PDA

View Full Version : Проблем с yahoo mail...и..MSN?!



Muca_mnogo_cuca
09-02-2007, 10:15
takam vyprosyt mi e sledniqt.. imam problem sys zarejdaneto na yahoo mail.. zaglavnata stranica yahoo se zarejda, no ne moga da vlqza v mail.. osven tova neznam dali problemyt se dylji na tova 4e ne moga da vlqza i v MSN...vseki pyt kogato se opitvam i mi dava :!: key ports.. i poneje ne razbiram osobeno ot kompiutri.. vyprosyt mi e.. dali dvata problema sa zavisimi edin ot drug i nqkoi moje li da mi pomogne po nqkakyv na4in... blagodarq predvaritelno..
P.S. tova e ve4e ot okolo sedmica a yahoo poshtata mi trqbva :smt010

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

^Sam90^
09-02-2007, 12:50
Напиши с кой браузер искаш да ги отвориш и коя е верията им (в Хелп пише). Отварянето на уеб страница не е свързано с никви портове, освен порт 80. Ако може да отваря други сайтове, значи той е ОК.
И напиши точно каква грешка ти дава, ако може дай скрийшот ;)

Muca_mnogo_cuca
09-02-2007, 17:51
така започвам с МСН.. изписва ми .."Windows live messengers connection troubleshooter was unable to identify and repair the connection problem. However,here are some resources that might help you..", след което ми дава Еrror code.. давах мн пъти на Repair, но за жалост не се получава..

А относно Yahoo i Yahoo Mail.. страницата ми също не се зарежда.. изписва ми 'Poblem loading page' и всеки път когато се опитвам да вляза ми излиза прозорец "internet connections-Dial-up connections'..,когато се опитам да го затворя.. страницата Yahoo Mail не се зарежда и излиза този проблем... до сега не ми се е случвало, нз дали е от интернет доставчика (на БТК съм).. казаха ми,че може би е от настройките на интернета, но ме съмнява да е оттам тъй като (до колкото се сещам) нищо не съм бутала..
Таа..Някакви идеи?!
Мерси.

^Sam90^
09-02-2007, 20:19
Муцке, не ми отговори с кой браузер си. Ако си с IE, пробвай с Mozilla.
И, все пак, пусни въпросния error code.