PDA

View Full Version : Депресия :=(



Life-Sucks
09-01-2007, 07:59
Ей, Хора отново съм депресия. Но този път е много по тежка ! Много ми е гадно !
Oпитах се да се само убия вчера но не успях ! Кажете какво да правя. Да се самоубия ли ?
Как да го направя ?.. Това наистина е много сериозен проблем. А на лекар много ме е страх да ида за да не ме пъхнат в лудницата или да ме заключат някъде ! Това е краят ! Дайте ми някой съвет че неиздържам :smt010 !

09-01-2007, 08:07
re6enieto e da se samoubie6 :wink:

09-01-2007, 08:24
ne spomena problema zaradi koito si v depresiq...a i samoubiistvoto ne e re6enie na problema [-X ..naistina taka nai-lesno...

09-01-2007, 08:25
ne spomena problema zaradi koito si v depresiq...a i samoubiistvoto ne e re6enie na problema [-X ..naistina taka e nai-lesno...

^Sam90^
09-01-2007, 08:26
И като се самоубиеш какво? Ще покажеш на света колко си нещастен/а? И какво ще постигнеш с това? Ще нараниш роднините си, близките си... всички хора, на които им пука за теб. Всщност, в момента оптправяш един зов за внимание. Искаш да приковеш прожекторите към себе си. Е, да, ама това не е начина.
Да отидеш при психолог не значи да те вкарат в лудница. Ако наистина имаш проблем, е хубаво да се посъветваш с професионалист - ще ти помогне да си събереш мислите и да намериш решение, по правилно от самоубийство.

life-sucks
09-01-2007, 08:44
И като се самоубиеш какво? Ще покажеш на света колко си нещастен/а? И какво ще постигнеш с това? Ще нараниш роднините си, близките си... всички хора, на които им пука за теб. Всщност, в момента оптправяш един зов за внимание. Искаш да приковеш прожекторите към себе си. Е, да, ама това не е начина.
Да отидеш при психолог не значи да те вкарат в лудница. Ако наистина имаш проблем, е хубаво да се посъветваш с професионалист - ще ти помогне да си събереш мислите и да намериш решение, по правилно от самоубийство.
На мен не ми пука за света ! А света за мен още по малко.
Просто живота е един много голям боклук и мисля че няма смисъл да си губя времето с него... Не знам коя е причината, но просто ми е супер гадно... Имал съм хиляди атаки от депресия но тази е върха. Мисла че това е краят. :smt010 !

ArTanDra
09-01-2007, 08:48
Режи си вените , метни са отнякъде или гълтай хапчета.

П.С. Приятно умиране :-D

Sweet__baby
09-01-2007, 08:55
Режи си вените , метни са отнякъде или гълтай хапчета.

П.С. Приятно умиране :-D Жесток сиии!!! :evil:

loshokote
09-01-2007, 09:23
Да се самообиеш не е решение на проблема. Не го прави! [-X Излез със приятели, сподели с тях, те ще ти помогнат. А ако си имаш някой до теб, който те обича, ето ти още една причина да живееш. В живота има толкова удоволствия, които още не си видял/а, айде стегни се и не прави глупости :!: [-X :wink:

^Sam90^
09-01-2007, 10:21
Сподели какво толкова лошо ти се е случило? Само повтаряш, че живота ти е ужасен... ако не искаш пред всички, пиши ми на ЛС - с удоволствие ще си поговоря с теб.

life-sucks
09-01-2007, 23:11
Да се самообиеш не е решение на проблема. Не го прави! [-X Излез със приятели, сподели с тях, те ще ти помогнат. А ако си имаш някой до теб, който те обича, ето ти още една причина да живееш. В живота има толкова удоволствия, които още не си видял/а, айде стегни се и не прави глупости :!: [-X :wink:
Сам съм и нямам приятели.

monityY
09-02-2007, 07:14
Ей, Хора отново съм депресия. Но този път е много по тежка ! Много ми е гадно !
Oпитах се да се само убия вчера но не успях ! Кажете какво да правя. Да се самоубия ли ?
Как да го направя ?.. Това наистина е много сериозен проблем. А на лекар много ме е страх да ида за да не ме пъхнат в лудницата или да ме заключат някъде ! Това е краят ! Дайте ми някой съвет че неиздържам :smt010 !

как 6е се обива6 бе?времето лекува си4ко,кажи от кфо се е полу4ила тая депресия?

monityY
09-02-2007, 07:16
Да се самообиеш не е решение на проблема. Не го прави! [-X Излез със приятели, сподели с тях, те ще ти помогнат. А ако си имаш някой до теб, който те обича, ето ти още една причина да живееш. В живота има толкова удоволствия, които още не си видял/а, айде стегни се и не прави глупости :!: [-X :wink:
Сам съм и нямам приятели.

пи4 и аз съм по4ти без приятели и тфа малко ме подтиска,ама се се оспокоявам 4е 6е си намера,не си струва да умре6 за такова не6то [-X

Presley
09-02-2007, 07:22
Еми виж.Ако се самоубиеш всичко ще свърши.Ще ти олекне.Но пък това не е най-доброто решение.Предполагам имаш блиэки хора,на които ще причиниш доста болка ,ако го направиш.Така ,че помисли эа последствията ,които ще оставиш...!Пък и депресията е нещо нормално.Всеки е минал преэ това.Рано или късно ще отмине.Само трябва ти да спомогнеш.Недей да мислиш само эа това и да се эатваряш вкъщи пред компютъра.Иэлеэ,раэходи се,подишай чист въэдух.Эапиши се да тренираш някакъв спорт,тъкмо ще намериш някакви поэнати.Слушай по-весела муэика...абе не се отдавай на отчаянието,щото то е най-лошото в тая ситуация.
А и при всяко положение има причина эа това ти състояние.Каква е ?

`Death`Whore``
09-02-2007, 07:23
Фактът, че не мислиш за родителите си, показва, че се втеляваш. Имаш ли представа каква болка е да загубиш детето си? Казано е, че децата не трябва да умират преди родителите си.

life-sucks
09-02-2007, 09:15
Да се самообиеш не е решение на проблема. Не го прави! [-X Излез със приятели, сподели с тях, те ще ти помогнат. А ако си имаш някой до теб, който те обича, ето ти още една причина да живееш. В живота има толкова удоволствия, които още не си видял/а, айде стегни се и не прави глупости :!: [-X :wink:
Сам съм и нямам приятели.

пи4 и аз съм по4ти без приятели и тфа малко ме подтиска,ама се се оспокоявам 4е 6е си намера,не си струва да умре6 за такова не6то [-X Ти си на 14 а аз съм на 21 и все още несъм имал гадже... не съм целувал момиче никога. не познавам момичета... дори несъм прегръщал. трудно ми е да ги заговарям, а и много ме е срам. Аз почти не говоря с никой.
За това съм в депресия, защото времето отминава и докато се обърнеш идва краят на младостта... все още е време но времето отминава бързо. Трудно ми е да намера начин да се социализирам. Мисля че съм анти-социален... дори на моменти се побърквам и започвам да удрям всичко каквото е около мен, а това нещо немога да го контролирам. миналия месец ми беше най гадния в живота... За това само за един миг ми омръзна всичко... а не веднъж ми става, просто всичко ми писва. . .

Presley
09-02-2007, 09:23
Кофти работа.Ако искаш да поговориш с някой,дай Скайп

gabrielka@a
09-02-2007, 10:49
И като се самоубиеш какво? Ще покажеш на света колко си нещастен/а? И какво ще постигнеш с това? Ще нараниш роднините си, близките си... всички хора, на които им пука за теб. Всщност, в момента оптправяш един зов за внимание. Искаш да приковеш прожекторите към себе си. Е, да, ама това не е начина.
Да отидеш при психолог не значи да те вкарат в лудница. Ако наистина имаш проблем, е хубаво да се посъветваш с професионалист - ще ти помогне да си събереш мислите и да намериш решение, по правилно от самоубийство.

monityY
09-02-2007, 12:57
[-( mi nz pi4,ako iska6 da spodeli6 ne6to ili prosto da si polafim dai skype,s radost bih si pogovorila s tebe,no jivota e pred tebe ne si na 61 nali?taka4e prosto trqbva da preodolee6 srama si i da zapo4ne6 da izliza6 po diskoteki primerno i da si nameri6 nqkoe momi4e,makar4e po diskotekite e pulno nai ve4e s kurvi... :roll:

CrazyBear
09-02-2007, 13:54
6te nameri6 smisala sled godini!
Moqt smisal e semeistvoto mi jiveq zaradi tqh....Vs tiin e imal gadni momenti v koito e iskal da se klacne...am nameri sili i se bori za jivota si za6toto toi e takav kakavto si go napravi6!
Vqrvai mi 6te otkrie6 smisala!A 4e jivota e gaden-da prav si gaden e no ti e podaren i podarak ne se vra6ta jivei kakto si poiska6 posveti se na tova koeto ti haresva....
Ne badi egoist [-X ak spasi6 sebe si ot jivota 6te narani6 blizkite si koito mn te obi4at....
Znam kakvo e da zagybi6 priqtel dori prosto poznat s koito si bil na ednoto zdrasti hiper gadno e o6te ne mi se vqrva 4e gi nqma....a ve4e mina pove4e ot godina ot ediniq smarten slu4ai i nqkolko meseca ot vtoriq! :smt010

foreverr
09-02-2007, 14:07
Спокойно-не мисли за никакви самоубийства-няма смисъл просто слушаи музика излез успокои се бе момиче ако си се затворила в вас още повече ще се депресираш!!!!

09-02-2007, 14:59
mii pogledni go ot tazi strana-reshen si da se ubiesh ok. Togava kakvo shte ti kostva da si mahnesh vsichki zadryjki da izlezesh nqkyde (ili na diskoteka) da zagovorish napylnio nepoznati hora..da ne si mislish che sha te razkarat?? Nqmash ideq kolko momcheta (daje na 21 taman) sa idvali pri men i priqtelkata mi i sme si govorili po cqla vecher.Smisyl ideqta mi beshe che ako te e strah da bydesh otblystnat zaradi neopitnosta ti ili neshto takova prosto si struva da opitash iii taka...nali shvana ideqta :] SHte se iznenadaj kolko priqteli mojesh da si namerish..posle sha doidat i momichetat i sichko;] hodil si na daskalo se imash nqkvi nomera na syuchinici...obadi im se! Govoerte izlezte ... vyobshte ima oshte mnogo da se razdvash na jivota.. Hodish na rabota nali?Tam ima hora govori izlizai..ponqkoga nai nepredpolagaemiq chovek se okazva dobyr priqtel ii edin ti stiga sha te zapoznae s negoviteee ii taka sha pochnat kuponi ala balaaa ne izpuskai tva shtot ne sa znae de sha idesh kat umresh ;)

09-02-2007, 18:27
Защо ти е да живееш за някой друг?Живей за себе си!Ти не си мисли че хората които имат много приятели са щастливи!В днешно време да си приятел на някой е много относително...забиват ти нож в гърба когато най-малко очакваш!Като нямаш приятели няма кой да те разочарова когато очакваш обратното.Знаеш че да разчитеш на себе си е най-важно и никой не ти е по-голям приятел от самия теб!Това ще ти помогне за в бъщете да се оправяш сам дори когато си намериш приятели-а ти ще намериш!Много момичета намират срамеживостта и стеснителността за привлекателна и сладка!Защо не сложиш свои снимки в някой сайт за запознанства и не си намериш момиче!Не се изисква дори да си красив-има всякакви момичета стига да искаш можеш да си намериш!
Познавам жена която намери голямата ИСТИНСКАТА любов на 30 години!Ако се самоубиеш никога няма да можеш да изпиташ толкова приятно и извисено чувство като любовта!
И сега ще ти споделя нещо.Аз имам собствена филисофия за живота.Вярвам че не всичко е случайно и че щом да речем ти имаш компютър а съседа няма значи си направил нещо добро...Просто много съм размишлявала върху това защо едни хора имат толкова много а други едно голямо нищо.Дали е последствие от минал живот нещо свръх естествено или последствие от това което си направил в сегашния си живот...не знам какво е .Може да е глупаво но аз вярвам че не всичко е случайно и за това например ме е страх да умра защото не знам какво следва.С една дума искам да се застраховам-да направя нещо добро докато съм тук или най-малкото да изживея пълноценно живота си.И да взема всичко хубаво което ми предлага.Защото в днешно време даваш но и взимаш много.Сигурно сам знаеш че никой не може да има всичко!Просто света е устроен така!Аз например обичам да се забавлявам да хода по дискотеки...така намирам и нови познати а в същото време и аз съм доста стеснителна.Ако искаш да си намериш дружинка излез разходи се отиди в някой клуб или кафе дори в пакра ако щеш и заговори някое момиче!!Като си затворен няма кой да дойде и да потропа на вратата ти.
Не знам какво да ти кажа освен че ако се самоубиеш на никого няма да направиш услуга а само ще загубиш.
Ако всеки депресирал се тръгне да слага край на живота си то хора почти няма да останат бе!Едва ли има някой който да не изпада в такива моменти.Със самосъжаляване нищо няма да постигнеш!Просто знай че ти си личност която трябва да се развива!Вдигни малко гарда!Многократно съм се убедила че както се възприемаш ти така те възприемат и хората!

09-02-2007, 18:40
Ей, Хора отново съм депресия. Но този път е много по тежка ! Много ми е гадно !
Oпитах се да се само убия вчера но не успях ! Кажете какво да правя. Да се самоубия ли ?
Как да го направя ?.. Това наистина е много сериозен проблем. А на лекар много ме е страх да ида за да не ме пъхнат в лудницата или да ме заключат някъде ! Това е краят ! Дайте ми някой съвет че неиздържам :smt010 !
И още нещо-сега отново прочетох този твой пост и от него разбрах че че ти всъщност не искаш да умреш :wink: Може би не си го признаваш но е така!

LIFE-SUCKS
09-02-2007, 19:39
Спокойно-не мисли за никакви самоубийства-няма смисъл просто слушаи музика излез успокои се бе момиче ако си се затворила в вас още повече ще се депресираш!!!! АЗ СЪМ МОМЧЕ :smt013

loshokote
09-02-2007, 19:56
Ако имаш Скайп, бих искала да ми го дадеш да си полафим малко :wink: Е, утре заминавам за една седмица, ама като се върна тогава :wink:

09-02-2007, 20:17
Защо ти е да живееш за някой друг?Живей за себе си!Ти не си мисли че хората които имат много приятели са щастливи!В днешно време да си приятел на някой е много относително...забиват ти нож в гърба когато най-малко очакваш!Като нямаш приятели няма кой да те разочарова когато очакваш обратното.Знаеш че да разчитеш на себе си е най-важно и никой не ти е по-голям приятел от самия теб!Това ще ти помогне за в бъщете да се оправяш сам дори когато си намериш приятели-а ти ще намериш!Много момичета намират срамеживостта и стеснителността за привлекателна и сладка!Защо не сложиш свои снимки в някой сайт за запознанства и не си намериш момиче!Не се изисква дори да си красив-има всякакви момичета стига да искаш можеш да си намериш!
Познавам жена която намери голямата ИСТИНСКАТА любов на 30 години!Ако се самоубиеш никога няма да можеш да изпиташ толкова приятно и извисено чувство като любовта!
И сега ще ти споделя нещо.Аз имам собствена филисофия за живота.Вярвам че не всичко е случайно и че щом да речем ти имаш компютър а съседа няма значи си направил нещо добро...Просто много съм размишлявала върху това защо едни хора имат толкова много а други едно голямо нищо.Дали е последствие от минал живот нещо свръх естествено или последствие от това което си направил в сегашния си живот...не знам какво е .Може да е глупаво но аз вярвам че не всичко е случайно и за това например ме е страх да умра защото не знам какво следва.С една дума искам да се застраховам-да направя нещо добро докато съм тук или най-малкото да изживея пълноценно живота си.И да взема всичко хубаво което ми предлага.Защото в днешно време даваш но и взимаш много.Сигурно сам знаеш че никой не може да има всичко!Просто света е устроен така!Аз например обичам да се забавлявам да хода по дискотеки...така намирам и нови познати а в същото време и аз съм доста стеснителна.Ако искаш да си намериш дружинка излез разходи се отиди в някой клуб или кафе дори в пакра ако щеш и заговори някое момиче!!Като си затворен няма кой да дойде и да потропа на вратата ти.
Не знам какво да ти кажа освен че ако се самоубиеш на никого няма да направиш услуга а само ще загубиш.
Ако всеки депресирал се тръгне да слага край на живота си то хора почти няма да останат бе!Едва ли има някой който да не изпада в такива моменти.Със самосъжаляване нищо няма да постигнеш!Просто знай че ти си личност която трябва да се развива!Вдигни малко гарда!Многократно съм се убедила че както се възприемаш ти така те възприемат и хората! Благодаря за хубавия съвет. Чувствам се по добре. Благодаря на всички. В понеделник ще ида на лекар...

skype
malefic-grief

qwerradi
09-03-2007, 15:37
Не се предавай. Може да ми пишеш на skype: qwer_radi имам какво да ти кажа, но не мога пред всички тук

kotetyyy
09-03-2007, 16:49
ne spomena problema zaradi koito si v depresiq...a i samoubiistvoto ne e re6enie na problema [-X ..naistina taka nai-lesno...
PODREPQM

batkodoki
09-03-2007, 16:56
ооо винаги можеш да пробваш да се самоубиеш.
но ще е само опит, демонстрация от типа "обърнете ми внимание".
иначе не би писал тук.

зарежи всякакви психологии и подобни обърквации, които ти препоручват "бъди силен".

депресията си е болест. не е някакво моменто залитане в определена емоционална плоскост.
болест, която си има ясен биохимичен субстрат в лицето на мозъчните невромедиатори. въпрос на химично неравновесие в невроните е.

лекува се от психиатрите с цял клас фармакоактивни средства коригиращи точно този химичен дисбаланс. не става за ден-два, но след стотина дни адекватно лечение - черното в живота ти ще си е отишло.

ние сладко се самозаблуждаваме, че да сме щастливи, тъжни, влюбени, харесващи или мразещи, да ни е скучно или интересно зависи от "душата" или "сърцето" ни, но на практика вс това зависи само от наличието, нивото и съотношенията на 5-6 невромедиатора в невроните на мозъка ни.

бтв, никой никъде няма да те затваря. в това можеш да си сигурен.

life-sucks
09-04-2007, 06:19
ооо винаги можеш да пробваш да се самоубиеш.
но ще е само опит, демонстрация от типа "обърнете ми внимание".
иначе не би писал тук.

зарежи всякакви психологии и подобни обърквации, които ти препоручват "бъди силен".

депресията си е болест. не е някакво моменто залитане в определена емоционална плоскост.
болест, която си има ясен биохимичен субстрат в лицето на мозъчните невромедиатори. въпрос на химично неравновесие в невроните е.

лекува се от психиатрите с цял клас фармакоактивни средства коригиращи точно този химичен дисбаланс. не става за ден-два, но след стотина дни адекватно лечение - черното в живота ти ще си е отишло.

ние сладко се самозаблуждаваме, че да сме щастливи, тъжни, влюбени, харесващи или мразещи, да ни е скучно или интересно зависи от "душата" или "сърцето" ни, но на практика вс това зависи само от наличието, нивото и съотношенията на 5-6 невромедиатора в невроните на мозъка ни.

бтв, никой никъде няма да те затваря. в това можеш да си сигурен.

Благодаря ти, вчера бях на лекар и ми дадоха някакви антидепресанти... Забелязах че сутрин депресията ми е МНОГО по/силна ! Дано се излекувам защото иначе скоро няма да съм сред живите... Вече знам най лесният начин.


ооо винаги можеш да пробваш да се самоубиеш.
но ще е само опит, демонстрация от типа "обърнете ми внимание".
иначе не би писал тук.

Доста трябваше да размисля да ли да пиша в този форум или не. Най накрая обаче се навих. Незнам защо.

09-05-2007, 08:37
samoubii se i np :)

teen™girl™
09-06-2007, 11:52
[quote="Анонимко"]samoubii se i np :)[/quotе]
Ти си тъп....Та по въпроса. 1во самоубийството е израз на слабохарактерност и незрялост, ако искаш да се покажеш на всички като такъв има и по-лесни начини. 2ро казваш, че нямаш приятели. Никога не е късно да промениш това, ако ти е трудно да завържеш разговор, може да прочетеш някоя друга книжка, която ще те насочи към правилния начин да кореспондираш, а тфа че си нямал приятелка не е кой знае кфо. Се пак животът нито започва, нито свършва на 21. Пък и се замисли, че всички тези неща(липса на приятели и приятелка, неспособност за кореспондиране) може би са следствие от дересивните състояния, в които изпадаш. Се пак настроението ти се усеща от околните и няма да си приятен събеседник за никой, ако стоиш намусен и мълчалив и като се самосъжаляваш. Бъди мъж и се стегни малко и не се дръж като ревлива госпожица, щото тфа е дразнещо, ясно?! ае успех с терапията :)
П.П. Самият факт, че в тоя форум намираш хора, които ги е грижа за теб, без дори да те познават, доказва че светът не е толкова лош и си струва да си поживееш.

ThePowerOfLove
09-06-2007, 12:14
Отиди на психолог/психиятър ! Никъде няма да те затворят,спокойно :wink: Просто ще говорите за това и може би ще ти изпише някакви хапчета...рано ти е за лудница :roll:

zmey
09-14-2007, 21:18
Ей, Хора отново съм депресия. Но този път е много по тежка ! Много ми е гадно !
Oпитах се да се само убия вчера но не успях ! Кажете какво да правя. Да се самоубия ли ?
Как да го направя ?.. Това наистина е много сериозен проблем. А на лекар много ме е страх да ида за да не ме пъхнат в лудницата или да ме заключат някъде ! Това е краят ! Дайте ми някой съвет че неиздържам :smt010 ! Ела в Невада и ще ти дам АКто направо да се гръмнеш :-D !

09-15-2007, 11:46
РАКИЯ!!!!!!!!!!!!!

zvezdi4ka_su
09-22-2007, 19:11
Podqvolite nedei i nqma smis1l.
!!Pomisli za vsi4ki hora,koito te obi4at,za vsi4ki koito obi4a6 ti.Spomni si vs hubavi ne6ta koito nqkoga sa ti se slu4vali i vqrvai mi vse 6te ima i o6te dori i da ne e sega,to 6te e skoro
spomni si za vsi4ko koeto nqkoga ti e davalo stimul..prosto davai,prod1lji na puk :-)

Aggressive Perfector
09-23-2007, 05:23
Ей, Хора отново съм депресия. Но този път е много по тежка ! Много ми е гадно !
Oпитах се да се само убия вчера но не успях ! Кажете какво да правя. Да се самоубия ли ?
Как да го направя ?.. Това наистина е много сериозен проблем. А на лекар много ме е страх да ида за да не ме пъхнат в лудницата или да ме заключат някъде ! Това е краят ! Дайте ми някой съвет че неиздържам :smt010 !

Престани да слушаш емо.