PDA

View Full Version : Съчетаване на цветове



;]]
09-02-2007, 11:40
Значи сиво и черно си ходи нали? ами айде кажете кви аксесоари трябва да сложа за да се получи готино ако си със сива блуза и черни дънки.

Също искам да пипитам и за такива цветове дето си ходят.Според мен си ходи Жълто и Синьо,Червено и Черно,Зелено и Кафяво

ПЛС. Кажете некфи готини съчетания + аксесоари :-) :-) :-)

namina
09-02-2007, 11:53
ходят си :arrow: зелено и хълто,червено и бяло и червено и черно,
бяло и черно,синьо и зелено,оранджево с зелено или жълто или синьо.синьо със червено. :-D
тия примерно а до колкото сиво и черно според мен не си тичат много........ :-D :-)

`Death`Whore``
09-02-2007, 11:53
Аксесоарите трябва да са в цвета на дрехите, както и грима /той задължително!/, а ако са сребърни, принципно отиват на всичко. Но ако имат камъни, пак трябва да са в същия цвят като облеклото. Аз лично съм консервативна относно цветовете. Но ако се придържаш към една проста логика, няма да могат да ти кажат, че не си съчетала цветовете. Основните цветове са бяло и черно. Ако си в бяло+какъвто и да е цвят или черно+какъвто и да е цвят, съчетанието ще бъде добро. Лично аз обожавам черно+черно, черно+тъмно лилаво и черно+бяло.

shaka_kan
09-02-2007, 11:55
az li4no predpo4itam po nestandartni sa4etaniq..ot roda na lilavo s kafqvo primerno..mn0g0 mi haresva! 6t0 se 0tnasq d0 sivo i 4erno...da gotin0 e, kat0 bijuta m0je da sl0ji6 p0 6areni,za da te osvejat, s kakvi obuvki 6te si? moje da sloji6 nekvi gerdani v jalto primerno!

`Death`Whore``
09-02-2007, 11:57
То и аз обичам контрастите, но сиво и черно не е лошо, както и кафяво и черно. Имам едни много хубави сиви сенки :)

А жълтите гердани са по-добър избор, ако е цялата в черно...може и ярко жълт грим.

AliceSw
09-02-2007, 12:00
черно, бяло, бежово и сиво са четирите цвята, които си приличат със всичко

оттук нататък всичко зависи от конкретния цвят...

аз обичам комбинации черно+бежово, вишнево+черно, червено+черно, червено+бежово, бежово+кафяво, кафяво+тревно зелено, оранжево+черно, оранжево+бежово

другата универсална дреха са дънките...

09-02-2007, 12:00
Еми има много цветове,които си отиват.Аэ например обожавам лилаво и эелено.Черното въврви с всеки цвят.А пък ,ако трябва да се ръководим по модата..сега е модерно ,ако си облечена в два цвята,аксесоарът или чантата ти да са в трети по-ярък.Но аэ не съм привърженичка на идеята :-D

Presley
09-02-2007, 12:02
Еми има много цветове,които си отиват.Аэ например обожавам лилаво и эелено.Черното въврви с всеки цвят.А пък ,ако трябва да се ръководим по модата..сега е модерно ,ако си облечена в два цвята,аксесоарът или чантата ти да са в трети по-ярък.Но аэ не съм привърженичка на идеята :-D
Опа,това бях аэ :-D

krem4et0
09-02-2007, 12:18
ходят си :arrow: зелено и хълто,червено и бяло и червено и черно,
бяло и черно,синьо и зелено,оранджево с зелено или жълто или синьо.синьо със червено. :-D
тия примерно а до колкото сиво и черно според мен не си тичат много........ :-D :-)
Синьо и зелено са отвратителна комбинация.
Топъл със студен. Или пък основен цвят, с получен от смесването му с друг.
Сивото е оттенък на черното. Ходят си. Но единствено с бяло може да съчетаеш.

Топъл и студен е основната комбинация. 2 студени цвята е грозно, а 2 топл стои прекалено крещящо.

namina
09-02-2007, 12:22
ходят си :arrow: зелено и хълто,червено и бяло и червено и черно,
бяло и черно,синьо и зелено,оранджево с зелено или жълто или синьо.синьо със червено. :-D
тия примерно а до колкото сиво и черно според мен не си тичат много........ :-D :-)
Синьо и зелено са отвратителна комбинация.
Топъл със студен. Или пък основен цвят, с получен от смесването му с друг.
Сивото е оттенък на черното. Ходят си. Но единствено с бяло може да съчетаеш.

Топъл и студен е основната комбинация. 2 студени цвята е грозно, а 2 топл стои прекалено крещящо.

ми КРЕМЧЕ аз мисля че дънков цвят със крещящто зелено щте е супер комбинация :-D нали си падам малко по по-ярките цветове. :smt016 :wink: :-D

;]]
09-02-2007, 12:28
Ми с черни обувки :-)

CuRly_Doll
09-02-2007, 12:57
Sinio i zeleno e otvaratitelna kombinaciq,kakto i 4erveno i sinio #-o ...pak si zavisi ot nuansa,ama se pak stoi ujasno..... :!:

Reed
09-02-2007, 13:06
Червено и синьо наистина не е добра идея...но всеки има различен вкус.Аз лично много обичам комбинация розово и сиво :shock: Може да си с черна блуза например с някакъв червен елемент и например някоя червена гривна ще ходи много..но това не зависи само от цветовете,а и от стила..

09-02-2007, 13:22
Тая тема я пуснах аз :-) и искам да ви попитам кво мислите за комбинацията черно+бяло и малко сребристо да кажем че стилът е спортен :D

CuRly_Doll
09-02-2007, 13:38
4erno+bqko i srebristo....stava :wink:
sivo i rozovo....mmm....mn qko,obojavam q taq kombinaciq,rozovo i kafqvo sa6to e mn gotino sa4etaniice :D

09-02-2007, 13:39
ходят си :arrow: зелено и хълто,червено и бяло и червено и черно,
бяло и черно,синьо и зелено,оранджево с зелено или жълто или синьо.синьо със червено. :-D
тия примерно а до колкото сиво и черно според мен не си тичат много........ :-D :-)
Синьо и зелено са отвратителна комбинация.
Топъл със студен. Или пък основен цвят, с получен от смесването му с друг.
Сивото е оттенък на черното. Ходят си. Но единствено с бяло може да съчетаеш.

Топъл и студен е основната комбинация. 2 студени цвята е грозно, а 2 топл стои прекалено крещящо.

E ne e taka.. na men nai ujasno groznite kombinacii sa cherveno+zeleno zeleno+oranjevo zeleno+rozovo lilavo+zeleno Inache zeleno+sinio si e qka kombinaciq .. ama vsichko zavisi ot cveta de shtot sinio moje da e tymnio sinio svetlo sinio i oshte 10000..iii vyobshte ima izkliucheniq pri koito gadnite kombinacii sa qki .. hah :D

VaNicHkaa
09-02-2007, 15:46
Розово и черно ..страхотна комбинация , черно и бяло - това си е класика , зелено и жълто - много свежо стои , червено и черно , златисто и кафяво , бяло и сребърно ..тези най-ми харесват ;)

Nicole_Richie
09-02-2007, 17:09
Sinio i zeleno e otvaratitelna kombinaciq,kakto i 4erveno i sinio #-o ...pak si zavisi ot nuansa,ama se pak stoi ujasno..... :!:

taka e!

Nicole_Richie
09-02-2007, 17:11
1.A za kontrasni cvetove taka sluchaino nqkoi da e chuval...? :!:

jalto-lilavo
sinio-oranjevo
zeleno-cherveno

2.Ne e vajno kak shte si sachetaesh cvetovete,no i materiite...

sladku_bebzi
09-02-2007, 19:45
Любимата ми комбинация е черно и розово 8)

Maimunche_f
09-02-2007, 20:17
Аз обичам ярките цветове...комбинация от наситено зелено и оранжево например, стои много готино; зелено и жълто-много свежо, точно за лятото; комбинацията синьо-зелено не ми е от любимите, но пък понякога се съчетават доста добре, зависи от нюансите. Комбинацията от зелено и розово винаги ми се е струвала много абсурдна, но ми се струва че е доста fashion напоследък. Но все пак каквото и да си говорим, колкото и добро да е съчетанието няма ли някой аксесоар не стои завършено [-X

AliceSw
09-02-2007, 20:49
1.A za kontrasni cvetove taka sluchaino nqkoi da e chuval...? :!:

jalto-lilavo
sinio-oranjevo
zeleno-cherveno

2.Ne e vajno kak shte si sachetaesh cvetovete,no i materiite...

всъщност цветовете не са контрастни, а противоположни, но няма значение, за второто си права

krem4et0
09-03-2007, 06:09
Дънките си ходят със всичко. те са си дънки. А червено и синьо не е лошо. Напротив!

09-04-2007, 12:36
Mem me kefat Kafqvo i 4erno, Rozovo i bqlo,Jylto i sinio,Zeleno i kafqvo,4erno i jylto i zavisi nali i ot dosta drugi ne6ta dali shte si pasnat :-D :-D :-D

~BoRn^InLoVe~
09-04-2007, 12:50
Розово и черно ..страхотна комбинация , черно и бяло - това си е класика , зелено и жълто - много свежо стои , червено и черно , златисто и кафяво , бяло и сребърно ..тези най-ми харесват ;)

Blab
09-04-2007, 13:04
ходят си :arrow: зелено и хълто,червено и бяло и червено и черно,
бяло и черно,синьо и зелено,оранджево с зелено или жълто или синьо.синьо със червено. :-D
тия примерно а до колкото сиво и черно според мен не си тичат много........ :-D :-)
Синьо и зелено са отвратителна комбинация.
Топъл със студен. Или пък основен цвят, с получен от смесването му с друг.
Сивото е оттенък на черното. Ходят си. Но единствено с бяло може да съчетаеш.

Топъл и студен е основната комбинация. 2 студени цвята е грозно, а 2 топл стои прекалено крещящо.
Омръзна ми да гледам лилаво с червено, зелено със синьо, розово със зелено =;

*С блуза на раета(сиво с черно) бих сложила масивен гердан, червен или дървен.

09-06-2007, 07:54
Hmm.. az obi4am ne6to po shareno ot sorta na Jylto rozovo i 4erno primerno :P

Madness
09-06-2007, 09:06
Зелено с оранжево и розово,малко синьо,малко жълто,супер яките герданчета с шарени мъниста...ня ня ня...
Сериозно ярките съчетани цветове са яки и там най-малко можеш да се притесняваш,че ше объркаш нещо ии нещо си там няма да си отива с другото(: