PDA

View Full Version : Офф дайте съвет защото полудявам ......



08-31-2007, 19:18
..... преди си купувах "Хай клуб" и направо си умирах от смях на писмата на 13-,14-годишните със супер тъпи проблеми ... и никога не съм предполагала че и аз така ще търся съвет(+тва съм на 17 все пак)...та тия дни направо преживявам някакъв кошмар.Имам една приятелка,с която съм супер близка(одавна нямам най-добра приятелка)...с нея живеем на 5 мин. една от друга,сутрин ходим заедно на даскало,прибираме се 2-те,седим на чин дори и се познаваме от 4 години.Та тя мин.лято излизаше с един от даскало и още си мисли,че не знам за това...тази пролет започна мн често да излиза с него и да спят заедно и сега продължават,но тя нищо не ми е казала.Това го разбрах като по случайнот и се зачетох в имейлите.Тя има най-добра приятелка и й казва всичко,а аз като и го намекна или се бъзикам с нея,че излиза с тоя,тя започва да ме лъже,а аз й споделям всичко.В един от имейлите до въпросния пишеше,че тя не искала да споделя лични неща с мен и доста често едва ме изтраива...също така разбрах че ме лъже и за още 2-3 неща,и в началото беше само подозрение за връзката им(той на мен ми е безразличен,даже малко неприятен)...до снощи когато й прочетох смс-ите(просто не се сдържах,знам че с имейлите и смс-ите не съм постъпила правилно като съм ги прочела,но иначе никога нямаше да разбера)и снощи всичко се потвърди.Не мога да разбера защо аз трябва да й тегля думите с ченгел от устата и мн рядко ми казва за момчетата,с които излиза,а аз като говоря за мен и разказвам всичко до най-малката подробност и направо какво си говоря с моите гаджета. Сега знам всичко това за нея и страшно много ми тежи,преди си казвах - ще я оставя когато е готова тогава да ми каже,но вече мина половин година ... и нищо. Като знам тези тайни много ми тежи,защото не мога да кажа на никого,понеже знам че ще стигне и до неините уши,много ми се иска да сме по-близки и да й призная,че знам всичко,без да казвам от къде,но се страхувам,че това ще разруши приятелството ни,а с никого от класа ми не съм толкова близка,с нея излизам най-често ... и за това сега страшно много ме боли ... снощи като разбрах това,ако искате вярвайте но 3 часа съм се въртяла в леглото без да мога да заспя,днес цял ден ми беше супер зле и ходя като няква луда ... съжелявам че ви занимавам с глупосстите ми,но е много тежко да носиш тайни със себе си и да не можеш да кажеш на никого ... не ви пожелавам,това което се случва на мен,и все пак някакси малко ми олекна,сега,като си излях душата. Вие ако имате някакви предложения или мнения,казвайте - всичко е добре дошло :)

08-31-2007, 19:27
e eto 4e kaza na nqkoi za tainite si ;] ulekna ti pone malko ... ;] a otnosno priqtelkata ti , ta tova priqtelka li e ? ili poznata na koqto se predoverqva6 .. priqtelite si spodelqt vsi4ko, e po4ti vsi4ko vse pak ima6 si taini koito samo ti si gi znae6 ... no otnosno gadjeta ne mislq 4e stoqt taka ne6tata. za6to ne pogovori6 s neq i ne i kaje6 4e znae6 za priqtelq i, na men li4no bi mi tejalo da taq v sebe si 4uvstvata pyk ako razbera 4e e kazala takova ne6to ot roda na "ne moga da q traq" napravo 6te i digna skandal ... edna priqtelka ne govori taka zamislqla li si se :P aide uspeh ti pojelavam mila ;]

ArTanDra
08-31-2007, 19:29
Сега.. виждала съм такива случаи ... как да ти го кажа по меко- НЕ МОЖЕ ДА ТЕ ТРАЙ :-D Сори , че така се изказах , но ти за нея си само компания и не виждам защо и споделяш като за нея това е "надуване" на глава. Засипваш я с ненужна информация , затова не си и приятна тя не иска приятелка .. иска човек с който да разнообрази ежедневието си. И не е длъжна да ти казва с кого излиза и какво прави това е личният й живот и ти нямаш право да се месиш в него.

08-31-2007, 19:46
Благодаря ти много :) Ами знам,че след всичко това заслужава да не й говоря,но съм склонна да й простя,по простата причина,че още 2 години ще ме заедно,и все някакси ще трябва да се търпим,а и само с нея съм толкова близка от класа(понеже целия клас е разделен на 2-3 групички,ама то си е нормално),а относно споделянето не мисля,че й надувам главата,защото постоянно ми мърмори и се сърди,че нищо(!) не съм и споделяла,а много често супер много хора като имат проблем идват да си го споделят с мен,защото много добре ги изслушвам,но за моите проблеми ..... Знам,че това й е личното пространство и нямам право да се меся,нито да и чета писанията,но тя като иска непрекъснато да й разправям какво се случва в моя личен живот,и щом се предполага,че сме приятелки,мисля че мога и аз да искам да ми споделя повече и да сме по-близки.Нямам друга толкова близка "приятелка",преди до 7-ми клас имах най-добра приятелка,но като отидохме в различни училища тя се промени,а по рейсовете се правеше,че не ме познава,но някакси оправихме нещата и сега не се виждаме много често,но когато се видим сме си супер близки и направо не млъкваме :) Докато с това момиче,може би защото се виждаме всеки ден или нз,а може и проблема да е в мен,но все се успокоявам,че като завърша и ида да уча в чужбина ще си намеря по-сносни приятели :|

orange
09-01-2007, 12:30
Ne s evprqgai tolkova :!: I az imam takiva priqtelki, s koito spodelqm vsdi4ko, a te na men- ne. Izmu4vah se izvestno vreme, no prosto s vremeto razbrah 4e ima vsqkakvi hora i ako naistia sa mi priqteli, trqbva da gi priemam takiva kakvito sa. Moqt suvet e da ne se izmu4va6, i da po4ne6 da spodelq6 po- malko ( zapazi neto za sebe si, ne e nujnoo da spodelq6 vsi4ko)Nqkoi hora ( kato tvoita priqtelka) ne izpitvat nujda da spodelqt.......Ako ti e vuzmojno s esbliji s pove4e hora i si nameri nqkoq priqtelka, koqto d ane te predava :smt006

mon4eto
09-01-2007, 12:55
Prosto ne si popadnala na podhodq6tiq 4ovek :|

09-01-2007, 13:04
И аз така си мислих споделях на една уж моя приятелка и после тас зе че ме заеба :smt013 :smt013 :smt013

find_m3
09-01-2007, 13:19
тука мисля ,че ти надрънкаха доста глупости особено artandra е много остра във всички такива теми....,както и да е.Аз съм в подобна ситуаци.Също се сближих (с 2 ) момичета ,които са най-добри приятелки и започнахме да излизаме винаги заедно ,абе много си паснахме и супер много ги обичам.Познаваме се от 2 години и миналото лято една от тях докат били при баба си тръгнала с едно много свястно момче (още ходят) ,за което аз разбрах да кажем 1 седмица по-късно ,но нищо повече.Тя беше девствена преди това ,но явно се е случило така ,че скоро след като са тръгнали (те са се познавали от деца) са правили секс и тя е звъняла денонощно на другата си приятелка за да иска съвет от нея дали да го направи или да чака,защото не е кой знае колко голяма ...в края на каищата са го направили,но аз не знаех доста дълго време да кажем 4-5 месеца не съм сигурна.В един момент се реши и ми каза какво е станало....разбира се почувтвах се кофти ,защото и звънях всеки ден да видя как е ,а тя не ми беше казала толкова време.после се посмяхме и ми мина ,но съм сигурна ,че и тя мисли по същия начин ,че не й споделям достатъчно въпреки ,че не е така и й казвам доста неща ,но човек си има своите "мръсни тайни" заровени дълбоко ,за които не желае да говори....често си изливам мъките тука ,защото не мога да кажа нещо на приятелките си прода простата причина ,че ме е срам или страх да не погледнат на мен по друг начин,въпреки ,че знам ,че това няма да се случи.....Наистина не можеш да виниш някой ,че не е достатъчно отворен към теб...просто остави сама да ти кажа или отиди при нея и й кажи ,че знаеш ,че има момче от дотса време,но се направи ,че не знаеш кой е и я остави да да ти разкаже сама....във всички случаи трябва да почакаш да се отпусне.предразположи я ,кажи й нещо много важно за теб,кажи й ,че я чувстваш много близка и можеш да й кажеш всичко ...мисля ,че ще подейства.УСПЕХ [-o<

ShiT_HappenS
09-01-2007, 14:29
Ами аз също имах такъв проблем и в крайна сметка отидох и говорих с мойта приятелка,а тя се измъкна като каза,че не съм я била питала,за да ми казва.Е както и да е оправихме се,та аз мисля,4е трябва да си поговориш с нея.Може би просто още не ви 4увства прекалено близки,затова трябва да и покажеш по някакъв на4ин,4е може да ти има доверие и ти не би я предала,защото наистина държиш на нея. :wink:

09-01-2007, 20:04
мерси много за съветите :) като за начало няма да и се обаждам тия дни,а тя ако се обади да се видим ще й отказвам,иначе мисля вече и аз нищо лично да не й казвам,абе с две думи ще стана доста по-студена,пък тя чак когато ми каже за гаджето й ,тогава ще си помисля за по-близки отношения,и да си намеря някоя по-вярна приятелка.Мерси още веднъж :D