PDA

View Full Version : До всички комплексари с малки пишки !!!!!!!!!!!!



жоро
08-31-2007, 21:55
Искам да кажа нещо на всички който ги ебават, смеят им се, шушукат им зад гърба, подиграват им се и т.н., че им били малки пишките:
Братя по оръжия :) аз съм на 21 години а достойнството ми е едва 15 сантиметрово (надали ще порасне повече) обаче не ми и дреме :) Може да ми е малък ама в леглото нямам проблеми, щом всички с който съм бил са останали доволни значи и 15см. пишка може да направи кеф на една жена :) Важен е начина на правене, а не толкова размера. Даже съм сигурен че и 13см пенис може да ''разкърти'' от секс всяка жена, стига притежателят му да не се спича от малкия размер, а точно обратното, да го прави все едно е с 20сантиметров :) Така че братя с малки патлаци, горе главите, яко секс и да не ви пука че е малък защото и малкия размер може да докара една жена до екстаз! :)

Поздрави Жоро

08-31-2007, 21:56
Семейството ми се състои от мама, татко и аз. Аз съм най-младият ... Трябва да обичаме родителите си и да им помагаме когато си изпълняват задълженията. Когато мама е болна, татко служи за жена на всички в къщи. Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка. Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден. :smt006

bEbsI
09-01-2007, 07:56
Добро утрo бих казала аз. :-s

quench
09-01-2007, 08:02
15 см не е малка пишка!!!!!! 8)

egret
09-01-2007, 08:40
nikoga edin maj ne moje da bade siguren 4e e zadovolil edna jena. :lol:

maybelline
09-01-2007, 08:44
Зависи откъде го мериш.Ако ти е 15см от началото на ствола (намира се под тестисите) в трърдо състояние,това означава,че над тестисите има около 7см - може да мине за малък.Но ако казваш,че ти е 15см над тестисите,най-вероятно просто преувеличаваш с 4-5см,за да се фукаш.Обикновено момичетата над 17 години знаят колко долу-горе са пенисите на мъжете (над тестисите) и ще ти се изсмеят за глупостта.Независимо какво казват всички (особено тийнейджърите - те имат навика да преувеличават двойно или дори тройно),повечето мъже в надървено състояние имат между 10см и 12см над тестисите.А на една жена й стигат и 5см - все пак вагината не е безкрайна дупка.И накрая - не виждам смисъл от такава тема - това само предразполага момчетата да се притесняват,че нямат "твоите" 15см (над тестисите) и да се чудят "Защо ми е тооолкова малък?" като в действителсност пенисите им са съвсем нормални.

^Sam90^
09-01-2007, 08:44
Ами, вагината на едно момиче може да побере 7-8 сантиметра, тъй че не са необходими някви големи количества. Е, нормално е момичето да предпочита по-голям, но не и прекалено голям, защото тогава вече идват някои проблеми.
Както и да е, темата е доста безмислена :)

ArTanDra
09-01-2007, 08:46
Искам да кажа нещо на всички който ги ебават, смеят им се, шушукат им зад гърба, подиграват им се и т.н., че им били малки пишките:
Братя по оръжия :) аз съм на 21 години а достойнството ми е едва 15 сантиметрово (надали ще порасне повече) обаче не ми и дреме :) Може да ми е малък ама в леглото нямам проблеми, щом всички с който съм бил са останали доволни значи и 15см. пишка може да направи кеф на една жена :) Важен е начина на правене, а не толкова размера. Даже съм сигурен че и 13см пенис може да ''разкърти'' от секс всяка жена, стига притежателят му да не се спича от малкия размер, а точно обратното, да го прави все едно е с 20сантиметров :) Така че братя с малки патлаци, горе главите, яко секс и да не ви пука че е малък защото и малкия размер може да докара една жена до екстаз! :)

Поздрави Жоро


Откъде си сигурен , че си я докарал до екстаз... да знаеш жените са страшни актриси в леглото :lol:

marina star
09-01-2007, 10:21
az pak ne namiram smisal jenata da se pravi na zadovolena,ako ne e (tva go kazvam za req deto kazaha "ot kade si siguren 4e sa dovolni"),simulaciqta v legloto e nai-golqmata glupost v sexa,za6toto ot tova gubi samo tq(simulira6tata jena)

mnenieto mi malko ne e po-tyemata,ama iskah da go kaja :lol:

assd
09-01-2007, 10:28
хаха, е па хубаво :D

krem4et0
09-01-2007, 10:31
Ами, вагината на едно момиче може да побере 7-8 сантиметра, тъй че не са необходими някви големи количества. Е, нормално е момичето да предпочита по-голям, но не и прекалено голям, защото тогава вече идват някои проблеми.
Както и да е, темата е доста безмислена :)
И аз мисля, че темата е без смисъл. Ключ!