PDA

View Full Version : Маниста



*sun*
08-31-2007, 20:39
Ейй не знам дали темата е за тук, но ако знаете някои сайт за маниста..комбинацийки и такива работи ще съм ви АДСКИ благодарна :П :) Понеже в момента съм супер зарибена да си правя разни неща..ии ми е интересно какво мислите по въпроса . Предпочитате да си купите някакво гердан4е..(примерно) или да си го направите ? :) А ако някой има нещо интересно да качва снимки :smt016

MostHated
08-31-2007, 20:42
еми не си познала сайта със сигурност :)

09-02-2007, 02:12
emi nz kolko si poznala no moga da ti kaja az kak si pravq mynista ;) - zabyrkvam si kashichka ot brashno sol i voda ( pravishko s pove4ko brashno da e gysto i da se oformq lesno posle ) sled koeto si gi oformqm v nqkakva forma - kef mi krygcheta, kef mi paralelepipedcheta.. :) nabuchvam im kle4ka za zybi za da imat dupka ii ako imash vreme gi ostavqsh da izsyhnat - taka stavat po-dobre. ako ne - vyv mikrovylnovata za 10tina minuti ( no taka ima shans da se napukat. posle si gi poqdisvam s vodni ili temperni boichki ii nai-otgore s bezcveten lak za nokti za da ne ti se razteche gerdancheto pri pyrviq dyjd :)) probvai vednyj/dva pyti i she mu shvanesh cakata - lesno e a i si gi oformqsh i ukrasqvash po absoliutno tvoi izbor :)

drug gotin na4in e s bqla glina no vse oshte ne sym probvala..

iveto89
09-02-2007, 04:05
OMG ](*,) uvajavam izobritatelnite i kreativni li4nosti,no tova go e pavila baba mi po vreme na purvata svetovna voina!!!ne e li po-dobre i lesno prosto da otsko4i6 do magazin4eto i da si haresa6 govoti prepe4eni krug4eta :) no ako tova ti dosta udovolstvie.......zna4i naistina ima za6to.uspeh s teza tvoq maniq

great_mari
09-02-2007, 06:43
мм и аз от вчера зех се зарибяям по тея и аз сега почвам да търса а и трябва да пробвам тва с брашното :smt016 нека да са от на баба вуна времето ама върши работа нали?! :smt016

09-02-2007, 08:37
e ako shte ot frenskata revoliuciq da sa:) men mi e adski zabavno da si gi pravq shtoto stavat razli4ni formi i si4ko e kakto ti si go barnesh! nqma nishto gotovo i.... nqkvi po-unikalni sa :) koito go pomyrzqva da si kupuva gotovi mynista napravo - na men prosto mi e kef da se zanimavam da si pravq takiva neshta - i ne samo mynista i obici i vsi4ko si pravq sama... :D

Reed
09-02-2007, 09:38
iveto89,какво лошо намираш в това??Аз лично от малка имам много мъниста..смисъл като се скъса някое герданче или гривна ги събирам и после си ги комбинирам..лично мен ме кефи да си ги направя както на мен ми харесва.Е,стига да имам хубави мъниста....сега съм се запалила си правя едни с мечета и други такива цветни..става мн сладко :-)

09-02-2007, 10:21
za6to ne si kupi6 manista ot nqkoi specialen magazin?ima edin blizo do ndk i edin na vito6ka :D