PDA

View Full Version : Да се намират тук-там фенове на KoRn???



[VampI]
09-01-2007, 12:35
Здравеите =)
Искам да и попитам има ли фенове на KoRn....и след това какво мислите за бандата.....?...какфо мислите за музиката която правят...за това какфи бяха KoRn преди и за това какфи са KoRn сега...????

find_m3
09-01-2007, 12:53
еми какво да мисля правят хубава музика особено дадени песни ,но не съм чак толкова запалена за да описвам групата :-)

lyly_lili
09-01-2007, 13:09
emi az sum fen4e na KoRn i opredelenoo predi bqha mnogo po-dobri,no i sega sa ru4ka :-D :-D

[VampI]
09-01-2007, 13:21
emi az sum fen4e na KoRn i opredelenoo predi bqha mnogo po-dobri,no i sega sa ru4ka :-D :-D
Malko se oakaha v poslednite si dva albuma :-k #-o :roll:

MayKyTy
09-01-2007, 14:04
мии преди слушах саму такава музика иии главно KoЯn .... ноо нямам наблюдение в последно време щоту сега повече се зарибявам на тема хаус, транс и техно :)

Disrespect
09-01-2007, 14:34
харесват ми албумите до Untouchables и няколко песни от Take A Look In The Mirror

от там нататък станаха боза и много ме е яд...

09-01-2007, 14:55
Кефя им се на цялото творчесво и ми е през к**а какви бяха па какви са сега и не ми пука, че сега правят поп. Важното е, че го правят качествено и както трябва. Та тъй та. :|

Disrespect
09-01-2007, 15:02
Кефя им се на цялото творчесво и ми е през к**а какви бяха па какви са сега и не ми пука, че сега правят поп. Важното е, че го правят качествено и както трябва. Та тъй та. :|

преди си правеха песните с желание а сега не..

пък и групата е пред разпадане...Хед си замина, сега Дейвид отишъл на почивка и последния албум е с друг барабанист

Boot
09-01-2007, 15:35
Мега тъпа група.
Но имат 4-5 яки парчета.
Странна работа :roll:

rebel_kid
09-01-2007, 15:51
харесват ми албумите до Untouchables и няколко песни от Take A Look In The Mirror

от там нататък станаха боза и много ме е яд...
Sаme with me

miminia
09-01-2007, 16:16
Ми не се намират фенове при мене :roll:

[VampI]
09-01-2007, 21:41
A...inache dokolkoto razbrah sega s tqh na turneto e tozi...offff a da we...Djoui ot SlipKnoT..taka znam de pa dali e istina nz....E moje da sa pred razpadane de ama pone si napraviha hubavata muzika :-k :) :wink:

machoka
09-01-2007, 22:19
То на тая група вече май само тук-там им се намират фенове.

iilith
09-01-2007, 22:26
Ама тия царевици не умряха ли вече ?
Много са ми жалки. И слава богу, че (май) вече има отлив.
Пък дет' се вика...
Death to the false ones :smt112

Presley
09-02-2007, 07:55
Аэ ги харесвам.Миналата година един приятел ме эапале.Той беше луд фен :-D .Харесвам песните им,е не всички де :-D

[VampI]
09-02-2007, 09:54
Pff a we hora ddzn....opredeleno predpochitam nai-typite im pesni pred nai-qkite chalgta ligotiii /ako izobshto ima takiva/ :-k

09-02-2007, 10:01
Ама тия царевици не умряха ли вече ?
Много са ми жалки. И слава богу, че (май) вече има отлив.
Пък дет' се вика...
Death to the false ones :smt112

Единсвеното нещо дето мразя след поп-фолка и преди чалгата са "Тру" метълченцата. :smt047

Swinkenhoffer
09-02-2007, 10:23
Ама тия царевици не умряха ли вече ?
Много са ми жалки. И слава богу, че (май) вече има отлив.
Пък дет' се вика...
Death to the false ones :smt112

Единсвеното нещо дето мразя след поп-фолка и преди чалгата са "Тру" метълченцата. :smt047
мхм...
готини са Корн, слушам си ги понякога... че даже и на концерта им бях. :-D

Disrespect
09-02-2007, 10:48
Ама тия царевици не умряха ли вече ?
Много са ми жалки. И слава богу, че (май) вече има отлив.
Пък дет' се вика...
Death to the false ones :smt112

Единсвеното нещо дето мразя след поп-фолка и преди чалгата са "Тру" метълченцата. :smt047
мхм...
готини са Корн, слушам си ги понякога... че даже и на концерта им бях. :-D

!!!
:evil:

Swinkenhoffer
09-02-2007, 10:49
Ама тия царевици не умряха ли вече ?
Много са ми жалки. И слава богу, че (май) вече има отлив.
Пък дет' се вика...
Death to the false ones :smt112

Единсвеното нещо дето мразя след поп-фолка и преди чалгата са "Тру" метълченцата. :smt047
мхм...
готини са Корн, слушам си ги понякога... че даже и на концерта им бях. :-D

!!!
:evil:

???
:lol:

Disrespect
09-02-2007, 10:52
толкова си блъсках главата, че не отидох на тоя концерт...а тогава ги обожавах...

:smt010 :smt010 :smt010

09-02-2007, 11:21
на кафевО

[VampI]
09-02-2007, 11:54
Ем нз...аз бях на концерта и си изкарах съпер яко....а дали на другите които са били им е харесало си е техен проблем :)

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-02-2007, 12:21
korn sa mnoo progresira6ta grupa..Imat o6te mnogo sveji idei i tova im pravi 4est..Mnogo im se kefq osobedno na albumite "follow the leader" , "take a look in a mirror"
A i mikrofona na jonathan kyrti ot vsqkyde...

http://picvalley.net/show.php?2006/01/15/ecffe0503df891dcbe7d44abbe36d7b3.jpg

Disrespect
09-02-2007, 12:26
кво им е прогресиращото?? :lol:

[VampI]
09-02-2007, 12:36
старите им албуми са добри...но новите абсолютна бозичка
:-k :smt102 :smt045

Swinkenhoffer
09-02-2007, 12:43
толкова си блъсках главата, че не отидох на тоя концерт...а тогава ги обожавах...

:smt010 :smt010 :smt010
мен не ме нарадва особено, ако това ще те утеши. :roll:

Disrespect
09-02-2007, 12:46
нищо не може да ме утеши... :smt010

цяла нощ безсъние и депресия...как не хванах бръснача не знам.. :smt010

09-02-2007, 17:05
нищо не може да ме утеши... :smt010

цяла нощ безсъние и депресия...как не хванах бръснача не знам.. :smt010

Спокойно. Не е се едно е първата голяма група дошла в България. Много големи имена са идвали и не съм ходил на концертите. Ако много ти е на сърце можеш да събереш пари и да отидеш на концерт в чужбина. Те няма баш утре да слезнат от сцената. Не са това, което бяха, но не е вярно, че са пред разпадане. Просто барабаниста им си взема почивка,а за Хед...ми той скоро ще издаде соло албум, а и могат да изпълняват старите си парчета, и без него.

П.П.Те си имат цял оркестър вече за концертите.

Disrespect
09-02-2007, 19:20
нищо не може да ме утеши... :smt010

цяла нощ безсъние и депресия...как не хванах бръснача не знам.. :smt010

Спокойно. Не е се едно е първата голяма група дошла в България. Много големи имена са идвали и не съм ходил на концертите. Ако много ти е на сърце можеш да събереш пари и да отидеш на концерт в чужбина. Те няма баш утре да слезнат от сцената. Не са това, което бяха, но не е вярно, че са пред разпадане. Просто барабаниста им си взема почивка,а за Хед...ми той скоро ще издаде соло албум, а и могат да изпълняват старите си парчета, и без него.

П.П.Те си имат цял оркестър вече за концертите.

почивка...и направиха албум без него...тва е кофти
не съм казал че ще се разпадат точно де...смисъл не са толкова единни колкото бяха...много ме разочароваха и не ми се мисли за тях вече...

иначе много мечтая да ги видя на живо...пък в чужбина да отида сега е пълен абсурд..


пп. чух че Хед щял да се връща.. О.о не знам до колко е вярно..малко ме съмнява ама даже и да се върне ще си останат същите...продадоха се и тва е

[VampI]
09-02-2007, 20:16
нищо не може да ме утеши... :smt010

цяла нощ безсъние и депресия...как не хванах бръснача не знам.. :smt010

Спокойно. Не е се едно е първата голяма група дошла в България. Много големи имена са идвали и не съм ходил на концертите. Ако много ти е на сърце можеш да събереш пари и да отидеш на концерт в чужбина. Те няма баш утре да слезнат от сцената. Не са това, което бяха, но не е вярно, че са пред разпадане. Просто барабаниста им си взема почивка,а за Хед...ми той скоро ще издаде соло албум, а и могат да изпълняват старите си парчета, и без него.

П.П.Те си имат цял оркестър вече за концертите.

почивка...и направиха албум без него...тва е кофти
не съм казал че ще се разпадат точно де...смисъл не са толкова единни колкото бяха...много ме разочароваха и не ми се мисли за тях вече...

иначе много мечтая да ги видя на живо...пък в чужбина да отида сега е пълен абсурд..


пп. чух че Хед щял да се връща.. О.о не знам до колко е вярно..малко ме съмнява ама даже и да се върне ще си останат същите...продадоха се и тва е
...MM продадени...не съм съгласна много с т`ва... [-X :-k [-X

Disrespect
09-02-2007, 20:25
може и да не си съгласна ама си е така

punkid
09-05-2007, 18:24
Ммм...Обожаам Корн и песните които правят...е естествено има разлика сегашните им песни с предишните,но си оставам симпатизантка на Корн!пз с Good God!! x]

Disrespect
09-06-2007, 07:37
Ммм...Обожаам Корн и песните които правят...е естествено има разлика сегашните им песни с предишните,но си оставам симпатизантка на Корн!пз с Good God!! x]

да бе той и Джонатан можел да свири на барабани :D

Mooo6no
09-06-2007, 08:50
То на тая група вече май само тук-там им се намират фенове.
В България може и да е така, но иначе... последния им албум достигна второ място по продажби в САЩ и второ в света (United World Chart).

09-06-2007, 09:06
Ммм...Обожаам Корн и песните които правят...е естествено има разлика сегашните им песни с предишните,но си оставам симпатизантка на Корн!пз с Good God!! x]

да бе той и Джонатан можел да свири на барабани :D


Той Джонатан всичко може. Жалко, че никой не осъзнава какъв цялостен принос има към съвременната музица като цяло и извън KoЯn.

Mooo6no
09-06-2007, 09:19
бтв туко що прочетох едни много смешни работи около Джонатан в уикипедията. Та реших да ги кажа, че да се посмеете.

Той изобщо не е слушал метъл преди 1992, а става член на Корн през 1993. :smt005 Това, което го е запалило по метъла е "Vulgar Display of Power" на Pantera. А в момента той е голям фен на Cannibal Corpse и Gorgoroth. :smt005

Извън музиката... пристрастен е към макдоналдските Биг Макове и е голям фен на Уаркрафт. Героя му е 67 level Warrior (не играя и разбирам от Уаркрафт, ама мисля, че е доста добре)

machoka
09-06-2007, 09:29
То на тая група вече май само тук-там им се намират фенове.
В България може и да е така, но иначе... последния им албум достигна второ място по продажби в САЩ и второ в света (United World Chart).

така е, тука е на мода БГ чалгата, в САЩ - тяхната си ;)

09-06-2007, 09:33
бтв туко що прочетох едни много смешни работи около Джонатан в уикипедията. Та реших да ги кажа, че да се посмеете.

Той изобщо не е слушал метъл преди 1992, а става член на Корн през 1993. :smt005 Това, което го е запалило по метъла е "Vulgar Display of Power" на Pantera. А в момента той е голям фен на Cannibal Corpse и Gorgoroth. :smt005

Това обеснява всичко. :smt005


Извън музиката... пристрастен е към макдоналдските Биг Макове и е голям фен на Уаркрафт. Героя му е 67 level Warrior (не играя и разбирам от Уаркрафт, ама мисля, че е доста добре)

И аз не разбирам от УоУ, но един ми бе казал, че 70 левел е най-висок.Не си поплюва. Ето защо не е имал време да измисли име за албума.

Mooo6no
09-06-2007, 09:50
така е, тука е на мода БГ чалгата, в САЩ - тяхната си ;)
Е, да. Ама американската, английската, финландската и немската 'чалга' са 100 пъти по-качествени от българската такава.

Ако под 'чалга' имаше в предвид музика правена за масата, чиято единствена цел е печелене на пари.


И все пак Корн са станали известни без да правят музиката си за пари и именно най-добрите им работи са от тогава. Навремето на са били чалга.

Disrespect
09-06-2007, 10:02
преди да станат Корн са били LAPD и са били с друг вокал...

демек, Мо6но, уикипедията е права ;)

даже имам една тяхна песен докато още са били LAPD...