PDA

View Full Version : Къде е тази любов, за която всичко говорите?



09-01-2007, 22:51
Здравейте,
Незнам дали е от възрастта, хормоните или нещо друго, но в момента ме налегнаха едни такива мрачни мисли. Един часа е след полунощ и съседът ми прави купон и в момента около мене звучат или прочувстени бааладични чалги или страхотно ретро. И в двата случая тези песни изострят сетивата ми , отпускат ме и отварят съзнанието ми....И се замислям че досега не съм срещнала момчето, което да навлиза в съзнанието ми , при мелодията на тези песни. Била съм с момчета, не е като да не съм била. За да правя животът си интересен го изпълвам с безсмислени трагеедиии....Но къде му е смисъла?Имаше едно момче преди време. За мен той беше идеалния, но ест не беше. Разочаровах се. Това беше почти преди година. Той ме караше краката ми да омекват, но аз май не му действах така.....Има и момчета, които знам че ме обичат, но не карат коленете ми да омекнат.....Не съм правила секс, но за мен това не е най-важното....Вече съм на 17 и ми се иска да имам до себе си човек, който да ме привлича, също и аз него. Да бъдем заедно, да градим нещо мн хубаво, да с оттдаваме един на друг......И дори и след това да страдам, да знам че си е заслужавало, да знам че съм преживяла нещо разтърстващо....и тези песни да ми напомнят за него....Къде е тази любов? Ще продължа да я търся и когато я срешна ше я питам как е :smt006

Blab
09-01-2007, 22:55
Здравейте,
Незнам дали е от възрастта, хормоните или нещо друго, но в момента ме налегнаха едни такива мрачни мисли. Един часа е след полунощ и съседът ми прави купон и в момента около мене звучат или прочувстени бааладични чалги или страхотно ретро. И в двата случая тези песни изострят сетивата ми , отпускат ме и отварят съзнанието ми....И се замислям че досега не съм срещнала момчето, което да навлиза в съзнанието ми , при мелодията на тези песни. Била съм с момчета, не е като да не съм била. За да правя животът си интересен го изпълвам с безсмислени трагеедиии....Но къде му е смисъла?Имаше едно момче преди време. За мен той беше идеалния, но ест не беше. Разочаровах се. Това беше почти преди година. Той ме караше краката ми да омекват, но аз май не му действах така.....Има и момчета, които знам че ме обичат, но не карат коленете ми да омекнат.....Не съм правила секс, но за мен това не е най-важното....Вече съм на 17 и ми се иска да имам до себе си човек, който да ме привлича, също и аз него. Да бъдем заедно, да градим нещо мн хубаво, да с оттдаваме един на друг......И дори и след това да страдам, да знам че си е заслужавало, да знам че съм преживяла нещо разтърстващо....и тези песни да ми напомнят за него....Къде е тази любов? Ще продължа да я търся и когато я срешна ше я питам как е :smt006
хах, тъкмо прочетох мнението ти в другата тема:))Пожелавам ти го от все сърце.Всъщност, споделям желанието ти..., но отблъсквам всичко мъжко наоколо...и не знам защо го правя...просто не искам да бъда наранена...отново...

DivoTo_KoTe
09-01-2007, 22:56
ми не се отчайвай ще ти дойде времето,цял живот е пред теб все пак си само на 17 не на 50 :)

DivoTo_KoTe
09-01-2007, 23:04
мацка колко теми пусна,почнах да си мисля,че полудявам

teenkopele
09-01-2007, 23:12
Любовта е там. :)

machoka
09-01-2007, 23:13
Поклон и целувка по чЕлото от мен ;)

Keep goin' и... живота ще те отведе при правилният човек, сигурен съм.. не бързай, хубавите неща не стават прибързано.

09-02-2007, 05:41
Любов е на купон у съседа.

sladko_dete
09-02-2007, 06:55
По добре да срещнеш една единствена любов, но в подходящото време, отколкото много любови, но не където трябва... (някой го беше казал, но не се сещам точно и затова перефразирам)

rashito0o
09-02-2007, 07:17
Ходи по дискотеки купони излизай повече,ще намериш някой.Найстина както казаха си на 17 не на 50 :smt004 :smt004 :smt004

StayClose
09-02-2007, 07:38
Неразбрахте ли че няма любов. :smt017

`Death`Whore``
09-02-2007, 07:42
Не я търси. Желай я, мисли над това в какво си грешила в предишните си връзки и какво желаеш от бъдещия партньор...и ще я срещнеш :)

shaka_kan
09-02-2007, 09:22
jalk0t0 e,4e lub0vta mejdu h0rata umira:( Samo kat0 4eta tuka m0mi4eta i m0m4eta na p0 13-14 g0dini mislqt s k0i da si legnat i na k0i batk0 da g0 nalapat... na kade 0tiva t0zi svqt? Kade ostavat istinskite 4uvstva? Kade ostava vernostta..po4tenostta?Nqma gi...t0va e za jal0st g0r4ivata istina! Az na tazi vazrast sum si igrala s kukli 06te...a sega6nite deca v kakv0 se prevra6tat?????

gazarka
09-02-2007, 10:01
хах, тъкмо прочетох мнението ти в другата тема:))Пожелавам ти го от все сърце.Всъщност, споделям желанието ти..., но отблъсквам всичко мъжко наоколо...и не знам защо го правя...просто не искам да бъда наранена...отново...[/quote]
oh i az 6te pravq taka,6toto posledniq me narani.malko gi maham tiq maje

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-02-2007, 10:35
Tyrsi q...zaslujava si..Ako iska6 da ti usluja s moq za malko.. :-D

rashito0o
09-02-2007, 10:38
Любовта е там. :) :::

Cherkeza
09-02-2007, 10:42
Не я търси. Желай я, мисли над това в какво си грешила в предишните си връзки и какво желаеш от бъдещия партньор...и ще я срещнеш :)
Всички или се ебават, или се самосъжаляват ето това е отговор и според мен това момиче е право. Тя ще си дойде с времето. :wink:

Krem4eto
09-02-2007, 11:06
ми не се отчайвай ще ти дойде времето,цял живот е пред теб все пак си само на 17 не на 50 :)
Странно защо всеки когато пусне такава тема и всички започват с тази клиширана фраза "Има време за всичко"...Но дали е така друг въпрос...Мила просто не спирай да търсиш любовта!Както се казва "Живота не е чакалня" така и ти недей да чакаш търси яи все ще я намериш! УСПЕХ!

`Death`Whore``
09-02-2007, 11:19
6toto posledniq me narani
Не е ли лицемерно да говориш по този начин?

09-02-2007, 14:38
Благодаря ви на всички за мненията. радвам се че не ме възприехте като някоя комплексарка или отчаяна от живота :) Просто съм малко по- романтично настроена към света. Какъто споменах вече и по купони съм ходила и по дискотеки и къде ли не......И наистина като с евръщам назад не виждам ни чак пък толкова пълноценно....Знам че животът е пред мен и т.н, но сега е възрастта в която вече детските истории са отминали, а е още много рано за сериозните работи 8)