PDA

View Full Version : въпросче към девствени



Don_mani
09-01-2007, 23:44
ако отговаряте на тези вапроси моля да е честно

1.Име и пол?
2.Години?
3.Какво е отношението ти към секса?
4.Кога мислиш че ще е удобния момент да го направиш за първи път?
5.Вярваш ли в това че трябва да има любов за да има секс?
6.Разкажи как си представяш първия път-нещо много романтично или просто много щуро?

Благодаря ви!

09-02-2007, 07:47
ако отговаряте на тези вапроси моля да е честно

1.Име и пол?
2.Години?
3.Какво е отношението ти към секса?
4.Кога мислиш че ще е удобния момент да го направиш за първи път?
5.Вярваш ли в това че трябва да има любов за да има секс?
6.Разкажи как си представяш първия път-нещо много романтично или просто много щуро?

Благодаря ви!
sa kakvo tyka si re6il vs devstvenici da ni iznasilva6 li :lol:
1.jenski pol
2.15
3.otno6enieto mi kym sexa e polojitelno na 99.9%
4.mm kogato imam 4ovek do sebe si na kogoto da vqrvam,da imam doverie,kogato imam nujnat seksualna kultura(ne 4e q nqmam i sega,no nikoga ne e kysno 4ovek da nau4i ne6to novo) i razbira se kogato se 4uvstvam gotova
5.vqrvam 4e za da ima sex,trqbva da ima lubov,pone pyrviq pyt spored men trqbva da e taka.ina4e kogato 4ovek stane na opredelena vyzrast ne vijdam pri4ina da se li6ava i ot sexa za 1 no6t
6.za pyrviq pyt..ne znam..kakto doide..bix iskala da e ne6to spontanno i neplanirano,noo zadyljitelno da se pazim..
i taka aide tova e ot men,po - dobre i da iskam ne moga da go kaja :)

Fagile
09-02-2007, 07:55
ако отговаряте на тези вапроси моля да е честно

1.Име и пол?
2.Години?
3.Какво е отношението ти към секса?
4.Кога мислиш че ще е удобния момент да го направиш за първи път?
5.Вярваш ли в това че трябва да има любов за да има секс?
6.Разкажи как си представяш първия път-нещо много романтично или просто много щуро?

Благодаря ви!
_________________
MOLQ

eu.hyricane
09-02-2007, 08:03
1. Imeto nqma zna4enie, da re4em, 4e se kazvam Ismail xD
2. na 16 navar6eni sym.
3. Vazpriemam seksa kato nai-dobriq na4in da se zadovolqt i udovletvorqt seksualnite potrebnosti na edna jena. Ako 6te go pravq za moq oblaga- po-dobre mastrubaciq XD
4. Samo ako priqtelkata mi nastoqva, az nikoga do sega ne sym se natiskal za podobno ne6to. Eventualno, ako stane ot samo sebe si..
5. Ne vqrvam.. Ubeden sym.. Siguren sym, 4e mnogo ot vas sa imali vazmojnost (i to ne vednaj), kakto i az, da iz4uka*e nqkoq, oba4e ne mislq 4e ima polza ot tova. Seksualna kultura moje da ima6 i teoreti4na, ako si dostata4no kurajliq- 6te ima6 i na praktika. Nqkoi smqtat za sramno da si devstven, az sym bezrazli4en po tova otno6enie. Nito sym zagorql, nito ne6to podobno, predpo4itam vrazkata ni da se osnovava po-skoro na shodstvo v harakterite ni, da si imame vzaimno doverie (az sym adski nedover4iv), da ni e priqtno da ob6tuvame i t.n. fizi4eskoto privli4ane da e na zaden plan..
6. Parviqt pyt- ka6tata mi e pusta, na6ite gi nqma, sestrite mi gi nqma, i se lubim na legloto mi, posle vav vanata 8)

Cheers

`Death`Whore``
09-02-2007, 08:05
Добре, това за секса като задоволяване на жената съм го чувала и преди, но чак да не настояваш...нормално е да го желаеш, когато имаш приятелка.

rashito0o
09-02-2007, 08:11
1.Името няма значение,пола е женски
2.15
3.Положително 90%
4.Когато смяташ че си напълно готоф и не го правиш зареди друг или за да се правиш на голям!
5.Не винаги,но не всичко упира до секса.
6. :lol: Наскоро ми беше първия път беше доста романтично :lol:

ем тфа е от мене :D

krem4et0
09-02-2007, 10:11
Сори за офтопика, ама ти си негувуту котинци от девет месеца и цифра дни вече, а наскоро сте се чукали за пръв път...
Той как е издържал толкова време да му се лигавиш?
с моя приятел правихме секс за първи път след 18 месеца връзка, при все, че бяхме на 19, когато тръгнахме!

krem4et0
09-02-2007, 10:37
Не само това беше причината. Ако беше само това щяхме да правим много по-рано. Просто така се получи и то не по мое желание. Разбери го така-не бях аз тази, която не пускаше!

krem4et0
09-02-2007, 10:45
Комплекс. Аз при все, че съм правила секс и съм на 22 години няма да си легна с някой първата седмица. Едно на ръка са комплексите ми, а друго, че искам той да обикне жената, а не тялото й!

on _ fire
09-02-2007, 11:01
Комплекс. Аз при все, че съм правила секс и съм на 22 години няма да си легна с някой първата седмица. Едно на ръка са комплексите ми, а друго, че искам той да обикне жената, а не тялото й!
ax napravo mn me nakefixa vs tvoi meniq det gi 4etox..evala dano za byde6te se sre6tat povee4e takiva xora kato teebe :)

`Death`Whore``
09-02-2007, 11:05
Но за да обикне теб самата, трябва да бъде с теб изцяло. Дори не да правите секс, можете да спите заедно полуголи или дори облечени. Уискас, обичам те, не съм сама! :smt006

09-02-2007, 11:10
Но за да обикне теб самата, трябва да бъде с теб изцяло. Дори не да правите секс, можете да спите заедно полуголи или дори облечени. Уискас, обичам те, не съм сама! :smt006
my favourite :lol:

rashito0o
09-02-2007, 11:27
Сори за офтопика, ама ти си негувуту котинци от девет месеца и цифра дни вече, а наскоро сте се чукали за пръв път...
Той как е издържал толкова време да му се лигавиш?

Той не ме пришпорва като някой момчета каза когато мислиш че си готова тогава и цитирам"до сега съм издаржал без секс та кфо са още малко да издаржа няма да умра"

`Death`Whore``
09-02-2007, 11:29
Каквото и да казва, е трудно да се удържиш, когато до теб е жената, която харесваш. :)

rashito0o
09-02-2007, 11:58
Но за да обикне теб самата, трябва да бъде с теб изцяло. Дори не да правите секс, можете да спите заедно полуголи или дори облечени. Уискас, обичам те, не съм сама! :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 кефиш

krem4et0
09-02-2007, 11:59
Но за да обикне теб самата, трябва да бъде с теб изцяло. Дори не да правите секс, можете да спите заедно полуголи или дори облечени. Уискас, обичам те, не съм сама! :smt006
Мен самата не значи само тяло. Трябва да ме познава добре като човек, да знае какво струвам аз, да знае колко съм умна или глупава. А и аз още не съм спала с гаджето си. Гадни обстоятелства :lol:

`Death`Whore``
09-02-2007, 12:01
Пропускате най-хубавата част :) Майка ми все ме пита като ми е забранено да правим секс с мъжа за определен период, защо спя у тях...

krem4et0
09-02-2007, 12:03
Ако аз спя в гаджето си значи бой и сръбска музика у дома, изхвърляне на багажа и лишаване от наследство. Баща ми е ужас-той никога дума на тема скс не ми е казал и изобщо е немислимо да повдигам подобен въпрос. Какво да се прави? Пролетта е скоро. Завърша ли семестриално, мисля да почна работа и да се отделя. Но за сега търпя.

rashito0o
09-02-2007, 12:04
Че що па да не спиш в тех то няма лошо :lol: дори и да не правите секс

`Death`Whore``
09-02-2007, 12:05
Че що па да не спиш в тех то няма лошо :lol: дори и да не правите секс
Така е. А и тя не знае какъв самоконтрол имам :-({|=

krem4et0
09-02-2007, 12:06
Кажи го на родителите ми. Почивка с гаджето-не, да спя в гаджето-не, да му ходя на гости-не, да ме кара с колата си-не! Ограничена съм като............на 22 години съм .........цензурирам се тука самичка!

`Death`Whore``
09-02-2007, 12:07
По-забавно е да не можеш да спиш у тях и той да не може у вас, защото те мразят :smt009 :smt005

krem4et0
09-02-2007, 12:10
Абе не е до омраза. до консерватизъм е. Баща ми е просто нетърпим. Не, че забранява. Той просто н говори за това, което е по-лошо. Сякаш никй, никог при никакви обстоятелства не прави секс. как да повдигна темата. сестра ми е на 30 и той никога не й е казал буква по този въпрос. Темата секс не е табу. У дома тя просто не съществува!

^Sam90^
09-02-2007, 12:11
Е аз какво да кажа като даже не мога да кажа на наще, че имам гадже... когато спя у тях, казвам, че съм в някой фр. А миналото лято, когато ходихме на море... малее няма такива лъженици и мазаници :lol: Квооо ли не измислих... ама отидох поне :)
Абе, и наще са малко като на кремчето родителите и дори за Ф гаджетата си не мога да им кажа...

krem4et0
09-02-2007, 12:14
Ти все пак си на 17. А аз на 22. Пълнолетна почти вишистка с минимум 3 професии. Но нямам физическата възможност да ча 2 специалности, да имам по 8 изпита на семестър и да работя.
Въпреки, че имм парите да живея сама, майка ми и баща ми ще получат инфаркт ако го направя. Сега обмисляче вариант със сестрата да се изнесем след време. С нея някак ще се разберем за спането и гаджетата.

`Death`Whore``
09-02-2007, 12:17
Имах предвид, че поне не те мразят и обиждат...просто се сетих...как съм се крила, как съм търпяла...даже се чудя как съм издържала ](*,)

^Sam90^
09-02-2007, 12:20
Е, наще ме обиждат и без да знаят... :roll: Видяла майка ми, че ме докарали с мотор и се почват 3 дни викове и крясъци - и то не защото е опасно за мен и т.н., ами защото не съм и казал, че имам приятел с мотор ... Аз гледам да я запознавам с най-близките си приятели, за да не се притеснява, но тя сякаш на пук винаги си намира за какво да направи проблем.
Аз имам доста време, докато ми дойде време за изнасяне иии не знам - сигурно ще се избием до тогава :roll:

`Death`Whore``
09-02-2007, 12:22
Но не те обиждат родителите на гаджето ти...нито съм курва, нито се подигравах със сина им...'баси.. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

^Sam90^
09-02-2007, 12:27
Но не те обиждат родителите на гаджето ти...нито съм курва, нито се подигравах със сина им...'баси.. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Оу... това е гадно! Аз съм се запознавал с родителите само на едно момиче и те много ме харесаха и после и' се караха, че сме скъсали :lol: Беше интересно - една вечер отивам да я взема от тях, за да ходим на дискотека и баща и' ми каза да дойда за малко и седнахме на масата и той и майка му ми дадоха кутийка с презервативи и почнаха да ми обясняват как да си го сложа :-D

Абе, аз за това не обичам да се запознавам с родителите на гаджетата, както и те - с моите. Много си врат носовете в нашите взаимоотношения :-$

`Death`Whore``
09-02-2007, 12:30
Аз не позволявам на своите да го правят. Не че го защитавам - когато не е прав, не е, но не давам да говорят глупости за него и да се бъркат в отношенията ми. Ако попитам и ми се даде донякъде безпристрастен отговор, прекрасно...ако не, им се казва да мълчат. Но все пак прекарвам почти цялото си свободно време с гаджето и за да не се притесняват, ги запознавам...

Майка ми така била сдухала на брат ми гаджето...тя идва мацката у нас редовно и майка ми я привикала веднъж да я пита дали използват предпазни мерки...

rashito0o
09-02-2007, 12:30
Е аз какво да кажа като даже не мога да кажа на наще, че имам гадже... когато спя у тях, казвам, че съм в някой фр. А миналото лято, когато ходихме на море... малее няма такива лъженици и мазаници :lol: Квооо ли не измислих... ама отидох поне :)
Абе, и наще са малко като на кремчето родителите и дори за Ф гаджетата си не мога да им кажа...

и аз прая секфи глупости за да съм с гаджето ми наще ме даржат кат ф затфор разбирам ги че се притесняват ама чак па толкос вечерен час нникфи дискотеки,купони и такифа от рода направо ужассссс :smt010 :smt010 :smt010

BlueAvalanche
09-02-2007, 12:31
ако отговаряте на тези вапроси моля да е честно

1.Име и пол?
2.Години?
3.Какво е отношението ти към секса?
4.Кога мислиш че ще е удобния момент да го направиш за първи път?
5.Вярваш ли в това че трябва да има любов за да има секс?
6.Разкажи как си представяш първия път-нещо много романтично или просто много щуро?

Благодаря ви!
1. Росен, мъж
2. 14, почти 15
3. Необходимост, явно ... :)
4. Когато намеря подходящото момиче
5. Не, може да си имаш другарче за секс без да имате чувства 1 към друг :)
6. Дано да е романтично, но каквото дойде

09-02-2007, 12:32
moite roditeli sy6to sa dosta konservativni.ne moga da govorq s tqx nito za mom4eta,nito za sex.ot edna strana e obesnimo,6oto sym na 15,ot druga strana oba4e spored men roditelq trqbva da odelq nujnoto vnimanie za deteto si i da mu obesni nqkoi ne6ta,e taka za ob6ta kultura.spored men ako pone 50% ot roditelite go pravexa,nqma6e da ima deca,koito pitat - bremenna li sum?! i o6te takiva podobi aide da ne navlizam v podrobnosti.istinata e 4e malko roditeli umeqt da govorqt s decata si za intimni ne6ta za syjalenie :-k

rashito0o
09-02-2007, 12:40
moite roditeli sy6to sa dosta konservativni.ne moga da govorq s tqx nito za mom4eta,nito za sex.ot edna strana e obesnimo,6oto sym na 15,ot druga strana oba4e spored men roditelq trqbva da odelq nujnoto vnimanie za deteto si i da mu obesni nqkoi ne6ta,e taka za ob6ta kultura.spored men ako pone 50% ot roditelite go pravexa,nqma6e da ima deca,koito pitat - bremenna li sum?! i o6te takiva podobi aide da ne navlizam v podrobnosti.istinata e 4e malko roditeli umeqt da govorqt s decata si za intimni ne6ta za syjalenie :-k

некой родители не са савремненни като други мойте държат на това какфо са правели по тяхно време до колкото тфа да обяснят те трябва да са някакси задалжени да го направят и найстина няма да има такифа теми като "бременна ли съм" или "какфо трябва да правя първия път"

Onaq_divata
09-02-2007, 13:14
ако отговаряте на тези вапроси моля да е честно

1.Име и пол?
2.Години?
3.Какво е отношението ти към секса?
4.Кога мислиш че ще е удобния момент да го направиш за първи път?
5.Вярваш ли в това че трябва да има любов за да има секс?
6.Разкажи как си представяш първия път-нещо много романтично или просто много щуро?

Благодаря ви!

Ти кфо... да не си търсиш девственица за 1 нощ :::

Fanatichka
09-02-2007, 13:21
Относно въпроса с родителите...имам сериозна връзка, нашите знаят, даже ги запознах с Него и много го харесаха.Техните ги познавам и никакви проблеми няма.Пускат ме по-до късно, когато им кажа, че съм с Него.За спане у тях не съм повдигала въпроса по простата причина че ми е някво неудобно да ги питам, щото знам че ще си помислят нещо...майка ми ме е предупреждавала, "да не направя някоя беля преди 18", общо взето не повдигаме често въпроса за секса, и незнам дали меннието им е положително да правя секс с гажето, макар че преди време баща ми ми подари презерватив..както и да е.
Някой по-горе спомена, как може момчето да търпи някое моми4е да му се лигави нз си колко месеца... зависи от обстоятелствата.Ако на моми4ето му е за първи път и наистина я обича ще чака колкото е необходимо.Ако вече момичето води полов живот не е никакъв проблем да си легне с дадено момче на 1-вата или втора седмица, щом се харесват...
малко се отклоних от темата, сори

rashito0o
09-02-2007, 13:29
...Някой по-горе спомена, как може момчето да търпи някое моми4е да му се лигави нз си колко месеца... зависи от обстоятелствата.Ако на моми4ето му е за първи път и наистина я обича ще чака колкото е необходимо.Ако вече момичето води полов живот не е никакъв проблем да си легне с дадено момче на 1-вата или втора седмица, щом се харесват...
малко се отклоних от темата, сори

ей тфа е

eu.hyricane
09-02-2007, 13:49
Добре, това за секса като задоволяване на жената съм го чувала и преди, но чак да не настояваш...нормално е да го желаеш, когато имаш приятелка.
ne sym go otri4al tova, kazvam samo, 4e bih go jelal, za da zadovolq neq, ne sebe si ;)

09-02-2007, 13:51
vloji malko vuobrajenie ne kopirai ot drygite i stia ste sa prekrivali s takifa tpi vapros4eta ko ta interesuva...

`Death`Whore``
09-02-2007, 13:51
Това е едновременно ласкаво и леко обидно...защото излиза наяве, че чикията е повече от момичето...което от една страна е нормално, но изживяванията с човек са на по-различно ниво...уф, пак се замотах в размисли...ще ми се пръсне главата...

eu.hyricane
09-02-2007, 13:54
Това е едновременно ласкаво и леко обидно...защото излиза наяве, че чикията е повече от момичето...което от една страна е нормално, но изживяванията с човек са на по-различно ниво...уф, пак се замотах в размисли...ще ми се пръсне главата...
hm.. -_- gluposti, ne e izlizalo ni6to takova.. razbira se, 4e momi4eto e po-vajno, no ako 6te pravim seks, 6te se staraq da zadovolq neq, a ne da mislq kak 6te mi e po-kef na mene... za6toto 6te mi e po-priqtno da vidq neinoto udovolstvie, a ne da se naslajdavam na svoeto :) sega razbira6 li kakvo imah predvid..

rashito0o
09-02-2007, 13:58
Това е едновременно ласкаво и леко обидно...защото излиза наяве, че чикията е повече от момичето...което от една страна е нормално, но изживяванията с човек са на по-различно ниво...уф, пак се замотах в размисли...ще ми се пръсне главата...
hm.. -_- gluposti, ne e izlizalo ni6to takova.. razbira se, 4e momi4eto e po-vajno, no ako 6te pravim seks, 6te se staraq da zadovolq neq, a ne da mislq kak 6te mi e po-kef na mene... za6toto 6te mi e po-priqtno da vidq neinoto udovolstvie, a ne da se naslajdavam na svoeto :) sega razbira6 li kakvo imah predvid..

мн убичате сички да спорите с др

eu.hyricane
09-02-2007, 13:59
Това е едновременно ласкаво и леко обидно...защото излиза наяве, че чикията е повече от момичето...което от една страна е нормално, но изживяванията с човек са на по-различно ниво...уф, пак се замотах в размисли...ще ми се пръсне главата...
hm.. -_- gluposti, ne e izlizalo ni6to takova.. razbira se, 4e momi4eto e po-vajno, no ako 6te pravim seks, 6te se staraq da zadovolq neq, a ne da mislq kak 6te mi e po-kef na mene... za6toto 6te mi e po-priqtno da vidq neinoto udovolstvie, a ne da se naslajdavam na svoeto :) sega razbira6 li kakvo imah predvid..

мн убичате сички да спорите с др
6to, nqkaf problem li ima ? ;/

`Death`Whore``
09-02-2007, 13:59
Кой спори? Сега схванах какво точно имаш предвид и както обичам да казвам: Приема се. :-D

eu.hyricane
09-02-2007, 14:00
Кой спори? Сега схванах какво точно имаш предвид и както обичам да казвам: Приема се. :-D
i kakto az obi4am da kazvam : dovolno ^^

sexy_for_you
09-02-2007, 21:15
1.Име и пол?Ксения,женски пол

2.Години?14

3.Какво е отношението ти към секса?Сексът е удоволствие,част от любовта.

4.Кога мислиш че ще е удобния момент да го направиш за първи път?Когато съм сигурна,че съм готова за това и човекът до мен ме обича истински,сигурна съм в него и в обичта му и знам,че после няма да съжалявам.

5.Вярваш ли в това че трябва да има любов за да има секс?Да,ако няма любов,сексът е просто лудост

6.Разкажи как си представяш първия път-нещо много романтично или просто много щуро?Ами не съм си представяла точно,когато му дойде времето.Но предпочитам нещо романтично,така че да бъдем достатъчно предразположени и това да бъде един прекрасен миг в живота и на двама ни.

shadow4e
09-02-2007, 21:27
Но не те обиждат родителите на гаджето ти...нито съм курва, нито се подигравах със сина им...'баси.. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Аууу, това е много гадно и се създава едно напрежение, което сигурно е ужасно. Това със сегашния ти приятел ли е? :( Не знам каква е причината дате обиждат, но аз лично не приемам такива неща. Те нямат работа във вашите взаимоотношения, разбира се, ако не си откраднала вазата или семейните бижута :)