PDA

View Full Version : Косъмчета



09-02-2007, 12:35
Знам, че е имало доста теми по този въпрос, но имам въпроси, а не откривам отговори.. Та искам да премахна косъмчета по интимни места. До сега съм го правила само със самобръсначка. Пробвала съм с епилатор- боли ме ужасно и не мога да трая болката. Сигурно ще ми кажете да ида на кола маска... неее не понасям болка :? Мисля да пробвам с депилиращ крем? Подходящо ли е? Със самобръсначката ми остават много къси косъмчета, който при допир се усещат, а дори и се забелязват леко.. с депилирането ще бъде ли същото? И колко ще трае? Защото като се бръсна и на следващия ден отново трябва да повторя, а вече имам и пъпчици и става ужас.. Може ли да ми разясните малко този въпрос? И да ми препоръчате някакво кремче? Има ли специално за интимни части? :oops:

09-02-2007, 12:37
кремовете-депилатоари са принципно като бръсненето относно трайност, но от тях поне косъмчетата не стават по-груби и тъмни. има кремчета за деликатни зони, те стават за подмишници и бикини зона. питай в аптеката. Принципно на MILD са добри.

namina
09-02-2007, 12:37
ами давай със бръсначка и после като са мн мн малки със епилатор няма да те боли толкоз. :-D :wink:

09-02-2007, 12:42
кремовете-депилатоари са принципно като бръсненето относно трайност, но от тях поне косъмчетата не стават по-груби и тъмни. има кремчета за деликатни зони, те стават за подмишници и бикини зона. питай в аптеката. Принципно на MILD са добри.
Ами да те попитам кожата ми ще бъде ли гладка както трябва да бъде или пак ще е същото както след като съм минала със самобрасначка- ще остават съвсем мънички косъмчета? И ако може да ми кажеш доло горе на каква цена са MILD?

Нали няма вероятност да се получи някакво дразнене по интимните места след употребата на депилиращите кремове :-D

Presley
09-02-2007, 12:44
Леле кво ви става ,бе ? :-D Мене пък не ми иэлиэат пъпчици ,ни ми никнат эа секунди космите :-D !Тцтзц,както и да е.Пробвай с депилиращ крем,ама е мъчително.Преди време бях пробвала и нервите ми не иэдържаха.Оттогава си карам със самобръсначицата ми :mrgreen: !Та най-добре отиди на кола маска.Няма лошо,от кво се притесняваш?

09-02-2007, 12:51
кремовете-депилатоари са принципно като бръсненето относно трайност, но от тях поне косъмчетата не стават по-груби и тъмни. има кремчета за деликатни зони, те стават за подмишници и бикини зона. питай в аптеката. Принципно на MILD са добри.
Ами да те попитам кожата ми ще бъде ли гладка както трябва да бъде или пак ще е същото както след като съм минала със самобрасначка- ще остават съвсем мънички косъмчета? И ако може да ми кажеш доло горе на каква цена са MILD?

Нали няма вероятност да се получи някакво дразнене по интимните места след употребата на депилиращите кремове :-D

еми зависи колко остри са ти косъмчетата...след няколко пъти би трябвало да поизтънеят и да си остава съвсем гладка. мисля, че беше около 2 и 50, или 2, някъде там. не е скъп.

колкото до дразненето, пробвай първо на по-малък участък или на сгъвката на лакъя за 10 мин. ако не ти дразни - перф. пък и по принцип кремовете рядко създават проблеми.

09-02-2007, 13:00
Леле кво ви става ,бе ? :-D Мене пък не ми иэлиэат пъпчици ,ни ми никнат эа секунди космите :-D !Тцтзц,както и да е.Пробвай с депилиращ крем,ама е мъчително.Преди време бях пробвала и нервите ми не иэдържаха.Оттогава си карам със самобръсначицата ми :mrgreen: !Та най-добре отиди на кола маска.Няма лошо,от кво се притесняваш?
Koe e machitelnoto ? Ne stava li po lesno otkolkoto s brasnachka

nqkfa tam
09-02-2007, 13:12
dobre de ama vsi4kite kosmi li mahate ili nqkade ostavqte???