PDA

View Full Version : каво мислите за песента Шуми Марица



Вилхелм Mонке
09-02-2007, 15:43
споредмен е велика

find_m3
09-02-2007, 18:28
еми да кво да мисля :roll:

mgxpower
09-02-2007, 19:16
Шуми марица окървавена

Blab
09-02-2007, 23:31
Шуми марица окървавена
...плаче вдовица, ранена... :::

FelisDirus
09-02-2007, 23:56
ти друга работа нямаш ли си? :-s
омръзнахте ми с глупостите си.. кво значение има кой кво мисли за песента?

FelisDirus
09-03-2007, 00:06
ти друга работа нямаш ли си? :-s
омръзнахте ми с глупостите си.. кво значение има кой кво мисли за песента?

ти еврейка или рускиня си? :roll:

100% БЪЛГАРКА
От кое по-точно не ми личи - че не подскачам и не крещя "Хитлер е Бог"?

nohuty
09-03-2007, 00:07
ти друга работа нямаш ли си? :-s
омръзнахте ми с глупостите си.. кво значение има кой кво мисли за песента?

ти еврейка или рускиня си? :roll:

100% БЪЛГАРКА
От кое по-точно не ми личи - че не подскачам и не крещя "Хитлер е Бог"?
+1 :smt006

nohuty
09-03-2007, 00:22
ти друга работа нямаш ли си? :-s
омръзнахте ми с глупостите си.. кво значение има кой кво мисли за песента?

ти еврейка или рускиня си? :roll:

100% БЪЛГАРКА
От кое по-точно не ми личи - че не подскачам и не крещя "Хитлер е Бог"?

Къде видя в темата да се пише за Хитлер?! :shock: "Шуми Марица" е стария химн на България...

п.п. Сигурна ли си,че си на 100% българка? Аз надушвам евреи,руснаци (и другите бивши съветски народи),турци,цигани и още няколко народности отдалеч,нещо като 6-то чувство... Почти съм сигурен,че имаш нещо руско или еврейско в кръвта си :wink:
Ти пък до 13-то коляно да не си чист българин ?
Виж си профила ... пери-та, атака ... тичай при Болен да ти вдъхне кураж и да ти даде бели връзки :smt011

FelisDirus
09-03-2007, 00:23
Изказването ми беше породено от всичките политически теми и постове досега. Омръзнахте ми вече.

Иначе - да, убедена съм, съкровище, българка съм до мозъка на костите си, но съществуването на подобни индивиди ме кара малко да се срамувам, знаеш ли?

FelisDirus
09-03-2007, 00:37
А ти като си се напънал да я "защитаваш" по форумите какво си постигнал досега? С какво си й помогнал? :-k

FelisDirus
09-03-2007, 00:48
Ааа, не, неее, котенце, не така... така и аз мога. :D Тези уклончиви отговори не говорят добре за ''дейността'' ти.
мяу

FelisDirus
09-03-2007, 00:58
придържай се към темата, моля и не се разсейвай

FelisDirus
09-03-2007, 01:07
лигльо.. вече дори ми мина ядът към теб.. а ти бях бясна :roll:
жалко... развали всичко! :lol:

FelisDirus
09-03-2007, 01:12
и питаш?!

пак се ядосвам..

RAWRRR
09-03-2007, 01:17
колко меладраматичен спор имате вие двамата..
..направо :smt010

FelisDirus
09-03-2007, 01:19
колко меладраматичен спор имате вие двамата..
..направо :smt010

когато е 3 и 20 и не можеш да заспиш, ти какво би направила? :-s

RAWRRR
09-03-2007, 01:26
Не просто ми стана смешно как се джавкате по анчин типичен за двойка момче и момиче,което са от една година заедно и използват спора за да им е по-хубав секса след това..защото така хубаво преминавате от повелителни изречения към "зайче" и "пиленце"

Аз иначе всяка нощ съм сама по това време,просто хората обичат да си хабят времето в сън-а аз не. :P

FelisDirus
09-03-2007, 01:28
тези обръщения са ми паразити :lol:

RAWRRR
09-03-2007, 01:31
познато, :lol:
аз често се улавям как говоря на някой,дори непознати му казвам "Дарлинг" :roll:

FelisDirus
09-03-2007, 01:33
мда, случва ми се.. непознатите около мен се стряскат понякога :D

мисля да лягам.. дотъпя ми
лека нощ

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 06:21
Шуми Марица окървавена,
Плаче вдовица, люто ранена.
Марш, марш с генерала наш,
В бой да летим, враг да победим.

Българсkи чеда, цял свят ни гледа,
Хай към победа славна да летим.
Марш, марш ...

Левът балкански в бой великански
С орди душмански води ни крилат.
Марш, марш ...

Млади и знойни в вихрите бойни,
Ний сме достойни лаври да берем.
Марш, марш ...

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 06:23
Да..това е истинският български химн.Химнът трябва да бъде марш! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!! \:D/

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 06:26
и говорете потемата моля [-o<

quench
09-03-2007, 07:00
хмм, интересна алтернатива предлагате - между два химна, като и двата са символ на империалистическа власт, потискала народа в продължение на десетилетия

=D>

достойни българи, браво!

мисля, че е по-удобно да преправите лозунга на:

"Държавата над всичко!"
=D>

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 07:25
прозвучал е за първи път през 1878 г сегашния е траурна мелодия а този е горд и войствен като самия българин

quench
09-03-2007, 07:32
да де - траурна песен за погребаните надежди за по-добър живот на всички българи!

хм, подобни теми ми звучат като "като нямат хляб, да ядат пасти!"

всяка треторазрядна африкнска държава с 45 цента БВП си има химн, който символизира "гордостта и величитео на нашият народ и родина"

обаче населението там гладува ли? да!

Монке, ти с песни можеш ли да се нахраниш?

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 07:48
за това сме бедни защото хората са продажи всеки българин трябва да се гордее че българин НЯMА MЕ загубена битка турците от 1912 г като са чуели Шуми Марица за бягали като зайци българинът и войник и химнънт трябва да е горд и воинствен а не да се пее за 3 географски обекта

quench
09-03-2007, 07:56
сега да ти кажа нещо за народа, държавата и войните, сплед като искаш да си ги тикаме в лицето

когато една държава има икономически или териториални претенциии, след провалът на преговорите, тя обявавя война

в тая война умират хора от народа

продоволствията за войската се вземат от народа

парите за екипировката на войската се вземат от народа

след войната, ако бъде спечелена, държавата или фирма, на която се дава концесия, започва да експлоатира завладяната територия

пари до народа не достигат, защото 99,999999% отиват в джоба на големците

сега ще ми се хвалиш ли със спечелени битки,а?

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:03
да си чувал за българско обидинение

quench
09-03-2007, 08:05
чувал съм за големи групи хора, които дълбоко в себе си желаят да са щастливи, а не презрени роби

но тези групи хора, доколкото съм чувал, винаги са избирали свои представители и са им прехвърляли цялата власт

но тези лидери, пак доколкото бедните ми познания ми напомнят, винаги са злоупотребявали с предоставената им власт

ти за това чувал ли си?

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:07
сега штети кажа хората сами са се записвали но ти неможеш да го разбереш защто си негър

quench
09-03-2007, 08:10
бум, убит си

хората сами са се записвали, защото са ВЯРВАЛИ, че някой харизматичен идивид, подкрепен от измамният авторитет на общността, може да ги поведе към по-светло бъдеще

аз това ти обяснявам, бедни ми глупако, всеки, който "се е записвал", е сикал най-доброто за себе си, но винаги е бил изтъргуван като стока

чакам да видя какви не-раситско-обидни аргументи ще ми приложиш в случая

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:13
българите са се борили за освождаването на своите братя под робство

quench
09-03-2007, 08:14
ааа, да - а какво ще кажеш за хората, които вярват, че Бог ще им помогне?

за да не те вкарвам в нечестно самозатапване, щ те питам, не отркиваш ли някакъв странно близък паралел?

quench
09-03-2007, 08:16
българите са се борили за освождаването на своите братя под робство

и до какво са стигнали? до второ робство!

защото тея от първоито внс са ги набутали с цар, който си е бърсал задника с народа

после са дошли за кратко фашистите, които също са правели това

и накрая лъже-комунистите

и с коя част от тая история трябва да се гордея и да я свързвам с химна?

в смисъл, ако гледаш "шуми марица", тва е химн на човешката доверчивост и всеки път, когато той звучи, монарсите ни се присмиват

както е и със сегашният

prove your allegiance to your country, die so your masters can live!

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:17
българи поробени от гадните сърби гърци и турци дори през 2 балканска ги биеме по боините полета \:D/

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:19
даживее великият български войник ти сигурно ще отречеш и Шипка

quench
09-03-2007, 08:19
българи поробени от гадните сърби гърци и турци дори през 2 балканска ги биеме по боините полета \:D/

абе калатак заблуден и сляп - ти знаеш ли, че докато войниците мрат по бойните полета, семействата им в родината мрат от глад бе?

знаеш ли,че след войната разорените домакинства нямат раобтна ръка, за да обработват нивите си?

знаеш ли, че инвалидите, върнали се от войната, страдат гладни и боси?

знаеш ли, че дори победителите в твоят лщбима Втора световна не могат да оправят положението на нормалният гражданин в продължение на 20 и повече години бе?

quench
09-03-2007, 08:21
отричам всяка война, в която лидерът, повел войската на заколение, не поема отговорност и не предвожда щурма с оголени за вражи куршум гърди!

защото генералите са боклуци

quench
09-03-2007, 08:24
дай ми пример, в който генерал или монарх се отказват от придобивките си, за да раздадат обезщетения, компенсиращи загиналите и ранените?

кой от тях е направил много за народа си - не за ДЪРЖАВАТА???

и накрая, всяко мръснишко действие може да се обоснове "сега страдате, но децата ви ще са по-добре" - а никой не може да рпозре в бъдещето

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:24
прадядо ми е очаствал в балсканската война а да си чувал за нашта атака на нож кажи ми ти чист българин ли си

09-03-2007, 08:25
Вилхелм Mонке, нали не смяташ, че през третата балканска война ще си господар на Б-я или поне някои висш генерал :lol:
ти ще си обикновен редник и първи ще заминеш в месомелачката!
ДА ЖИВЕЕ КОМУНИЗМА!

Disrespect
09-03-2007, 08:25
куенч, хабиш си клавиатурата напразно...

quench
09-03-2007, 08:27
прадядо ми е очаствал в балсканската война а да си чувал за нашта атака на нож кажи ми ти чист българин ли си

аз съм чист човек, който обича всички хора!

а на расистският ти въпрос, който е жалък опит да се спасиш с безумно бръщолевене от явната загуба - да, 100% чистокръвен българин, единият ми дядо е раняван при Драва, а другият е избивал първо легионери, а през войната е бил офицер по цивилните продоволствия

[-(

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:28
само истинския българин ще се възхити на героизма на българина е ти негър а дори да съм редник ще падна с тази песен за оттечестото

Disrespect
09-03-2007, 08:29
аз много обичам моя дядо щото е заклет комунист :smt050

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:32
семеиството е участвало в войните за национално обединение а ти трябва да се гордееш от подвига на дедите ти а неда го срамиш

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:34
а ми кажи кой първи във света е извършил бомбандировка

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:35
кажи де

09-03-2007, 08:35
а ми кажи кой първи във света е извършил бомбандировка
#-o

quench
09-03-2007, 08:36
герои ли са падналите в Междусъюзническат война?

герои ли са пдналите във Втората Световна?

герои ли са загиналите в Авганистан?

герои ли са загиналите в Корея?

герои ли са загиналите във Виетнам?

герои ли са загиналите в Залива?

герои ли са загиналите при Фолкледнските о-ви?

кажи, тикво!

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:38
според теб това героизъм ли е През 1912г. в местността Алами дере става едно от най - героичните сражения в новата българска история. Полк. Серафимов спира 40 000 турска армия с 5000 отряд, спасявайки околните села от сигурна гибел.

09-03-2007, 08:41
герои ли са загиналите в Авганистан?!
куенч направи правописна грешка :shock:
чудоооооооооооооо
Афганистан 8)

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:43
поклон и пред германските герои паднали за нашето обидинение В началото на април германски войски превземат Скопие. По нареждане на Радиоотдела на Германската легация в София, немски екип, ръководен от д-р Лане, възстановява радиостанцията и започва предавания на немски език. Няколко дни по-късно там е командирован български екип, който излъчва първото си предаване на 20 април 1941 г., навръх Великден. Предаването започва така:

„Внимание! Тук Радио Скопие! Христос Воскресе! Започваме нашето първо предаване на български език. Българи от свободна Македония! В днешния ден, когато всички се радваме на свободата и празнуваме великото божие Възкресение, дълг ни е да почетем и Онзи, комуто дължим обединението на българското племе. Съдбата е пожелала да съчетае в един ден двата големи празника: Фюрерът - Богоизбраният водач на Третия германски райх г-н Хитлер днес празнува своята 52-ра годишнина, същевременно ние празнуваме и Възкресението на Христа. Думите са безсилни да изразят чувствата на българския народ към Фюрера. Хайл Хитлер! ...”

Вилхелм Mонке
09-03-2007, 08:44
кажи де :mrgreen:

quench
09-03-2007, 08:47
според теб това героизъм ли е През 1912г. в местността Алами дере става едно от най - героичните сражения в новата българска история. Полк. Серафимов спира 40 000 турска армия с 5000 отряд, спасявайки околните села от сигурна гибел.

виж сега, ти праиш ли разлика между герой на народа и герой на държавата?

герой на държавата е този, койтое готов да даде живота си за неясна за самият него кауза, от която цялото население ще страда, а спечелилите ще се облагодетелстват в пълен размер

герой на народа е този, който не е накарал, дори и косвено, хората да гладуват и да мизерстват с поколения напред - който им е помогнал да живеят спокойно и нормално, който не е подкрепял един режим, залагащ на експлоатация и репресии

така, запознат съм с тази битка - ни си мисли, че използването на "героични" :) слова и извъртане на истината ен ларж може да ме накара да стана и да заявя "господинът е прав, аз съм едно магаре" :)

по твоята логика всяко мъничко сраженийце е голяма победа за народа, защото "нашите смели войски възпряха хода на злите вражсеки орди, спасявайки народа от сигурна гибел", но пропускаш факта, че тая раплика обикновено продължава така
"...затова народа, за да подкрепи своите спасители, трябва да плати данък 5 златни лева на глва от населението, като победният данък може да се изплати в натура или в имоти"
:lol:
=D>
браво, достойна кауза!

виж сега, моето мнение е, че трябва всички войнолюбци да идете да се унищожите взаимно някъде на майната сиу - в някоя пустиня, ако може, за да е по-лесно втърът да засипе костите ви с пясък

защото, като почитател на евгениката, трябва да се съгласиш, че индивид, желаещ смъртта си, е явно непригоден и не трябва да пренесе гените си в следващото поколение

:D

09-03-2007, 08:55
ТИ срам за отчесвото и не са платили никакъв данък ако ти беше там щеше да се насереш

09-03-2007, 08:57
виж клипчето и тогава говори http://www.vbox7.com/play:4c8efa38

09-03-2007, 08:59
говори де

quench
09-03-2007, 09:06
барво! герои! напред, в боят се изковава щастието на народа!

:smt011

добре бе, мислиш ли, че ако се върнеш с вътрешна инфекция от фронта и умираш пред очите на майка си, тя ще е горда с теб и ще благославя войната, в която си участвал?

и друго - не мислиш ли защо за войните винаги се говори генерализирано

винаги се казва, напр. "България е извоювала големи териториални победи, достигайки чак до Карпатите" - да вземем средновековието ни

защо не се напише историята каквато е била:
"Славин загина на бойното поле - поне така си мислеше майка му Мария; жена му се поболя от мъка, залиня и умря в една мразовита зимна утрин - очите й гледаха опушеният таван на землянката, сякаш се опитваха да видят там образът на светлокосият, червенобузест левент; старата жена остана да се гириж сама за двете си внучета - момче и момиче; момичето беше по-голямото, можеше да й помага по малко в обработването на полето на пролет - ако оцелееха дотогава с оскъдните си запаси, които войниците не им бяха взели; но нямаше никой да вземе момичето за жена - нямаха зестра и само по-сиромах от тях щеше да я прибере; момчето пък беше още малко, слабичко като вейка - сигурно нямаше да дочака пролетта, а дори и да я преживее, да ситгне един ден в неясното бъдеще до юншество, сигурно щеше да умре в следващите войни..."

09-03-2007, 09:13
ще съм горд че съм умрял за родината а ти видя ли клипчето

quench
09-03-2007, 09:16
ще съм горд че съм умрял за родината а ти видя ли клипчето

аз клипчето съм го гледал, гледах го и сега

попитай една майка дали се радва, че синът й е умрял - но без да й опираш пистолет в главата

ти това правил ли си го, като си такъв всезнайко?

аз лично ти пожелавам при следващата война - защото тя е неизбежна - ти да си от запасните подофицери, които съобщават на майките и съпругите в очите, че техните синове и съпрузи са мъртви - искам да ивдя как при вида на всеки живот, който се срива пред теб, гордостта ти избуява все повече и повече

09-03-2007, 09:20
та казвам quench ти си щял да се насереш не си те представям тебе на атака на нож твоите комонисти са подкопавали моралани за това сме загубили ПВС

quench
09-03-2007, 09:26
та казвам quench ти си щял да се насереш не си те представям тебе на атака на нож твоите комонисти са подкопавали моралани за това сме загубили ПВС

искаш ли да се обзаложим, че мога да те накълцам докато мигнеш?

виж сега, твоята войнственост явно опира до това - живееш мизерно - сигурно пишеш от някоя гола панелна гарсониерка в Люлин 7 - не виждаш как ще успееш да се справиш в живота, всичко ти изглежда безсмислено -но нямаш смелост да си теглиш ножа сам, затова искаш да прикриеш мизерността на своето съществуване с "героичната" смърт на фронта

докато на мен ми се живее

но ако нямам друг избор и аз бих отишъл на война, поне съм минал военно обучение - ти държал ли си автомат, примерно? тичал ли си километри без почивка с 60 кг на гърба? :D

quench
09-03-2007, 09:38
но друго ми е интересно - ти как си преставяш, че се чувстват в една пост-военна държава хората?

да те насоча - такива фанатици като теб не са хора и не бива да бъдат така третирани

хората са:
- роднините и семействата на загиналите
- военните инвалиди
- живеещите в милитаризираните зони
- бежанците
- всички останали, живеещи в една изтощена и пресушена социално-икономичекса среда с 1000% инфлация

чакам отговора ти по дадените точки

09-03-2007, 09:38
И НЕ ЖИВЕЯ мизерно и живея в красна поляна и съм стрелял със маузер

quench
09-03-2007, 09:39
но друго ми е интересно - ти как си преставяш, че се чувстват в една пост-военна държава хората?

да те насоча - такива фанатици като теб не са хора и не бива да бъдат така третирани

хората са:
- роднините и семействата на загиналите
- военните инвалиди
- живеещите в милитаризираните зони
- бежанците
- всички останали, живеещи в една изтощена и пресушена социално-икономичекса среда с 1000% инфлация

чакам отговора ти по дадените точки

както казах, чакам...

09-03-2007, 09:40
да живее майка българия и смърт за изменниците

quench
09-03-2007, 09:41
чакам, позьорче :twisted:

09-03-2007, 09:42
разбралиме чуи песента и кажи какво чусваш http://www.vbox7.com/play:6941f8ff

quench
09-03-2007, 09:45
аз все още чакам

но явно си победен

отново комунизма победи мръсните фашаги

:twisted:

Мир и щастие за народите! :D

09-03-2007, 09:47
1 роднините и семействата на загиналите ще тажат но ще осъзнаят че са загенали за добра кауза 2военните инвалиди ще им се дават помощи защото са герой 3живеещите в милитаризираните зони ако са врагове сърби гърци или турци марш!!!4 нее задължително да е истощена

09-03-2007, 09:48
ха :lol: :lol: :lol: :lol: смърт за вас да живее царство българия

09-03-2007, 09:49
чакам отговор :!: :!: :!: :!: иначе аз побеждавам

09-03-2007, 09:51
чакам

quench
09-03-2007, 10:00
1 роднините и семействата на загиналите ще тажат но ще осъзнаят че са загенали за добра кауза 2военните инвалиди ще им се дават помощи защото са герой 3живеещите в милитаризираните зони ако са врагове сърби гърци или турци марш!!!4 нее задължително да е истощена

въпреки горнзта липса на пунктоация курсът по комуникиране с бавноразвиващи се ми помогна да прочета написаното

така

1. твърдиш, че една майка ще е доволна да жертва най-скъпото си - за каквато и да е цел? вярваш, че любоват на всеки човек около теб към родината е по-силна от тази към децата му?
ти си глупак
2. военните инвалиди ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ имат по-ниски пенсии от всичи пенсии - провери социалното законодатесво във всяка държава в сравнителен план и виж как социалните пенсии за военна инвалидност - или както е в България терминът - "за ообен принос към държавата" са най-ниските социални плащания
ти си явен кретен
3. живеещите в милитаризираните зони от НАРОДА - това са зони, през които минават и се укрепяват първо родните, а после и чуждите войски - къщите се сриват под артилерийският огън, продоволствията от населението се отнемат в полза на войската
а бежанците - тези, които живеят в по 1 кв.м. във лагер без хигиена и с по-малко то 50-100 гр хляб на ден (тук не вкл. изобщо месото) - те също са доволни, нали?
отявлен олигофрен си, брато
4. как не е задължително да е изтощена? да вземем наоример икономиката на титаните САЩ - заради икономическите ойни, които те водят, индексът на доларът спада и ще спада в дългосреочен план - това е, защото малките икономики, занимаващи се с довина промишленост, обявяват държавните акции в местна валута и в подкрепят курсът с евро или йени - от недоверие към американската политика
друго - ЕС подкопава позициите на доларът като принуждава с косвен методи местните инвеститори в чужди държави да използват евро

щом една икономика като тази на САЩ може да се разклати от войните, кито тя - забележи - печели, тогава какво остава за една мънчика държава като България?

quench
09-03-2007, 10:01
чакам

извинявай, моите постове са по-дълги от "да ти еба майката" 8)

09-03-2007, 10:04
http://www.vbox7.com/play:eba4c521 кажи ми какво мислиш за този човек

09-03-2007, 10:05
кажи де не можеш на ли

Бате Сталин
09-03-2007, 10:06
Ето ме и мен в тази тема! Виждам, че отново нацистите са насрани! Браво куенч, виден комунист си ти! 8)

09-03-2007, 10:06
кажи какво мислиш кажи де ако си българин

quench
09-03-2007, 10:06
ами мисля, че е бил високоморален индивид, от тея, дето уважавам

но за жалост умира за нездрава кауза

това не е негова грешка, просто е бил измамен

и ти си този, който защитава измамниците

браво

=D>

пусни си Шуми Марциа и се надрусай

09-03-2007, 10:08
и ти си този, който защитава измамниците вие комунистите съсипахте българия

09-03-2007, 10:09
http://www.vbox7.com/play:656280cc ха сега те запих Българския Войник Това Е Сила кажи де комунисте

09-03-2007, 10:11
кажи де :!: :!: :!: защо мълчиш

09-03-2007, 10:13
аре де quench ако си българин отговори а не се крии като руснак

Valar
09-03-2007, 10:13
кажи де :!: :!: :!: защо мълчиш
Укроти се бе Монк! :-D

09-03-2007, 10:15
не е монк не бъркаи Вилхелм Mонке със свинята монк

09-03-2007, 10:15
та чакам отговор от quench

Valar
09-03-2007, 10:15
не е монк не бъркаи Вилхелм Mонке със свинята монк
Не бъркам просто се бъзикам с твойта личност!

09-03-2007, 10:16
а така ли :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

quench
09-03-2007, 10:17
добре, виждам, че така няма да стане - пукането на еднотипни клипчета от вебокс не е АРГУМЕНТ

кажи ми, знаеш ли как една радикална политика със силно милитаристична насоченост и явни послания към изолация от света би повлияла на Българският валутно-търговски баланс?

знаеш ли как политическото, социлиологическото и информационното състояние влияят върху икономиката?

знаеш ли какво е пазарен престиж?

знаеш ли какви фактори влияят на БВП пер капита?

ето, отговори ми с Шуми Мраица и клипчета за гордите войници на тези въпроси

демонстрирай ми как с една песен и шепа лозунги се храни един народ!

[-(

Skullbreaker
09-03-2007, 10:18
Баткооо....Баткоооооо....Батк ооооооооооооооооооооооооо оооооооо......









пс: Монке мълчи , моля те , никва идея нямаш закво говориш..

OtherDimension
09-03-2007, 10:19
А ти като си се напънал да я "защитаваш" по форумите какво си постигнал досега? С какво си й помогнал? :-k

Със сигурност с повече от теб. :wink:

чакам от 1 месец да кажеш какво си направил за родината и за бялата раса, ако изобщо си ставал от компютъра..

Disrespect
09-03-2007, 10:20
аре бе монке защо мълчиш :-D

09-03-2007, 10:20
вие комонистите не знаете що е това национолна гордост смелост дълг и чест

quench
09-03-2007, 10:21
http://youtube.com/watch?v=wBmZPiCP4Jw

Valar
09-03-2007, 10:21
вие комонистите не знаете що е това национолна гордост смелост дълг и чест
Берлин се пише с главан буква! :roll:

Skullbreaker
09-03-2007, 10:21
А ти като си се напънал да я "защитаваш" по форумите какво си постигнал досега? С какво си й помогнал? :-k

Със сигурност с повече от теб. :wink:

чакам от 1 месец да кажеш какво си направил за родината и за бялата раса, ако изобщо си ставал от компютъра..


Мисля , че след това изказване , Монке получава официален статус
http://www.theimperials.net/imphky07/images/owned.jpg

OtherDimension
09-03-2007, 10:21
вие комонистите не знаете що е това национолна гордост смелост дълг и чест

а вие не знаете що е това правопис

quench
09-03-2007, 10:23
http://youtube.com/watch?v=Y6jmogH7E50&mode=related&search=

quench
09-03-2007, 10:24
http://youtube.com/watch?v=uZk6jgRq1sg&mode=related&search=

09-03-2007, 10:24
quench кажи място и време и ще се срещнем 1в1

09-03-2007, 10:27
чакам бе :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

quench
09-03-2007, 10:27
quench кажи място и време и ще се срещнем 1в1

отсътпваш ли? :twisted:

Valar
09-03-2007, 10:28
чакам бе :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Много се нервиш Вилее недей така! :-D

09-03-2007, 10:29
quench кажи място и време и ще се срещнем 1в1 не го смятаи това испуснайх си нервите моля за извинение

09-03-2007, 10:30
всъщност не :!: :!: :!: :!: кажи време и място

Skullbreaker
09-03-2007, 10:31
quench кажи място и време и ще се срещнем 1в1



Абе дете , земи млъкни накрая , че нервиш бе....Мое ли да си ТОЛКОВА ТЪП......Ти имаш ли си идея войната какво причинява на хората?Говориш за войната ,като за нещо велико , а това е НАЙ-ГРОЗНОТО И ТЪПО нещо на света..
А като е толко готино , що не отидеш доброволец в Ирак примерно ,а?
На бас , че ше се напикаеш преди изобщо да успееш да заредиш АК-то..
Много ли си велик,като се правиш на отворен във форум,а?Защот не излезеш да си защитиш позицията пред хора , като човек?Изобщо на никой не му дреме , какви глупости говориш...Само нервиш хората..
Та така , продължи да си играеш игричките за 2-рата световна и не се занимавай с неща , от които нямаш понятие..
И ти обяснявам за войната , защото едното се подразбира от другото..Оставям те да размишляваш върху предното изречение , ако можеш да разбереш за какво говоря...
Сега ако обичаш си строши клавиатурата в главата и кажи 100 пъти "За Родину за Сталину" , лека нощ приятни сънища...
Айде и си опичай акъла , ей!





пс: Не спори с генерала , той е човек , бая по-възрастен от теб и със сигурност има поне малко повече идея , за какво става на въпрос...

09-03-2007, 10:32
чакам за си уредим сметките а не да прецакваме темата

quench
09-03-2007, 10:32
питам - след като не намери начин да ме победиш в спор, признаваш ли се за победен?

няма нищо лошо в това да признаеш грешката си и аз се заклевам, че няма да ти се присмея по никакъв начин

просто смиернието е първата крачка към спасението

09-03-2007, 10:34
маи прекалих извинете :oops:

09-03-2007, 10:35
не да живее царство българия

Valar
09-03-2007, 10:36
не да живее царство българия
Тъжно ми става като те чета! :roll:

09-03-2007, 10:36
ЩО

Disrespect
09-03-2007, 10:37
ЩО

:smt005

quench
09-03-2007, 10:37
монке, ти последно монрахист или нацист си? ^^

иначе добре, ще се срещнем, ако толкова желаеш, но аз ще си доведа агитка, за да съм сигурен, че няма да доведеш своя :twisted:

знам ви аз смелите псевдо-нацисти как правите "дуел" - 20 души ритат един "в името на майка България"

и така - с голи ръце или с хладно оръжие? 8)

Skullbreaker
09-03-2007, 10:39
монке, ти последно монрахист или нацист си? ^^

иначе добре, ще се срещнем, ако толкова желаеш, но аз ще си доведа агитка, за да съм сигурен, че няма да доведеш своя :twisted:

знам ви аз смелите псевдо-нацисти как правите "дуел" - 20 души ритат един "в името на майка България"

и така - с голи ръце или с хладно оръжие? 8)



С хладно има шанс да умре...Номера е да го боли....Само боксове...

quench
09-03-2007, 10:40
монке, ти последно монрахист или нацист си? ^^

иначе добре, ще се срещнем, ако толкова желаеш, но аз ще си доведа агитка, за да съм сигурен, че няма да доведеш своя :twisted:

знам ви аз смелите псевдо-нацисти как правите "дуел" - 20 души ритат един "в името на майка България"

и така - с голи ръце или с хладно оръжие? 8)



С хладно има шанс да умре...Номера е да го боли....Само боксове...

смея да възразя - аз лично ще си нося бокена :twisted:

09-03-2007, 10:41
нацист и кога и каде

09-03-2007, 10:42
с голи ръце

quench
09-03-2007, 10:43
след 15 минути на пилоните, ще имаме около 5 минути преди да дойде ЕГИДА

^^

Valar
09-03-2007, 10:43
Пред сладкарницата на Рене! :-D

09-03-2007, 10:43
хаиде уплашили се

Skullbreaker
09-03-2007, 10:43
нацист и кога и каде

Като се научиш да пишеш , моля заповядай в Докторската , в 2 часа , когато искаш , търси човек с червена фланелка и му скочи...Носи хладно , тъмън да го убиеш. А и не забравяй да викнеш "Хайл хитлер" по патрулките...Мое дойдат ти помогнат...
Аре!

09-03-2007, 10:45
кяд е Докторската :smt017

09-03-2007, 10:46
а :?: щото не знам

quench
09-03-2007, 10:46
ще чакам най-много до 13:05, че обедната ми свършва в 13:30 и трябва да се придвижвам към бачкане

09-03-2007, 10:49
а ма къде е Докторската :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 защото иначе не мога да доида обяснете [-o<

09-03-2007, 10:51
аребе иначе не е често обяснете как се стига

Skullbreaker
09-03-2007, 10:51
а ма къде е Докторската :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 защото иначе не мога да доида обяснете [-o<


На 4-ти километър , 280 земи до Плиска и от там пеша...Почукай на гишето и кажи "Хайл Хитлер" , те ше те заведат в една хубава стаичка ние там ше те чакаме..

quench
09-03-2007, 10:51
tc tc tc
ne znae6 stolicata na velikata BG durjava?

ne te e i sram!!!

PS: sori za latinicata, pi6a ot telefona i ne moga da zaredq kirilizatora ^^
otivam kym sre6tata i 4akam do 13:05, posle otivam na rabota i 6te se prismivam pak vuv forumat

09-03-2007, 10:52
и наче се отказвам щото не мога да доида

09-03-2007, 10:53
нечистиници кажете бе

Skullbreaker
09-03-2007, 10:53
и наче се отказвам щото не мога да доида

Pussy.

Valar
09-03-2007, 10:54
и наче се отказвам щото не мога да доида
Възможно ли е съществуването на такива като теб!

09-03-2007, 10:54
аребе

quench
09-03-2007, 10:55
imam o6te edna spirka, kajete mu

09-03-2007, 10:55
да това е заговор

09-03-2007, 10:56
ако някои не каже се отказвам

09-03-2007, 10:57
кажете бе :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

quench
09-03-2007, 10:57
zemi edno taxi ebasi sled 10 min trqbva da se vru6tam na rabota i mi e studeno

4akam

09-03-2007, 11:00
аз дане съм круп немам париот де кат не работя

quench
09-03-2007, 11:01
ti kaza kude i koga
tva da ne ti e hodene na kafe, ta da te zemam s kolata kato ku4ka be?
ima6 ugovorka za boi, idvai putko

09-03-2007, 11:02
ти спечели не мога да доида осланям се на милоста ви :-({|=

Skullbreaker
09-03-2007, 11:04
ти спечели не мога да доида осланям се на милоста ви :-({|=


Ако ти не дойдеш ние ше те намерим :twisted: . Казал си ,че искаш бой , носиш си последствията. Сори , живота е нечестен..

quench
09-03-2007, 11:06
dobre, az hva6tam taxi kum slujbata

no znai, 4e vuv edna voina ne vsi4ko e geroizum i 4e vragut 6te se opita vinagi da spe4eli s hitrost i da izbegne boqt

az ne pitaq lo6i 4uvstva kym nikogo ot foruma, samo kum edin 4ovek i to ne e zaradi politikata :P

09-03-2007, 11:06
спечелихте битката ноне и войната няма да се предам мога дави кажа къде живея и вие да доидете това е моят der untergang

09-03-2007, 11:08
ще умра от срам

09-03-2007, 11:09
сега като един истински войник се презнавам за побен в това сражение

Skullbreaker
09-03-2007, 11:11
Копеле , голям си идиот , честно...

09-03-2007, 11:13
загубих имаите доблеста да се отнасяте добре с победеният противник :cry: :cry: :cry:

09-03-2007, 11:17
quench поднасям своите извинения :smt010 аз загубих

quench
09-03-2007, 11:24
виж, приятелю, тук не се водят войни

от подобни спорове не се печели нищо персонално - само се хаби ток, който не е и екологиен на всич1кото отгоре - така че сега допринесохме за стопяването на 5-6 литра лед от Северният полюс

ако усепя обаче да откажа един човек от неговите крайни радикални идеи, това ще е награда, защото утре в обществото ще имаме още един здравомислещ индивид, който да не залита по някакви научни фантастики и който има ясна представа до какво водят дадени действия

не си мисли, че ми дават едва ли не по 1 лев за всеки унизен нацист - не, просто това е идеология, която приложена на кръстопътно време като нашето води само до плачевни резултати

показах и няколко клипа с ужасите на войната - много много рядко смъртта на бойното поле е бърза - а ако оцелееш до лазарета ще мреш в адски мъки без успокоителни сред труповете на другарите ти

тогава няма войната да изглежда красива и героична

или недай си боже да оцелееш и да те зашият, че да можеш да се върнеш на бойното поле - тогава си за втори път в месомелчаката

победата на едната или на другата страна не носи нищо добро за войниците

а и ти казах - държавата се обогатява, но народа изнася цялото бреме на войната на гърбжа си, плаща за всеки къшей войнишки хляб и за всеки изстрелян куршум с кървава пот

затова ти говоря, че странат след войната винаги е изтощена - и ти трябва да се завърнеш от форнта, за да видиш, че всичко, което си градил през войната и преди нея е станали на прах - какато са видели войниците, върнали се от фронта след Втората световна
англичаните, победители, да - но в изгорените си градове и буренясалите си ниви, защото няма кой да ги обработва - всички продовлствия идват от САЩ - плюс инфлацията, която ти позволява първите години след войната само да си облепваш стените с банкнтотие
и в Русия е било така - а в САЩ отиди на едно военно гробище
там има ХЕКТАРИ бели кръстове, с разстояние между тях от 20 см - колкото да се пъхне кутията с флагът и плочката на войника

това е войната - само мизерия за мнозинството - и за една налка групичка от 100-ина души - охолство

Skullbreaker
09-03-2007, 11:26
Монке , баце нещо да ти говори "attention whore" ?

09-03-2007, 11:32
аз съм нацист спомням си че ми казваха че нервите ще ми докарат беда е щеме разболеят се га пия успокоителни аз се възхещавам на маже като витман списаревски новотни и Вилхелм Mонке !!! нема е лошо да има повече от вместо да се възхищаваме на азис песента пробужда гордост по добретова отколкото напипай го

09-03-2007, 11:36
национал-социалист

Skullbreaker
09-03-2007, 11:37
Обаче ми е интересно,как точно си национал-социалист , като даже не знаеш кво значи тва?

09-03-2007, 11:39
казвам българия е била и трябва да бъде монархия

09-03-2007, 11:43
глупости говаря

Skullbreaker
09-03-2007, 11:44
само по тази точка съм монархист но иначе съм нацист



А попринцип и на практика си тъп..

Valar
09-03-2007, 11:44
само по тази точка съм монархист но иначе съм нацист



А попринцип и на практика си тъп..
Като гъза ми от вътре! :(

09-03-2007, 11:45
хаиде да не се псуваме решил да не псувам

Skullbreaker
09-03-2007, 11:49
хаиде да не се псуваме решил да не псувам

Баткоооо ,ти не знаеш кво е псувня..
Тва не е псувня , просто ти казвам във форумните очи , какъв си , тъй като едва ли някога ше имам шанса да ти го кажа в лицето...
Ти не си социалист..Не си нацист...Не си монархист...
Ти си побъркан тийн , който решава , че много му расте пишката като пише по разни форуми простотий...Айде отивай при каката от съседния клас , ние сме с теб....

09-03-2007, 11:51
вижте това http://www.vbox7.com/play:6847b9d2

09-03-2007, 11:52
аз съм нацист бе говедо просто

sh3_1s_7h3_0n3
09-03-2007, 11:52
Темата е явно провокативна затова я заключвам!

Klamer4o93
09-03-2007, 11:52
Предпочитам тих бял дунав :)

ДУАНВ РСУЕ ФОРЕВЪР!