PDA

View Full Version : Без гадже на бала :(



09-02-2007, 13:32
колко от вас са били без кавалер/дама за бала си :(

и неудобно ли ви е било 8-[

`Death`Whore``
09-02-2007, 13:37
Двама души от класа ми бяха с гаджета на бала не от класа, едни двама са си гаджета от класа ми все още, а един съученик ходеше тогава с една от съседния клас. Другите нямахме. Да не говорим, че мен ме зарязаха преди бала...Та по темата - даже е тъпо да си вземеш дама или кавалер - не е неговият бал, а трябва да дава сума ти пари само за да те откъсне от съучениците ти в последната ви вечер заедно или за да стои сам, докато ти си с тях.

sladkata_sisi
09-02-2007, 13:37
Не е необходимо кавалерът ти да ти е гадже. Можеш да отидеш с някой съученик или приятел.

ArTanDra
09-02-2007, 13:43
Ако кавалерът е от класа или съседния няма проблем и все ще си намериш някого да те придружи. Обаче , ако гаджето ти идва на бала (а то не е от училището) е тъпо и по - добре човек да отиде сам... и ти отиваш с класа си да се сбогувате.

П.С. Много американски филми си гледал/а.

^Sam90^
09-02-2007, 13:54
За мен е глупаво да си заведеш гаджето, което не е от класа. Това трябва да е вечерта на класа ви. Като си помисля колко ще ми липсват... ужас :smt009
Иначе, мен вече 4 момичета ме заплюха от класа, да им бъда кавалер и се надявам да няма караница като дойде време :-D
Но дори и да нямаш... това не е вечер, в която трябва целия клас да сме заедно като приятели... като братя и сестри - не би трябвало да има значение кой с колко скъпа дреха е и дали е с гадже :roll: :roll:
Лично на мен ще ми направи лошо впечатление ако си доведе някой гаджето, което не е от класа....

`Death`Whore``
09-02-2007, 13:57
А аз обещах на една мацка да съм И дама на бала, ако не си намери мъж до 1 година :-D

find_m3
09-02-2007, 17:20
Ако всички мислят като вас по-добре сама :lol:

b0Nb0n
09-02-2007, 17:24
mmmm ne ne si4ki mislqt tai ama ot moq kals ima kyrvi i az sym gi ogovoril ve4e a bez kyrvi na bal ne e bal

SuN4o_F
09-02-2007, 22:11
кавалер си трябва ... в моя клас има само 3 момчета и определено няма да се карам със съученичките ми заради тях :-D в другия клас момчетата не са ми оферта , за това може би бих взела сегашното си гадже , ако сме все още заедно , ако не сме ще се замисля много сериозно за някои познат/приятел

shadow4e
09-02-2007, 23:28
Пффф за какво ас ви гаджета на бала. Гаджето е на събирането с роднините, ако иска и до училището оттам си тръгва и ако толкова държите да дойде за диското. Ама в ресторанта е абсурд...
Най-близките момичета, които са ми от класа ще си доведат приятелите...

По-голям е проблемът, че ние сме 6 класа и не можем да се разберем къде да бъдем. Правихме анкета и сме към 55% Скайплаза, 30 Шератон. Обаче тези, които бяха за Хилтън ще изберат Шератон, защото имат бая пари и не искат да се "излагат", а "Шератон е само едно име. Един приятел беше там и му протече тавана и викаха чистачки, кофи и тн, а в покривката е имало дупки от цигари .....


П.п. приятелят ми е от моя клас и аз му казах, че няма да седя при него през цялото време и сме се разбрали, че ще танцувам и с другите момчета. И той е на същото мнение, все пак с някои от хората може иповече да не се видим, а и да се видим нещата няма да са същите, а с него на следващия ден пак ще сме заедно. Разбира се, че искам да споделя този ден с него и затова, ако не ми беше от класа щях да сиго взема на диското :)

IlLuSi0nS`
09-03-2007, 09:16
хаахахх мили заблудени абитуриенти (ебаси как се пише тая дума хаха) само като си помисля, че и аз минах през същото миналата година.. целия 12клас мина в караници къде ама какво ама кфо ще ядем ама кфа рокля ама от къде ама кфи обувки ама кфа кола и т.н. и т.н. и мога да ви кажа, че това е напълно безсмислено хаха няма значение къде, кфо е менюто, с каква рокля ще сте.. просто всичко е като един сън.. отивате всички от випуска (само от випуска, това дето някой си мисли за странични хора - не може!) и си правите един голям купон и това е.. после нападате дискотеките и апартаментите.. и накрая ви остават само мазолите от високите обувки хахаха

Obitax
09-03-2007, 09:20
аз на бала си ще отида без дама/гадже или каквото и да било друго подобно . ще си правя каквото искам и ще се забавлявам за последно със съучениците си .

VerryBerry
09-03-2007, 10:15
vajnoto e kupon da stava :wink:

Phoenixheart
09-03-2007, 10:19
А аз обещах на една мацка да съм И дама на бала, ако не си намери мъж до 1 година :-D
pathetic. и после децата ще питат "мама мамо това гаджето ли ти е било? ама мамо ти момичета ли си харесваш?"
требва дама или кавалер защото това е за родата и поколенията после и разбира се че костюмите и роклите имат значение. някой само за бала мислят още от подгответа. роклите, колите, кавалерите, всичко е заради момичетата да се почустват като принцеси. и ако са сами не прощават. 1 фр с гаджето се скараха точно пред бала и послеее... ест че е важен бала, най-важното събитие си е в гимназията и тези които го омаловажават или нищо не разбират или просто нямат възможности финансови или да са с някой или някоя

`Death`Whore``
09-03-2007, 10:37
pathetic. и после децата ще питат "мама мамо това гаджето ли ти е било? ама мамо ти момичета ли си харесваш?"
требва дама или кавалер защото това е за родата и поколенията после и разбира се че костюмите и роклите имат значение. някой само за бала мислят още от подгответа. роклите, колите, кавалерите, всичко е заради момичетата да се почустват като принцеси. и ако са сами не прощават. 1 фр с гаджето се скараха точно пред бала и послеее... ест че е важен бала, най-важното събитие си е в гимназията и тези които го омаловажават или нищо не разбират или просто нямат възможности финансови или да са с някой или някоя
Идиот ли си? А и никой не е казал, че ще ме представи като своята дама пред всички роднини...просто ще бъда на бала И след ресторанта.

find_m3
09-03-2007, 10:39
А аз обещах на една мацка да съм И дама на бала, ако не си намери мъж до 1 година :-D
pathetic. и после децата ще питат "мама мамо това гаджето ли ти е било? ама мамо ти момичета ли си харесваш?"
требва дама или кавалер защото това е за родата и поколенията после и разбира се че костюмите и роклите имат значение. някой само за бала мислят още от подгответа. роклите, колите, кавалерите, всичко е заради момичетата да се почустват като принцеси. и ако са сами не прощават. 1 фр с гаджето се скараха точно пред бала и послеее... ест че е важен бала, най-важното събитие си е в гимназията и тези които го омаловажават или нищо не разбират или просто нямат възможности финансови или да са с някой или някоя

пхаха ето кой е гледал много амрикански филми :lol:

Phoenixheart
09-03-2007, 10:49
иска ти се :wink: просто беше най-великата нощ в живота ми. просто всичко беше перфектно - и костюма, прическата, колата, дамата, приятелите, атмосферата, хилтъна, момичетата, алкохола, кубинските пури, приятелите. беше по-хубаво от американски филм защото беше реално и аз бях главния герой :wink: и все пак най-важния момент в целия бал е когато роднините си тръгват, тогава са снимките, тогава са филмите и тогава са дамите и кавалерите и тогава всичко беше съвършено и незабравимо как влезнах под овациите на около 20 момчета за кеф на всички. очевадно че ще обиждате като няма какво смислено да кажете

`Death`Whore``
09-03-2007, 10:50
Не съм те обидила, просто ти говориш глупости. Пълни глупости.

Не ме интересува, че твоят бал е бил супер и си бил пича на вечерта.

krem4et0
09-03-2007, 14:38
На бал без дама и кавалер. Ако ти е гадже-още по-малко. Ще се видите на другия ден. Ама балът е един и определено той ще ти е в тежест. На моя бал преди 3 години и нещо само 1 съученик беше с дама. Момичето си беше постарало, беше хвърлило сума ти пари за рокля, обувки и прическа, а си тръгна в 22 часа, защото не се почувства на мястото си. Това е вечер само за класа. Най-хубавата от цялата ми гимназия, защото се разделих с тия..........деца. За жалост повечето ги срещам из коридорите на ВУЗА или как се гъзарчат из града, но не ми пука. Не съм с тях по 7 часа на ден и направо съм щастлива. Колегите ми и те не са всичките стока, ама са по-добре. С тях е по-забавно!