PDA

View Full Version : Някой ползва ли Зенерут



ami az
09-02-2007, 10:16
imam akne po liceto ot polovin mesec se maja s zineryt i kojata zapo4na da mi se liu6ti i nz tova normalno li e v na4aloto (dori mi izliazaha pove4e papki) da prodalja li da se maja ili da spra da go polzvam nqkoi polzval li e zineryt i pomognalo li mu e molia vi se daite mi savet na 15 po4vam daskalo i iskam pone malko da se opravia do togava

09-02-2007, 10:55
mi ne zn kvo da ti kaja,parvo go maji samo na papkite,vtoro zemi si edno krem zdrave maji se 2-3 dena s nego da ti se pouspokoi kojata i se mii s ne6to sutrin i ve4er ama po-dobre da ne e himiq,trici moje6 da si zeme6,ne zn za zinerita dali da prodaljava6 kakto go 4uvstva6 ako ti pomaga go maji ama samo na papkite,dano sa uprai6

Exothermic
09-02-2007, 14:14
Явно кожата ти не понася продукта щом се лющи,
и на мен така ми се получаваше от едно мазило.
По-добре пробвай нещо друго.Това определено няма да ти
помогне!

NeDkY
04-23-2008, 19:51
лющи се,защото е много силно,нищу ти няма.Апък че ти се появяват пъпки още,еми комбинираи го и със нещу друго.
Акне аут,Клеар Скин (Авон),Силицилов спирт.. :)

scanadal
04-24-2008, 11:47
Зенерут :lol: :lol: :lol:
Айди и умната :smt006

n0va_s1m_tYk
04-24-2008, 15:04
Аз съм гопробвала и не останах особено очарована. Даже от Гарниера съм по доволна :D Според мен е по-добре, ако имаш проблем да пробвах първо със Силицилов спирт, към който се добавяха и някви рабути още, но ако имаш интерес (ЛС) ще потърся какво точно беше :)

Carmen_Kass
04-24-2008, 15:13
Аз в момента използвам Зинерит в комбинация с крем Скинорен... И съм много доволна...Но при различните кожи различно е действието.
Обаче до момента никой не спомена,че някои от препаратите имат излющващо действие...,т.е нарочно карат кожата да се лющи.

GbSy
04-29-2008, 18:40
Не съм сигурна какво съдържа Зинерит-ът, но предполагам, че е против акне, значи сигурно има киселина с витамин А, или нещо такова, която лющи кожата на лицето, за да махне мръсотията от него.

mara_13
04-29-2008, 18:48
Аз ползвам едно много добро :P То е маска всъщност, препоръча ми го една дерматоложка. Има го в аптеките "Лечител". Казва се "Маска за мазен тип кожа и против акне".
В началото, когато започнах да го използвам, и на мен ми излизаха повече пъпки, това показва, че действа, тъй като по този начин изчиства кожата. Също ми се белеше кожата, но това е, защото малко прекалих с употребата му :oops: и ми беше изсушило много кожата.

MiSs_DioR_CheRiE
04-30-2008, 12:07
Normalno e da se liushti ... edna priqtelka go polzvashe i za nqkolko meseca i opravi kojata ... no trqbva da go polzvash postoqnno i da ne si stiskash pupkite v nikakuv sluchai