PDA

View Full Version : Какво е да обичаш??



MeGi_16
09-01-2007, 22:12
Значи,имам проблем мисля че незнам какво е да обичаш хубаво момиче съм и съм била с доста момчета..но незнам дали някога съм обичала..
бях на 14 когато наистина бях хлътнала по едно момче ходехме цяло лято но почнахме училище и ходихме още 1 месец и аз го зарязах защото бях в ново училище и започнах да харесвам едно момче беше футболист и така .. с него .. и забравих бившия и след време незнам кво стана и неможех да спра да мисля за бившия отначало тои пак искаше нещо но аз тогава ходех с друг и след няколко месеца почнахме да си пишем и сичко беше яко и отидохме на кино на моя РД с него и един негов фр и аз кво наприх почнах да се натискам с неговия приятел.. и сичко беше до там... и от тогава е така побърквам се вече само за него мисля... хода с други момчета но не изпитвам нищо към тях.. :( :(

tuzaro
09-01-2007, 22:16
и ся на колко години си? и ние къв савет да ти дадем щом ходиш с много момчета и не си грозна кво повече искаш?

machoka
09-01-2007, 22:21
При всички положения, не ти е познато това чувство.

ььььььььь_F
09-01-2007, 22:22
и ся на колко години си? и ние къв савет да ти дадем щом ходиш с много момчета и не си грозна кво повече искаш?
tuzaro ти си мн киорав бе мом4е #-o не про4ете ли MeGi_16 а какьв сьвет да и дадем ами да не бьде такова курве [-X

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 22:22
На 16 години не може да очакваш да срещнеш голямата си любов, не е толкова лесно. Случва се - но не често. Ще осъзнаеш, че е любов, когато след 50 години брак погледнеш назад и осъзнаеш, че не съжаляваш, че си прекарала живота си с този човек.

tuzaro
09-01-2007, 22:24
и ся на колко години си? и ние къв савет да ти дадем щом ходиш с много момчета и не си грозна кво повече искаш?
tuzaro ти си мн киорав бе мом4е #-o не про4ете ли MeGi_16 а какьв сьвет да и дадем ами да не бьде такова курве [-Xми "киорав" съм не чувам и с двете очи

MeGi_16
09-01-2007, 22:36
е кое ми е курвенското?? какво да права да седа и да си мисля само за един ли нормално да хода с други момчета...

Ем сички познати поне 1-път са обичали или в момента са мн влюбени а аз кво да кажа ... немога да се влюбя ;( а искам ама... няма... просто не го чувствам...а искам... И когато казах на това момче че го обичам не че знам дали е така и тои почна да се смее и ми каза Меги ти си нямаш никаква представа какво е да обичаш но аз да аз те обичах а сега единственото което чувствам към теб е некфо физическо привличане и ако искаш да си с мен то ще е само заради ебането.. и аз се навих направихме го 1 път но после му казах че немога така и тои ми каза ако щеш и са ако си пишем то е само за секс... за нищо друго молих го да е с мен но тои неиска...

Blab
09-01-2007, 22:49
При всички положения, не ти е познато това чувство.
мхм...
хормоните яко бушуват при теб...ти хубаво се заиграваш с тоя и ония, ама да не стане така, че като се влюбиш, любовта ти да остане несподелена...

09-01-2007, 22:50
Здравейте,
Незнам дали е от възрастта, хормоните или нещо друго, но в момента ме налегнаха едни такива мрачни мисли. Един часа е след полунощ и съседът ми прави купон и в момента около мене звучат или прочувстени бааладични чалги или страхотно ретро. И в двата случая тези песни изострят сетивата ми , отпускат ме и отварят съзнанието ми....И се замислям че досега не съм срещнала момчето, което да навлиза в съзнанието ми , при мелодията на тези песни. Била съм с момчета, не е като да не съм била. За да правя животът си интересен го изпълвам с безсмислени трагеедиии....Но къде му е смисъла?Имаше едно момче преди време. За мен той беше идеалния, но ест не беше. Разочаровах се. Това беше почти преди година. Той ме караше краката ми да омекват, но аз май не му действах така.....Има и момчета, които знам че ме обичат, но не карат коленете ми да омекнат.....Не съм правила секс, но за мен това не е най-важното....Вече съм на 17 и ми се иска да имам до себе си човек, който да ме привлича, също и аз него. Да бъдем заедно, да градим нещо мн хубаво, да с оттдаваме един на друг......И дори и след това да страдам, да знам че си е заслужавало, да знам че съм преживяла нещо разтърстващо....и тези песни да ми напомнят за него....Къде е тази любов? Ще продължа да я търся и когато я срешна ше я питам как е :smt006

tuzaro
09-01-2007, 22:53
е кое ми е курвенското?? какво да права да седа и да си мисля само за един ли нормално да хода с други момчета...

Ем сички познати поне 1-път са обичали или в момента са мн влюбени а аз кво да кажа ... немога да се влюбя ;( а искам ама... няма... просто не го чувствам...а искам... И когато казах на това момче че го обичам не че знам дали е така и тои почна да се смее и ми каза Меги ти си нямаш никаква представа какво е да обичаш но аз да аз те обичах а сега единственото което чувствам към теб е некфо физическо привличане и ако искаш да си с мен то ще е само заради ебането.. и аз се навих направихме го 1 път но после му казах че немога така и тои ми каза ако щеш и са ако си пишем то е само за секс... за нищо друго молих го да е с мен но тои неиска...от тва си личи че си к*рва само за едното е*бане и веднага се навиваш трябва да има и поне малко чувства
П.П.кой ми изтри другия коментар?

MeGi_16
09-01-2007, 22:58
ем аз мисля че имам чувства към него и за тфа го направих...
тои е мн сладък и знам че тои ми даде 2 шанса и аз преебах сичко..и сега незнам.. има едно мом4е дето се ми вика че ме обича ама на мен не ми пука за него.. е кое ми е курвенското тфа че винаги имам гадже тфа курвенско ли е??

MeGi_16
09-01-2007, 22:58
ем аз мисля че имам чувства към него и за тфа го направих...
тои е мн сладък и знам че тои ми даде 2 шанса и аз преебах сичко..и сега незнам.. има едно мом4е дето се ми вика че ме обича ама на мен не ми пука за него.. е кое ми е курвенското тфа че винаги имам гадже тфа курвенско ли е??

tuzaro
09-01-2007, 23:00
ем аз мисля че имам чувства към него и за тфа го направих...
тои е мн сладък и знам че тои ми даде 2 шанса и аз преебах сичко..и сега незнам.. има едно мом4е дето се ми вика че ме обича ама на мен не ми пука за него.. е кое ми е курвенското тфа че винаги имам гадже тфа курвенско ли е??тва че го правиш без никви чувства тва е курвенското и кат гледам колко си самоуверена... сигурно си минала половина даскало :smt007

DivoTo_KoTe
09-01-2007, 23:01
къде ми е коментараааааа? нищо ще го повторя..
забравих го...шанс

DivoTo_KoTe
09-01-2007, 23:03
е как ще е е курва като казва,че не е правила секс?тфа според мен не я прави курва та нали все пак трябва да има някакъв опит а не като стане на 18 и първия глупак който им обърне внимание да се ожени за него

sh3_1s_7h3_0n3
09-01-2007, 23:07
е кое ми е курвенското?? какво да права да седа и да си мисля само за един ли нормално да хода с други момчета...

:shock: не, бе. добре правиш... не си мисли за никой, а ходи се плющи по заешки с когото си искаш... с момчета...с мноого момчета... апф...

и какво като др-те ти познати са обичали или сега са влюбени?! ти по другите ли се водиш? не можеш да 'обичаш' на сила... не можеш да си кажеш: 'сега ще обичам тоз' и няма да обичам другия'... то, ако ставаше такааа..... пхах
вЕрно, че е 'леко' депресиращо, когато около теб всички се обичат, имат хармонични връзки... щастливо влюбени са, а ти стоиш 'на сухо', че и 'сама'... да, но по-добре така отколкото да си с някой, към когото не изпитваш нищо... а само да го използваш за параван пред себе си и пред другите, че 'уж' си мн щастлива с него...

аз к'во да кажа, като приятелите ми вече започнаха и да живеят заедно, и да мислят за ъъъ....деца и сватби... катоо...те са на по 18-19... баси...не да се депресираш ами не знам... :?

живееей си сега живота и не го мисли много... хубавото тепърва предстои 8)

tuzaro
09-01-2007, 23:08
ти каде видя че не правила секс? няма лошо да прави секс ама поне да има чувста даже и да са малки пък момичето каза "ем аз мисля че имам чувства към него и за тфа го направих..." тя си мисли че има чувства ама хич не е сигурна май.

MeGi_16
09-01-2007, 23:12
em neznam tfa se 4uda iaz mislq si 4e go iskam za6toto toi me mrazi ... i neiska da e smen 6ot se podigrah s nego a i pravila sam sex pphaxpha az sam na 16 se pak :D :D ostava6e i da ne sum.. a i ot edna strana sexa s nego go napravih 6toto hodihme kolko 4 meseca nkude i ne mu pusnah.. 6ot togava bqh destvena.. i dori kakto na si4ki purviq put im e nekuf mn hubav hmm. . az dori ne si go spomnqm moq ;( am tfa e gadno.. ne sum nekfa kurva prosto... iskam da se vliubq

DivoTo_KoTe
09-01-2007, 23:14
ти каде видя че не правила секс? няма лошо да прави секс ама поне да има чувста даже и да са малки пък момичето каза "ем аз мисля че имам чувства към него и за тфа го направих..." тя си мисли че има чувства ама хич не е сигурна май.

оф затварят ми се очите и не гледам какво чета..... :smt015

Blab
09-01-2007, 23:22
em neznam tfa se 4uda iaz mislq si 4e go iskam za6toto toi me mrazi ... i neiska da e smen 6ot se podigrah s nego a i pravila sam sex pphaxpha az sam na 16 se pak :D :D ostava6e i da ne sum.. a i ot edna strana sexa s nego go napravih 6toto hodihme kolko 4 meseca nkude i ne mu pusnah.. 6ot togava bqh destvena.. i dori kakto na si4ki purviq put im e nekuf mn hubav hmm. . az dori ne si go spomnqm moq ;( am tfa e gadno.. ne sum nekfa k***a prosto... iskam da se vliubq
леле...т'ва е...останах си стара мома, на 17 и девствена...ццц :smt005
Всеки иска това, което не може да има, заложено ни е в природата...Не искам да те обиждам, но....ох, така ли мислиш, че ще се влюбиш...

MeGi_16
09-01-2007, 23:27
ne be neznam ...axax pf... az sujalqvam 4e go napravih tolkova malka ama.. stanaloto stanalo.. nemoga da go promenq prosto e taka se sam s gadje am haresvam go priqtno mi e s nego ... no moga i s nego i bez nego.. a neiskam da e taka... i mi dostava udovolstvie da gi luja .. ;(

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-02-2007, 10:28
Emi..az ne moga da kaja 4e obi4a6...6toto ako be6e taka nqma6e da hodi6 s drugi mom4eta.. :smt012
6tom misli6 o6te za biv6iq..dokaji mu 4e e taka..Izlezte (est ako si nqma priqtelka) pogovorete..i si4ko 6te se naredi..(ako toi ima 4ustva kym teb) ...Vypreki 4e ako bqh na negovo mqsto (sry 4e sym tolkova otkrovenna) ,nqma6e da te pogledna o6te sled kinoto.. :-k

MeGi_16
09-02-2007, 11:24
em toi ne samo s men neiska ne6to e taka s nikoq .. a toi be6e basi sladkoto i milo mom4e a sega e stanal otvratitelen.. i e nqkakuf pulen kurvar...predi ne pu6e6e ne pie6e...i az mu vikam edin den joro kvo ti stana mnogo si se promenil (a togava be6e super piqn) i mi vika mn te obi4am... ama si mn gadna i ti me promeni i nekfi takifa... tfa be6e predi nqkoklo meseca i ot togava ni6to...

FiRe_LaDy
09-02-2007, 11:42
Искаш да се влубиш ... то не е какво искаш ти.Никой не те пита.Може би все още не си обичала щом питаш какво е.А ние как да ти кажем?Ами ще разбереш какво е когато го изживееш.Недех бърза .... и тжоето време ще дойде.Само ти пожелавам лубовта ти да е споделена.

MeGi_16
09-02-2007, 12:00
iskam da ama .. po to4no iskah ...6ot da mn ot priqtelite mi sa mn sladki vlilubeni i t.n.. samo 4e kvo nakraq kato se razdelite boli... i za kvo kato moje i da ne te boli kato se zamislq po dobre da ne se vliuvam...

MiMcHeToOo
09-02-2007, 12:07
iskam da ama .. po to4no iskah ...6ot da mn ot priqtelite mi sa mn sladki vlilubeni i t.n.. samo 4e kvo nakraq kato se razdelite boli... i za kvo kato moje i da ne te boli kato se zamislq po dobre da ne se vliuvam...

твойта логика за тва, че няма смисъл да обичаш, защото ше боли е все едно "Защо да ям като пак ще огладнея?" .. Дали си курва или не само ти си знаеш.. Ние не знаем кво прайш, кво чувстваш и т.н... Казала си ни само малка част.. И все пак такава част, че ние да не мислим хубави неща за теб.. Колкото до влюбването.. Ще се влюбиш и ти.. Само да знаеш, че всичко се връща.. Ти си наранявала и най вероятно и теб ще те нараняват...

MeGi_16
09-02-2007, 12:18
az nqma da go pozvolq ...sa si pi6a s tfa mom4e po skype i mu vikam are ne kafe i toi Ne i az 6to i toi neiskam ne se li se6ta6..pff... gadno mi e no .. 6e go prejiveq...ne sum kurva ili ne6to takova prosto neiskam... da pozvolq da mi puka za nqkoi super mn...i posle da me narani .. za kvo da go prava.. po dobre da si mislqt 4e sam gadna ili ne6o takova .. tamun te nqma da se vliubqt v men nito az v tqh...

MiMcHeToOo
09-02-2007, 12:29
никой няма да те пита дали искаш или не.. то просто става..

BASSA89
09-02-2007, 12:37
Влече те курволяка :smt018

09-02-2007, 13:20
i kak da ne si kyrva,,,kak da ne sii/////// :smt005 :smt005 :smt005 tipi4no malko kyrve,,,vzemi se malko v ryce na 16 pogledn ne6ty v daskalo ,,, ne prez den da mi izliza6 i da se ebe6 s cqloto daskalo,,,pff ,,,male pisnalo mi ot takiva momi4etaa,,,tolkoz ste mi strannii@!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? :? :?: :?:

w0sh
09-02-2007, 13:22
Значи,имам проблем мисля че незнам какво е да обичаш хубаво момиче съм и съм била с доста момчета..но незнам дали някога съм обичала..
бях на 14 когато наистина бях хлътнала по едно момче ходехме цяло лято но почнахме училище и ходихме още 1 месец и аз го зарязах защото бях в ново училище и започнах да харесвам едно момче беше футболист и така .. с него .. и забравих бившия и след време незнам кво стана и неможех да спра да мисля за бившия отначало тои пак искаше нещо но аз тогава ходех с друг и след няколко месеца почнахме да си пишем и сичко беше яко и отидохме на кино на моя РД с него и един негов фр и аз кво наприх почнах да се натискам с неговия приятел.. и сичко беше до там... и от тогава е така побърквам се вече само за него мисля... хода с други момчета но не изпитвам нищо към тях.. :( :(
Запознай се с мене и ще се влюбиш. Ай промис.
Иначе по темътъ не ти трябва да се влюбваш, любовта е ташак раота.

hotChocolate
09-02-2007, 14:23
Ще ти дам един съвет,преди да тръгнеш да правиш ,каквото и да било,преди да се нахвърлиш на поредия помисли какво искаш! Не се сещай за мом4е ,което отдавна си изгубила,а и ако искаш да оби4аш трябва да се отдадеш само на един 4овек, не да гониш рекорда колко мом4ета може да са твои и колко глупости можеш да свършиш за най-кратко време.Той мн добре и ясно ти е казал,4е не иска нищо от теб само секс,ако беше помислила реално да не си го направила,щот е била тъпа постъпка(според мен).Догато усетиш,4е си достатъ4но озряла,за да се отдадеш на един 4овек,и 4е си достатъ4но отговорна ,за да запазиш връзката тогава се замисли какво е да оби4аш.Не е важно с колко хиляди мом4ета си била,а колко от тях си оби4ала истински,защотото след време може и да разбереш ,4е оби4та е силно 4увство,което не търпи обяснение,за него трябва време! [-(

MeGi_16
09-02-2007, 14:47
Ще ти дам един съвет,преди да тръгнеш да правиш ,каквото и да било,преди да се нахвърлиш на поредия помисли какво искаш! Не се сещай за мом4е ,което отдавна си изгубила,а и ако искаш да оби4аш трябва да се отдадеш само на един 4овек, не да гониш рекорда колко мом4ета може да са твои и колко глупости можеш да свършиш за най-кратко време.Той мн добре и ясно ти е казал,4е не иска нищо от теб само секс,ако беше помислила реално да не си го направила,щот е била тъпа постъпка(според мен).Догато усетиш,4е си достатъ4но озряла,за да се отдадеш на един 4овек,и 4е си достатъ4но отговорна ,за да запазиш връзката тогава се замисли какво е да оби4аш.Не е важно с колко хиляди мом4ета си била,а колко от тях си оби4ала истински,защотото след време може и да разбереш ,4е оби4та е силно 4увство,което не търпи обяснение,за него трябва време! [-(

Mda prava si tfa e hubavo deto go napisa.. no neznam...strah me e da se doverq na nqkolko tolkova mnogo..i kakto kazvat nqkoi da mu dam surceto si... :( neiskam to da bude rabito... ne go iskam..

valentinaaaa
09-02-2007, 15:43
Abe saglasna sam s tuzaro napalno.I o6te ne6to ti ako haresvashe tolkova bivshiq si nqma6e da se natiska6 s priqtelq mu pred nego taka 4e nqma kvo da mi se opravdava6.

rihannka
09-04-2007, 12:31
mi da go obichash za men e za iskash neprekasnato da si s nego..da ne mojesh bez nego..da ti e hubavo kogato ste zaedno,da mojete da si govorite svobodno,da si spodelqte..neshto takova e za men :::

monityY
09-04-2007, 13:47
доста си го наранила... остави го :smt016

Sex_master
09-04-2007, 21:37
Значи,имам проблем мисля че незнам какво е да обичаш хубаво момиче съм и съм била с доста момчета..но незнам дали някога съм обичала..
бях на 14 когато наистина бях хлътнала по едно момче ходехме цяло лято но почнахме училище и ходихме още 1 месец и аз го зарязах защото бях в ново училище и започнах да харесвам едно момче беше футболист и така .. с него .. и забравих бившия и след време незнам кво стана и неможех да спра да мисля за бившия отначало тои пак искаше нещо но аз тогава ходех с друг и след няколко месеца почнахме да си пишем и сичко беше яко и отидохме на кино на моя РД с него и един негов фр и аз кво наприх почнах да се натискам с неговия приятел.. и сичко беше до там... и от тогава е така побърквам се вече само за него мисля... хода с други момчета но не изпитвам нищо към тях.. :( :(

Ти си 1 ГОЛЯМО ДЪРВО ! С какво да ти помогнем ние???????

ZaHaRcHe
09-04-2007, 21:43
ot tova koeto pro4etoh razbrah 4e si pada6 malko kurve i za ni6tu ne ti puka samo ebaneto ti e v glavata ....
em ti mai nikoga nqma da razbere6 kakvo e da obi4a6 istinski

anzity
09-05-2007, 09:12
Миим да обичаш значи да мразиш всеки,освен НЕГО !!

_Ana_Carenina_
09-05-2007, 18:01
ами когато усещаш някаква липса и пълна отдаденост..така аз си го обяснявам

09-06-2007, 22:28
kogato se vlubi6 istinski togava 6te razbere6 kakvo zna4i lubov... az sum na 16, no mislq 4e moga da kaja 4e sum se vlubvala.. razbira se - v 4ovek, s kogoto prosto ne mojem da sme zaedno, no dori sled 2 god vseki put kato go vidq i se raztrepervam, sarceto mi tupti,1noto koeto iskam e da go pregurna, vinagi kogato 4uq tujna pesen i se se6tam za nego, dori sega, kogato pi6a tova i se se6tam za nqkfi spomeni. Ta tova e za mene lubovta. No ako lubovta ti prim ne e spodelena mislq 4e e ujanso, no po-gadno e ako i 2ta se obi4ate no en moje da ste zaedno. 1no moje da se gledate i da si spomnqte...

morenita
09-06-2007, 23:16
Povqrvai mi kogato zaobichash shte si sigorna che tova e chuvstvoto, qvno vse oshte ne si go izpitvala ;)

abe, edin tam
09-06-2007, 23:32
и така курвата разбра една от истините която е била закривана от потен мъжки 4лен през годините

gangstata
09-07-2007, 11:32
i pravila sam sex pphaxpha az sam na 16 se pak :D :D ostava6e i da ne sum..

deam!padnah ot stola(i sa ma boli)i az sum na 16 i qvno sum zakusnqla..apff
po temata:mai sama si si vinovna za tva da te namrazi,moje bi ako ne be6e napravila tva v kinoto sa nqma6e da e taka