PDA

View Full Version : Как да не боли толкова?



Heaven_Can_Wait
08-31-2007, 18:02
Здравейте! Използвам епилатор. Но последния месец като бях в Испания, го забравих и се наложи да си махам космите на краката и ръцете със САМОБРЪСНАЧКА #-o . Ъъъ и сега са ми по-дебелички, по-твърдички... #-o и като пробвах пак с епилатора, доста повече боли. ](*,). Кажете ми някакъв метод, за да не ме боли толкова. Бях чувала, че ако се намажеш с крем здраве ще е по-лесно, но според мен ... не знам де, не съм пробвала. Моля за съвети! :-k [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< Мерси предварително! :smt006

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

08-31-2007, 18:21
вземи горещ душ за да се отворят порите и след това - с епилатора..

Devilkin:)
08-31-2007, 18:52
вземи горещ душ за да се отворят порите и след това - с епилатора..


Всъщност може би ще е добре някак да ги изстуди преди да ги епилира, за да не усеща така силна болка. Нали продават епилатори, които изстудяват, за да намалят болката, а не такива които затоплят :roll: Вярно, че може и да се разширят порите, но след баня мен ме боли най-много, когато се епилирам :?

shadow4e
08-31-2007, 18:53
Аз съм пробвала с лед и болеше адски много. След горещ душ е по-добре.

ThePainIsReaL
09-01-2007, 20:16
Пий едно аспиринче час преди епилация. Козметичката ми го препоръчва на чувствителни клиенти.

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 20:19
Здравейте! Използвам епилатор. Но последния месец като бях в Испания, го забравих и се наложи да си махам космите на краката и ръцете със САМОБРЪСНАЧКА #-o . Ъъъ и сега са ми по-дебелички, по-твърдички... #-o и като пробвах пак с епилатора, доста повече боли. ](*,). Кажете ми някакъв метод, за да не ме боли толкова. Бях чувала, че ако се намажеш с крем здраве ще е по-лесно, но според мен ... не знам де, не съм пробвала. Моля за съвети! :-k [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< Мерси предварително! :smt006

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Ти си кикбоксьорка и се оплакваш от епилатора?.. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

09-01-2007, 20:50
Ти си кикбоксьорка и се оплакваш от епилатора?.. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Че и аз тренирам от години муай тай и мога само едно да кажа:

Предпочитам да ме ритат в корема, пред това да ми правят кола маска. Ритницците в корема може да стегнеш пресата и не ги усещаш. Даже като ти се ракървяват ръцете от катерене по въже е по-малка болката.