PDA

View Full Version : любовната игра ме изнервя :|



lqlql`f
09-01-2007, 13:56
М такааа имам малък проблем.Моля помагайте.Работата е там,че никак,ама никак не си падам по любовната/предварителна,или както там искате я наричайте,игра...а пък гаджето ми е много.. ъъъ бавен?! :? :? :x + това ми заяви,че не обичал свирки?! :shock: точно в най-неподходящия момент... :roll: За свирките може и да го преживея,но другото много ме изнервя...забравих да кажа,че не ходим от много време.

`Death`Whore``
09-01-2007, 13:59
Явно и той, и ти нямате никаква креативност и не влагате страст. Любовната игра не се свежда до свирките. А ти, бидейки момиче, ми е странно как не обичаш любовната игра. Жената не се възбужда от гледане, така че любовната игра е задължителна...защото после боли.

09-01-2007, 15:06
И аз я мразя...майко тва бавене....
пс-аз съм момче....

shadow4e
09-01-2007, 15:25
Е, явно момчето не се справя добре. Явно не знае как да си използва езика и ръцете, а при госта, пък момичето.

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 16:36
тц тц , тука ебати разбирачите сте всички :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Забелязах, че почти всичките ти пост-ове са само необосновани критики, злобни подмятания и високо саомчувствие. Като не можеш да дадеш добър съвет, да споделиш опит или поне да си аргументираш критиката - мълчи си.


П.П. По темата: Съгласна съм с `Dеаth`Whore``, пък и какво като не обича свирки. Моя приятел от свирка не може да свърши, но съм измислила милион други елементи на предлюбовна, по-време-на-любовна и следлюбовна игра :-D

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 16:41
тц тц , тука ебати разбирачите сте всички :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Забелязах, че почти всичките ти пост-ове са само необосновани критики, злобни подмятания и високо саомчувствие. Като не можеш да дадеш добър съвет, да споделиш опит или поне да си аргументираш критиката - мълчи си.


П.П. По темата: Съгласна съм с `Dеаth`Whore``, пък и какво като не обича свирки. Моя приятел от свирка не може да свърши, но съм измислила милион други елементи на предлюбовна, по-време-на-любовна и следлюбовна игра :-D
ок, щом ти ми казваш , ще си мълча....нека оставим разбирачите да кажат какво да се прави :lol:

Благодаря.

bEbsI
09-01-2007, 17:02
Явно в самата любовна игра нещо куца.Според мен най-добре е да си поговорите..и найстина изглежда сте заедно само заради единия секс. ( така поне изглежда..) :-s

krem4et0
09-01-2007, 18:27
То без ласки преди сексът секс ли е това? Не е ли да се поцелувате, погалите, понатиснете, пооближете............грам няма смисъл. Смятам, че любовната игра е много по-интимно преживяване от самия секс. Ако той не ме целува или докосва просто ще умра. Ще се чувствам зле и ще ми е все едно всичко останало. Просто те е страх да допуснеш някой по-интимно до себе си. Защото истинската интимност не се постига чрез секс, а чрез споделяне. Страх ли те е да споделяш себе си?

eu.hyricane
09-01-2007, 18:43
1. lubovna igra
2. frenska lubov
3. doggy style XDXD

MoHuTo
09-01-2007, 18:46
Как без любовна игра бе?! Брейй че странни хора.. :roll:

pavkata91
09-01-2007, 19:30
еми при нас мъжете е така...бързаме да оправим мацката и после да си поиграем... (аз добре че не правя така) за разлика от някои разгонени типове поне се опитвам да възбудя мацката... :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 деееееееееба и разгонените изроди...все едно не са правели секс от 10г.... :smt011 :smt011 :smt011

Лилиту
09-01-2007, 19:34
понякога верно може да е изнервяща - когато сте на различна вълна с него, примерно той иска да се погушка и поцелува, а на тебе просто ти се е*е :)

а това, че ти е казал, че не обича свирки значи само едно нещо - не че не обича а просто не му харесва как ги правиш. пробвай различни техники - ако трябва да споделя опит: не бъди прекалено бавна наблегни на енергичното смукане и движенията с глава нагоре-надолу, и пропусни нежните облизвания... и ч*кията е важна докато го правиш :) успех!

pavkata91
09-01-2007, 19:34
ето за това си права...

ПП мразя да разкривам личния си живот пред приятелите :wink: :wink: :wink: :wink:

Made_of_Pain
09-01-2007, 19:42
Явно и той, и ти нямате никаква креативност и не влагате страст. Любовната игра не се свежда до свирките. А ти, бидейки момиче, ми е странно как не обичаш любовната игра. Жената не се възбужда от гледане, така че любовната игра е задължителна...защото после боли.

+1

teenkopele
09-01-2007, 19:43
тц тц , тука ебати разбирачите сте всички :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Кама Сутра" читатели...

inSane_baby
09-01-2007, 21:37
Явно и той, и ти нямате никаква креативност и не влагате страст. Любовната игра не се свежда до свирките. А ти, бидейки момиче, ми е странно как не обичаш любовната игра. Жената не се възбужда от гледане, така че любовната игра е задължителна...защото после боли.

+1

съгл. :wink:

machoka
09-01-2007, 21:40
Значи искаш да се чукаш просто ей така?!

Има спасение за теб, даже и пари се печелели от това чувам..

nohuty
09-01-2007, 21:52
мисля че сте малки а пич-а е девствен :smt017
т'ва момче да не обича свирки ... :smt011

`Death`Whore``
09-01-2007, 22:10
Абе, понякога сексът без любовна игра е много възбуждащ...макар и болезнен в началото :)

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 22:12
Абе, понякога сексът без любовна игра е много възбуждащ...макар и болезнен в началото :)

Всичко се свежда до психическата нагласа :roll:

machoka
09-01-2007, 22:13
Абе, понякога сексът без любовна игра е много възбуждащ...макар и болезнен в началото :)
да,но само ако се прави за разнообразие :idea:

MajeStic
09-01-2007, 23:18
май не сте един за друг,щом сте само за чукането

А защо точно заради това да не са един за друг :P

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 23:23
май не сте един за друг,щом сте само за чукането

А защо точно заради това да не са един за друг :P

Защото той си пада по любовната игра, тя пък не. Объркани хора :shock:

MajeStic
09-01-2007, 23:26
Добре де колко е дълга тази... любовна игра? Ако си я 'играе' по половин час е нормално да ти е множко:) Загрявката за мен е много важна... смисъл аз да й правя нещо, защото така и аз се възбуждам много и след... 10 максимум 15 минутки... хайде на хорото :РРррРРр

nohuty
09-01-2007, 23:46
Добре де колко е дълга тази... любовна игра? Ако си я 'играе' по половин час е нормално да ти е множко:) Загрявката за мен е много важна... смисъл аз да й правя нещо, защото така и аз се възбуждам много и след... 10 максимум 15 минутки... хайде на хорото :РРррРРр
само мечо пух може да ти отговори ...
"Колкото повече - толкова повече"
Може и с часове да бъде ... за петинг чувал ли си ? :Р
Човек може да достигне до оргазъм дори и без секс :::

MajeStic
09-01-2007, 23:47
Добре де колко е дълга тази... любовна игра? Ако си я 'играе' по половин час е нормално да ти е множко:) Загрявката за мен е много важна... смисъл аз да й правя нещо, защото така и аз се възбуждам много и след... 10 максимум 15 минутки... хайде на хорото :РРррРРр
само мечо пух може да ти отговори ...
"Колкото повече - толкова повече"
Може и с часове да бъде ... за петинг чувал ли си ? :Р
Човек може да достигне до оргазъм дори и без секс :::

Че стигал съм до оргазъм без секс, но ако главната цел е секса играта няма нужда да е по половин час :roll: Не знаех какво е петинг, но съм го правил( току що разбрах какво е това:) )

nohuty
09-01-2007, 23:50
Добре де колко е дълга тази... любовна игра? Ако си я 'играе' по половин час е нормално да ти е множко:) Загрявката за мен е много важна... смисъл аз да й правя нещо, защото така и аз се възбуждам много и след... 10 максимум 15 минутки... хайде на хорото :РРррРРр
само мечо пух може да ти отговори ...
"Колкото повече - толкова повече"
Може и с часове да бъде ... за петинг чувал ли си ? :Р
Човек може да достигне до оргазъм дори и без секс :::

Че стигал съм до оргазъм без секс, но ако главната цел е секса играта няма нужда да е по половин час :roll: Не знаех какво е петинг, но съм го правил( току що разбрах какво е това:) )
При мен играта е била 2 час-а и да ти кажа беше доста по-вълнуващо от колкото 10 минутна любовна игра и после тъпкане :smt017
Зависи на кой как му харесва

MajeStic
09-01-2007, 23:51
Добре де колко е дълга тази... любовна игра? Ако си я 'играе' по половин час е нормално да ти е множко:) Загрявката за мен е много важна... смисъл аз да й правя нещо, защото така и аз се възбуждам много и след... 10 максимум 15 минутки... хайде на хорото :РРррРРр
само мечо пух може да ти отговори ...
"Колкото повече - толкова повече"
Може и с часове да бъде ... за петинг чувал ли си ? :Р
Човек може да достигне до оргазъм дори и без секс :::

Че стигал съм до оргазъм без секс, но ако главната цел е секса играта няма нужда да е по половин час :roll: Не знаех какво е петинг, но съм го правил( току що разбрах какво е това:) )
При мен играта е била 2 час-а и да ти кажа беше доста по-вълнуващо от колкото 10 минутна любовна игра и после тъпкане :smt017
Зависи на кой как му харесва

2 часа :shock: За толкова време ще направя 3 петинга :D Мен пък няма да ми е приятно 2 часа някое момиче да ми... лъска, ако мога така да се изразя.

nohuty
09-01-2007, 23:55
Добре де колко е дълга тази... любовна игра? Ако си я 'играе' по половин час е нормално да ти е множко:) Загрявката за мен е много важна... смисъл аз да й правя нещо, защото така и аз се възбуждам много и след... 10 максимум 15 минутки... хайде на хорото :РРррРРр
само мечо пух може да ти отговори ...
"Колкото повече - толкова повече"
Може и с часове да бъде ... за петинг чувал ли си ? :Р
Човек може да достигне до оргазъм дори и без секс :::

Че стигал съм до оргазъм без секс, но ако главната цел е секса играта няма нужда да е по половин час :roll: Не знаех какво е петинг, но съм го правил( току що разбрах какво е това:) )
При мен играта е била 2 час-а и да ти кажа беше доста по-вълнуващо от колкото 10 минутна любовна игра и после тъпкане :smt017
Зависи на кой как му харесва

2 часа :shock: За толкова време ще направя 3 петинга :D Мен пък няма да ми е приятно 2 часа някое момиче да ми... лъска, ако мога така да се изразя.
Явно искаш само за теб удоволствието а ? :)
За 2 час-а могат да се направят много повече неща от лъскане и духане :)
Нежно галене, масаж, (няма да говорим за баналните ягоди и сметана но има много по-вкусни нещица с които можеш да намажеш любимия) ... смяна от активност към пасивност... оставяш се в ръцете на партньора, после се сменяте и тъй и тъй и ... после се почвате като животни които вече са стигнали до предела на силите си и се чудят как да не изкрещят "абе мамка ти чу*ай ме че ще си умра незадоволен/а" :smt005

MajeStic
09-01-2007, 23:58
Нежно галене, масаж,... смяна от активност към пасивност... оставяш се в ръцете на партньора, после се сменяте и тъй и тъй и ...
Това го правим всеки път... аз това не го считам за любовна игра... просто като ежедневие с нея :D Постоянно си я галя по гърба, масажирам си я, докосвам си я, целувам я навсякъде, пускам и езиче по гърба, по коремчето... това и повече от 2 часа съм го правил... за това няма умора :D

nohuty
09-02-2007, 00:01
Нежно галене, масаж,... смяна от активност към пасивност... оставяш се в ръцете на партньора, после се сменяте и тъй и тъй и ...
Това го правим всеки път... аз това не го считам за любовна игра... просто като ежедневие с нея :D Постоянно си я галя по гърба, масажирам си я, докосвам си я, целувам я навсякъде, пускам и езиче по гърба, по коремчето... това и повече от 2 часа съм го правил... за това няма умора :DЕми момко това е включено към нея бре о.О любовната игра не ти е само духане и лизане ](*,)

MajeStic
09-02-2007, 00:04
Нежно галене, масаж,... смяна от активност към пасивност... оставяш се в ръцете на партньора, после се сменяте и тъй и тъй и ...
Това го правим всеки път... аз това не го считам за любовна игра... просто като ежедневие с нея :D Постоянно си я галя по гърба, масажирам си я, докосвам си я, целувам я навсякъде, пускам и езиче по гърба, по коремчето... това и повече от 2 часа съм го правил... за това няма умора :DЕми момко това е включено към нея бре о.О любовната игра не ти е само духане и лизане ](*,)
Е... мога и с това мога и без това 8) Защо авторката на темата не си поговори с гаджето й? Да понамали тези игрички. За такива неща се говори. Винаги има решение някъде по средата :oops:

GaMe OvEr BoY...
09-02-2007, 00:10
em az poprincip de da znam sa kato 4etoh nqkolko puti sam imala liubovna igra am 1 put e taka bqhme super vuzbudeni a az bqh detstvena i neznaeh dali trqbva a tfa na edna peika... i samo az vikam emi ok aide i su6tiq moment maika mi mi zvunna da sam i kupila cigari :D i to si4ko se razvali :D :D em predi nqkolko sedmici praih sex s edno mom4e otivame v teh i kvo sublqkohme se i aide... i super mn me bole6e... ;( be6e adski tupo i gadno.... ne gi razbiram mn ama az v poe4eto slu4ai dori ne sam vuzbudena...a adski mn me boli

`Death`Whore``
09-02-2007, 06:07
Абе, понякога сексът без любовна игра е много възбуждащ...макар и болезнен в началото :)
да,но само ако се прави за разнообразие :idea:
Не. Не трябва да се прави за разнообразие, а защото така ви е щукнало. Зависи много и от мястото.

krem4et0
09-02-2007, 06:54
Добре де колко е дълга тази... любовна игра? Ако си я 'играе' по половин час е нормално да ти е множко:) Загрявката за мен е много важна... смисъл аз да й правя нещо, защото така и аз се възбуждам много и след... 10 максимум 15 минутки... хайде на хорото :РРррРРр
Сексът с любовната игра при мен е около час, а самия акт не повече от 15-20 минутки. Предпочитам дъъъъъъъъълга любовна игра, секс, любовна игра...........Ако не сме много изтощени и имаме време-секс, ако не спираме си с втората любовна игра.

rashito0o
09-02-2007, 12:00
Абе, понякога сексът без любовна игра е много възбуждащ...макар и болезнен в началото :)
да,но само ако се прави за разнообразие :idea:
Не. Не трябва да се прави за разнообразие, а защото така ви е щукнало. Зависи много и от мястото. :)