PDA

View Full Version : Много се палши



08-31-2007, 19:56
Приятелят ми е на 21 и е правил секс с много момичета, на мен също не ми е първият. Тази вечер за първи път правихме секс. Използвахме презерватив, той не свърши, на края напълнихме презерватива с вода и не беше спукан. Накрая той каза "Искам да направим нещо." попитах го какво, а той каза, че иска всяка седмица да правя тест за бременност, за да сме сигурни, че не е станала беля. Аз му обясних, че в такива ситуации няма смисъл само да правя тестове. Той обаче каза, че много ме обича, иска да ме пази, не иска да стават бели и т.н. Радвам се, че е загрижен за мен, но нямам намерението всяка седмица да правя тест. Как да му го обясня, така че и той да не се притеснява?

Made_of_Pain
08-31-2007, 19:59
Като го накараш да прочете някоя и друга книга :roll:

NeKvA nIkVa
08-31-2007, 20:00
emi 6tom ste bili s prezervativ e n3e se e skasal mislq 4e nqma nujda da si pravi6 test :D

MostHated
08-31-2007, 20:02
ко ти пречи да правиш теста?

john_kaleka
08-31-2007, 20:07
Приятелят ми е на 21 и е правил секс с много момичета, на мен също не ми е първият. Тази вечер за първи път правихме секс. Използвахме презерватив, той не свърши, на края напълнихме презерватива с вода и не беше спукан. Накрая той каза "Искам да направим нещо." попитах го какво, а той каза, че иска всяка седмица да правя тест за бременност, за да сме сигурни, че не е станала беля. Аз му обясних, че в такива ситуации няма смисъл само да правя тестове. Той обаче каза, че много ме обича, иска да ме пази, не иска да стават бели и т.н. Радвам се, че е загрижен за мен, но нямам намерението всяка седмица да правя тест. Как да му го обясня, така че и той да не се притеснява?


izvinqvai gospojice...ama po hubavo li beshe da ti e ako postoianno ti kazva 4e iska bez prezervativ i ne mu puka za tebe! :smt011 kvo ti pre4i we ebati....nqma da obedneesh!spokoino!napravi si test shtom gadjeto ti iska....ako tolkova se stiskash ela da ti dam pari!pishi mi na ls!seriozno!az she ti dam kolkoto ti trqbvat ae!







tuuuuu deeeebaa :smt013

bEbsI
08-31-2007, 20:12
Като го накараш да прочете някоя и друга книга :roll:
+1 =D>

Fyrforanche
08-31-2007, 20:18
е гадно е да се шашка защото ще те шашка и тебе.Може би е имал някаква предишна случка или незнам.Но ако правите секс с презерватив и всичко както е редно няма смисъл да правиш тест...кажи му да не се плаши толкова за да не разваля хубавите ви момвнти заедно ;)

TIMEX
08-31-2007, 20:22
Кажи му да не се вдалбучава толкова ;) или пък прави 1 на 3 седмици и се му казваи че е отрицателен :-D

nofi
08-31-2007, 20:22
е гадно е да се шашка защото ще те шашка и тебе.Може би е имал някаква предишна случка или незнам.Но ако правите секс с презерватив и всичко както е редно няма смисъл да правиш тест...кажи му да не се плаши толкова за да не разваля хубавите ви момвнти заедно ;)
+1

Rocko_perka
08-31-2007, 20:26
Не мисля ,че е нужно всяка седмица да си правиш тест.Но от поведението на приятеля ти личи ,че наистина е загрижен за теб и те обича.
Не е зле да му помогнеш да се информира малко повече по въпросите за забременяването.

KrisLovePuti
08-31-2007, 20:46
Еми пробваи да го лъжеш ;)

Made_of_Pain
08-31-2007, 20:48
Еми пробваи да го лъжеш ;)

Страхотно решение!!!
Така се гради връзка...
Нещо повече! Така стават истински хубавите отношения..... при членестоногите, които дори не могат да говорят :roll: :roll: :roll: :roll:

swords1010
08-31-2007, 20:51
Кажи му, че щом презерватива не е скъсан няма причина за притеснение. Не е нужно да правиш тестове всяка седмица, просто е глупаво. Както казаха горе, ако стане някой гаф, просто пий хапчета за спешна контрацепция. :wink:

naMy4Ho_KoTe
08-31-2007, 21:04
Mоже да му разясниш, че теста няма да помогне, ако е станала белята така или иначе. Или му кажи да си направи временна вазектомия щом толкоз те обича и иска да те пази :shock: :shock: :shock:

nofi
09-01-2007, 08:28
Mоже да му разясниш, че теста няма да помогне, ако е станала белята така или иначе. Или му кажи да си направи временна вазектомия щом толкоз те обича и иска да те пази :shock: :shock: :shock:
Сега ще покажа необразоваността си като се осмеля да попитам какво е това временна вазектомия. Тя вазектомията не е ли за постоянно, в смисъл веднъж като се отрежат спермопроводите е необратимо... Или се лъжа :roll:

rashito0o
09-01-2007, 08:33
Не мисля ,че е нужно всяка седмица да си правиш тест.Но от поведението на приятеля ти личи ,че наистина е загрижен за теб и те обича.
Не е зле да му помогнеш да се информира малко повече по въпросите за забременяването. \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

meaning
09-01-2007, 08:46
Kaзваш му,че си правиш теста и че е отрицателен и се приключва въпроса.Къде е проблема не мога да разбера???

marina star
09-01-2007, 10:08
Като го накараш да прочете някоя и друга книга :roll:
+1 =D>
+2 =D>

LizZz
09-01-2007, 10:47
много просто лъжи го
ТОВА НЕ Е РЕШЕНИЕ!

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 12:08
Mоже да му разясниш, че теста няма да помогне, ако е станала белята така или иначе. Или му кажи да си направи временна вазектомия щом толкоз те обича и иска да те пази :shock: :shock: :shock:
Сега ще покажа необразоваността си като се осмеля да попитам какво е това временна вазектомия. Тя вазектомията не е ли за постоянно, в смисъл веднъж като се отрежат спермопроводите е необратимо... Или се лъжа :roll:

Доколкото знам има и временна вазектомия, при която не се режат никакви каналчета, а се клампират или нещо такова.. Така зная де, не съм се интересувала подробно :roll:

nofi
09-01-2007, 16:28
Mоже да му разясниш, че теста няма да помогне, ако е станала белята така или иначе. Или му кажи да си направи временна вазектомия щом толкоз те обича и иска да те пази :shock: :shock: :shock:
Сега ще покажа необразоваността си като се осмеля да попитам какво е това временна вазектомия. Тя вазектомията не е ли за постоянно, в смисъл веднъж като се отрежат спермопроводите е необратимо... Или се лъжа :roll:

Доколкото знам има и временна вазектомия, при която не се режат никакви каналчета, а се клампират или нещо такова.. Така зная де, не съм се интересувала подробно :roll:
Мерси все пак...

alkobalko
09-01-2007, 19:41
Поговори с него и му обясни, че не е необходимо да правиш тест всяка седмица. Ще правиш, ако се наложи, иначе няма смисъл.

MoHuTo
09-01-2007, 21:20
Какво се вайкаш толкова, момчето явно наистина се притеснява за теб и иска да не забременееш...какво недоволстваш прави си тестовете, само че не всяка седмица, а един път месечно да кажем :wink: И се радвай, че имаш такъв загрижен приятел :P

machoka
09-01-2007, 21:42
Направи теста 3 седмици подред, след това просто спри.. ще се е упокоил.. влез в неговото положение... дори да си сигурна, че нищо не е станало - нали сте двама влюбени... не мисли егоистично, щом ще се почуства по-добре и сигурен, угоди му.. и без това не те кара да правиш нищо лошо.

inSane_baby
09-01-2007, 22:02
Кажи му да не се вдалбучава толкова ;) или пък прави 1 на 3 седмици и се му казваи че е отрицателен :-D


тва мнение ме радва

Valar
09-01-2007, 22:05
много просто лъжи го
ТОВА НЕ Е РЕШЕНИЕ!
И разрешението!

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 22:09
Какво се вайкаш толкова, момчето явно наистина се притеснява за теб и иска да не забременееш...какво недоволстваш прави си тестовете, само че не всяка седмица, а един път месечно да кажем :wink: И се радвай, че имаш такъв загрижен приятел :P

Права си. По-добре е отколкото някой, който не му пука.. И би ти теглил майната веднага, ако разбере, че си забременяла.. :roll:

BaiboCo
09-01-2007, 22:12
Данеби преди тебе да го е правил с друга и затфа да не е свършил :-({|=

Don_mani
09-01-2007, 23:57
е ко пре4и да правиш тестове така тои наистина ще е спокоен

swords1010
09-02-2007, 00:19
е ко пре4и да правиш тестове така тои наистина ще е спокоен
Да правиш тестове за берменност всяка седмица, в случай, че се предпазваш правилно е параноично, глупаво и безмислено, смешно, досадно и скъпо! ;-)