PDA

View Full Version : Проблемче



09-01-2007, 16:44
ami problema e sledniq 4e hodim i na parvata sre6ta me zarqza zaradi nekva negova "fr" na vtorata zaradi pak fr i sega si pisahme po skype i toi pak kaza 4e izlzial posle si napisah edna gadost v profila za nego i toi se izklu4i kat mu kazah da go pro4ete a ina4e na nai dobrata mi fr e kazal 4e mn me obi4a i na men mi go kazva pokazva i t.n i t.n i az go pravq no se skarahme i sega ve4e kato 4e li mi e vse edno za nego no ne e taka ne6to ne ekakto predi #-o ne6to m/u nas se pre4upi i ve4e ne e sa6tata lubov i sega edna fr kaza da go kasam ama ne moga obi4am go plssss kajete kvo da pravq [-o<

monityY
09-01-2007, 16:46
ami problema e sledniq 4e hodim i na parvata sre6ta me zarqza zaradi nekva negova "fr" na vtorata zaradi pak fr i sega si pisahme po skype i toi pak kaza 4e izlzial posle si napisah edna gadost v profila za nego i toi se izklu4i kat mu kazah da go pro4ete a ina4e na nai dobrata mi fr e kazal 4e mn me obi4a i na men mi go kazva pokazva i t.n i t.n i az go pravq no se skarahme i sega ve4e kato 4e li mi e vse edno za nego no ne e taka ne6to ne ekakto predi #-o ne6to m/u nas se pre4upi i ve4e ne e sa6tata lubov i sega edna fr kaza da go kasam ama ne moga obi4am go plssss kajete kvo da pravq [-o<

един въпрос,на колко си?

Sweet__baby
09-01-2007, 16:48
Ами мисля , че с това , което прави...зарязва те ,защото искал да излиза и с негови други приятелки...показва, че иска да узнае, дали много държиш на него и дали наистина го обичаш! Докажи му , че и ти ди достойно момиче и направи така че и той да бъде на твое място. Не го късай, но се дръж малко по-студено и ще видиш как ще дотърчи при тебе на втората минутка! :wink: Айде успех! :wink: :smt006

LizZz
09-01-2007, 16:48
ami problema e sledniq 4e hodim i na parvata sre6ta me zarqza zaradi nekva negova "fr" na vtorata zaradi pak fr i sega si pisahme po skype i toi pak kaza 4e izlzial posle si napisah edna gadost v profila za nego i toi se izklu4i kat mu kazah da go pro4ete a ina4e na nai dobrata mi fr e kazal 4e mn me obi4a i na men mi go kazva pokazva i t.n i t.n i az go pravq no se skarahme i sega ve4e kato 4e li mi e vse edno za nego no ne e taka ne6to ne ekakto predi #-o ne6to m/u nas se pre4upi i ve4e ne e sa6tata lubov i sega edna fr kaza da go kasam ama ne moga obi4am go plssss kajete kvo da pravq [-o<
И ти си тъпа... :smt011 :smt011 :smt011

maceto_pr
09-01-2007, 16:48
na kolko si verno be

09-01-2007, 16:48
na 15 a nz kakvo o6te ima tva s problema mi

mid_get
09-01-2007, 16:48
Ходите, а още на първата среща те е зарязал?!? :-s
Писала си (цитирам) "гадости" по негов адрес, същевременно обаче го обичаш, а на всичко отгоре казваш "сякаш ми е все едно"...??? :shock:
Ти знаеш ли изобщо какво искаш??? :smt017

Sweet__baby
09-01-2007, 16:50
Абе , да , наистина...пишеш глупости за него, а в същото време го обичаш много... ее може и да си се ядосала.. нооо не знам точно как седят нещата.. :wink:

sexy_for_you
09-01-2007, 16:53
Ходите, а още на първата среща те е зарязал?!? :-s
Писала си (цитирам) "гадости" по негов адрес, същевременно обаче го обичаш, а на всичко отгоре казваш "сякаш ми е все едно"...??? :shock:
Ти знаеш ли изобщо какво искаш??? :smt017

09-01-2007, 16:55
da naistina mu bqh qdosana a i ne bqha gadosti ami ne6to ot tiq gadnite spomen4eta i znam 4e sega vsi4ko e super opleskano ama bez toq 4ovek napraoo nz kak 6e jiveq 4estno a i letq v oblacite kat go vidq kajete sega kak da opraq ili izqsnq ne6tata pls ](*,)

MiMcHeToOo
09-01-2007, 17:27
абе я се успокой :!: да не е умрял някой, че така се вайкаш :!: :?: кат за начало няма да е зле да поговориш с него и да му кажеш, че всичко между вас почва да се руши .. след тва му кажи с кво те е засегнал, може да не се е усетил.. и най накрая си промени и ти поведението малко, защото така няма да го задържиш.. :!:

09-01-2007, 17:49
ami toi mi se izvini i az mu prieh izvineniqta za tva 4e me e zarqzal na sre6tite no toi kaza 4e izlzia i sega nito se e vklu4il v skype nito ni6to strah me e da ne mi se e razsardil #-o ama prosto mi be6e kipnalo

StayClose
09-01-2007, 18:59
аз като съм влюбен в момиче и като сме някъде заедно навън и видя някоя стара позната,ама моментално зарязвам момичето,с което съм излязъл и тръгвам с новодошлата...


сама си прави изводите ... :-s

09-01-2007, 19:56
nz ama toi izleze predi okolo 5 4asa i ot togava ni vest ni kost ot nego nqkav negov fr mi e zvanql na drugiq nomer ama ni6to drugo i ve4e nz kvo da pravq :smt100