PDA

View Full Version : Много объркана!!! Помощ



babi_girl
09-01-2007, 12:21
Та значи имам си гадже от почти 2 години, но май вече не изпитвам същата нужда да съм с него както преди. Може би защото той не ме взима на сериозно. Просто съм много объркана. :smt010 казах му, че имам нужда от малко време да си осъзная чувствата и той каза добре, разбрахме се за 1 седмица. Държеше се все едно не му пука, а на следващия ден ми се обади, и ме намери (бях излязла с приятелка) и започна да ми говори как не могъл да ми даде една седмица, защото нямало да издържи. аз му казах, че имам нужда от тази седмица, а той каза, че нямало да ми я даде. След това беше един такъв намръщен, и като се опитах да говоря с него ми каза, да не му повишавам тон, щото не съм била в положение. :smt011 Незнам какво му е станало, но си мисля, че той иска да ме има най-много когато не може. Сега имам време до понеделник да реша какво искам да правя. Моля ви кажете ми вашето мнение по въпроса. Мерси предварително.

ZaHaRcHe
09-01-2007, 12:25
mi pomisli do ponedelnik dali o6te izpitva6 silni 4uvstva kym nego i dali bi iskala da prodyljite vryzkata si ...

monityY
09-01-2007, 12:25
Та значи имам си гадже от почти 2 години, но май вече не изпитвам същата нужда да съм с него както преди. Може би защото той не ме взима на сериозно. Просто съм много объркана. :smt010 казах му, че имам нужда от малко време да си осъзная чувствата и той каза добре, разбрахме се за 1 седмица. Държеше се все едно не му пука, а на следващия ден ми се обади, и ме намери (бях излязла с приятелка) и започна да ми говори как не могъл да ми даде една седмица, защото нямало да издържи. аз му казах, че имам нужда от тази седмица, а той каза, че нямало да ми я даде. След това беше един такъв намръщен, и като се опитах да говоря с него ми каза, да не му повишавам тон, щото не съм била в положение. :smt011 Незнам какво му е станало, но си мисля, че той иска да ме има най-много когато не може. Сега имам време до понеделник да реша какво искам да правя. Моля ви кажете ми вашето мнение по въпроса. Мерси предварително.

се пак мисля,4е ако не му пука6е за тебе,няма6е да имате 2 годи6ен съюз :mrgreen: може би и той е объркан,а може би просто му липсва6 и осъзнава 4е не може без тебе,опитай се отново да поговори6 с него,след като изте4е седмицата,но спокойно,без да пови6ава6 тон!

`Death`Whore``
09-01-2007, 12:27
Той ли не те взема насериозно или ти - него? Помисли си много добре.

babi_girl
09-01-2007, 12:33
ами незнам кой-кого не взима на сериозно, но всеки път като се опитам да говодя с него за нещо сеиозно, той започва да се отлконява от темата и да се прави на интересен

`Death`Whore``
09-01-2007, 12:35
И какво има да говорите, след като ти не си наясно със себе си?

kotetyyy
09-01-2007, 12:53
moje bi ve4e ste si pisnali edin ot drug! Pogovorete i se razbete dali 6te ostanete ili 6te skusate!!! :smt017