PDA

View Full Version : направих грешка...искам да си я върна



Dead`Paladin
09-02-2007, 15:28
Простете,че ви занимавам с мойте проблеми , но имам нужда да споделя ,защото имам чутвото ,че ще полудея :cry:
И преди съм писал тема тук за същото момиче което и сега...
*
От както я познавам до този миг аз я обичам със цялото си сърце което ми е дал живота....мина толкова време и с нея сме с много добри отношения дори прекалено добри...,но както се досещате трудно е да си приятел на човек ,който обичаш :cry:
времето минаваше бавно...ден след ден....час след час....всяка една мисъл ми беше свързана с нея...когато се усмихна вътрешно плача като малко бебе :cry:
И така докато болката ми дойде в повече и реших да сложа край между нас...И за съжаление успях да го постигна :smt086
мина почти седмица вече а аз едва издържам.....искам да направя нещо за да си я върна като старата приятелка забавна и весела винаги готова да помогне....,но дори и да успея не мисля ,че ще бъде както преди :cry:
искам да Ви помоля за съвет....да се опитам ли да си я върна или да оставя всичко така :smt010
в такова положение съм ,че незнам как да постъпя не мога да мисля трезво....
Мерси предварително на хората който ще си направят труда да прочетат темата на ''предния отчаян човек'' ....

w0sh
09-02-2007, 15:35
Чуек ти си готян. Не се оставяй ан жеското да те пороби. Кийп Уолкинг.... (Копирайт Джони Уолкър)

09-02-2007, 15:53
Само не ми стана ясно защо реши да сложиш край на отношенията ви, вместо да й кажеш какво чувстваш? Иначе - просто поговори с нея - нямаш друг избор. Започнете наново. В началото ще бъде едно изкуствено приятелство и двамата ще го виждате, но с времето ще се учудиш колко силно може да ви е приятелството. И аз съм изпадал в същата ситуация и стигнах до извода, че не е толкова трудно да забравиш чувствата си, колкото да поискаш да го направиш така. В началото виждах, че нещата никак не са както преди и това ме съсипваше, но нямаше как да е другояче, но сега - след около година - имам една още по-страхотна приятелка и се чудя как някога съм искал нещо повече от нея. Може и ти да стигнеш до този извод ;)

09-02-2007, 15:53
I da ti e trudno ostavi q.V miga v koito si q vurne6 kato dobrata stara priqtelka 6te zapo4ne6 da misli6 kolko q obi4a6 i kak ne moje6 bez neq i pak 6te izpadne6 v depresiq i 6te ti e tujno.Sega my e vremeto da si 6tastliv,da se smee6,da jivee6......ne shva6ta6 li 4e re6enieto e da q zabravi6,sig 6te ti bude trudno v na4aloto no malko po malko 6te zapo4ne6 da se otkusva6 ot neq i taka.Stegni se,nali yj si muj/mom4e

09-02-2007, 15:53
I da ti e trudno ostavi q.V miga v koito si q vurne6 kato dobrata stara priqtelka 6te zapo4ne6 da misli6 kolko q obi4a6 i kak ne moje6 bez neq i pak 6te izpadne6 v depresiq i 6te ti e tujno.Sega my e vremeto da si 6tastliv,da se smee6,da jivee6......ne shva6ta6 li 4e re6enieto e da q zabravi6,sig 6te ti bude trudno v na4aloto no malko po malko 6te zapo4ne6 da se otkusva6 ot neq i taka.Stegni se,nali yj si muj/mom4e

monityY
09-02-2007, 15:57
ок ама като толкова я оби4а6 за6то я скъса я обясни?

Dead`Paladin
09-02-2007, 16:01
ок ама като толкова я оби4а6 за6то я скъса я обясни?

защото тя обича друг...

monityY
09-02-2007, 16:03
е тогава нз как да си я върне6,малко странно ти да я къса6 след като оби4а друг а не тя тебе,ама нз.. поговори с нея

`Death`Whore``
09-02-2007, 16:05
Не виждам някъде да пише, че са нещо повече от приятели.

Dead`Paladin
09-02-2007, 16:11
[quote="monityY"]е тогава нз как да си я върне6,малко странно ти да я къса6 след като оби4а друг а не тя тебе,ама нз.. поговори с нея[/quoпрощавай не съм се изразил точно
само приятели сме не ходим и не сме ходили...
но чуствата ми към нея ми пречат на приятелските ми отношения...
за това иска да спра това приятелство....
но когато го направих бях в пристъп на ярост...
и сега съжалявам :cry:

koalka
09-02-2007, 16:32
Виж, от твоя страна нещата отдавна не са само приятелски.Рано или късно това щеше да се случи, няма как.В един момент на един от двамата щеше да ви писне нещата да са така.А и, ако си бяхте останали приятели, може би щеше още дълго време да имаш чувства към нея, а така-може би по-лесно ще я забравиш. :wink: