PDA

View Full Version : Аз:Англия:Тя-Ко да праа бате?



Theater Ghost
09-01-2007, 15:52
Значи,преди 5 месеца се запознах със едно момиче по следният странно необичаен начим,ама аз съм адски голям идиот така,че не се брои.Аз плямпам като ненормален на един френд за един филм,каза нещо в което не бях сигурен и чувам глас дето ме поправя.Обръщам се и виждам момиче.Запознахме се,тя се казваше Вики,като и чух името и сърцето ми спря.5 месеца бяхме нон стоп заедно.И сега тя замина за Англия,щото при баща си+,че е приета в Харвард със Стипендия.2 въпроса-Какво да правя по въпроса с нея.Или ако немоцете да отговорите на 1 кажете какво да сторя за да я забравя?!
Плс хелп!

09-01-2007, 16:12
Та значи бате -пооправи си малко граматиката и стила на изказване и току виж те взели и теб в Харвард със стипендия :) :) :)

Съжалявам за майтапа , но просто много наивно прозвуча да е приета точно във въпросното учебно заведение , което между другото се намира в САЩ , а не в Англия :) :) :) А на въпроса как да я забравиш - времето лекува . Дори и сега животът да изглежда ужасен и безнадежден . Няма да мога да те убедя но след 5-6 години ще се смееш на проблемите , които си имал като по -малък . С мен също беше така , и много други го изживяват ...

kotetyyy
09-01-2007, 16:16
emi moje da ne e nai dobroto re6enie no probvai da si hvane6 druga!

rashito0o
09-01-2007, 16:28
emi moje da ne e nai dobroto re6enie no probvai da si hvane6 druga!

и аз тъй мисля :D

sexy_for_you
09-01-2007, 16:35
Та значи бате -пооправи си малко граматиката и стила на изказване и току виж те взели и теб в Харвард със стипендия :) :) :)

Съжалявам за майтапа , но просто много наивно прозвуча да е приета точно във въпросното учебно заведение , което между другото се намира в САЩ , а не в Англия :) :) :) А на въпроса как да я забравиш - времето лекува . Дори и сега животът да изглежда ужасен и безнадежден . Няма да мога да те убедя но след 5-6 години ще се смееш на проблемите , които си имал като по -малък . С мен също беше така , и много други го изживяват ...

Не времето,а любовта лекува всички рани...

Sweet__baby
09-01-2007, 16:44
И аз ще ти кажа....хвани си друга!!! :roll: Колкото и трудно да ти е... няма начин.. :wink:
Успех! :smt006

Theater Ghost
09-01-2007, 16:47
Да ами по въпроса къде и как се намира,аз честно се напеднах на момента във който пишеше,че заминава и честно НЕ МИ ПУКА КЪДЕ И КАК ИСКАМ САМО ДА СЕ ВЪРНЕ!Пък ако не е Харвард,беши нешшо такоа мноо известно дето е в агнлия това го знам(аз казвам,че съм идиот)А доколкото да си хвана друга,пробвах успях ама мислех за нея.

MiMcHeToOo
09-01-2007, 17:23
еми нормално е да мислиш все още за нея.. то не става така хоп и готово..

evilkaAaAa
09-01-2007, 17:29
Та значи бате -пооправи си малко граматиката и стила на изказване и току виж те взели и теб в Харвард със стипендия :) :) :)

Съжалявам за майтапа , но просто много наивно прозвуча да е приета точно във въпросното учебно заведение , което между другото се намира в САЩ , а не в Англия :) :) :) А на въпроса как да я забравиш - времето лекува . Дори и сега животът да изглежда ужасен и безнадежден . Няма да мога да те убедя но след 5-6 години ще се смееш на проблемите , които си имал като по -малък . С мен също беше така , и много други го изживяват ...

+1 \:D/

Theater Ghost
09-01-2007, 17:30
Да ами мене ще ми падне пердето и ке пусна една тема да си търся гадже по нета! :lol: :lol: :lol: Не сериозно-да имате свободни приятелки от 11 до 14?

StayClose
09-01-2007, 19:18
Остави момичето да се изучи,а и ти може да наблегнеш на граматиката.

ZaHaRcHe
09-01-2007, 19:30
spox 6te q zabravih kato ne q vijda6 mesec dva a prez tova vreme izlizai s priqteli zabavlqvai se napravi vs vyzmojno da q zabravi6

mid_get
09-01-2007, 19:34
Да ами мене ще ми падне пердето и ке пусна една тема да си търся гадже по нета! :lol: :lol: :lol: Не сериозно-да имате свободни приятелки от 11 до 14?
tuzaro, конкуренцията идва :lol:

Извинявам се за офф-а, не се сдържах :oops:

Theater Ghost
09-02-2007, 06:01
Ами какво да наблягам на граматиката бре-аз к'вото ида правя го правя за 15 минути.Завърших с 6ци и 2 5ициц(чупих си крака и подминах 8 теста)Влизаме в час,почвам теста или к'вото и да е и на 15 най-късно 20 минута аз съм вън на двора и преследвам или някое момиче или пък отивам до да си купя некъв комикс.АБе тука кога ще ме признаете,че съм луд!>??

koalka
09-02-2007, 10:03
Ти почти нищо не си уточнил, за колко време е там?Нещата сигурно няма да станат, защото за това време, което ще сте разделени, нещата може би ще се променят.

MajeStic
09-02-2007, 10:04
Зависи за колко време заминава. Примерно, ако е година може да я изчакаш ама като гледам там ще си отседи бая време. Няма да има смисъл изобщо да продължавате да сте заедно поне на този етап. Бъдете си свободни поне докато сте разделени за толкова дълго време.