PDA

View Full Version : Как да спра хремата?



fafdaa
09-01-2007, 11:04
Кажете как мога да спра сополите и да не са храча кат ненормален щот вече от мн време съм така а нямам синузит нито възпаление...капки не искам да ползвам или спрейове и сякви лекарства искам нещо като билка и да е ефикасно защото ми писна постоянно се храча щот ми се стичат сополи в гърлото, та ако някой знае нещо по пробрема ми да казва


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Sweet__baby
09-01-2007, 11:53
Отиди в някоя аптека и питай за някоя билка..

П.П Прави си по-често чайове и пий , за да ти мине..

Пфффф дано темата не е ебавка!!! :roll: :roll: :roll: :smt012

^Sam90^
09-01-2007, 12:09
Еми, за да ти текат сополи и да имаш храчки, значи от нещо си настинал... разболял си се. Пий топли чайчета, обличай се топло и наистина иди в аптеката и питай за лекарство. Препоръчвам да отидеш до личния... той ще ти каже какво да правиш - ние не сме лекари :roll:

iveto89
09-01-2007, 12:54
abe za da si ot dosta vreme taka,qvno naistina ima6 sinozit ........ne moje da si v takova susutoqnie ot dni i da nqma ne6to,koeto da e vutre6no vuzpalenie i tn...taka 4e otidi na lekra ili pitai v apteklite,no vzemi merki,za6toto ako ne e sinozit,opredeleno moje da stane...a tova si e dosta seriozno pridobito ili hroni4no zabolqvane s nepopravimi strani4ki efekti i posledstviq

rashito0o
09-01-2007, 13:50
иди до аптеката и попитаи за някоя билка :roll:

krem4et0
09-01-2007, 18:33
Капни си малко ракия в ноздрите. Това е единственото средство, което ми помага при хрема. Нищо друго!