PDA

View Full Version : Дали ме обича или не?



09-01-2007, 14:14
Mnogo me mu4i edin problem :smt022 i neznam kakvo da pravq i kakvo da mislq.Zna4i s moeto gadje sme zaedno ot 10 meseca,otna4alo vsi4ko vurve6e mn dobre,toi se durje6e perfektno,vruzkata ni be6e blestq6ta :smt060 no v posledstvie sqka6 na nego ve4e mu omruzna,razbra e kakvo e da si ima6 gadje(za6toto az sam mu purvoto gadje)i sega se durji po-studeno,kato 4eli ne mu puka,az ot mn vreme imam sumneniq 4e toi ne me obi4a,kazva mi go,kogato sme zaedno mi go pokazva ponqkoga oba4e,no v dadeni situacii,kato se karame naprimer,koeto stava mnogo 4esto,toi me obijda,ne si meri prikazkite vuob6te,vijdame se mn rqdko,za6toto toi imalmn rabota :smt013 a kato si pi6em po skype postoqnno me nervira i mi ide da go :smt021 :smt070 :smt071 :smt065 ta se pitam obi4a li me,iskam da go nakaram da go boli za mene,no neznam to4no kak :?: nadqvam se vie da me posuvetvate i da mi pomognete [-o< =D>


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

MayKyTy
09-01-2007, 14:17
Каквооо??? Ти си с него => имаш някакви чувства към него, обаче си искала да го боли ... абе я се осъзнай ве ... Да не говорим че ако си му първо гадже е нормално, той да е осъзнал какво е да си имаш гадже (вързан) иии просто сега и той вероятно е объркан и не знае какво иска ... затова вместо да го нараняваш говори с него и му обясни нещата С ПРОСТИЧКИ ДУМИ БЕЗ ДА ОВЪРТАШ така че момчето да те разбере ...

`Death`Whore``
09-01-2007, 14:17
Само едно ще ти кажа - когато мъжът се променя, отношенията вървят към своя край. Ако преди сте се виждали всеки ден и сега нито учи по цял ден, нито работи, те менти. И ако преди не те е нервил постоянно, а сега го прави...същата работа.

monityY
09-01-2007, 14:22
Mnogo me mu4i edin problem :smt022 i neznam kakvo da pravq i kakvo da mislq.Zna4i s moeto gadje sme zaedno ot 10 meseca,otna4alo vsi4ko vurve6e mn dobre,toi se durje6e perfektno,vruzkata ni be6e blestq6ta :smt060 no v posledstvie sqka6 na nego ve4e mu omruzna,razbra e kakvo e da si ima6 gadje(za6toto az sam mu purvoto gadje)i sega se durji po-studeno,kato 4eli ne mu puka,az ot mn vreme imam sumneniq 4e toi ne me obi4a,kazva mi go,kogato sme zaedno mi go pokazva ponqkoga oba4e,no v dadeni situacii,kato se karame naprimer,koeto stava mnogo 4esto,toi me obijda,ne si meri prikazkite vuob6te,vijdame se mn rqdko,za6toto toi imalmn rabota :smt013 a kato si pi6em po skype postoqnno me nervira i mi ide da go :smt021 :smt070 :smt071 :smt065 ta se pitam obi4a li me,iskam da go nakaram da go boli za mene,no neznam to4no kak :?: nadqvam se vie da me posuvetvate i da mi pomognete [-o< =D>

ми зарежи го за известно време,кажи му 4е има6 нужда да преосмисли6 не6тата,може да му стане мъ4но за теб и да те потърси,или му изневери,но после не гарантирам 4е 6те си останете гаджета :smt005 пък и не е направил ни6то според мен за да го кара6 да го боли,ако не те иска6е и не му пука6е за теб,няма6е да е с теб,ако си му омръзнала,6те те зареже,но и да си,това е съвсем нормално,не може да сте заедно ве4но,се пак 10 месеца не са малко... поговори с него и се изяснете :wink:

sexy_for_you
09-01-2007, 16:39
Каквооо??? Ти си с него => имаш някакви чувства към него, обаче си искала да го боли ... абе я се осъзнай ве ... Да не говорим че ако си му първо гадже е нормално, той да е осъзнал какво е да си имаш гадже (вързан) иии просто сега и той вероятно е объркан и не знае какво иска ... затова вместо да го нараняваш говори с него и му обясни нещата С ПРОСТИЧКИ ДУМИ БЕЗ ДА ОВЪРТАШ така че момчето да те разбере ...

Напълно съм съгласна!

rashito0o
09-01-2007, 16:47
Каквооо??? Ти си с него => имаш някакви чувства към него, обаче си искала да го боли ... абе я се осъзнай ве ... Да не говорим че ако си му първо гадже е нормално, той да е осъзнал какво е да си имаш гадже (вързан) иии просто сега и той вероятно е объркан и не знае какво иска ... затова вместо да го нараняваш говори с него и му обясни нещата С ПРОСТИЧКИ ДУМИ БЕЗ ДА ОВЪРТАШ така че момчето да те разбере ...

Напълно съм съгласна!

и аз :roll: :roll:

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-01-2007, 17:14
napravo mu kaji 4e ne iska6 da prodyljavate taka..Kaji mu 4e ako ima nujda ot vreme 6te mu go dade6..ala bala..Ponqkoga imat nujda...Ot li4en opit znam :)

MiMcHeToOo
09-01-2007, 17:18
Каквооо??? Ти си с него => имаш някакви чувства към него, обаче си искала да го боли ... абе я се осъзнай ве ... Да не говорим че ако си му първо гадже е нормално, той да е осъзнал какво е да си имаш гадже (вързан) иии просто сега и той вероятно е объркан и не знае какво иска ... затова вместо да го нараняваш говори с него и му обясни нещата С ПРОСТИЧКИ ДУМИ БЕЗ ДА ОВЪРТАШ така че момчето да те разбере ...

Напълно съм съгласна!

и аз :roll: :roll:

аз също :wink:

Presley
09-01-2007, 19:44
Иэкаэваш се много неграмотно ,а и мислиш по същия начин.
Эа какво искаш да го накараш да страда?Или по-точно эа какво да страда?Момчето има работа и се виждате рядко-нормално.При доста хора е така.В това няма нищо необичайно и не е повод эа иэблик на подоблни желания,като твойто.А и какво искаш?Постоянно да ти повтаря `обичам те`?Еми не става така....явно не иэпитва нужда да го каже ,или просто не се сеща.Но това не эначи ,че не го чувства....но не каэвам и ,че го чувства..!Ние не сме екстрасенси...!С твоя проблем по-добре се обади в телевиэия Скат,там ще ти помогнат. :-D

alkobalko
09-01-2007, 19:49
Говори с него. Попитай го за причината и му обясни, че не ти е приятно.

sh3_1s_7h3_0n3
09-01-2007, 19:52
кажи му к'во те притеснява и се изяснете... няма к'во да го умуваш толкова... един откровен разговор би ти дал необходимите отговори...

machoka
09-01-2007, 21:12
Сгрешила си мястото, на което да доложиш проблема си... ГОВОРИ с него.. не му пращай смс-и, не му пиши мейли, не използвай скайп.. забрави, че живееш в гнусния в това отношене 21в и просто се виж с него и ГОВОРИ по този въпрос.. накарай го да не избегне темата и да проведете нормален разговор.. който едва ли е възможен на вашата възраст.

BASSA89
09-01-2007, 21:23
Тръгни с най-добрият му приятел ;-) Ако пак не го заболи за тебе гръмни го :mrgreen: :mrgreen:

koalka
09-02-2007, 13:09
Възможно е и нещата да са се променили, но не е зле преди да си правиш заключения, да говориш с него.

eu.hyricane
09-02-2007, 13:12
slu6ai "EXTREME- MORE THAN WORDS" i 6e razbere6 istinata... gl & hf

Barbi_bad
09-02-2007, 14:00
пфффф тоя гаден скайп всички изпокара, забелязах ,че всички двойки се скарват в тъпия скайп ... басси

Tedi4ka
09-03-2007, 10:09
emi dali gadjeto ti te obi4a o6te?Az mislq 4e da za6toto ina4e nqma6e da e s teb nali?Misli6 li 4e ako ne izpitva ni6to kum teb 6te6e da e s teb vse o6te? Zamisli se!!!!!!!!!!

A kolkoto do tova 4e ne si meri prikazkite i ti govori taka.........Az su6to imam gadje samo 4e ot 1 godina i 2 meseca.Da ti kaja 4estno v posledno vreme se karahme postoqnno i toi me obijda6e i mi vika6e kak li ne?Toi me drazne6e postoqnno a az ne razbirah 4e samo se bazika su6to kakto i tvoq.Po edno vreme re6ih da si traq za malko daje i kogato se durji gadno za da vidq dali 6te spre.I taka............sled nqkolko dni toi prestana i sega se razbirame!

ISKAM PROSTO DA TI KAJA 4E VSI4KO IDVA OT KARANICITE[pone spored men]!I DORI I NQKOI PUT DA NE MOJE6 DA SI ZAMUL4I6 OPITAI!Povqrvai nqma da sujelqva6!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Mujete sa takiva!!!!Obi4at vinagi te da sa pravite!

Ti misli6 4e ne te obi4a?Ne biva taka da smqta6!!!! Za6tot zamisli se kakto ti kazah dali 6te6e da e o6te s teb?Az oitah moq za6to ne mi kazva 4e me obi4a-a toi mi kaza........."Ne smqta6 li 4e sme zaedno ot dostatu4no dulgo vreme i nqma nujda postoqnno da ti kazvam 4e te obi4am,mislq 4e e qsno!"

E vqrno e 4e nie obi4ame gadjetat ni da ni kazvat postoqnno 4e ni obi4at ama.......... za tqh tova ne e nujno.Te go kazvat vednuj i na nas trqbva da ni e qsno!!!!!

Mnogo se nadqvam da sum ti pomognala!!!!Mnogo obi4am da pomagam na hora kato teb!!!!!Ako iska6 pi6i!!!!!!!

09-03-2007, 10:11
CBupen`3aeK написа:
Каквооо??? Ти си с него => имаш някакви чувства към него, обаче си искала да го боли ... абе я се осъзнай ве ... Да не говорим че ако си му първо гадже е нормално, той да е осъзнал какво е да си имаш гадже (вързан) иии просто сега и той вероятно е объркан и не знае какво иска ... затова вместо да го нараняваш говори с него и му обясни нещата С ПРОСТИЧКИ ДУМИ БЕЗ ДА ОВЪРТАШ така че момчето да те разбере ...

i az taka mislq

ТоniBloom
09-03-2007, 11:31
·٠•°◊ ОБИЧА ЛИ ТЕ ГАДЖЕТО ТИ? ◊°•٠·

·٠•°◊Тест·٠•°◊

Как протичат вашите срещи?
а) няма какво да си кажете
б) обсъждате само себе си
в) карате се и си разменяте обидни думи

2. По какъв начин се обръща той (тя) към теб?
а) с цялото ти име
б) галено
в) както му (й) падне

3. Обръща ли ти внимание, когато сте в компания?
а) понякога - зависи от компанията
б) да, винаги
в) никога, тогава дори не те познава

4. Флиртува ли с други момчета (момичета)?
а) малко
б) със сигурност не
в) да, дори в твое присъствие

5. Колко пъти ти е казал/а, че те обича?
а) нито веднъж
б) толкова, колкото те задоволява
в) не помниш подобно нещо

6. Искал/а ли е да се запознае с вашите?
а) не ти е казвал/а
б) да, и то много
в) не му (й) е минавало през ума

7. Колко време отделя за теб?
а) колкото му (й) е възможно
б) почти всичкото, което има
в) много малко, едва успяваш да го видиш

8. Какво обича той (тя) най-много у теб?
а) малкото ти, стегнато дупе (пищния ти бюст)
б) и вътрешната, и външната ти красота
в) нямаш представа

9. Често ли излизате сами?
а) не много често
б) обожаваш да излизаш с него
в) много рядко

РЕЗУЛТАТИ

* Предимно “а”: Да, той (тя) те обича и иска да прекарва повече време с теб. Няма от какво да се притесняваш. Опитай да внесеш разнообразие във връзката ви. Ако не го направиш, след време ще се отегчи от теб и ще предпочете приятелите си. Това може да доведе до пълен срив в отношенията ви.

* Предимно “б”: Със сигурност е влюбен/а в теб. Има добри планове за бъдещето. Умее да те разбира в трудни моменти и се старае да усетиш съчувствието и подкрепата му (й). Обича те толкова много, че едва ли е готов/а да те зареже заради друг/а. Ако любовта ви е толкова силна, няма пречка, която да застане на пътя ви.

* Предимно “в”: Събрал/а си се с човек, който изобщо не те обича. Не е ясно какво точно е харесал/а у теб. Чуди се как да те разкара. По-добре пръв (първа) да го направиш - така болката от раздялата ще е по-малка. Намери човек, който да споделя любовта ти и да отговаря на твоите изисквания и на представите ти за щастлива връзка.

"TL"

Treselle_s
09-03-2007, 12:05
Иэкаэваш се много неграмотно ,а и мислиш по същия начин.
Эа какво искаш да го накараш да страда?Или по-точно эа какво да страда?Момчето има работа и се виждате рядко-нормално.При доста хора е така.В това няма нищо необичайно и не е повод эа иэблик на подоблни желания,като твойто.А и какво искаш?Постоянно да ти повтаря `обичам те`?Еми не става така....явно не иэпитва нужда да го каже ,или просто не се сеща.Но това не эначи ,че не го чувства....но не каэвам и ,че го чувства..!Ние не сме екстрасенси...!С твоя проблем по-добре се обади в телевиэия Скат,там ще ти помогнат. :-D
=D> =D> =D> Нормално...всички хора си омръзват след известно време...ти какво искаш вечно да ти сваля звезди ли...Пък и ти си постарай повече..След като казва ,че го изнервяш значи наистина може да е така..... Замисли се малко и прояви разбиране...Имам чувството ,че всяка втора тема е такава..... :-k