PDA

View Full Version : Пречи или помага изневярата на една връзка?



stillteenager
09-02-2007, 07:00
Пречи или помага изневярата на една връзка?
Ако ви е трудно да се изразите гледайте Сблъсък и се обосновете след това ;)

monityY
09-02-2007, 07:04
mislq 4e pre4i :roll:

`Death`Whore``
09-02-2007, 07:04
Изневярата не може да помогне по никакъв начин на една връзка, каквото и да се каже в тази тема или в "Сблъсък".

rashito0o
09-02-2007, 07:11
Разбирасе че пречи на една връзка,така си губите доверие.

П.С Ко искате да задаржите една връзка и обичаш човека до теб НЕ изневерявай [-X [-X [-X [-X

stillteenager
09-02-2007, 07:15
а 'освежаването' на една връзка? 8)

`Death`Whore``
09-02-2007, 07:17
а 'освежаването' на една връзка? 8)
Я пробвай да кажеш на приятелката си, че си И изневерил, за да освежиш връзката ви. Ще те изрита моментално.

rashito0o
09-02-2007, 07:20
ем как мислят той и да не и каже тя след време ше разбере и ше му бие шута явно така наистиа ше усвежи връзката им :lol:

^Sam90^
09-02-2007, 07:29
Каква е темата в Сблъсък? Струва ли си да ставам от стола, за да пусна телевизора?
:lol:

Та... по тази тема тук:
По принцип трудностите и препятствията заздравяват връзката и научават хората как да се справят с проблемите. Но изневярата е друго нещо... тя не е просто грешка или издънка. Изневярата е нещо много по-голямо и болезнено. Една изневяра не може да заздрави връзката... може само да я развали. Трябва много силно да обичаш някого, за да му простиш подобно нещо. Но пък от друга страна, колкото по-силно обичаш, толкова по-наранен оставаш... Аз съм обичал много силно, но изневяра не съм простил. И надали ще го направя някога...

MoHuTo
09-02-2007, 07:33
Естествено, че пречи на връзката, освен че предаваш човека до себе си, ти просто го губиш, много малко хора прощават изневяра - правят го ако обичат истински, но изневяра е трудо да се прости, от личен опит знам :smt009 Така че ако обичате половинките си - не изневерявайте!

stillteenager
09-02-2007, 07:41
ей Шекспировци, айде стига
'Изневярата е много болезнено'
'Такова нещо не се прощава'
'Предаваш човека до себе си'


роман може на напиша от вашите изказвания ;]
кой е казал, че трябва да разбира патньорът ти?
ходите вече един милиард години и вече сте опитали от всичко, но няма изход, за да ти стане по-интересно с този човек, не ви ли се иска да 'докоснете' някой друг, а? и после леко подтиснати от съвестта ви (за тези,които имат, защото това да изневеряваш не означава, че нямаш..) да се върнеш при половинката ти изпълнен с нови емоции и желания..?
все пак моторното масло от време на време трябва да се смени, не едно и също... =D>

`Death`Whore``
09-02-2007, 07:46
ей Шекспировци, айде стига
'Изневярата е много болезнено'
'Такова нещо не се прощава'
'Предаваш човека до себе си'


роман може на направя от вашите изказвания ;]
кой е казал, че трябва да разбира патньорът ти?
ходите вече един милиард години и вече сте опитали от всичко, но няма изход, за да ти стане по-интересно с този човек, не ви ли се иска да 'докоснете' някой друг, а? и после леко подтиснати от съвестта ви (за тези,които имат, защото това да изневеряваш не означава, че нямаш..) да се върнеш при половинката ти изпълнен с нови емоции и желания..?
все пак моторното масло от време на време трябва да се смени, не едно и също... =D>
Имал ли си истинска връзка? Щом сте опитали всичко, значи връзката ви просто трябва да приключи. Ако в моята връзка няма абсолютно никаква страст и разбера, че той се е изчукал с друга и после му дойде страстта към мен, няма да се почувствам добре, защото най-вероятно ще мисли за онази...или за някоя друга. Ако не ме иска, да отива при друга, не ми трябват подаяния.

StayClose
09-02-2007, 07:48
Е как толкова е приятно да разбереш че момичето,което ти се е кълняло в любов преди дни спи с най-добрия ти приятел. :-s

Leksi23
09-02-2007, 07:48
Изнавяра само веднъж простих и направих огромна грешка [-X . Почват се едни паранои, доверието се губи, абе когато изневярата е на лице идва края на връзката. :smt011

ArTanDra
09-02-2007, 07:51
Зависи каква изневяра , ако е само физическа според мене помага , но ако има и чувства пречи.

krem4et0
09-02-2007, 07:52
Не помага по никакъв начин. Това си е предателство. Дали бих простила или не не зная. Колкото повече време сме заедно, толкова повече се убеждавам, че не бих му простила. Лъжата, измяната, липсата на доверие и споделяне не са неща, които помагат на връзката. А освежаването си е тъпо оправдание. Двама души могат сами да си освежат връзката, стига да искат.

Fagile
09-02-2007, 07:53
pak kazvam - izneverqvat kmpleksarite. (v temata zZA6TO IZVERQVATE se argumentirah ve4e) amm i plus tva kato izneveri6 se gubi doverieto ... DOVERITO I GIVOTUT SE GUBqT SAMO PO vednug

cskamoni4ka
09-02-2007, 07:54
Пречи естествено..

FuckLove
09-02-2007, 07:55
Ако връзката е истинска и партниорите се оби4ат за изневяра и дума неможе да става, а изневерите са в тези връзки кадето мом4ето и моми4ето са гаджета просто така за да кажат 4е "ходят" с някой. Според мене ако двамата 4овека се оби4ат изневяра няма да има, а ве4е 4увставата когато запо4ват да не са същите .... :smt012

09-02-2007, 08:16
доста глупав въпрос според мен...