PDA

View Full Version : Морето-Обичате да ходите или прблем?



stako
09-02-2007, 08:57
Абе незнам за другите ама аз примерно днеска заминавам на море и хич ама въобще не ми се ходи.Сам ли съм или има и други?

Причини:Нямам приятели и 5 дена само с наще да скучая-ПОЛУДЯВАМ!!!

ПП.Ако ще ми кажете недей ходи-не става.

Moderated by krem4et0
т.1 от Правилата на форума!

rashito0o
09-02-2007, 09:00
Аз живея на морето и щти кажа само 2-3ралтки:
1.Тука е кат зима ф момента вали гарми и т.н
2.Диското почфа да затфаря
3.Пълна умиралка е нямам никой
Демек ШЕ си умреш от скука

`Death`Whore``
09-02-2007, 09:02
Жегата не ми понася изобщо в последните години...самото моренце е яко, но не се кефя на тен...харесвам се бяла. А и за мен да дадеш 200 лева за 1 седмица е разсипия. Мога да ги запазя за нещо по-смислено.

ArTanDra
09-02-2007, 09:14
Аз живея на морето и щти кажа само 2-3ралтки:
1.Тука е кат зима ф момента вали гарми и т.н
2.Диското почфа да затфаря
3.Пълна умиралка е нямам никой
Демек ШЕ си умреш от скука

1. Ходила ли си на плаж като вали ? Страхотно е. И дъжда ще отмине.
2. Дискотеките още не са почнали , затварят ги чак към края на септември или началото на октомври.
3. При тебе няма никой...

fairytalesend
09-02-2007, 09:21
Аз живея на морето и щти кажа само 2-3ралтки:
1.Тука е кат зима ф момента вали гарми и т.н
2.Диското почфа да затфаря
3.Пълна умиралка е нямам никой
Демек ШЕ си умреш от скука

1. Ходила ли си на плаж като вали ? Страхотно е. И дъжда ще отмине.
2. Дискотеките още не са почнали , затварят ги чак към края на септември или началото на октомври.
3. При тебе няма никой...
1.и от такива работи сега съм болна
2.за дискотата нз
3.хора си има достатъчно

Rock & Roll Queen
09-02-2007, 09:22
И на мен тая година нещо не ми се ходи на море. Пък и като ходя, ходя по-скоро за тен.

stako
09-02-2007, 09:32
Да,бе ама не е забавно като си с ВАЩЕ,РОДИТЕЛСКИТЕ ЛИЦА<МАМА И ТАТИ,нали?Виж ако съм с приятели или пък само с гаджето ще ми е адски кеф,ама с мама и тати се чувствам като ИДИОТ!

Swinkenhoffer
09-02-2007, 09:32
преди много обичах, ама вече ми минаха мераците.
а когато се прибера в мазната София, следва ебати депресията. :roll:

^Sam90^
09-02-2007, 09:49
Баба ми живее в Бургас и от както се помня всяяяяко лято прекарвам на морето... по 2-3 месеца... определено не съм умрял за море :lol: Обичам да ходя само с приятели или гадже... Не мога да прекарвам по толкова много време с наще :roll:

`Death`Whore``
09-02-2007, 09:50
Да,бе ама не е забавно като си с ВАЩЕ,РОДИТЕЛСКИТЕ ЛИЦА<МАМА И ТАТИ,нали?Виж ако съм с приятели или пък само с гаджето ще ми е адски кеф,ама с мама и тати се чувствам като ИДИОТ!
Зависи какви са мама и тати ;)

^Sam90^
09-02-2007, 09:53
Да,бе ама не е забавно като си с ВАЩЕ,РОДИТЕЛСКИТЕ ЛИЦА<МАМА И ТАТИ,нали?Виж ако съм с приятели или пък само с гаджето ще ми е адски кеф,ама с мама и тати се чувствам като ИДИОТ!
Зависи какви са мама и тати ;)
Така е! Има много готини родители. Имам приятели, които най-много искат да ходят с техните... за съжаление аз нямам този късмет :roll:

MoHuTo
09-02-2007, 09:53
Обичам да ходя, няма значение с кого...Е много ясно, че ще ми е по хубаво с приятели или гаджето, но просто съм луда за море и няма значение нищо др, стига ми само да съм там! :-D

HopeLesss
09-02-2007, 10:08
Мразя да ходя на море с много хора. Всяка вечер има 2-часово заседание къде да се ходи и накрая се сяда в най-гадното място. ](*,)

На море обичам да ходя с приятеля ми, та дори и с майка. Седя си по цял ден на плажа, чета книжка, слушам музика, плацикам си се в морето. За мен морето е един вид почивка, а не издивяване. Но то си зависи от самия човек. Винаги ако искаш можеш да си го направиш весело. :wink:

tuka6na
09-02-2007, 11:16
:D Ами цяло лято работих в София.Имаше вариант да се занеса и към морето,но щях да бъда сама а това.. :roll: Обичам да ходя на море,но да съм с подходящите хора и НЕ за да работя :smt011

Valar
09-02-2007, 11:34
Обичам и винаги съм обичал да ходя на море!
Отдавна не ходя с наще,но преди като ходех винаги съм си намирал компания!
stako
Проблема е точно в това,че се чувстваш като идиот!
чупи гипса да не ти пука,че си с ваще приспособи се и бъди по общителен!
Така за нула време ще си намериш таифа!

MajeStic
09-02-2007, 11:44
stako... що да е гадно. Като нямаш избор... с които и да си все пак морето си е моренце. Грехота е да имаш възможност и да не се възползваш от нея :Р Остани си аз ще отида с вашите ^_^ Поне си с тях... наяж се там на катми, сладолед, вкусотиики и се прибери щаствливо солено прасенце :D

gabrielka@a
09-02-2007, 11:55
Аз живея във Варна,но няма да ходя скоро на море :smt009 ,защото е студено,водата е мръсна (спукала се няк'ва тръба) и има много медузи..... :x

Communist
09-02-2007, 11:57
Не съм ходил от 4 годишен.
Не обичам морето =;

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-02-2007, 11:59
adi adi..ne ti se hodi..dryn dryn...ako be6e s priqteli da otide6 ve4e 6te6e da si si opravil bagaja..

sinful`girl
09-02-2007, 13:14
Аз за морето умираааамм. Живея от лято за лято. И честно казано не ми пука с кой съм,дали ще съм с нашите(макар че вече втора година съм без тях),дали ще съм с приятели или самичка ми е все тая,важното е да съм на морето. Има ли пясък,слънце и вода,не ме търсете. Всички казват колко е скучно с вашите или с приятели,не е така бе хора. Аз съм седяла 2 дена самичка на море и си изкарах екстра. Стига да обичате морето няма да ви прави впечатление с кой сте :) Естествено понякога е малко кофти като си с около 25 човека компания и не можеш да седнеш никъде,ама това са някакви подробности :-D

sweet_f4e88
09-02-2007, 14:01
Няма нещо, което да очаквам с по-голямо нетърпение от това да отида лятото на море...обожавам го наистина! :lol:

ProstoAz
09-02-2007, 14:05
Обожавам морето! :smt007 :smt007 :smt007
Плаж, море, мъже, кръчми, купони, дискотеки...

koalka
09-02-2007, 14:23
И аз го обичам, опитвам се да не пропускам море.Не мога да си представя как ще дойде лято, а аз ще си седя тука.Няма село. :(

malka_sladuranka
09-02-2007, 14:27
Много обичам морето. Независимо дали ще съм с наще или с приятели... 8-[ Самото море ми харесва. Обичам да си стоя на балкончето в хотела и да си го гледам.

BlueAvalanche
09-02-2007, 14:39
Мразя на море. Цялата селяния събрана на куп, чалга, жега и пияници :lol:

sherry
09-02-2007, 15:08
От малка обожавам морето и не би могло да ми бъде скучно.
Яд ме е, че тая година не успях да отида, но ако септември има слънчеви и топли дни, може и да се "разпиша" :smt016 [/list]

ProstoAz
09-02-2007, 15:15
От малка обожавам морето и не би могло да ми бъде скучно.
Яд ме е, че тая година не успях да отида, но ако септември има слънчеви и топли дни, може и да се "разпиша" :smt016 [/list]
Този септември щял да бъде много горещ след 8-ми... така обещават синоптиците. :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
09-02-2007, 15:57
аз пък живея на морето и един-единствен път отидох на плаж.... :roll: въобще не го усетих т'ва лято така или иначе

но пък всяка вечер като излезем с приятели 'на кафе' и въпросното 'кафене' винаги се намира или по плажната алея, или някъде от където се вижда морето...
а ако понякога безцелно се шляем и се чудим какво да правим, пък нямаме желание за дискотека, сядаме на плажа и си правим 'плажен пикник' 8)
юли месец като се бях заседяла в София, нищо не ми липсваше така, както морето... :roll:
честно казано, аз бих отишла с удоволствие някъде с наш'те на почивка, защото знам, че ще ми угаждат през цялото време :lol:
а и винаги можеш да си намериш нови познайници, с които да си избухвате по дискотеки 8)

dafi86
09-02-2007, 16:33
Обожавам морето, целогодишно само за него си мисля. :) Влюбена съм в морето и .. еххх, ако можех да живея там..... :)

tedi_sunny
09-02-2007, 16:38
По принцип много обичам морето,но тази година много много нямах желание,но все пак ходих няколко пъти е беше готино :)

teenkopele
09-02-2007, 18:01
Намираш си някаква компания от станцията/бунгалата или където там сте отседнали и се почвате всяка вечер и ден...както дойде :smt030 . В най-най-най краен случай не ти пречи да отскочиш до някой магазин и да се заредиш с каквото ти душа иска, ако ме разбираш :wink: .
Отиваш на дискотека, запознаваш се с този и онзи и си правиш кефа. Да, това, че си с ваще до някъде е пречка, но с малко повече желание можеш да си направиш морето супер :mrgreen: .
...и умната...пази си черния дробец :smt045 .

FelisDirus
09-02-2007, 18:39
Да,бе ама не е забавно като си с ВАЩЕ,РОДИТЕЛСКИТЕ ЛИЦА<МАМА И ТАТИ,нали?Виж ако съм с приятели или пък само с гаджето ще ми е адски кеф,ама с мама и тати се чувствам като ИДИОТ!
Зависи какви са мама и тати ;)


така е, но все пак нещо ме кара да си мисля, че повечето родители са еднакви и все намират начин да ти съсипят живота с мрънкане или още по-лошо - крясъци

мне, мерси
точно поради тази причина предпочетох да си остана вкъщи, докато нашите са на море

не отричам, че има страхотни родители, но аз нямам късмет да попадна на такива

mgxpower
09-02-2007, 18:52
То вали бре какво море?!?!?!?
Няма да ти кажа да не отидеш защото трябва да отидеш ако незнаеш как да си направиш веселото дори когато си с твоите родители твой проблем умирам ей сега да съм на Варна дори да съм с наще , но уви...

Cougar
09-02-2007, 19:24
Аз живея на морето и щти кажа само 2-3ралтки:
1.Тука е кат зима ф момента вали гарми и т.н
2.Диското почфа да затфаря
3.Пълна умиралка е нямам никой
Демек ШЕ си умреш от скука
Точно поне за Бургас
пък и тук по принцип няма нощен живот и ся е адски тъпо
добре че се събираме почти всяка вечер в някой
да не умрем от скука

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-02-2007, 19:24
обичам да ходя с баща ми и братята.. някак забавно е иии големия ми върши страхотна работа :lol: иначе с някои друг.. мале.. голяма тъпотия ](*,)

qg0dkata
09-02-2007, 19:34
Не бе мразая :lol: Че кой не обича да ходи на море :smt005 :smt007 Обожавам морето / ама нали съм водолейче \:D/ /

Kisses_P
09-02-2007, 19:39
Не бе мразая :lol: Че кой не обича да ходи на море :smt005 :smt007 Обожавам морето / ама нали съм водолейче \:D/ /
честно казано аз не съм любител на морето.Не че мразя де... бива.. но ако можеше да го няма пясъка.. :-({|=