PDA

View Full Version : Как се държите със загубеняците в училище



09-02-2007, 05:46
prismivate li im se ili gi ignorirate ili se spriqtelqvate s tqh i se opitvate da gi napravite gotini

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

ArTanDra
09-02-2007, 06:14
Като с хора :-s Държа се със съучениците си така както те се отнасят към мен.

great_mari
09-02-2007, 06:45
Като с хора :-s Държа се със съучениците си така както те се отнасят към мен.
напълно подряпяяям \:D/

Violenza
09-02-2007, 08:38
И какво разбираш под "загубеняци" ?

`Death`Whore``
09-02-2007, 08:39
Не се държа с хората по някакъв начин според това дали са загубеняци или според това как се държат с мен.

BlueAvalanche
09-02-2007, 08:42
Добре! Приятел съм със загубеняците ( поне тези от класа ми ) и така не ги тормозят :) :)

rashito0o
09-02-2007, 08:58
Като с хора :-s Държа се със съучениците си така както те се отнасят към мен. и аз така

music_pirate
09-02-2007, 09:28
както със всички останали.......

Reed
09-02-2007, 09:42
Както те се държат с мен :-s то т'ва се отнася за всички

white_chik
09-02-2007, 09:46
Загубеняци?Аз тва понятие не го приемам напълно,защото за мен един човек може да е най-загубеният на света и да си мисля,че е загубеняк,а той просот е с различни разбирания от моите.Хората сме различни,не съм близка с всички от даскалото ми,но с никого не се държа лошо,тези,които не са ми приятни просто ги игнорирам.

09-02-2007, 10:00
Ами браво!Защото,има хора,които се дърйат мн лошо с тези хора(по срамежливите)И няма как да им се каже,4е не трябва,защото не е правилно.И какво ако някое моми4е има мустак да кажем?!Еми да грозно е,но тя пък мойе д аима някакви дръги ка4ества,които заради пониженото си само4увствие не може да покаже.Или ако някое моми4е има прекалено къдрава коса или е с о4ила.Може и някое мом4е да е по-пълно да е грозно да не може да бяга...Това не са при4ини за да им се накърнява само4ъвствието!

bLiNdchY
09-02-2007, 10:04
kato s hora ... kakto s 1-nite taka i s drugite ! 8)

09-02-2007, 10:10
Ами браво!Защото,има хора,които се дърйат мн лошо с тези хора(по срамежливите)И няма как да им се каже,4е не трябва,защото не е правилно.И какво ако някое моми4е има мустак да кажем?!Еми да грозно е,но тя пък мойе д аима някакви дръги ка4ества,които заради пониженото си само4увствие не може да покаже.Или ако някое моми4е има прекалено къдрава коса или е с о4ила.Може и някое мом4е да е по-пълно да е грозно да не може да бяга...Това не са при4ини за да им се накърнява само4ъвствието!
Напълно съм съгласна! =D> =D> =D> =D>

skinny
09-02-2007, 10:31
ми тормозиме ги ко да праиме :-({|= ама кога некой каде не е от класа ги тормози го спукваме от бой :twisted:

find_m3
09-02-2007, 10:32
еми едно време като бях малка бях зла :oops: :( ,ама пораснах и се превънах в....човек.държа се с тях повече от мило,все пак са едни от най-умните момичета в класа ми.за какво да йм се подигравам?

namina
09-02-2007, 11:44
Като с хора :-s Държа се със съучениците си така както те се отнасят към мен.
и аз така. :lol:

09-02-2007, 12:42
kvo zna4i zagubenqci?!!?!?!?!?!?!!?!?tva 4e ima razli4ni tipove xora ot TEB ne gi pravi po typi.moje bi i te mislqt sy6oto za teb.dyrja se,kakto te s men.ako me drazni kato 4ovek,no ne mi e napravil ni6to,izbqgvam go.ako ne prosto se dyrja normalno.

girl88
09-02-2007, 13:44
ne im obra6tam vnimanie ,neka si govoriat kakvoto iskat i da se darjat kakto si pojelaiat ne sam skandaldjiika darja se dobre s vseki (kakto se kazva na lo6oto otvra6tai s dobro )

Naked in the wind
09-02-2007, 13:50
гледам да отбягвам хората,които са ми неприятни...

^Sam90^
09-02-2007, 13:57
Какво разбирате под "загубеняци"? Децата, които нямат пари за скъпи дрешки и не се правят на гъзарчета? Еми, за мен загубеняци са тези, които се перчат с парите на мама и тати и си мислят, че притежават училището. За мен загубеняци са заблудените пикльовци, които си мислят, че като се направят на много отракани и всичко е в краката им... хах смешници :)
По принцип не се отнасям с пренабрежение към никого - не е в стила ми. Който ми направи нещо, си получава заслуженото и без да обиждам и псувам :lol:

Burzumul
09-02-2007, 14:59
Вие го изядохте тоа гост,който може би е имал в предвид не загубеняци,а аутсайдери-тези дето не се вписват в картинката.Сред тях има и пекани,свестни хорица,дето само шото са бедни ги хейтват,ама има и некви бунаци дето си заслужават безразличие,а понякога и тупаница...

Boqn
09-02-2007, 16:21
4esto sa slu4va da si misli6 4e nqkoi e zagubenqk i toi da si misli sa6toto za tebe :wink:

mon4eto
09-02-2007, 16:34
Prosto gi sajelqvam i ne im obra6tam vnimanie :-D

b0Nb0n
09-02-2007, 17:03
zagybeqnk :) lele kvi sa tiq raboti si4ki sme hora teq koito misli6 za zagybenqci te mislqt teb za zagybenqt si4ki sme razli4ni i ednakvi kakto edin 4ovek se otnasq kam men taka i az kam nego ako e dobar i az sym obar i obratnoto

Cougar
09-02-2007, 17:33
те загубеняци са най-големите лекета в училище бе лек

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-02-2007, 18:00
не съм груба... хора като хора... просто не са ми инт и не се събирам с тях това е :roll:

09-02-2007, 18:25
Да и какво точно разбирате под "загубеняци"?
Това е много разтегливо понятие. За някои това са хората, които са зубъри, за други са хората които нямат пари, за трети са мангизлиите и отворковците...
Самата аз съм таква, защото не се вписвам в картинката на "розовата кич вълна" от филма "Професия Блондинка" и не разполагам с кредитната карта на татко. И кво да направя, като нямам пари като ония надувки? Да се самоубия ли, кво? Да ме игнорират, да ме наричат както си искат... дреме ми. Накрая аз си изкарах хубавия успех и ме приеха да уча от раз, а те само с големите си критерии и паричките на техните си останаха. :smt012

bobka
09-02-2007, 18:46
az ne delq xorata na smotanqci i gotini.prosto se durja dokolkoto moga s vs dobre no est ako nqkoi samo se zaqjda s men mn qsno 4e nqma i az da sum mila s nego.daje s 1 ot moq klas opitax da se durja dobre s nego ama to uporito be i se si se zaqjda zatva po4nax po rqdko da mu govora za da ne trqbva da se zaqjdame.

rebel_kid
09-02-2007, 18:59
Както те се държат с мен :-s то т'ва се отнася за всички

Katrina
09-02-2007, 19:20
Като с хора :-s Държа се със съучениците си така както те се отнасят към мен.
и аз така. :lol:

+ 1

09-02-2007, 19:24
Всеки със своите особености. Не може всеки да "готян". Ако считате някой за "загубеняк" просто се отнасяйте към него с разбиране, но не го карайте да се чувства още по-сдухано като го изолирате или подигравате, което е още по-лошо. Дайте му шанс да се докаже, ако пък той не е способен да се приобщи не го съжалявайте - всички има право на избор. Но в никакъв случай не изкарвайте дребните си комплески върху по-слабите с цел да се почувствате по-добре. Това се случва доста често, а никому не е приятно да се превръща в отдушник на лоши настроения.
Бъдете разбирателни, не всички могат. Имам предвид, че не всеки е способен да бъде като другите - общителен, винаги добър събеседник или забавен. Някои в един клас може да се чувстват просто "външни", но това незначи, че са отблъскващи индивиди, които не заслужават човешко внимание и разбиране.

mtg1992bg
09-03-2007, 06:06
Хммм. "Загубеняци" е разтегливо понятие, ако мен питате.
Ние в стария ми клас се деляхме на групички. В едната влизаха момичетата с надутото самочувствие и кредитната карта на мама или тати. В другата влизаха момичетата, които си учат уроците, знаят ги, имат и странични интереси, просто по-различни от тези на съученичките им, които, макар и 7ми клас сменяха десетокласници като носни кърпички...
Момчетата сами избираха към кого да се присъединят.
Аз явно бях от втория тип момичета. И надувките естествено не бяха тъпи, по-точно умееха да си наизустяват уроците почти дума по дума, а ако и това не успееха поради заетост с "батковци", е, признавам им - имаха отлично зрение. Това през ден прав да четеш от учебника...може в изключителни случаи и геройство да го нарека.
Те ни викаха "зубрачки", макар, че зубрачките бяха те.В крайна сметка момчетата разбраха , че надувките не са стока и минаха на наша страна. Даже ония като изръсят "зубрачки" и откъм първите чинове (дето нареждаха все момчета) се дочува "ам вий като сте тъпачки..." :lol:
Общо взето искам да обясня, че надувките смятаха нас за загубени, а ние смятахме за такива тях. Но , вие преценете, тях ги забутаха на гадните паралелки с нисък бал, а ние "зубрачките", дето си ЗНАЕХА уроците, сме в една от най-елитните паралелки на града.
"Загубеняк" е разтегливо понятие, както казах...

monityY
09-03-2007, 06:34
prismivate li im se ili gi ignorirate ili se spriqtelqvate s tqh i se opitvate da gi napravite gotini

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

nito edno ot si4kite,daje moga da opitam da se spriqtela s tqh,zavisi kolko sa zagubeni,mene taq godina me e strah az da ne buda zagubenata i ignoriranata v u4ili6te,awe jal mi e za tqh i ne trea se ignorirat si4ki sa xora...

VerryBerry
09-03-2007, 10:18
mi i te sa hora,makar i sas svoite strannosti,po princip ni6to ne im pravq,ako se poznavame-pozdravqvam gi
v moeto d-lo te sa si na grupi4ki i ne pre4at

CuRly_Doll
09-03-2007, 11:39
mi...poi4eto gi ignoriram,ama zavisi ot samiq 4ovek..... :roll:

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 12:35
К'во разбирате под загубеняк?Човек които учи или е по-умен от вас? Човек които е различен от вас? Човек които е мразен от всички? Човек които не излиза и не седи по дискотеките до сутринта?Човек които е пълен идиот(т.е адски тъп).Пияница,наркоман,грозе н,космат,дебел..
Уточнете се малко де. :-k
П.п Аз съм приятелски настроен към всеки.След като го опозная вече разбирам дали ще си допаднем или просто гледам да не се сближаваме повече. :-s

mechtaq_za_teb
09-03-2007, 12:43
Аз се държа с човека така както и той се държи с мен.

ismarti
09-03-2007, 14:04
За отворковците:
В час по Физика сме.Коспожата пита отворкото:
-Освен келвин,коя друга скала използваме за температура!Хайде де,в стаята температурата по коя скала си я мериш?
-Рихтер-казва отворкото!
Може да са "загубеняци",но не са невежи!Ако на някой не му харесва не трябва да общува с тях,но не и да се отнася с тях като с животни!

AnTiBuLLsHiTs
09-03-2007, 14:16
За отворковците:
В час по Физика сме.Коспожата пита отворкото:
-Освен келвин,коя друга скала използваме за температура!Хайде де,в стаята температурата по коя скала си я мериш?
-Рихтер-казва отворкото!
Може да са "загубеняци",но не са невежи!Ако на някой не му харесва не трябва да общува с тях,но не и да се отнася с тях като с животни!
Час по география:
Госпожата:Къде се намира връх Вихрен?
Ученик:В Стара Планина.
Госпожата:А къде се намира Черни Връх?
Ученик:В Пирин.
Госпожа:Кой е най-високия връх в България?
Ученик:Връх Ботеф(т'ва беше на контролно) :smt005

G3n4d1_LiVeRpOoL_Fen4e
09-03-2007, 20:19
Ами много, ама много гавра.

Първо, гледаме да им направим капан преди да влезат в училище, Правиме го 3 или 4 човека с ножове най често. Не искаме да ги нараняваме, искаме само да ги насереме от страх, и това се случва най-често и после падаме от масата от смях.

Когато пристигнат в училище, само БОЙ ама САМО. Не някаф тежък бой, ама един Юмрук в стомаха винаги ще им покаже че не е хубаво да си загубеняк!

В часовете, плащаме пари на учителите за да им пишат слаби оценки. По този начин насират най-много, супер яко е да гледаш зубарите как плачат че имат 5 вместо 6.

В час по физическо, молиме учителя да играем най-често Ръгби, Много рядко си тръгват без контузии.

На тръгване от училище търсим разни скъпи предмети, и ги взимаме. Ако са с нови дрешки ( Което не се случва често) зимаме и тях.

И последно, чакаме ги пред тях, преобличаме се като полицаи, и им казваме че родителите са намерени мъртви в апартамента, и трябва да ги качиме на патрулката до най-близкото районно, защото и те са заподозрени за убийството. След такъв тежък ден, принципно те умират от сърдечна недостатъчност.

emo_girl
09-03-2007, 20:26
ti mai si nqkakuv zagubenqk ne znam de ama 6tom tolkova ot4aqno pita6 i si gost mi e qsno :smt006 :D

UnaBletoLoVeU
09-03-2007, 20:41
На бас, че си някой 13 годишен пикльо, подир когото непрестанно ходят мама и тати и е придобил самочувствие до небето. Какво е загубеняк? Някой, който няма готини дрешки или може би някой, който учи повечко, защото иска да постигне нещо в живота си без паричките на родителите си? Няма загубеняци-има единствено различни хора-такива, които разделят останалите на "готини" и "кретени" и такива, които приемат разликите. Много е жалко, че пишлемта като теб си мислят, че щом някой е по-беден или пък не те кефи трябва да бъде унижаван, нагрубяван, комплексиран, дори и бит. Ето такива като теб спокойно мога да нарека "загубеняци" без да имам някакви угризения на съвестта.

kindergarden
09-03-2007, 21:00
Като с хора :-s Държа се със съучениците си така както те се отнасят към мен.
напълно подряпяяям \:D/
и аз подкрепям не трябва да има такова делене [-X [-X [-X

stefko89
09-04-2007, 01:59
ми тормозиме ги ко да праиме :-({|= ама кога некой каде не е от класа ги тормози го спукваме от бой :twisted: ela az tebe da spukam ot boi govedo druj se normalno sas vsi4ki weeeee oligofren teq deto se mislqt za golqma rabota ne stavat hora da znai6

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 13:25
Не им обръщам и капка внимание,игнорирам ги.

Shadow_Walker
09-10-2007, 13:33
Тези, които не ме кефят не им обръщам внимание и ги игнорирам без значение какви са.
А дори някой да е по-смотан (което си е относително понятие, но все пак) ако не е лош като характер се държа нормално с него.

iLoveChocolate
09-10-2007, 13:53
eми сички им се подиграват,но поне го правят с някакви такива думи,че не се разбира поне за кой говорят

belerofone
09-10-2007, 14:52
prismivate li im se ili gi ignorirate ili se spriqtelqvate s tqh i se opitvate da gi napravite gotini

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Ти как разбираш кои са "загубеняците"...По написаното от теб май само ти си загубен\а....

В отговор на въпроса ти....Държах се със съучниците си с уважение....Аз си ги обичах...Не ги делях....Предлагам и ти да правиш нещо подобно...

Защо всеки които не отговаря на стандарата за ГОТИНОСТ трябва да се държат с него като с болен от проказа....

^^^БоГинЯ^^^
09-10-2007, 15:42
секи може да е загубеняк ](*,)

sweet_unhappy
09-10-2007, 15:47
Абе в клас има едно момиче дет е пълен оутсайдер и,аз веднъж се опитах да разбера защо всички толкова я мразят и се сприятелих с нея,ама тя после направо като лепка се хвана за мен и навсякъде с мен и направо много ме изнервяше и разбрах все пак защо е оутсайдер....После не можах да се отърва от нея и сега тая година ме е страх пак да не ме преследва,някои викат,че станала лесбийка и е влюбена в мен...,което е твърде вероятно....Дано не ме преследва [-o< [-o< [-o<

belerofone
09-10-2007, 17:08
секи може да е загубеняк ](*,)


Какво е за теб един човек да бъде загубеняк...Предвид твърдението ти , че СЕКИ може да бъде...Дефинирай ми понятието си....

moon_flower
09-10-2007, 17:55
В моя клас има една дето е аутсдайдер и е така,защото има някаква фобия,че всичкия мразят и мисли,че някакви духове я преследват и като си намери приятел веднага го преебава по някакъв нячин.Аз не говоря с нея,защото тя е малко луда...

ice_cream_f
09-10-2007, 18:17
Durja se s tqh kakto i te se durjat s men

tItEufFf
09-10-2007, 19:13
Ми нищо не им прая..буквално, нито се зяждам с тях, нито пък говоря...нямам нищо против тях, но аз загубеняцитев много не г познавам, просто не съм имала възможността...Е ние имаме само 1...който е абсолютен загубеняк!!! Много се мазни на даскалките пък на края на година си написа три шестици, за да не го изпитат :shock: Пълен кретен!

PINK_FLoyD
09-10-2007, 20:04
относно аутсайдерите-ебавам ги,случвало се е един дето с нас(момчетата) не общува много да му казвам "ела да си говориш с нас" ама то с малоумни хора какво да се занимаваш.
относно тези дето ме дразнят-за тях игнор...........ако ме дразнят прекалено много ги псувам и ги скъсвам да ги ебавам.

belerofone
09-10-2007, 20:07
Хайде сега някой да каже....

ЩО Е ТОВА АУТСАЙДЕР и ЗАГУБЕНЯК....

BlueAvalanche
09-10-2007, 21:11
belerofone, така наречените " загубеняци " и "аутсайдерите" са по-затворените и по-чувствителните хора, които са с ниско самочувствие и се срамуват от хората
Аз с тези " загубеняци " се отнасям колкото мога по-добре, за да преодолеят своята "срамежливост" и да бъдат приятели с мен, така и другите ще се отнасят добре с тях
Те не са нито аутсайдери нито загубеняци, те са хора като нас, но са по-чувствителни и " гъзенцата " в училище ги тъпчат

lqtnafiesta
09-10-2007, 21:20
belerofone, така наречените " загубеняци " и "аутсайдерите" са по-затворените и по-чувствителните хора, които са с ниско самочувствие и се срамуват от хората
Аз с тези " загубеняци " се отнасям колкото мога по-добре, за да преодолеят своята "срамежливост" и да бъдат приятели с мен, така и другите ще се отнасят добре с тях
Те не са нито аутсайдери нито загубеняци, те са хора като нас, но са по-чувствителни и " гъзенцата " в училище ги тъпчат

:wink:

ражур
09-10-2007, 21:23
баси темата.. :shock: :shock:

Nicole_Richie
09-10-2007, 21:26
Загубеняци?Аз тва понятие не го приемам напълно,защото за мен един човек може да е най-загубеният на света и да си мисля,че е загубеняк,а той просот е с различни разбирания от моите.Хората сме различни,не съм близка с всички от даскалото ми,но с никого не се държа лошо,тези,които не са ми приятни просто ги игнорирам.


i az taka!

09-10-2007, 21:53
Ами браво!Защото,има хора,които се дърйат мн лошо с тези хора(по срамежливите)И няма как да им се каже,4е не трябва,защото не е правилно.И какво ако някое моми4е има мустак да кажем?!Еми да грозно е,но тя пък мойе д аима някакви дръги ка4ества,които заради пониженото си само4увствие не може да покаже.Или ако някое моми4е има прекалено къдрава коса или е с о4ила.Може и някое мом4е да е по-пълно да е грозно да не може да бяга...Това не са при4ини за да им се накърнява само4ъвствието!
Като цяло подкрепям мнението ти и да,абсолютно прав си,единствено не успях да разбера защо нареждаш момиче с много къдрава коса до момиче с очила или по-пълно момче?!? Аз не мисля,че да имаш къдрава коса е грозно...Казвам го,защото моята коса хич не е малко къдрава,а на другите това доста им допада...Който ме види само ми пипа косата,сравняват ми къдриците с пружинки и като ги хванат и ги опъват и викат -пойнг,пойнг- :lol: Пък не малко хора са ми казвали "Имаш невероятна коса!"...И като се има предвид,че жените по света дават толкова пари по фризьори,за да имат коса като моята (и пак не става) :lol: ... Както и да е...
Ако автора на темата под "загубеняци" е имал предвид аутсидери,тогава отношението ми към тях е много добро.В бившия ми клас имаше едно аутсайдерче и нямаше човек в класа,който да не я обиди поне два пъти на ден! На мен ми ставаше много мъчно за нея...Тя си нямаше никакви приятели и беше доста самотна...Аз и помагах от време на време...Ама да се изправя срещу цял един клас от ученици,от които повече от половината са ми много добри приятели, беше почти невъзможно! Стигна се до там,че момичето вече не идваше редовно на училище,защото се депресира много и се сви в себе си!Затова би трябвало да се дъпжим с тях по-добре и да се опитваме да се поставим на тяхно място
А ако приемам думата "загубеняци" за мен това са момчетата,които не спираха да обиждат това момиче! Тези,които си избиват комплексите като нагрубяват другите!Към тях трябва да се отнасяме,така както те заслужават,с пренепрежение и да не им се обръща внимение! :smt006

Naruto
09-10-2007, 23:20
Като с хора :-s Държа се със съучениците си така както те се отнасят към мен.
напълно подряпяяям \:D/

И все пак мн не се занимавам с тях...

teenkopele
09-11-2007, 04:33
По никакъв по-специален/различен начин.

MistyMonster/LikeViolence
09-11-2007, 06:58
Много ми дреме кой какъв е..

belerofone
09-11-2007, 07:35
Със всеки изминал ден си доказвам как толерантността не е навлезнала в БЛъгария и за момента няма перспективи това да се случи успешно....

Темата автора я формулира с насеченост към някого ...в случая към "загубеняците"....НИкой не си направи простия извод , че различието не е причина да изкарваме нашето вътрешно зло на яве....Не само във форума а по принцип....
Вярно е , че хората се мислят за по-силини тъпчейки и унижавайки по-слабите....това е следствие от липсата на толерантност в нашата народопсихология....

Различието е нещо хубаво....То се нарича още и Разнообразие....
Със същия успех на тази тема мога да питам КАК СЕ ОТНАСЯТЕ КЪМ хора с различна сексуалност, към хора с различна политическа убеденост или стил на слушане на музика и още и още...

Грешно е в моите очи да се разделят хората чрез думички като КЪМ....Не мога да приема , че това е нещо правилно и съвременно.....

Ако питате мен "ебавките" с хората са един прекрасен пример как всеки предпочита да скъса ризата и на съседа отколкото да зашие собствената си....
"Нека не на мен да ми е добре но нека и на съседа да му е зле"
...Нека да не гледам собствените си грешки а да докажа , че " различния" от мен съсед е с по-лоши качества....

Поздрави на всички....

rowzz
09-11-2007, 10:47
абе от моя клас имаше един много загубен обаче мене супер мноо ма изкефи момчето и ся седя до него и постоянно го уча на някфи раоти от живота.. мисля че съм направил човек от него вече :)

09-11-2007, 13:17
ne znam dali nqkoi go e napisal tova,koeto az sega 6te napi6a 6tot ne mi se 4ete6e.
S absolutno vseki 4ovek se darja taka,kakto toi se darji s men.koito iska da mi e priqtel i se darji gotino s men i az pravq taka,no s buklucite deto postoqnno mi se pravqt az postoqnno gi ignoriram ili zatapvam.

Slave4You
09-11-2007, 14:32
Сигурна съм че никой няма да каже "Игнорирам си"; "Заяждам се с тях"; "Правя се че не ги познавам" защото има доста хора които така се държат но няма да си го признаят. Аз преди не се държах мн добре с тях но после ми дойде акъла в главата и се държа с тях като със повечето хора. (с изключение на тея които се държат гадно с мен) :-D

kasiopea
09-11-2007, 16:31
Държа се така, както те с мен се отнасят. Но в никакъв случай не ги игнорирам, защото аз знам това колко е лошо и как може да нарани човек. :?

09-11-2007, 16:35
:razz:

AFT
09-11-2007, 18:34
Ъъъ, нищо особено. Но имаше двама-трима от бившото даскало, които бяха в моя клас и не общувах с тях, само ако е станало нещо и ги питам, но ей така да почнем да си говорим .. мне. Просто няма за какво да си говоря с тях, защото тях ги вълнуват различни неща. Иначе по едно време и аз се считах за "загубенячка" (не слушам чалга #-o ).

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 16:25
Нормално както с всички останали.незнам какво толкова азлицно има в тях ,че всеки ги напада и те са хора.даже една от най-добрите ми фр.се счита за загубеняцка но това не й преци да е весела и да става за компания даже напоследък се сприатели с доста хора който дотогава я мразеха.Иначе подкрепям exploitedteen има голяма разлика между загубеняк и аутсайдер едното е психичнозаболяване а другото е човек който и незнам ксак да го кажа който не е интересен който е скучен защо в съзнанието ми изплуват зубарите и децата с проблеми.(говорни и такива).Не бива така и тва са хора просто трябва да ги опазнаем небива да се съди за човек по външноста по душата тези загубеняци както ги нарицат всички могат да бъдат много по добри приятели от някой наперени фуклъовци.иначе от другите класове има деца с който не контактувам защото са истински загубеняци и са ми правили мръно но това е друг въпрос-Самата аз по едно време бях такава защото гледах сапунки(вече не гледам)но за кратко

ThunderGoddess
09-12-2007, 19:33
Аз съм загубенячка, така че с никой не се държа лошо никога. Спр гадно е да ти се подиграват без да те познават, мн добре го знам от 4 години личен опит и затова на никой никога не се подигравам за каквото и да е било. Дори той да ми се подиграва.

nofi
09-12-2007, 21:30
1:1-това е моята философия, ако някой, независимо дали е от така наречените загубеняци се държи добре с мен и аз се държа добре с него. Ако не ми е приятен го затапвам жестоко и той сам се отказва, но това не важи само за загубеняците, а и за всички останали.

А и честно казано, не ме интересува кой какъв е, не обичам да гледам в чуждата паничка-гледам на мен и на приятелите ми да ни е добре, без да пречим на останалите.