PDA

View Full Version : Как?



09-01-2007, 15:34
Как точно да разбера, че съм готова за първия си път? :oops: Плс...

swords1010
09-01-2007, 15:39
Ако си с човек когото обичаш и той те обича. Ако искаш да го направиш и няма да го правиш защото всичките ти познати са го правили, или защото някой го иска от теб. Ако имаш достатъчно богата сексуална култура. Това включва, да си наясно, че секса не е само удоволствие а и отговорности и какви точно са те. Да знаеш какво може да те сполети, ако не се предпазваш правилно и да знаеш как да се предпазиш от него. Да си наясно как да постъпиш в определени ситуации (Ако стане някой гаф, например. Какво ще направиш?). Готова си! :wink:

deathproof
09-01-2007, 15:43
Когато се натискаш с приятеля си и откриеш, че не искаш да преставате и че не можеш да се спреш. С цялото си същество го желаеш. Страх те е, но и си любопитна и искаш да се случи именно в този момент именно с този човек.

TIMEX
09-01-2007, 15:46
Ако си с човек когото обичаш и той те обича. Ако искаш да го направиш и няма да го правиш защото всичките ти познати са го правили, или защото някой го иска от теб. Ако имаш достатъчно богата сексуална колтура. Това включва, да си наясно, че секса не е само удоволствие а и отговорности и какви точно са те. Да знаеш какво може да те сполети, ако не се предпазваш правилно и да знаеш как да се предпазиш от него. Да си наясно как да постъпиш в определени ситуации (Ако стане някой гаф, например. Какво ще направиш?). Готова си! :wink:
+1 :-D

^Sam90^
09-01-2007, 15:59
Ако си с човек когото обичаш и той те обича. Ако искаш да го направиш и няма да го правиш защото всичките ти познати са го правили, или защото някой го иска от теб. Ако имаш достатъчно богата сексуална култура. Това включва, да си наясно, че секса не е само удоволствие а и отговорности и какви точно са те. Да знаеш какво може да те сполети, ако не се предпазваш правилно и да знаеш как да се предпазиш от него. Да си наясно как да постъпиш в определени ситуации (Ако стане някой гаф, например. Какво ще направиш?). Готова си! :wink:
Напълно изчерпателно... :)

swords1010
09-01-2007, 16:10
аз не се правя на никакъв, просто ви чета педераските изпълнения и ви се смея...
Еми така става, то кат не можеш по-добре да го направиш к'во ти остава ?!?

09-01-2007, 16:11
Мерси много за отговора swords1010 :) Сега мисля, че разбрах дали съм готова :D И.. ако има значение - на 16 съм :)

^Sam90^
09-01-2007, 16:12
аз не се правя на никакъв, просто ви чета педераските изпълнения и ви се смея...
Еми така става, то кат не можеш по-добре да го направиш кв'во ти остава ?!?
хах така ли бе гейче...щом казваш
гейче или не - доста по-умен е от тебе ::: Пич... що просто не си млъкнеш, вместо да се излагаш?

09-01-2007, 16:15
хах така ли бе гейче...щом казваш[/quote]

И какво? И гей да е какъв ти е проблема на теб? Нали на мен ми помогна да разбера дали съм готова ( за което пак мерси ) :) :)

Sisilota
09-01-2007, 16:21
Когато спреш да си задаваш въпроса "готова ли съм" т.е когато не се замисляш дали си готова или не си- тогава знаеш че го искаш- но да е с подходящия човек, на подходящото място и време. :mrgreen:

Успех!

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 16:27
Как точно да разбера, че съм готова за първия си път? :oops: Плс...

Аз съм на мнение, че никой не може да ти отговори на този въпрос. Не бива да търсиш определени обстоятелства, симптоми, признаци. Можеш да го направиш с човек, който обичаш. Можеш да го направиш и с човек, който просто ти харесва. Теоретично можеш да го направиш с всеки, по всяко време и на всяко място. Но това, което те спира е точно това.. Че не си готова.

Не се притеснявай - когато станеш готова, сама ще го усетиш. Като удар с чук по главата е :-D Тфа последното е образно казано де.. Да не се уплашиш сега :D

rashito0o
09-01-2007, 16:32
Ако си с човек когото обичаш и той те обича. Ако искаш да го направиш и няма да го правиш защото всичките ти познати са го правили, или защото някой го иска от теб. Ако имаш достатъчно богата сексуална колтура. Това включва, да си наясно, че секса не е само удоволствие а и отговорности и какви точно са те. Да знаеш какво може да те сполети, ако не се предпазваш правилно и да знаеш как да се предпазиш от него. Да си наясно как да постъпиш в определени ситуации (Ако стане някой гаф, например. Какво ще направиш?). Готова си! :wink:
+1 :-D

с тех съм

bEbsI
09-01-2007, 17:09
Ако беше готова сега нямаше да питаш из форумите.

krem4et0
09-01-2007, 18:22
Мерси много за отговора swords1010 :) Сега мисля, че разбрах дали съм готова :D И.. ако има значение - на 16 съм :)
Считам темата за приключена!