PDA

View Full Version : ако докажеш на човек че можеш без него,той ще се върне ли?



blqqh
09-01-2007, 14:24
Мислите ли че ако докажеш на един човек,че можеш да живееш безнего той ще се върне при теб..Ако го обичаш наистина ще тичаш по него,ще му досаждаш или ще се одръпнеш за да тича той по тебе(което не е сигурно че ще дойде пак при теб) :roll: Но ако му докажеш че можеш без него за кво той ще се връща при теб..как смятате??

monityY
09-01-2007, 14:26
Мислите ли че ако докажеш на един човек,че можеш да живееш безнего той ще се върне при теб..Ако го обичаш наистина ще тичаш по него,ще му досаждаш или ще се одръпнеш за да тича той по тебе(което не е сигурно че ще дойде пак при теб) :roll: Но ако му докажеш че можеш без него за кво той ще се връща при теб..как смятате??

6е се върне евнтуално за6тото той не може без теб :::

`Death`Whore``
09-01-2007, 14:28
Може да се живее и без любимия. Важното е, че с любимия животът е много по-хубав. Не играй игрички - ако той те обича, ще бъде с теб.

MayKyTy
09-01-2007, 14:31
Не мисля че ще се върне, пък и да се върне ще бъде не защото те обича (ако той/тя те е зарязал/а), а защото и/му е жал за теб ... не че нещо ама единственото което ще ви свързва ще е съжалението и той/тя нищо чудно и да започне да те лъже, да излиза с други момичета/момчета, но да е с теб само заради това че си му казал/а че не можеш да живееш без него/нея ....
П.С.
Ай земете да уточнявате половете че ми писна да пиша такива постове дет са с унисекс съдържание ... супер ми е трудно с тия наклонени черти ....

_Blue Light_
09-01-2007, 15:22
Това е доста относително... :? Всичко е според зависи. Но, да, може би ще се върне....ако те обича истински. :wink:

sexy_for_you
09-01-2007, 16:37
Според мен това не е начина да го накараш да се върне при теб.Ако истински те обича,няма да те зареже...

Presley
09-01-2007, 16:42
Эависи.Ако въпросният човек не энае какво иска,може и да се върне.Но ако энае и вече си минало эа него-няма.А и тоэи подход като цяло е глупав..

tweeetyreni
09-01-2007, 16:44
V povecheto sluchai stava posle ticha sled teb.

Anti-Paris Hilton
09-01-2007, 18:18
ако те обича,ще се върне,но си помисли дали те наистина те обича или те съжалява.а ако искаш да си с него що ще му доказваш,че можеш без него?

kotetyyy
09-01-2007, 18:21
ermi ako 4oveka te obi4a 6tese yrne proi tebe ako ti4a6 po nego i ne te haresva 6te mu dosajda6 ako mu dokaje6 4emomje6 bez nego i te obi4a 6te se vyrne ako ne te nqma! :smt017

Blab
09-01-2007, 18:21
Може да се живее и без любимия. Важното е, че с любимия животът е много по-хубав. Не играй игрички - ако той те обича, ще бъде с теб.

Valar
09-01-2007, 18:22
Ако....
Много хора имат грешна представа за доказването в такъв случай!

dJuLiNkAa~
09-01-2007, 19:48
ако те обича,ще се върне,но си помисли дали те наистина те обича или те съжалява.а ако искаш да си с него що ще му доказваш,че можеш без него?

Напъъъъъъъъъъълно съгласнъъ [-o< \:D/ :lol:

alkobalko
09-01-2007, 19:50
Дори и да умираш за един човек, ако той не желае да е с теб, ти няма как да промениш това. Той просто те обича и иска да е с теб или не.

strawberry
09-01-2007, 19:54
Абе вие хора да четете не можете ли??? Пише `Ако докажеш на човек че можеш да живееш без него той ще се върне ли?` :D :D :D
Та по темата:не мисля че това клише е вярно,защото щом 1 път те е зарязал значи не иска да бъде с теб

machoka
09-01-2007, 20:15
Не става с отдръпване... нито другата крайност - нахално да му се вреш в очите..

прави чести, но малки жестове на привързаност... пиши му мейли или му се обаждай да му честитиш 6-ца в училище, спечелен бас между него и приятел.. прояви фантазия.. но не натрапчива. Ако е умен, ще схване и ще помисли дали иска да е с теб.. ако не се получат нещата - или не иска, или не може да схване жестовете ти - което би означавало, че не те заслужава.

Успех.

09-01-2007, 20:16
Не мисля че ще се върне, пък и да се върне ще бъде не защото те обича (ако той/тя те е зарязал/а), а защото и/му е жал за теб ... не че нещо ама единственото което ще ви свързва ще е съжалението и той/тя нищо чудно и да започне да те лъже, да излиза с други момичета/момчета, но да е с теб само заради това че си му казал/а че не можеш да живееш без него/нея ....
П.С.
Ай земете да уточнявате половете че ми писна да пиша такива постове дет са с унисекс съдържание ... супер ми е трудно с тия наклонени черти ....
що вместо да се правиш на умна не вземеш да прочетеш за кво става на въпрос в темата-''Ако му докажеш,че можеш да живееш и БЕЗ него.'' [-o<

FiRe_LaDy
09-01-2007, 20:20
Може и да се върне.Ако примерно е имал чувства но е виждал,че лудваш по него и постоянно го следиш,че си му лесна ... той се е правел на интересн.И докато се усетиш ти се отдръпваш,а на него започва да му липсва това внимание и те търси,ама едва ще се получи нещо сериозно....пък знам ли.

ThePainIsReaL
09-01-2007, 21:08
Според мен това не е начина да го накараш да се върне при теб.Ако истински те обича,няма да те зареже...

Не е така.. понякога човек търси нещо, без да знае какво е, мислейки си, че е на прав път.. но след време осъзнава нещата.. и се връща..
П.П. Случвало ми се е не един път.

koalka
09-02-2007, 10:05
Няма да се върне при теб, ако няма чувства, т`ва е.

rashito0o
09-02-2007, 13:02
ако те обича,ще се върне,но си помисли дали те наистина те обича или те съжалява.а ако искаш да си с него що ще му доказваш,че можеш без него?

Напъъъъъъъъъъълно съгласнъъ [-o< \:D/ :lol:

и аз тъй

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-02-2007, 17:56
аз ако зарежа някои.. и да може и да не може без мен пак няма да се върна при него \:D/

morenita
09-02-2007, 23:54
Men ako pitash gledai da dokajesh ne na nego, a na sebesi che mojesh da jiveesh bez nego. Ne go tursi poveche shtoto ako ne iska da ste zaedno shte mu dosajdash, a ako toi uceni tova koeto e zagubil, sam shte te potursi, no ne se nadqvai, jivota produljava. Toi e minalo i si ostava v minaloto. Uspeh ;)

IKisseDAGirL
09-03-2007, 06:39
Въпросът е да докажеш на себе си, че можеш да си без него. Направиш ли го, вече няма да ти пука дали той иска или не иска да се връща, защото няма да ти е нужен вече :wink:

sentient_
09-03-2007, 08:58
ave slu6aite edna umna prikazka ot edin umen 4ovek
zna4i jenite i majete sa takiva 4e otivat pri 4oveka koito ne im obru6ta vnimanie koito ne gi ebe za tqh. Vqrno vseki iska da bude obi4an iska vnimanie no kogato go polu4i tursi pak bezrazli4ieto i trupkata 4e moje6 da nakara6 tozi 4ovek koito e bezrazli4en kam teb da ti obarne vnimanie
razbirate li me 6tot az mn ne se razbrah :-s