PDA

View Full Version : Проблем с отварянето на видео файлове



#Gravity Of Love#
09-01-2007, 09:58
Здравейте... ще се радвам да ми помогнете.. значи... тегля си серии и до сега си ги гледах нормално.. без да има никакви проблеми.. обаче.. снощи като се опитах да пусна поредната серия... ми даде това: "Windows Media Player cannot play the file. The Player might not support the file type or might not support the codec that was used to compress the file." горе долу успях да си го преведа.. само, че нз какво трябва да напрая.. а когато си сложа мишката на файла без да го отварям ми дава това: "Error: can't open file: The media type of this file is not recongized"
Не разбирам мн от комп.. и такава грешка досега не ми е давало.. моля ви помогнете ми... :|

MajeStic
09-01-2007, 10:34
Я дай линк да изтегля и аз точната серия, която не ти тръгва и ще ти кажа какво е положението:)

Anf3tamin4o
09-01-2007, 11:18
слагай кодеци и пробвай с BS player

Xanibal
09-01-2007, 11:47
Ами програмата не може да разпознае формата на файла ако някой от сериите са с различен формат може и да е от това :-)

#Gravity Of Love#
09-01-2007, 11:51
Опитах и с Bs player.. пак не става....
Какво е кодекс и как се слага? :-D Питах един познат.. и той каза, че нещо сигурно е изтрито.. може би тея кодекси.. аз нищо не съм трила.. и той каза, че може да е вирус... :|
Пропуснах да кажа, че опитах с всички програми.. и на всички ми дава грешка.. също пуснах серии, които вече съм гледала.. те също не ми тръгваха.. така, че не мисля.. че е нещо от файла.. хмм нз не разбирам.. затова се надявам вие да ми помогнете :wink:

#Gravity Of Love#
09-01-2007, 11:53
Ами програмата не може да разпознае формата на файла ако някой от сериите са с различен формат може и да е от това :-)

Мне всички са един и същи формат.. :?

MajeStic
09-01-2007, 11:54
http://www.data.bg/f.php?fid=28232205

#Gravity Of Love#
09-01-2007, 11:56
Това го имах преди да ми преинсталират комп.. след като го инст.. нещо др да прая ли??
Тръгнах да го инст. обаче ми каза, че вече има такъв фаил и пита дали да го замести или не кво да прая?? :|

Anf3tamin4o
09-01-2007, 11:58
След инсталирването пробвай дали щте ти тръгне

#Gravity Of Love#
09-01-2007, 15:31
Инсталирах го.. пак не ми тръгва.. :(

Xanibal
09-01-2007, 15:35
Това го имах преди да ми преинсталират комп.. след като го инст.. нещо др да прая ли??
Тръгнах да го инст. обаче ми каза, че вече има такъв фаил и пита дали да го замести или не кво да прая?? :|
Да но все пак мисля че може да бъде също така от самите файлове може да са бъгнати ммм... незнам нищо не ми идва на ум а други сериали можеш ли да гледаш като оставим тези сериали на страни ? :?

#Gravity Of Love#
09-01-2007, 16:59
Това го имах преди да ми преинсталират комп.. след като го инст.. нещо др да прая ли??
Тръгнах да го инст. обаче ми каза, че вече има такъв фаил и пита дали да го замести или не кво да прая?? :|
Да но все пак мисля че може да бъде също така от самите файлове може да са бъгнати ммм... незнам нищо не ми идва на ум а други сериали можеш ли да гледаш като оставим тези сериали на страни ? :?

Ми може нз... др серали не съм пробвала да гледам.. ама ще си дръпна да видя.. и ще ви кажа :wink:

Xanibal
09-01-2007, 18:05
е нали за това я накарах да изтегли други серии така ще се разбере дали е от компа или от самите серии въпреки че според мен най-вероятно е да е от сериите при качването им още.

#Gravity Of Love#
09-01-2007, 18:24
Абе не е от серията... серии които вече съм гледала.. сега също не ми тръгват.. :wink:

MajeStic
09-01-2007, 18:27
Абе не е от серията... серии които вече съм гледала.. сега също не ми тръгват.. :wink:

Пробва ли с линка, които ти дадох :roll:

Xanibal
09-01-2007, 18:28
А провери ли драйвърите дали са ти на място ?

MajeStic
09-01-2007, 18:30
А провери ли драйвърите дали са ти на място ?

К'ви драйвъри е?

Xanibal
09-01-2007, 19:24
ами много е сложно за обяснение трябва да се ровичкаш бая в Контрол Панела :-D повечето хора не знаят за туй чудо =; =; =; ](*,) ](*,) ](*,) :D

MajeStic
09-01-2007, 19:33
ами много е сложно за обяснение трябва да се ровичкаш бая в Контрол Панела :-D повечето хора не знаят за туй чудо =; =; =; ](*,) ](*,) ](*,) :D

Можеш да гледаш филми без никакви драйвъри...

Xanibal
09-01-2007, 19:44
ами много е сложно за обяснение трябва да се ровичкаш бая в Контрол Панела :-D повечето хора не знаят за туй чудо =; =; =; ](*,) ](*,) ](*,) :D

Можеш да гледаш филми без никакви драйвъри...
Хммм... мерси за информацията ще се поразровя утре да видя повече информация за мен по добре за мен аз лично имам специален драивър за видео незнам найстина ти благодаря :)

#Gravity Of Love#
09-02-2007, 08:17
Абе не е от серията... серии които вече съм гледала.. сега също не ми тръгват.. :wink:

Пробва ли с линка, които ти дадох :roll:

Да пробвах.. пак не ми тръгват :?

Сега си тегля др сериал.. като е готово ще ви кажа дали тръгва.. :wink:

Xanibal
09-02-2007, 08:22
Ми аз се изчерпах повече не мога незнааам :-D :-D :-D сори ама нищо не се сещам освен да ти се е повредила видео картата но това е случай 1 на 10000000000000000 :D

#Gravity Of Love#
09-02-2007, 09:14
Изтеглихи др серия.. (от др сериал) и тя ми тръгва... какъв тогава е проблема??? :(

MajeStic
09-02-2007, 09:42
Изтеглихи др серия.. (от др сериал) и тя ми тръгва... какъв тогава е проблема??? :(

Добре де дай ми линк към серията, която не ти тръгва.

#Gravity Of Love#
09-04-2007, 14:11
Изтеглихи др серия.. (от др сериал) и тя ми тръгва... какъв тогава е проблема??? :(

Добре де дай ми линк към серията, която не ти тръгва.

Ok: http://www.zamunda.net/details.php?id=10734 ето от тук си тегля сериите.. на 13 ми направи проблем.. преди това сичко си беше супер :wink: [/url]

hoseto_
09-04-2007, 14:44
кодеци, кодеци и пак кодеци. теглиш k-lite mega codeck pack 1.59 слагаш BS Player pro 1.32 напр и би трябвало да стане. преди да сложиш други кодеци се увери че старите ги няма т.е. деинсталираш рестартваш ПЦ-то и слагаш

MajeStic
09-04-2007, 14:51
кодеци, кодеци и пак кодеци. теглиш k-lite mega codeck pack 1.59 слагаш BS Player pro 1.32 напр и би трябвало да стане. преди да сложиш други кодеци се увери че старите ги няма т.е. деинсталираш рестартваш ПЦ-то и слагаш

И преди да слагаш кодеци може да се позамислиш, че някой по нови енкодери няма да са съвместими с толкова стара версия на codec pack-а... по-новичко.
Edit:
Аз нямам проблеми с 13 епизод от линка, който ми даде...ето какво използвам аз:
BS Player PRO 2.20 Build 949
K-Lite Codec Pack 3.01 Standart

hoseto_
09-04-2007, 17:24
кодеци, кодеци и пак кодеци. теглиш k-lite mega codeck pack 1.59 слагаш BS Player pro 1.32 напр и би трябвало да стане. преди да сложиш други кодеци се увери че старите ги няма т.е. деинсталираш рестартваш ПЦ-то и слагаш

И преди да слагаш кодеци може да се позамислиш, че някой по нови енкодери няма да са съвместими с толкова стара версия на codec pack-а... по-новичко.
Edit:
Аз нямам проблеми с 13 епизод от линка, който ми даде...ето какво използвам аз:
BS Player PRO 2.20 Build 949
K-Lite Codec Pack 3.01 Standart

мдааааа но можеше и да си по внимателен и да видиш следното:
излизане на сериала:## Година: 2003-2004
за кодека:2007
аз лично ползвам тази комбинация и до сега не ми се е случвало някои филм да не ми трагне

ПС: изтеглих целия сериал. при мене варви

#Gravity Of Love#
09-05-2007, 10:48
кодеци, кодеци и пак кодеци. теглиш k-lite mega codeck pack 1.59 слагаш BS Player pro 1.32 напр и би трябвало да стане. преди да сложиш други кодеци се увери че старите ги няма т.е. деинсталираш рестартваш ПЦ-то и слагаш

И преди да слагаш кодеци може да се позамислиш, че някой по нови енкодери няма да са съвместими с толкова стара версия на codec pack-а... по-новичко.
Edit:
Аз нямам проблеми с 13 епизод от линка, който ми даде...ето какво използвам аз:
BS Player PRO 2.20 Build 949
K-Lite Codec Pack 3.01 Standart

добре.. и като го нарпавя това.. задължително ли е да гледам с бс плеиър или мога и с уиндоус медиа плеиър?? :|

това с което си ти в момента.. мога ли да си изтегля ехе-тата от download.bg???

MajeStic
09-05-2007, 14:48
http://www.data.bg/f.php?fid=25324216

http://www.data.bg/f.php?fid=25154199

Ще може да си гледаш през WMP

#Gravity Of Love#
09-05-2007, 16:46
Така значи... първо си ънинсталнах предните кодеци... после си реснах компа... после си изтеглих бс про плеиър и отворих архива.. обаче ми даде това..: Diagnostic messages и ми пиеше нещо, че нямало такъв формат или нещо такова..
затова реших да си изтегля кодеците.. инсталирах ги всичко нормално.. пуснах пак филма ама пак не тръгва...
как да оправя тоя проблем с бс плеиър и въобще как да си накрам проклетия филм да върви?? :smt017 :?

MajeStic
09-05-2007, 17:09
От Варна си иначе щях да дойда да ти помогна :D

#Gravity Of Love#
09-06-2007, 10:29
Тоест нямаш други идеи?? :(

#Gravity Of Love#
09-06-2007, 11:10
Така значи.. изтеглих си др фаил от датата пак на бс плеър 1.59 инсталирах го нормално.. и ми тръгна програмата.. (преди това си бях инсталирала кодеца.. дето ми го беше дал) и трябваше да ми тръгне.. филма.. да ама не.. пак дава онази грешка... :( вече нз кво да прая.. какво ли не опитах... все не става... :( Трябва ли да си рестартирам комп? :|
Моля ви помогнете ми!!!! :smt009