PDA

View Full Version : Правилно ли постъпих ?



LofYou
09-01-2007, 15:50
Здравеите и от мен .. сега ще ви разкаж историята на мен и моите преятелки ... В началото на миналата учебна година влязох в нова компания на момичета от моя клас бяхме .. 5 МНОГО добри преятелки ... и може би до маи месец тази година нещата бяха перфекни .. разбирахме се идеано .. почти нямаше проблеми .. само дето 1 от мимичета е малко инато и обича винаги да спори с хората ... Така доиде лятото иТова въпросното момиче се скрара с 2 от момичетата и така се пръснахме ... станахме аз това инатото момиче и още едно .. а от другата страна 2-те други момичета с 1 аз много много се имах и продължихме да моддържаме връзка .. да нооо Инатото моче започна да изнервя и нас и другото момиче също ни заряза... Останахме само аз и инатливата ... това се случи снощи .. По план днеска трябваше ние 3-те ... а сега само 2 момичета да сме на една вила с приятели .. (не мои а на инатото момиче аз едва ги познавам) и след снощи аз малко се притесних поне почти никои не познавам а с тези хора ще ходя на вила и излезе че единсвения човек с които мога да си кажа нещо е Интата ама тя сега си има нова любов която ще е там и с която мислят там да се **** и аз какво тряббваше да остана сама .. стана ми тъпо споделих с маика ми и тя ме посъветва наотида на другото място където бях канена а това е 1 рожден ден с които ще сам с другите 3 момичета ... замислих се и след като момичето с което много се имах днеска ме накра да се разплача заради собственоот ими държание спрямо нея .. Реших и казах на Инатата че няма да ида никъде с нея .. и тя сега ми пише тука разни тъпи смс ... но не ми пука .. аз реших ще гледам собствения си живот и ще мисля поне малко за себе си .. това момиче толкова ме е наранявало истории свързани и с момчета но няма значение .. и така аз ще отида тази вечер на рождения ден заедно с другите момичета и дано не съжелявам ..

Много се извинявам за дългата тема .. ако все пак някои я прочете ще ми бъде приятно да чуя както мисли .. дори и да е нещо отрицателно ... човекк трябва да се учи от грешките си .. а вие можете да ми покажете моите .. Благодаря :shock:

N0_feAR
09-01-2007, 16:01
дългичко е, но го прочетох :wink:
мисля че си постъпила правилно. Няма за какво да съжеляваш, най-много тази твоя ината приятелка да съжелява за дето ви е изгубила

Emsi
09-01-2007, 16:09
В крайна сметка си направила добре,само че щом си се разбирала с едно от първите 2 момоичета,които са се отделили от вас,ащо не отиде с него и другото момиче.Така щяхте да сте 3 и така нареченото "инато момиче" щеше да остане само с още 1 от приятелките ви и може би след това щеше да остане сама,след като и четвъртото момиче,това което снощи се е скарало с "инатото момиче",пак се присъедини към вас ?

find_m3
09-01-2007, 16:55
това момиче явно е единак ,а ти си я поддържала....мисля ,че си постъпила правилно :-)

09-01-2007, 17:04
Много правилно си постъпила :) Сама се чудя защо като се е разпаднала "групичката"ви не си останала с другите,а си продължила да се движиш с инатата

dafi86
09-02-2007, 06:06
Постъпила си много правилно, и аз на твое място бих направила същото!

Katrina
09-02-2007, 19:34
то си няма спор че си постапила правилно изобщо не трябва да те гризе савеста за това че си избрала по-хубавия вариан и дано си прекараш/си си прекарала добре на рд

09-03-2007, 07:13
Благодаря на всички за отговорите и ч прочетоха малко дългичката ми тема ... Сега вече поне не ме гризе съвестта .. Въпреки че тфа Инато момиче вчера пак ми званя да сме излизали ... и мирясва и аз не мога и да отказвам :cry: ... А иначе рд-то беше супер ... \:D/

LofYou
09-03-2007, 07:14
Благодаря на всички за отговорите и ч прочетоха малко дългичката ми тема ... Сега вече поне не ме гризе съвестта .. Въпреки че тфа Инато момиче вчера пак ми званя да сме излизали ... и мирясва и аз не мога и да отказвам :cry: ... А иначе рд-то беше супер ... \:D/

Уф тва бях аз ](*,)

sexa_na_kompleksa
09-03-2007, 07:41
И според мен си постъпила правилно.А на Инатото момиче кажи или да спре със своя инат и да продължи да излиза с вас четирите,или да си остава сама.Трябва да се научи да прави компромиси,не може винаги да става нейното !

G3n4d1_LiVeRpOoL_Fen4e
09-03-2007, 20:44
Blagodarq ti 4e spodeli sus nas tvoqta tujna istoriq

Cold_as_Fire
09-04-2007, 20:48
според мен си постъпила тъпо. още повече да наричаш приятелката си "инатото момиче" ами ти не ставаш за приятелка това мога да ти кажа. като се скараш с някой ще видиш колко ще ти е хубаво, когато искаш да се сдобрите, а не можеш. + като толкова те дразни поведението на "инатото момиче" кажи й какво да направи, за да се промени, ако държиш на нея. ако не ти пука за нея по-добре й кажи да те остави на мира не да пишеш по форумите, че приятелката ти е "инатото момиче", с което излизаш, защото не можеш да отказваш на хората. :smt013