си била в овулация. Така че колкото и да не искам да го казвам, купи си хапче възможно най-скоро.

08-31-2007, 18:56
:smt013 Не знам вече да се смея ли, или да плача.
Щяла си да изглеждаш глупаво, ако му кажеш, че не искаш без. Грешка, глупаво е да си безотговорна към здравето си. Глупаво е да правиш секс на 13 години без да имаш и най-малко познания за рисковете и отговорностите, които идват със започването на полов живот. Жалко е и да забременееш на 13 години.

Но както и да е. Хапчето се казва Ескапел, струва 25-35 лв. за сега друго, което да го замества няма. Приятелят ти явно не е много на ясно кога може да забременееш. Рискът е голям, защото той е свършил в теб без да се пазите, а твоя цикъл не е редовен и нищо чудно да си била в овулация. Така че колкото и да не искам да го казвам, купи си хапче възможно най-скоро.

не бе не...оставия нека не вземе хапчета...кой знае до къде ще стигне...и аборт няма да искат а и направят на тази възраст.
Миличка,ти може да забременееш....но не можеш да родиш на тая възраст :smt011

bull ThistLe
08-31-2007, 19:00
:smt104 :smt107 na 13 ?????????????????????????? :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 samo tva moga da ti kaja ...gadjeto ti na kolko e...luxa na pedofil lelee...

Fluffy^;pp
08-31-2007, 19:12
Няма да я упреквам..макар че ми идва чак да я напсувам >_< та..интересното е ,че тая пакост са я направили ВЧЕРА..темата е от днес / 20:37 / И иска да си купи Ескапел..те се пият до 72 часа след рисковия полов акт (доколкото си спомням) идеята ми е ->>> Процентът това хапче да подейства не е ли по-малък..още повече,че той направо си е свършил в нея.. >_< гхъх.. НЕ СИ СЪСИПВАЙ ЗДРАВЕТО..не мисли за секс ..МИ ХОДИ СИ КУПУВАЙ УЧЕБНИЦИ ЗА 7 КЛАС 0_О ЧЕ И ВАКАНЦИЯТА СВЪРШИ..

08-31-2007, 20:10
УЖАС!Ти си на 13 години.Осъзнаваш ли ,че си още дете.Не си нито физиологически и най-вече психологически и умствено готова да правиш секс.А приятелят ти е не по-малко за критика! Но по-виновната си ти ,че се съгласяваш на това,което малкото му мозъче е сътворило.Взимай си хапче и влизай в пътя.Ти не можеш за себе си да отговаряш,камо ли да ставаш майка на 13. #-o

Rocko_perka
08-31-2007, 20:13
Уф, това горе бях аз.

Made_of_Pain
08-31-2007, 20:42
v4era ima6e povod da pravim sex s priqtelq mi i taka stignahme do momenta da go napravim

Вие само с повод ли?



toj kaza 4e ako ne se pritesnqvam moje bez prezervativ. az oba4e neiskah da se darja sduhano i mu pozvolih bez prezervativ

Зле.... Зле...

mislq 4e svar6i f men ne sam mn sigurn oba4e


:roll: :roll: :roll: Да ти казвам ли, че си тъпа?


no toj iska6te da me uspokoi i mi kaza 4e nqmalo problem i da e svar6il v men nqmalo veroqtnost da sam bremenna za6toto sam na 13.

А да казвам ли, че си си взела малоумен педофил?



znam oba4e 4e ako ima6 cikul 6ansovete sa golemi a az imam cikul ve4e ot 11 meseca no ne e redoven po princip

Първите една, две, понякога дори три години е нередовен - свикнете.



ina4e sega za uspokoenie s moq frendka si govorihme i tq kaza 4e si kupila naskoro eskapel nqkakvo lekarstvo s koeto kaza 4e se predpazil ot sa6tata situaciq i q pitah otkude da si vzema i moje li ne6to po evtino eventualno.


Супер, и приятелките ти са курви, като теб



tq neznae6e zatova pitam vas ...

Няма да ти кажа, на пук, за да го кръстиш на мое име, пеликан тъп.



molq barzo 4e do utre iskam ve4e da sam si kupila tezi hap4eta 4e mn se pritesnqvam

А дали бързо ще си намериш донор за трансплантацията на мозък?

gavro64eto
09-01-2007, 08:40
na kolko godini e tvoq priqtel?

rashito0o
09-01-2007, 08:48
оффф мн сте загубени бе деца,не че съм ви кака ама все пак съм на 16 и то е близко до ума че ако имаш цикал може да забременееш :smt011 :smt011 :smt011 а относно хапчета хой и питай в аптеката (логично е) :smt013 :smt013

nofi
09-01-2007, 08:52
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=126006

А виж хората как се грижат за приятелките си :smt011
Много хора ти го казаха преди мен, за това аз само ще го прошепна тъпа си

evilkaAaAa
09-01-2007, 10:10
майчице мила.... вече ми се реве от такива като тебе, дето цикала им не е редовен още, а секс вече правят ](*,) и как така можи да се успокоиш от това че си на 13 и вероятността да забременееш е малка.... аве момиче вазрастта НЯМА никакво значение... ](*,) ](*,) ](*,) иди ся тръшни са 30 лв, (ако вече не е късно) и пий Ескапел.. и за другия път вземи почети малко из интернет да разбереш как и кога можеш да забременееш.... :smt013 :smt013 :smt013 само ще ти кажа обаче че вероятността да си бременна е много голяма :smt075

miss sweety
09-04-2007, 18:10
awe vie ne ste nared.vie ne ste sa otlepili ot zemqta sig a ve4e sex mi praite.kuf e toq zor da go praite w da mu sa nevidi ](*,) jivota e pred vas ima vreme.mn ste zle.maleee na kade 6a otide sveta ne mi e qsno. :smt017 :smt018 :smt012 ](*,)

ChRiSTiaNo_07
09-04-2007, 18:12
ОМГ...Дедо Боже,убий ме :shock:

GLD
03-25-2008, 18:03
.....

А виж хората как се грижат за приятелките си :smt011
Много хора ти го казаха преди мен, за това аз само ще го прошепна тъпа си
Как се държат хората с приятелките си?!?
Това е пример за един доста необразован младеж(предполагам , щото годините не са ясни) И според мен се държи като абосолютен загубеняк! Ако наистина обича приятелката си, съответно и тя него, и не на последно място , са достатъчно зряли за да се грижат за дете, не виждам причина да се драматизират нещата. Да си прави тест всеки ден е безпредметно. Очевадно е че той не е готов за подобно нещо и може би просто се е притеснил.
Примера ти е неточен ;)
Но има известна истина, защото по тази случка, момичето е било неопитно, а момчето просто се е възползвал и я е излъгал, само за да се възползва от нея.

sh3_1s_7h3_0n3
03-25-2008, 18:10
Темата е стара.