PDA

View Full Version : ДАЙТЕ СЪВЕТ,ЗАЩОТО СЪМ МН ОБЪРКАНА !!!



________
09-02-2007, 12:48
Zdraveite.Imam mn seriozen problem.S gadjeto mi hodime ot skoro i pone az si misleh,4e se mn obi4ame.V4era trqbva6e da doide i da otidem na diskoteka.Vsi4ko varve6e dobre (kakto vsqka ve4er),dokato ne zapo4na diskotekata.V na4aloto sedqhme,no posle az i edni fr otidohme da igraem i toi kaza,4e 6te doide sled malko.No toi taka i ne doide.Sled tova az si govoreh s edin fr,a toi mina pokrai men bez dori da me pogledne.U4udih se,no ne kazah ni6to.Sled malko pak se varna v diskotekata,no prosto si minava6e pokrai men bez da mi progovori i nakraq si tragna bez da mi kaje.Ne razbiram ni6to! Dnes sutrinta mu pisah,no toi ne mi otgovori.Daite savet!!! PLS! Mn sam obarkana!!!

die eiskoenigin
09-02-2007, 12:57
Ми явно момчето е с тежък характер и има нещо против да играеш с др момчета :arrow: ревнивец - друго обяснение не виждам.Най-вероятно се е нацупил, че не му обръщаш достатъчно внимание и си го зарязала сам!
Опитай се да говориш с него.Той може да си има обяснение ...

Presley
09-02-2007, 12:59
ДА не би в дискотеката да си кръшкала с някого? :-D
Иначе...эарежи ги тея смс-и.Просто му эвънни.

rashito0o
09-02-2007, 13:00
Ми явно момчето е с тежък характер и има нещо против да играеш с др момчета :arrow: ревнивец - друго обяснение не виждам.Най-вероятно се е нацупил, че не му обръщаш достатъчно внимание и си го зарязала сам!
Опитай се да говориш с него.Той може да си има обяснение ...

Подкрепям

`Death`Whore``
09-02-2007, 13:01
Е..все пак говориш, а не се натискаш с други...поне по думите ти. Ако си танцувала еротично с тях, това е друг въпрос...иначе чак толкова да бъде ревнив...според мен не е в ревността проблемът.

Mementomori
09-02-2007, 13:05
Определено нещо се е случило!Може нещо да е провалило доброто му настроение,може да не му е било приятно да го оставиш и да отидеш някъде с приятелите си!Никой не знае!Трябва да поговориш с него лично,за да разбереш причините!Най-вероятно ти се е и расърдил,щом не ти е отговорил!Но ти не се отказвай,ако се наложи отиди до тях,поговорете,обясни му защо си била с френдовете,питай го защо той така ненадейно си е тръгнал;дали ти е обиден за нещо?Не се отказвай,защото това е равносилно-да се признаеш за виновна и гузна!Успех,Мила!

koalka
09-02-2007, 13:05
Явно ти се е обидил затова, че си танцувала с друг.Но не е зле да се опитваш да го търсиш и да му се извиниш, ако си направила нещо.Най-добре говорете.

eu.hyricane
09-02-2007, 13:07
Може да му е било тъпо, може да се е изнервил, че танцуваш с други, и аз съм такъв, ревностно си пазя (ами.. собствеността, макар, че гаджето не е собственост, но все пак сте обвързани и т.н.).. да кажем, своето, и аз съм бил в подобни ситуации, ама аз поне й обясних и тя ме разбра, ако той има куража, сам ще ти каже какъв е проблема...

________
09-02-2007, 13:12
No az se opitah da pogovorq s nego.Zvanqh mu,no toi ne vdiga :smt011 .Napravih vsi4ko vazmojno.A pak i ne sam flirtuvala s drugi mom4eta (ako tova imate predvit).Prosto nz kakvo da pravq :smt009 !!!

eu.hyricane
09-02-2007, 13:13
pf gadno... ne ti otgovarq, ne ti vdiga... v takav slu4ai nakarai nqkoi ob6t priqtel da go potarsi, i posle da pita dali ima nqkaf problem. pone na nego/neq 6e kaje i 6te razbere6 ;) gl

Fanatichka
09-02-2007, 13:31
Звънкаш му, ако не дигне отиди до тях..няма къде да избяга!

ArTanDra
09-02-2007, 13:33
Да ти имам приятеля... даже и да си направила грешка има уста да каже какво има. Не да се прави на чукнат и ако е толкова ревнив му обясни , че имаш приятели момчета и трябва да свиква и не виждам защо да танцуваш с някого нали затова е дискотека - хората отиват там да танцуват. Опитай се да му звъннеш , ако не вдигне или после не ти се обади ги отписвай такива.

MoHuTo
09-02-2007, 13:40
Ами отиди до тях, опитай някак си да поговориш с него, не може да ти се сърди така и да те игнорира, поне да ти обясни причината поради, която го прави.. :-s

Barbi_bad
09-02-2007, 13:51
Ами обърни му внимание , танцуваш си с еди кой си ,говориш си с други ,а той седи сам ,кофти работа ... сега иди при него ,явно е засегнат,а може и да ревнува ;) ще се оправите ,но ти бъди малко по кротка или танцувай с него ...

MiMcHeToOo
09-02-2007, 13:53
Ми явно момчето е с тежък характер и има нещо против да играеш с др момчета :arrow: ревнивец - друго обяснение не виждам.Най-вероятно се е нацупил, че не му обръщаш достатъчно внимание и си го зарязала сам!
Опитай се да говориш с него.Той може да си има обяснение ...

Подкрепям

и аз :wink:

`Death`Whore``
09-02-2007, 13:56
Не ходи до тях, не го търси и не му пиши. Ако само го е яд или ти е бесен, след като му мине, ще те потърси.

Боже, това аз ли го написах? Защо не слушам собствените си съвети... :smt009 :smt012

tedi_sunny
09-02-2007, 15:20
Поговорете :!: Явно на момчето не му е харесало да гледа приятелката си да танцува с друг.Разяснете си положението и му се извини,обясни му че не си знаела,че ще се подразни :arrow: Успех :)

katerica_s_avtomat
09-02-2007, 15:28
Емии приятеля ти явно е доста ревнив и не обича да те вижда с други момчета...пък като ли по дискотеки.Говори с него за това дори той да не иска да говори с тебе и би трябвало да се опровите.Ако не...начи той е тежък случай

monityY
09-02-2007, 16:31
Zdraveite.Imam mn seriozen problem.S gadjeto mi hodime ot skoro i pone az si misleh,4e se mn obi4ame.V4era trqbva6e da doide i da otidem na diskoteka.Vsi4ko varve6e dobre (kakto vsqka ve4er),dokato ne zapo4na diskotekata.V na4aloto sedqhme,no posle az i edni fr otidohme da igraem i toi kaza,4e 6te doide sled malko.No toi taka i ne doide.Sled tova az si govoreh s edin fr,a toi mina pokrai men bez dori da me pogledne.U4udih se,no ne kazah ni6to.Sled malko pak se varna v diskotekata,no prosto si minava6e pokrai men bez da mi progovori i nakraq si tragna bez da mi kaje.Ne razbiram ni6to! Dnes sutrinta mu pisah,no toi ne mi otgovori.Daite savet!!! PLS! Mn sam obarkana!!!

с какви фр-та отиде да танцува6?ако са мом4ета може да се е издразнил яко,ако е ревнив и за тфа да се сърди,поговори с него

________
09-02-2007, 18:15
Blagodarq vi mn za savetite do sega,no ve4e nqma smisal :smt009 Toku 6to mi pisa SMS "Iskam da si ostanem samo priqteli,ni6to pove4e!OK? " :smt010 napravo sam razbita!Ne spiram da :smt010 Obi4am go tolkova mn,toi e vsi4ko za men! Iskam da se samoubiq ........... :smt010 :smt010 :smt010

nohuty
09-02-2007, 18:55
Blagodarq vi mn za savetite do sega,no ve4e nqma smisal :smt009 Toku 6to mi pisa SMS "Iskam da si ostanem samo priqteli,ni6to pove4e!OK? " :smt010 napravo sam razbita!Ne spiram da :smt010 Obi4am go tolkova mn,toi e vsi4ko za men! Iskam da se samoubiq ........... :smt010 :smt010 :smt010
стани Емо и се нарежи :::
хаха :Р шегувам се
Колко време бяхте заедно?

bobka
09-02-2007, 18:58
Ми явно момчето е с тежък характер и има нещо против да играеш с др момчета :arrow: ревнивец - друго обяснение не виждам.Най-вероятно се е нацупил, че не му обръщаш достатъчно внимание и си го зарязала сам!
Опитай се да говориш с него.Той може да си има обяснение ...
mi dr ne6to ne vijdam da moje.ako e bilo 1 put moje6e da se re6i 4e prosto ne te e vidql nali ste bili v diskoteka ama pove4e ot vednuj gajeto ti da ne bi da e slqpo?

FiRe_LaDy
09-02-2007, 19:15
Ревнува те.И с моя приятел се бяхме скарали,защото при мен на пейката имаще няколко момчета (приятелина на едно момиче с което бях) ... не ме пита какви са а просто по думите му разбрах,че ревнува.А т'ва с смс-ите наистина не помага.Обади му се и поговорете.Аиде и дамо се оправите.

H8_mE
09-02-2007, 19:18
Otidi do tqh vijte se i govorete!Vse pak si oti6la na diskoteka s nego i po-pravilno e da tancuva6 s nego!Ne 4e e tolkova gre6no i nepopravimo,no qvno naistina se e ubidil ot ne6to!

LoveHim
09-02-2007, 20:28
Ами явно е с тежък характер и си му наранила самочуствието като си го оставила сам

evilkaAaAa
09-02-2007, 20:33
ами я се постави на негово място и си представи, че той отиде да танцува и теб те зареже сама ](*,) предполагам, че няма да ти е много добре :-k просто го издири и му се извини, невиждам какво толкова трудно има :smt012

sentient_
09-03-2007, 09:07
neznam ko da ti kaja t1pa si

monityY
09-03-2007, 09:11
neznam ko da ti kaja t1pa si
bratle 6to ne spre6 malko s obidite a?
P.P sry macka ni6to ne moje6 da naprai6

rihannka
09-03-2007, 09:25
milsq che si postapila glupavo kato si igrala s dr mom4e.moje da ti e bil samo fr no ne e redno shtom si imash priqtel..moq sashto bi reagiral taka ako mu napravq takova neshto...sami4ka si si vinovna...nameri go govori s nego i se izqsnete

neverand
09-03-2007, 14:04
да не си флиртувала с някое момче там >?

09-03-2007, 14:27
Жалко,но щом си свободна и аз съм свободен и :) .... ахаьь отворен съм за малко момичешка компания :D

09-03-2007, 14:29
Поговорете :!: Явно на момчето не му е харесало да гледа приятелката си да танцува с друг.Разяснете си положението и му се извини,обясни му че не си знаела,че ще се подразни :arrow: Успех :) Бе....ясно е...има друга тва е !(най-лошия варянт,но )....друго не вярвам да е,освен да е гей или Сигурно РЕВНУВА не много ами много много