PDA

View Full Version : Всичко свърши... :(



littlestar
09-01-2007, 10:47
Не знам как да започна...на практика нямам проблем,но имам нужда да споделя с някого...И така всичко започна вчера,когато вдигнах телефона и за пореден път се скарах с гаджето си...Бях бясна не мислех какво правя и какво му говоря...исках само да му кажа това,което от много време тая в себе си...Аз съм много привързана към него от година и 2 месеца сме заедно и всичко си вървеше много добре докато не дойде тъпото лято и той започна работа.Тогава все по-малко и по-малко оставаше време да се виждаме...той беше уморен,а аз сърдита че не можем да бъдем заедно всеки ден...това ме вбесяваше....и така до вчера когато аз го помолих да дойде до нас,а той не можа защото братовчед му беше на гости,Аз не успях да му вляза в положението,не успях да го разбера и се ядосах...не го бях виждала от 4 дни...Сега не отговаря на обажданията ми ,дори не желае да ми пише и в скайпа....Чак сега осъзнах какво направих и си мисля че това е края...че никога повече няма да бъда с него.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Моля ви дайте ми някакъв съвет,защото вече не издържам :smt010 :smt009

monityY
09-01-2007, 10:53
продължавай да му звъни6....намери го изяснете се,извини му се,наистина си доста виновна,но от 4асти е виновен и той,направи си4ко възможно да спаси6 връзката ви,6том толкова го оби4а6 :wink:

MajeStic
09-01-2007, 10:53
E първо казваш, че никога няма да си с него, а после да ти дадем съвет... къде е връзката:) Ми продължавай да си го търсиш и разбира се му се извини и му кажи това, което написа в темата. Всеки ден... и аз искам да си виждам всеки ден гаджето ама не може... имай търпение това е много важно... не само в тази ситуация, а изобщо.

пп:

продължавай да му звъни6....намери го изяснете се,извини му се,наистина си доста виновна,но от 4асти е виновен и той,направи си4ко възможно да спаси6 връзката ви,6том толкова го оби4а6 :wink:

Винаги нас ни изкарвате виновни... :D

Treselle_s
09-01-2007, 10:56
Ми трябвало е да помислиш преди да се скарате...... Не знам този път пък той може да не ти влезе в положението.. :-D

monityY
09-01-2007, 11:01
E първо казваш, че никога няма да си с него, а после да ти дадем съвет... къде е връзката:) Ми продължавай да си го търсиш и разбира се му се извини и му кажи това, което написа в темата. Всеки ден... и аз искам да си виждам всеки ден гаджето ама не може... имай търпение това е много важно... не само в тази ситуация, а изобщо.

пп:

продължавай да му звъни6....намери го изяснете се,извини му се,наистина си доста виновна,но от 4асти е виновен и той,направи си4ко възможно да спаси6 връзката ви,6том толкова го оби4а6 :wink:

Винаги нас ни изкарвате виновни... :D

Ми мнОу ЯсНу :D

thefreak
09-01-2007, 11:56
Честито! Вече си сама.

Leksi23
09-01-2007, 11:59
Влез му в положението изморен е, а и е имал гости. Ние с моя не сме се виждали от 2 седмици, кофти е знам, но понякога така се получава, извини му се 1 год е много време :smt006

FiRe_LaDy
09-01-2007, 12:02
Спокойно мила.И аз съм в същото положение като теб.И освен да чакаме да ни се обадят или да ги търсим докато отговорят .. нз какво друго да се прави.Просто бъди силна.

MayKyTy
09-01-2007, 14:14
Честито! Вече си сама.
ъхъм ... друг път мисли преди да кращиш на човекът към когото си "привързана" и когото обичаш, се пак едва ли е почнал работа защото му е скучно или защото не иска да се вижда с теб ... мъжете са по-семпли много рядко са тези които си планират действията (според мен, може и да бъркам) .....

rashito0o
09-01-2007, 15:01
Честито! Вече си сама.
ъхъм ... друг път мисли преди да кращиш на човекът към когото си "привързана" и когото обичаш, се пак едва ли е почнал работа защото му е скучно или защото не иска да се вижда с теб ... мъжете са по-семпли много рядко са тези които си планират действията (според мен, може и да бъркам) .....

evilkaAaAa
09-01-2007, 15:22
в моята връзка това е главния проблем, и обикновеено когато се скараме, защото се виждаме твърде малко, аз му обеснявам че просто имам нужда да сам близо до него повече време.. 8-[ :smt012 :smt089 сега трябва да си по силна и ако все още сте заедно да се бориш да оправите нещата :|

MoHuTo
09-01-2007, 17:08
Обади му се и му се извини, току виж ти простил.. :wink:

MiMcHeToOo
09-01-2007, 17:16
Обади му се и му се извини, току виж ти простил.. :wink:

:!: =D> :!:

vvs_go
09-01-2007, 17:51
какжа трагедия :mrgreen:

fire_lovka
09-01-2007, 21:18
Okei, poznavam i momicheto [Summer*love] i momcheto i znam che te mn dyrjat edin na drug, ne moje za godina i 2 meseca da nqma i malko skandali [pri tova si e ejednevie], v sluchaq, mila, trqbva ti da se izvinish, da zabravish za malko gordostta si i da mu obqsnish che syjalqvash! NO ako toi prodyljava da se dyrpa [-X nqma da mu tichash sled ******* nali taka? :D sigurna sym, che toi sam shte si doide pri teb [dori da e sled izvestno vreme] vinagi taka e stavalo, zashto otnovo da ne e taka? ne vqrvam tova da e kraq, toi si te obichaaa \:D/ aide, mila, ne se vkarvai vyv filmi, vsichko shte se opravi :smt008

machoka
09-01-2007, 21:22
Да си мислилса на времето..

Сега ще сърбаш това, което си си надробила и можеш само да се надяваш той да е по-умният от двама ви.

sh3_1s_7h3_0n3
09-01-2007, 21:30
продължавай да му звъни6....намери го изяснете се,извини му се,наистина си доста виновна,но от 4асти е виновен и той,направи си4ко възможно да спаси6 връзката ви,6том толкова го оби4а6 :wink:

е, как няма да продължава да му звъни?! #-o той й е достатъчно сърдит, та да не иска да я чува... и тя упорито да си настоява... т'ва не само, че допълнително ще го отблъсне, ами и няма дори да я чуе и да й отговори...
... може само да се надява буреносните облаци да отминат... и да й се обади той някой хубав слънчев ден...
а дотогава... тя по-добре да си трае...

machoka
09-01-2007, 21:48
^^ ти така ли правиш като се скараш с някой?

Отдръпваш се и... той да се оправя със ситуацията.. на мен не ми пука за бъдещето. 'Аз съм пас'.

Естествено, нали вие сте принцеси, трябва вас да ви повикат, на вас да ви се обадят.. вие стойте си лакирайте ноктенцата до тел. слушалка, ние ще направим каквото трябва..

да, ама не.

sh3_1s_7h3_0n3
09-01-2007, 21:53
е, по-добре ли е да нахалства звънейки му постоянно? да му звънне, след изв време, но след като той сега не иска да говори с нея, тя к'во може да направи в момента?!... :roll:

machoka
09-01-2007, 21:58
... може само да се надява буреносните облаци да отминат... и да й се обади той някой хубав слънчев ден...
а дотогава... тя по-добре да си трае...

Последно? Тя да му се обади, да чака той да и се обади?

Първото се изяснете със себе си, после взимайте отношене по проблемите на околните.

Показването на загриженост към нещо, което желаеш.. а още повече към нещо градено с времето НИКОГА не е излишно, под каквато и форма да е..
За момчето може и да е неприятно, но поне му дава знак какви са точните намерения на отсрещната страна..
а и момичето ще звъни, ще звъни 1-2 седмици и накрая ако момчето и е дало 'мълчалив отказ', ще се откаже.. и ще плаче.. но ще е прекалено късно.

sh3_1s_7h3_0n3
09-01-2007, 22:06
пхах...
след като 'тя' е оплела конците, опитала се е да му се извини звънейки му по телефона и пишейки му в скайп, а той я е 'отрязал' с мълчание... и явно проявено нежелание да говори с нея...
ми се струва глупаво тя да продължава да упорства да му звъни и пише. затова да изчака на него да му мине (евентуално)... и да види дали той ще й се обади. ако не го направи, тогава тя да се опита отново... но да не прекалява...

нещо не ясно?!

machoka
09-01-2007, 22:16
Сега като уеднакви версиите, стана по-ясно, но не и по-точно.