PDA

View Full Version : Косата ми се омазнява много бързо!



f
09-02-2007, 10:26
ne si ponasiam kosata o6te na parvia den sled kato se izkapia kosata zapo4va da mi se omazniava v korenite a vav varhovete mi stane "na kle4ki " tarkam q po dva p1ti s 6ampoan i ni6to molia za savet kajete mi nqkakav 6ampoan ili balsam koito da predotvratiava vsi4ko tova i da pitam nqkoi polzval li e novia sansilk (sveja i leka mislia 4e be6e ) po reklamata razbrah 4e ot nego na 2 ili 3 den sled kapaneto kosata ti izglejdala vse edno sega si izliazla ot bania v tova ima li ne6to viarno ili e porednata fal6iva reklama


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

namina
09-02-2007, 10:33
споко преди и аз бях така първо ползвах ХЕТЕН ШОЛДЪРС сега ползвам ДЖОНСЪНС БЕЙБИ и косата ми вече не седи така грозно като преди и нямам пърход вече. :-) :wink:

Obsession
09-02-2007, 10:46
Дам, и моята беше точно така. Започнах да си мия косата прз ден с "Head 'n Shulders". На морето нямаше как да си я мия вс ден с обикновен шампоан, щеше съвсем да се прецака и си взех "Тео бебе". И сега се мия с него през 2 дни - косата ми се оправи и понякога я мия с Head пак, за вс случай. Може да не е правилно, но на мен ми помогна :-)

the_crazy_girl
09-02-2007, 12:18
Да и аз имах същия проблем.На мен шампланите на Sunsilk не ми харесват изобщо и не вярвам да помогне.Съгласна съм с по горните мнения вземи си някякъв бебешки шамлан.Аз лично ползвам този на арома Baby не е скъп, но е страхотен много го харесвам.Гарантирам ти за него пробвала съм какви ли не шамплани и този е наистина добър също и тоэи на Jonson's.

VaNicHkaa
09-02-2007, 15:43
Аз също бях така ..обаче забелязах че колкото по-често я мия толкова повече ми се омазнява ..пробвах всякакви шампоани за мазна коса но освен че изушават корените те изушават и крайщата и става още по зле ..за това вече я мия 2 пъти седмично и сега ми харесва че вече не ми се омазнява..една приятелка ми каза че си мие косата през ден и нейната също е много мазна казах и да я мие по рядко и има ефект и при нея ;)

sexa_na_kompleksa
09-02-2007, 16:11
Според мен това е от пуберта.Мий я,колкото се може по-рядко.А за шампоана на Сънсилк - не вярвам да има някакъв ефект,но ако искаш го пробвай.

f
09-02-2007, 17:18
blagodaria vi mn za savetite (mislia da gi probvam) a 6to se otnasia do 6ampoana na sansilk ami i nego 6te probvam i 6te vi kaja kakav e bil rezoltata :-)

chaos_
09-02-2007, 18:25
Косата ви се омазнява за ден о.0 ,Аз като си измия косата примерно в неделя ми се омъзнява някъде към края на седмицата и си я мия 1 седмичо

Liz
09-03-2007, 03:38
Аз си я мия всеки ден, какво да кажа...И си е факт че колкото по-често я миеш, толкова по-бързо се омазнява и по тази причина си я мия всеки ден..

barbie__girl
09-03-2007, 05:01
hvarli pogled na predlojenite ot mene maski ;)

~BoRn^InLoVe~
09-03-2007, 05:49
Да и аз имах същия проблем.На мен шампланите на Sunsilk не ми харесват изобщо и не вярвам да помогне.Съгласна съм с по горните мнения вземи си някякъв бебешки шамлан.Аз лично ползвам този на арома Baby не е скъп, но е страхотен много го харесвам.Гарантирам ти за него пробвала съм какви ли не шамплани и този е наистина добър също и тоэи на Jonson's. ти на колко си?един път не си написала правилно думата шампоан

dream_girl_13
09-03-2007, 10:41
Моята коса е черна и мн бързо се омазнява, ама според мен зависи от две неща: от пубертета и самия шампоан. Аз ползвам на Oriflame шампоани против омазняване.

koalka
09-03-2007, 11:52
Използвай шампоан за всекидневна употреба И колкото по-често я миеш, толкова по-често ти се омазнява.

AliceSw
09-03-2007, 13:00
другото решение - мии я 1 път със шампоан, следващия без, разлика няма да има....шампоанът свежа и ... на Сънсилк не е лош, всъщност моята коса се омазнява адски трудно :roll:

09-03-2007, 16:32
мий се с хума

'IrReSiStIblE'
09-07-2007, 07:15
през пубертета е така аз преди имах мазна коса но сега я нормализирах с шампоаните на Loreal.[/b]