PDA

View Full Version : Рожден ден



azita
08-31-2007, 22:10
ami zna4i imam rd sled nqkolko dni ... bqhme se ugovorili s nashte da gi nqma v nas ... obache dneska kfo im skimna i az nz i kazaha 4e shte sa v nas ama nqma da mi pre4eat i4e shte sa v dr staq ...men neshto me zamnqva no kkakto i da e .. vs sam pokanila okolo 15tina choveka i ni6ty ne moga da napraq po varrosa primerno da otmenq ... i mi e nqkfo mn tegavo kajete kfo da praa?!?!

shadow4e
08-31-2007, 22:13
Помоли ги да излезнат. Кажи им, че имаш един път в годината рожден ден и би си прекарала по-хубаво. Кажи им, че ако те са там, приятелите ти ще се притесняват и никой няма да иска да танцува :)

Впрочем на колко си години?

azita
08-31-2007, 22:28
emi sq praq 14 .... govorih s tqh i vsi4ko beshe ok te shte sa v dr staq az moga se zakliu44a i nikaf problem da ne ni praqt ama vse pak nali znaete kak e na rojdenni dni :? a i drugoto koeto e izniknaha mi 2 idei...

zna4i parvata e da otidem na disko a vtorata eeeee da otidem na plaja... sled kato se varnat nashte .. ohh naistina nz kfo da pravq a ne iskam da si praznuvam rd-to nqkade navanka ne mi e komfortno ne moga da se otpusna kato horata..... :| ](*,)

ZaHaRcHe
08-31-2007, 22:45
mi.. tai kano ne mojah da nakram na6te da se iznesat ot nas za tui im kazah da mi dadat pari i da otidem vs na disko i taka

08-31-2007, 22:50
MNOGO SI MALKA!